Odpowiedzialny biznes

Czy Tu, czy Tam…

M Modrzejewska M Modrzejewska
30 września 2013
Czy Tu, czy Tam…

W odcinku o kotach pojawił się mimochodem wątek książkowy. Postanowiliśmy pójść za ciosem.

Dziś prezentujemy Wam jedną z części zrealizowanego przez orange.pl tryptyku, w którym Cezary Pazura opowiada o naszej wypożyczalni e-książek, czyli Czytelni Tu i Tam.

Obejrzyjcie film i zajrzyjcie do Czytelni. Czeka tam na Was 12 tysięcy książek, które możecie wypożyczać i przez cały czas trwania subskrypcji czytać na dowolnie wybranym urządzeniu: komputerze, tablecie czy smartfonie.

PlayWyłącz głos


Odpowiedzialny biznes

Ukraino, Anglio – Polacy potrafią strzelać bramki!

Marcin Dąbrowski Marcin Dąbrowski
30 września 2013
Ukraino, Anglio – Polacy potrafią strzelać bramki!

Polacy za granicą udowadniają, że warto na nich stawiać! Bartłomiej Pawłowski w barwach Malagi pojawił się na boisku dopiero 72 min., ale potrzebował tylko czterech kolejnych, by zdobyć bramkę na wagę remisu. Przepiękną zresztą! Jeszcze mniej czasu na boisku spędził Arkadiusz Milik, ale niecały kwadrans wystarczył i jemu, by zapewnić punkt Augsburgowi, do którego jest wypożyczony. Polak podkreślał, że w trudnym momencie kariery, gdy nie mógł wywalczyć miejsca w pierwszym składzie Bayeru, pomocną dłoń wyciągnęli do niego zarówno działacze Leverkusen, jak i Augsburga, i - jak widać - opieka i zaufanie wobec piłkarza już procentują.

Nic dziwnego, że w Dortmundzie wolą nie zarobić na sprzedaniu Lewandowskiego ani grosza, ale utrzymać go do końca kontraktu. Dużo pisze się ostatnio o Robercie w kontekście transferu do Bayernu i ujawnionych pertraktacji menedżerów piłkarza z władzami Borussii.  Mówi się sporo o jego działaniach marketingowych, bo napastnik jest twarzą mającej właśnie premierę gry FIFA 14. Przede wszystkim jednak Lewandowski nie pozwala o sobie zapomnieć doskonałą postawą na boisku. Od początku sezonu jest w wyśmienitej formie, tym razem strzelił dwie bramki Freiburgowi i jest współliderem  strzelców (choć w czołówce jest niebywale ciasno), do tego dołożył asystę, wywalczył rzut karny, a jeden z goli padł po dobitce jego strzału. Słowem - Lewandowski miał udział we wszystkich bramkach zespołu! Jednego gola dołożył też Jakub Błaszczykowski, również wysoko oceniony przez media.

Przeciwko Milanowi w pierwszym składzie Sampdorii wyszedł Paweł Wszołek (grał do 52. min., porażka 0:1). Cały mecz rozegrał pominięty tym razem przy powołaniach Boenisch, pełne 90 min. zaliczyli też Polanski (żółta kartka) i Wojtkowiak, godzinę na boisku spędził Sobiech. Z trzech zawodników, których powrót do kadry odbił się szerokim echem, grał w weekend tylko Peszko (od 62 min.). Wasilewski siedział na ławce, a Mariusz Lewandowski gra dziś.

Bordeaux straciło bramkę po błędzie Obraniaka, Reims urwało punkty literującemu Monaco, w czym udział miał chwalony Krychowiak. Angielską Premiership podbijają polscy bramkarze: Arsenal ze Szczęsnym (cały mecz) i Fabiańskim (na ławce) przewodzi tabeli, a Southampton Artura Boruca jest piąte. Zespół stracił w tym sezonie tylko dwie bramki - to najlepszy obok Tottenhamu wynik w lidze! W derby Turynu wystąpił Kamil Glik. Kapitan Torino nie krył rozczarowania, że zwycięski gol dla Juventusu padł w kontrowersyjnych okolicznościach (sędzia nie zauważył spalonego).

Cały mecz rozegrali również Waldemar Sobota, Mateusz Klich, Artur Jędrzejczyk, Łukasz Szukała i Adrian Mierzejewski (asysta). Po dłuższej przerwie z ławki podniósł się Przemysław Tytoń - zastąpił w 52. min. meczu kontuzjowanego bramkarza.


Odpowiedzialny biznes

Jedno konto do wszystkich usług

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
29 września 2013
Jedno konto do wszystkich usług

Ostatni tydzień był więcej niż ciekawy i sporo sie działo. Dlatego nie o wszystkim, o czym chciałem udało mi się od razu napisać. Weekend to dobry moment na nadrobienie zaległości. Jestem pewny, że dobrą informacją dla wielu z Was jest uruchomienie funkcjonalności „jednego konta” na portalu www.orange.pl. Teraz, jeśli macie nasze usługi mobilne i stacjonarne, możecie nimi zarządzać logując się przy użyciu jednego loginu i hasła. To duża wygoda. Szczegóły, jak działa "jedno konto" i co zrobić, aby zrobić aby ułatwić sobie życie znajdziecie tutaj. Jeśli chodzi o Orange YES, o którym pisaliście dużo pod ostatnią notką, mogę powiedzieć, że pracujemy jeszcze nad ofertą i proszę o chwilę cierpliwości.

c1f25b5600b465356a7d2915e0e89996ff6

848b8ddcc03ecb30b2cf30d925354ecc44e

 

 

Scroll to Top