Odpowiedzialny biznes

Dopingowa kolacja

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
23 października 2012
Dopingowa kolacja

Lipiec, upalny wieczór w pewnym francuskim hotelu.

Kolarz A: "B" chcesz coś zjeść? - zapytał, stojąc przy otwartej lodówce.

Kolarz B: Nie, dzięki, ale już jak stoisz to przy maśle stoi moja porcja EPO, możesz mi ją przynieść?

Kolarz A: Ok, no problem, już przynoszę. Proszę to Twój podwieczorek, a w zasadzie energia na jutrzejszy etap. Jutro przed nami trudne górskie podjazdy.

Kolarz B: Dla nas nie ma nic trudnego - wycedził przez zęby i w tym samym czasie zacisnął sobie pasek na ręku - żeby tylko żyły na wierzch chciały wychodzić.

Kolarz A: Wiesz "B" niedługo od tych dziur na rękach będę musiał kłuć się po łydkach, bo już miejsca brakuje.

Kolarz B: Kłuj się tam, gdzie efekt będzie najszybszy – po czym wstrzyknął sobie dawkę. - Rany przypudruje nam pewna laska, która dba o nasz wizerunek przed kamerami TV - dodał odciskając, a raz to zaciskając pięść.

Kolarz A: Fakt, naprawdę po tej „mocy” w żyłach można góry przenosić!

Kolarz B: Ba! My będziemy jutro w nich rządzić - zaśmiał się, niemal wrzeszcząc. Ale teraz idziemy spać, kładź się "A", przecież musimy być wypoczęci. Jutro z rana jeszcze jakaś "kolorowa witaminka". I pamiętaj trzymać ten tłusty specyfik pod podusią. To w razie czego, jakby zrobili nalot rano. Ale tak bardzo się nie bój, dzwonek w telefonie mam ustawiony na najgłośniejszy. Będą nas ostrzegać przed zajściem, zadzwonią. To tyle, kolarskich snów, i zdobywania gór.

Kolarz A: Śpij zE sPOkojem.

Zbieżność osób, zdarzeń i miejsc zawarta w historyjce jest zupełnie przypadkowa.


Rozrywka

Rozdajemy bilety na Skyfall

Marek Wajda Marek Wajda
23 października 2012
Rozdajemy bilety na Skyfall

Już w ten weekend na ekranach kin zagości Bond. James Bond. Efektownej i trzymającej akcji nie zabraknie. Jeśli więc zobaczyliście już Obławę poraz na Agenta Jej Królewskiej Mości. Na orange.pl do wygrania 10 podwójnych voucherów na film (konkurs trwa do 26 października).  Wystarczy, że uzasadnicie który z aktorów grających Jamesa Bonda najlepiej wcielił się w agenta 007.

Tymczasem my mamy swój konkurs - do wygrania dwa podwójne zaproszenia na specjalny pokaz Skyfall, który odbędzie się 30 października o godz. 19.30 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Napiszcie w komentarzu jakiego polskiego aktora (UPDATE po sugestii Krzyśka - jakiego Polaka;) widzielibyście w roli Jamesa Bonda i dlaczego? ;) Rozstrzygnięcie w poniedziałek.

3772c9c31d4de6dd1a16974fa4518965c88

I nie zapomnijcie, że telefon Bonda, czyli Sony Xperia T do kupienia tylko w salonach Orange za 0,07 zł ;)


Sieć

Znani nieznani w przetargu

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
23 października 2012
Znani nieznani w przetargu

Poznaliśmy wszystkich chętnych na dobro rzadkie, czyli częstotliwości 1800 MHz, które mają zostać rozdysponowane do końca tego roku. Zgodnie z oczekiwaniami mamy komplet największych operatorów: Orange, T-Mobile, Play i Plus. Chociaż tej ostatniej firmie dzięki zapobiegliwości obecnego właściciela i jego rozlicznym biznesom, częstotliwości raczej nie brakuje. A niejako na dokładkę oferty złożyli też EmiTel i Sferia. Z tej dwójki bardziej zaciekawiła mnie druga spółka. Jeszcze w zeszłym roku kojarzona była z Zygmuntem Solorzem-Żakiem, bo posiadał jej udziały. A jak jest dzisiaj? Kolega szybko sprawdził KRS, ale bez sukcesu. Zapytałem znajomych dziennikarzy i też nie wiedzieli do kogo należy teraz  Sferia, ale pytania firmie już wysłali. Dlatego w mediach cała moja nadzieja, by dowiedzieć się, kto chce kupić częstotliwości.

8c746133651be5e0b96c9a1a3d2187f6964

Scroll to Top