Odpowiedzialny biznes

Byczyn_86 z ramką i piątka w koszulkach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
03 października 2010
Byczyn_86 z ramką i piątka w koszulkach

Tradycyjnie w niedzielne popołudnie czas rozstrzygnąć weekendowy konkurs. Rzecznik rozumem i sercem bardzo subiektywnie wybrał zwycięzców. Główną nagrodę, czy fotoramkę dostaje Byczyn_86. Natomiast koszulki z Sercem i Rozumem pojadą do: Marcina #4, Piotra F #7, RobertaS #18, Siudamaca #21 i Feodora #25. Wszystkim gratuluję i proszę o kontakt e-mailowy wraz z podaniem rozmiaru i adresem, gdzie mam wysłać nagrody. Na koniec tekst, który najbardziej mi się spodobał. "Przychodzi Serce i Rozum do TP salonu i nic nie mówiąc w ogóle nikomu, po cichu w kącie siadają i się wszystkiemu przyglądają. A tam masa ludzi już od świtu coś zamawia, kupuje pełna zachwytu. Zwariowali - pomyślał Rozum - ta nowa oferta internetowa z ludzi wariatów zrobić gotowa! Każdy klient rozum postradał, wszystkiemu winna ta Neostrada! Serce odrzekło krótko i bez słów sterty - ja po prostu kocham takie oferty. A morał tej opowieści jest krótki i wszystkim znany: w TP szybki internet za niewielkie pieniądz mamy."


Rozrywka

Co słychać w świecie

Marek Wajda Marek Wajda
02 października 2010
Co słychać w świecie

W Warszawie dobiega koniec Festiwalu Skrzyżowanie Kultur, prezentujący najciekawsze zjawiska z zakresu muzyki i kultury świata.

Jednym z wydarzeń tego festiwalu jest dzisiejszy panel dyskusyjny „Ucho na Świat - dźwiękowy przewodnik po świecie”. Prowadzić go będzie Krzysiek Świdrak, nasz pracownik, a jednocześnie podróżnik i autor książek. Jego gośćmi będą: Marek Niedźwiecki, Joszko Broda i Leszek Cichy. Krzysiek prowadzi ten panel nie bez przyczyny - napisał właśnie kolejny przewodnik - tym razem właśnie po świecie dźwięku (wkrótce więcej na temat jego najnowszej książki).

Zapraszamy dzisiaj o godz. 14 w Cafe Kulturalna przy Teatrze Dramatycznym w Pałacu Kultury i Nauki.


Oferta

Wszystko o nowej neostradzie

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
01 października 2010
Wszystko o nowej neostradzie

Już wczoraj z blogu Wojtka mogliście się dowiedzieć, że ceny neostrady spadają o około 25 proc. Dziś zaprosiliśmy dziennikarzy na konferencję o szczegółach nowych ofert. A jest o czym mówić. Serce i Rozum, nie tylko wrócili do neo, ale trafili na super promocję.

Ceny spadają na potęgę, a z nowej oferty mogą skorzystać wszyscy. Ci, którzy dopiero chcą kupić neo, rozglądający się za przedłużeniem umowy oraz Ci, który są w trakcie umowy terminowej. Ponadto każdy zainteresowany neostradą przez miesiąc może testować ją za darmo. Czyli rewolucja w podejściu do klienta. Aha, spadają też ceny neo z telewizją. Tu też można przetestować poszczególne pakiety programów.

Zapraszam do obejrzenia relacji z konferencji, a u Wojtka czeka konkurs z nagrodami.

Scroll to Top