Odpowiedzialny biznes

Dzieciństwo vlogosfery

Marek Wajda Marek Wajda
18 września 2012
Dzieciństwo vlogosfery

Jacek Gadzinowski zamieścił wczoraj świetną infografikę, podsumowującą polską vlogosferę. Można się z niej dowiedzieć m.in. jakie są braki warsztatowe, grzechy główne, gdzie szukać funduszy, a przede wszystkim poznać najpopularniejszych Polskich i światowych vlogerów.

Tak się złożyło, że część z nich (m.in. Rocka, Rojo, Lekko Stronniczych) można było również wczoraj spotkać na konferencji zorganizowanej przez Maćka Budzicha, czyli "Jak się wybić na Youtube, zrozumieć vlogi i wideo w sieci". Zapraszam Was na reportaż, oczywiście wideo ;)

PlayWyłącz głos

Polska vlogosfera jest więc jeszcze w etapie dziecięcym, Wy również możecie zostać gwiazdami internetu. Choć technika jest ważna, to jednak nie najważniejsza – liczy się pomysł. Łapcie więc za kamery, iPhony i vlogujcie ;)

A tak swoją drogą jakie są Wasze ulubione vlogi?


Oferta

Wielka szansa na tanie smartfony

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 września 2012
Wielka szansa na tanie smartfony

Szalone dni niskich cen smartfonów, które dziś rozpoczynamy dawno nie były tak atrakcyjne. Obniżki sięgają 930 zł i macie aż siedem modeli do wyboru. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oto szczegóły: Samsung Galaxy S II - Delfin abonament 99,90 za 49 zł (obniżka z 549 zł); Sony Ericsson Xperia arc s - abonament Delfin 79,90 za 49 zł (obniżka z 549 zł) i Delfin abonament 59,90 za 89 zł (obniżka z 789 zł), HTC One S, abonament Delfin 99,90 za 69 zł (obniżka z 769 zł), HTC One X - abonament Delfin 99,90 za 149 zł (obniżka z 1079 zł), Sony Xperia P -  abonament Delfin 99,90 za 9 zł (obniżka z 299 zł), Motorola RAZR - abonament Delfin 79,90 za 129 zł (obniżka z 929 zł) oraz Sony Xperia U - abonament Pantera 49,90 za 49 zł (obniżka z 449 zł). Wszystkie umowy na 24 miesiące. Oferta jest dostępna do 23. września i tylko w sklepie internetowym na www.orange.pl Na koniec rozstrzygnięce wczorajszego konkursu na podanie kwoty największej obniżki smartfona, którym jest HTC One X. Nikt nie trafił dokładnie - 930 zł, najbliżej był pablo_ck, który wytypował 918 zł. Proszę o e-mail z decyzją: zdrapka, czy vouchery do kina. Jako, że Paweł przytula dużo nagród postanowiłem, że także druga osoba najbliżej typująca, otrzyma niespodziankę. To Jamessz, który obstawił 900 zł. Obydwu zwycięzcom gratuluję.

6d40400dd75b173b2bbc22bfc2bfe3027b2


Oferta

Reklama BlackBerry i wkrótce szalone ceny

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 września 2012
Reklama BlackBerry i wkrótce szalone ceny

Niedawno pisałem o wejściu smartfonów BlackBerry do oferty dla klientów indywidualnych. W reklamie staramy się przełamać stereotyp, że to urządzenia tylko biznesowe. Mam nadzieję, że z sukcesem. A jak już jestem przy smartfonach, to jutro ruszają kolejne dni szalonych cen w Orange. Będzie więcej modeli w niższych cenach niż zwykle i obniżki sięgające nawet …  I tutaj szybki konkurs. Kto z Was wytypuje prawidłowo maksymalną kwotę obniżki telefonu otrzyma w nagrodę do wyboru kartę zdrapkę za 50 zł lub podwójny voucher do Multikina. Jeśli trafi więcej osób, obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Jak nikomu się nie uda, nagrodę przytuli, ten kto był najbliżej. Typujecie dziś do końca dnia. A szczegóły szalonych cen smartfonów poznacie jutro.

PlayWyłącz głos

Scroll to Top