Oferta

Dwa nowe LG w Orange. Jeden z nich tylko u nas!

Piotr Domański Piotr Domański
26 stycznia 2016
Dwa nowe LG w Orange. Jeden z nich tylko u nas!

Do naszej oferty weszły dwa nowe smartfony LG – Zero i V10. Obydwa bardzo ciekawe i mocno się wyróżniające. Przekonają jednak zapewne do siebie zupełnie innych użytkowników. Pierwszy będziecie mogli do końca lutego kupić wyłącznie w naszej sieci.

LG Zerolg-zero-blog-orange to telefon, który plasuje się w jednej z moich ulubionych kategorii – średni wyświetlacz, średni procesor, średnia pamięć, średni aparat, a to wszystko za średnią cenę. Czyli prawie średnia półka. Czemu prawie? Telefon odstaje bowiem „na plus” wyglądem. To pierwszy LG na polskim rynku z całkowicie aluminiową obudową. Smartfon jest dość poręczny, gdyż mamy do czynienia z 5” ekranem o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Ogólne wymiary telefonu to 142.0 x 71.8 x 7.4 mm, a jego masa to 147g, nie jest więc przesadnie wielki. Telefon możecie kupić od złotówki w Smart Plan LTE za 89,99 do 479 zł w Smart Plan LTE za 39,99.

 

Drugi z telefonów - LG V10, które dzisiaj weszły do naszego cennika to już flagowiec. Co prawda nie w pełni metalowy, lecz nadal bardzo ładny. Moim zdaniem to zaleta, bo nie trzeba się obawiać każdej ryski na obudowie. A w środku Snapdragon™ 808, 4 GB RAM i 22 GB pamięci (możliwość rozszerzenia). Wyświetlacz o przekątnej 5.7” i 1440 x 2560 pikselach, a także drugi o przekątnej 0.2 cala. Nie wspomniałem o tym, że LG V10 ma dwa wyświetlacze, drugi działający przez cały czas. Kosztuje on między 1979 zł, a 879 zł.

A co wy sądzicie o tym sprzęcie? Który z modeli się Wam bardziej podoba? I czy drugi wyświetlacz w V10 ma sens?


Oferta

Przenoście numery do Orange na kartę. Warto!

Piotr Domański Piotr Domański
25 stycznia 2016
Przenoście numery do Orange na kartę. Warto!

Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci i 8GB neta za 28 zł miesięcznie. Czy naprawdę trzeba pisać więcej? Chyba nie. A wystarczy przenieść numer z innej sieci do jednej z naszych taryf prepaid. Niestety przenosiny z nju się nie liczą, ale tam też znajdziecie masę fajnych ofert. Usługę można włączyć w ciągu pierwszych 12 miesięcy stażu w Orange. No chyba, że zdecydujecie się na opcję cykliczną w której specjalne warunki będą obowiązywać tak długo jak usługa będzie aktywna.

Na ogół ograniczam swój entuzjazm, przygotowując wpisy na bloga, jednak dziś wybaczcie, bo gdy porównywałem nową ofertę Orange na kartę  z innymi dostępnymi na rynku trudno mi było znaleźć lepszą. A to jeszcze nie wszystko. Pewnie pamiętacie, że doładowując konto w Orange Free na Kartę za 30zł otrzymujecie dodatkowo 6GB internetu. Jeżeli więc przeniesiecie swój numer do Orange Free na Kartę, doładujecie konto za 30 złotych i aktywujecie usługę otrzymacie… nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci oraz 14GB internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca!  A pozostałe dwa złote zostaną Wam na nieplanowane wydatki ;-)

A co trzeba zrobić by uruchomić usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + 8GB dla przenoszących numer?

  1. Posiadać numer w innej sieci.
  2. Przenieść ten numer do Orange na kartę.
  3. Włączyć usługę (SMS-em/komendą USSD, w aplikacji Mój Orange) za cenę 28zł/mies.

To nie jedyne promocje, dla przenoszących numer do taryf prepaid. Więcej informacji znajdziecie poniżej:

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 8 GB dla przenoszących numer

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich dla przenoszących numer

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz 2 GB dla przenoszących numer


Odpowiedzialny biznes

Olga Bończyk Gwiazdą Dobroczynności

Monika Kulik Monika Kulik
25 stycznia 2016
Olga Bończyk Gwiazdą Dobroczynności

Olga Bończyk – aktorka, wokalistka, Ambasadorka programu Fundacji Orange „Dźwięki Marzeń” otrzymała zaszczytny tytuł Gwiazdy Dobroczynności. „Za konsekwentne wspieranie w rozwoju dzieci niesłyszących, za wkład w umożliwianie im dostępu do edukacji na równi ze słyszącymi oraz pomoc rodzinom dzieci z wadą słuchu, za działalność edukacyjną - szerzenie wiedzy i uwrażliwianie Polaków na potrzeby osób niesłyszących” – brzmiał werdykt w czasie wręczenia statuetki.

Problem ten zna z własnego życia, bo wychowała się w rodzinie osób niesłyszących. Olga włada językiem migowym, dzięki czemu może sprawnie porozumiewać się z niesłyszącymi rodzicami dzieci w naszym Programie.  Współpracuje z nami od 10 lat – zaangażowana, wrażliwa i otwarta na nowe aktywności. Każdego lata odwiedza dzieci i rodziców - uczestników turnusów rehabilitacyjnych, które organizuje Fundacja, bierze udział w konferencjach, przekonując o konieczności wczesnej diagnozy i terapii słuchu i mowy. Nawet na okładce swojej płyty "Listy z daleka" postanowiła przypomnieć odbiorcom o tym, że istnieją osoby, dla których muzyka pozostaje... dźwiękiem marzeń. Dzięki wsparciu naszej Ambasadorki – te marzenia mogą się spełnić.

Konkurs Gwiazdy Dobroczynności organizowany był już po raz 7. Program promuje społeczne zaangażowanie osób znanych, które wykorzystują swoją popularność, aby pomagać i przekonywać nas do wsparcia ważnych społecznie idei. Organizatorem programu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

d6be2bda37095b888a82e5ce55641295b3e

fcb4db2ecae39108ac6f3d30f24e4c29667

Scroll to Top