Odpowiedzialny biznes

Blogowisko – Food Blogger Fest II

Marek Wajda Marek Wajda
25 lutego 2013
Blogowisko – Food Blogger Fest II

W ten weekend, blogerzy (zwłaszcza kulinarni) mieli twardy orzech do zgryzienia. Musieli wybierać między Social Media Day we Wrocławiu (pozdrawiam ekipę wesołego autobusu) oraz warszawskim Food Blogger Fest.

Ja wybrałem się z kamerą blogową na spotkanie blogerów kulinarnych. Ilość internautów zainteresowanych tą tematyką zaskoczyła mnie. Sala była pełna, trzeba było dostawiać krzesła, a i tak część chętnych się nie zmieściła. Na szczęście na korytarzu był telewizor z transmisją ciekawych prezentacji. Było i o prawie autorskim, o layoucie, reklamie ale oczywiście i o przepisach i trendach w smakach (opowiadała o nich Basia Ritz, zwyciężczyni MasterChef).

Zapraszam na naszą relację. Przepytaliśmy mnóstwo blogerek i blogerów (chyba wszystkich;) Złapaliśmy m.in. Michała Stępnia z kotlet.tv, a także Małgosię Mintę, jedną z osób odpowidzialnych za to zamieszanie, która oczywiście również prowadzi swojego bloga, a jakżeby inaczej, kulinarnego (umówilismy się już z nią na osobny wywiad).

Jakie są Wasze ulubione blogi kulinarne?


Odpowiedzialny biznes

Ekstraklasa dziś i za pół roku

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
22 lutego 2013
Ekstraklasa dziś i za pół roku

Rozgrzani emocjami 1/8 finału Ligi Mistrzów ruszamy dziś z rundą wiosenną piłkarskiej ekstraklasy. Może inny piłkarski poziom ale emocji nie zabraknie na zasadzie „koszula bliższa ciału”. W ostatnich dniach nie raz pojawiały się analizy tego co zobaczymy na krajowych piłkarskich boiskach. Zapowiedzi trenerów, piłkarzy i prezesów od dzis weryfikować będzie to co na murawie. Jak wygląda tabela dziś wszyscy wiemy. A jak będzie wyglądała w czerwcu? Ja daje swoją propozycję. Macie swoje? Pokażcie – będzie później do czego wracać  - jak typowaliśmy, a jak wygląda rzeczywistość.

4f86a8709bf9fc4880fb2dcd0059d41cb4d


Oferta

Ukraina nie Afryka, czyli jak taniej dzwonić do sąsiadów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
22 lutego 2013
Ukraina nie Afryka, czyli jak taniej dzwonić do sąsiadów

Napisał do mnie korespondent kijowskiego tygodnika „Dzerkało Tyżnia” i redaktor portalu „Port Europa”, na którym trwa akcja społeczna „Ukraina nie Afryka”. Dziennikarzowi chodzi o zwrócenie uwagi na wysokie ceny połączeń telefonicznych z Polski na Ukrainę i Białoruś. Pomyślałem, że to dobry pretekst, aby pokazać, jak staramy się w Orange Polska oferować możliwie atrakcyjne ceny rozmów, chociaż stawki hurtowe za zakończanie połączeń w sieciach tych państw nie są tanie. Oto konkrety pozwalające sporo zaoszczędzić. W ofercie prepaid możecie łączyć się z numerami na Ukrainie za 55 gr za minutę, a na Białorusi 99 gr za minutę. Wystarczy skorzystać z tej promocji. Jeśli macie ofertę abonamentową proponuję usługę Wybrane Kraje. Płacicie miesięcznie 3 zł i możecie łączyć się z numerami w wybranym kraju, płacąc tylko 1,20 zł za minutę.Kolejną możliwością taniego dzwonienia jest Telezdrapka. Używacie jej do połączeń z telefonu stacjonarnego i aparatów publicznych. Ceny na Ukrainę i Białoruś to 49 gr za minutę. Kupując Telezdrapkę za 30 zł dodatkowo zyskujecie 5 zł na połączenia, a przy karcie za 50 zł, macie bonus 10 zł. Co oznacza, że ostatecznie połączenia są jeszcze tańsze.

f1433a357bc434bf1519de58800c15eb6a5

Scroll to Top