Odpowiedzialny biznes

Cuda W LM

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
08 grudnia 2011
Cuda W LM

Chyba wczoraj czytałem artykuł, że Pierluigi Collina beształ polskie środowisko sędziowskie za wystawienie przez PZPN do rozgrywek sędziego, który kopromitował się w rodzimej ekstraklasie. Mniejsza o nazwiska - ważniejsze, było przesłanie, że w tym gronie  - gronie UEFA  - jest miejsce tylko dla najlepszych arbitrów.

Wczoraj jeden z tych najlepszych, wybranych sędziów UEFA w meczu Ajax Amsterdam - Real Madryt nie uznał dwóch prawidłowych goli gospodarzy, przez co Ajax przegrał 3 do 0. Nieuznane bramki całkowicie wypaczyły wynik meczu, bo gole padały przy stanie 1 do 0 dla Królewskich.  W dodatku wypaczyły wynik rywalizacji w grupie. Bo na drugim boisku Dinamo Zagrzeb przegrało niespodziewanie z Olympique Lyon aż 1 do 7 przy czy Lyon strzelił 7 bramek (jedną ze spalonego) w 31 minut, wcześniej przegrywając 1 do 0. Na skutek błędów sędziego i "cudu" awansowali Francuzi. Była więc to kolejka cudów zachwycają sie media w Europie. My może jesteśmy bardziej sceptyczni bo kiedyś też mieliśmy w ekstraklasie taką nieprawdopodobną kolejkę cudów w 1993 roku. Jak ktoś wczoraj widział jak padały bramki dla Lyonu, to były one niemal identyczne jak bramki strzelane wówczas przez Legię, Wójcika - taka sama skala trudności strzałów i takie samo poświecenie obrońców. Dinamo w pierwszej połowie grające jak drużyna chorwacka, w drugiej przypominało drużynę juniorów i to szachowych San Marino. Cud.

Poza tym już bez cudów mamy dwie sensacje i dwie klęski drużyn z Manchesteru, które teraz obok Ajaxu mogą być przeciwnikami Legii Warszawa w Lidze Europejskiej. Dla Legii będzie to zaszczyt, dla przegranych piłkarskich potęg, sam udział w LE to klęska. faworytami w takim wypadku nie będziemy, ale skoro MU mogli ograć Szwajcarzy, to dlaczego nie my. Cuda się przecież zdarzają.


Rozrywka

Środy z Orange w Multikinie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 grudnia 2011
Środy z Orange w Multikinie

Trzy tygodnie temu zapowiedziałem zmiany w akcji Środy z Orange od nowego roku, ale dalej nie przestajecie mnie pytać o losy projektu. Proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości, bo już w przyszły czwartek na konferencji prasowej Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach podamy wszystkie szczegóły. Na razie, jak możecie się domyśleć na podstawie miejsca spotkania, zmieniliśmy kinowego partnera z sieci Cinema City na Multikino. To pozwoli nam zaproponować naprawdę bardzo korzystne zmiany w dostępie do kodów i dodatkowe bonusy. Jestem przekonany, że będziecie miło zaskoczeni.


Oferta

Półmetek testów – konkurs

Marek Wajda Marek Wajda
07 grudnia 2011
Półmetek testów – konkurs

Już osiem zadań wykonały osoby, które biorą udział w konkursie Testuj z Orange. W tej edycji testowany jest HTC 7 Mozart z systemem Windows Phone. Jak wiecie do testów chciało przystąpić blisko 40 tys. osób. Wybraliśmy 2012 testerów, a najaktywniejsi otrzymają telefon na własność.

Uczestnicy konkursu wykonali już osiem zadań: np. nakręcić film, przygotować fotorelację, wybrać najlepsze aplikacje z Marketplace. Część zadań pochodzi od Orange a część od internautów. Mamy więc dla Was konkurs. Poczytajcie jakie zadania już dostali testerzy i zaproponujcie własne. Najciekawszy pomysł nagrodzimy zestawem gadżetów od producenta HTC. Na pomysły czekamy do poniedziałku.

Dla przypomnienia: to kolejna edycja testów z Orange, wcześniej uczestnicy poznawali Motorole Flipuot i Defy oraz HTC ChaCha.

Scroll to Top