Odpowiedzialny biznes

Dickson Choto nam nie straszny

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
26 maja 2009
Dickson Choto nam nie straszny

Zabrakło kilka sekund, a Dickson Choto, Maciej Rybus, Łukasz Trałka i spółka załamani zeszliby z boiska pokonami przez okazyjnie skrzyknięty z pracowników zespół Orange.

tp-01.jpg

Nie pękliśmy przed zawodowcami, walka była ofiarna, a gola w finałowym meczu straciliśmy dosłownie w ostatniej akcji. Niestety w dogrywce nie daliśmy już rady i przegraliśmy 4:5. Mini turniej, bo grało się 10-minutowe mecze, 4 na 4 na małym boisku, był jedną z atrakcji inauguracji finałów wojewódzkich Orange Cup im. Marka Wielgusa, czyli jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce. Prócz gwiazd zaproszonych przez Pumę, zagrał też zespół PZPN i dziennikarzy.

 tp-03.jpg

Wszyscy występowali w koszulkach Gram Fair. To główna idea przyświęcająca turniejowi, który od wielu lat wspiera Grupa TP.

tp-04.jpg

W tym roku do rywalizacji zgłosiło się ponad 2 tysiące zespołów chłopców i dziewcząt w wieku 11 lat i młodszych. Finał turnieju odbędzie się we wrześniu w Zamościu, a najlepsze zespoły w nagrodę pojadą obejrzeć na żywo mecz eliminacji do MŚ Czechy - Polska, który odbędzie się w Pradze. Na koniec trochę prywaty - strzeliłem 2 piękne gole i kiwnąłem Dicksona :-)

tp-02.jpg


Oferta

Od dziś kampania Minuty Non Stop

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
25 maja 2009
Od dziś kampania Minuty Non Stop

Od dziś ruszyła kampania reklamowa Minuty Non Stop w ofercie Nowe Orange Go. To jedna z ulubionych przez naszych klientów promocji i chcemy jeszcze bardziej ją upowszechnić. Przypomnę, że za regularne doładowania są dodatkowe minuty do wygadania, absolutnie do wszystkich. Zasada jest prosta. Za doładowanie 25 zł dostajesz 30 min.; 50 zł - 60 min.; 100 zł - 120 min. Wystarczy zasilać konto w odstępie maksymalnie 25 dni od poprzedniego doładowania za 25 złlub wyższego. Poniżej spot, który można oglądać w TV. Ponadto od 5 czerwca jego dłuższa, 45-sekundowa wersja pojawi się w kinach. Tak na marginesie pamiętajcie o akcji Środy z Orange :-) Ciekawostką jest, że spot reżyserowała Kasia Adamik, córka Agnieszki Holland. Więcej info o autorce http://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Adamik


Sieć

Żółta kartka dla regulatora od KE

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 maja 2009
Żółta kartka dla regulatora od KE

Nie kończy się serial sensacyjny pod tytułem stawki MTR. Tym razem swój odcinek dodała Komisja Europejska. Dzisiejszy Puls Biznesu opisuje, że Bruksela ostrzega polskiego regulatora i grozi wszczęciem tzw. procedury  naruszeniowej http://www.pb.pl/2/a/2009/05/25/Bruksela_ostrzega_Strezynska2  Wcale nie dziwi mnie tak stanowcze działanie KE. Bruksela nie raz ostrzegała, że nie tak powinny być ustalane stawki. Operatorzy wielokrotnie wskazywali, że decyzje dotyczące MTR były wydawane z naruszeniem prawa. Sprawy trafiły do sądów i czekają na rozstrzygnięcia. Natomiast polski regulator nic sobie z tego nie robił, forsując własny, jedynie słuszny punkt widzenia. Teraz ustami rzecznika mówi: Jednak mamy nadzieję, że uda nam się porozumieć z KE. Podejrzewam, że jednak się nie uda, bo metoda faktów dokonanych nie jest dobrym sposobem negocjacji w UE. Przypominam, że sprawa jest niebagatelna i dotyczy setek milionów złotych. Jeśli sądy orzekną rację operatorów, czeka nas niezły galimatias. Kto, komu, kiedy i ile pieniędzy będzie musiał oddać? Jakie będą odszkodowania? Co zrobią najwięksi beneficjenci MTR-owi, czyli P4 i Cyfrowy Polsat? Dodatkowo trzeba pamiętać o ograniczeniu inwestycji przez W3, ze względu na spadek przychodów. Czy tak powinna wyglądać rozsądna regulacja rynku? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Ale tak jest zawsze, kiedy zwycięża populizm i pojawiają się działania niezgodne z prawem, zdrowym rozsądkiem i ekonomią.

Scroll to Top