Odpowiedzialny biznes

Dzień Blogera!

Marek Wajda Marek Wajda
31 sierpnia 2013
Dzień Blogera!

Po raz dziesiąty obchodzimy dzisiaj na całym świecie Dzień Blogera. Dlatego życzymy Wam, drodzy blogerzy, vlogerzy, youtuberzy, facebookerzy i wszyscy, którzy publikujecie coś w social mediach: wielu UU, wysokiego Klouta, interesującego kontentu, unikalnych formatów, braku hejterów, ciekawych kampanii i tryliona punktów do lansu! I jeszcze – a może przede wszystkim – tego, żebyście czuli radość i satysfakcję z tego, co robicie.

bbf78ea075b4c4d9b5aa2c2c2a7036579a4

A wszystkich z Was, którzy sami nie prowadzą żadnej aktywności namawiam do tego, byście dziś szczególnie uważnie śledzili Wasze ulubione blogi, bo bardzo możliwe, że ich autorzy, tak jak w zeszłym roku, będą promować innych, może mniej znanych, ale interesujących ich zdaniem blogerów. Można więc będzie odkryć prawdziwe perełki, które jeszcze nie przebiły się do „mainstreamu”. A teraz idziemy trochę poświętować – w końcu my też jesteśmy blogerami ;)


Oferta

Czytelnia Tu i Tam na miesiąc za darmo

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 sierpnia 2013
Czytelnia Tu i Tam na miesiąc za darmo

Ruszyliśmy z kolejnym Weekendem z Orange i proponujemy Wam do testowania Czytelnię Tu i Tam. Promocja trwa od dzisiaj do poniedziałku 2 września. Aby skorzystać wysyłacie bezpłatnego SMS o treści W pod numer 80200, a potem przez miesiąc możecie czytać za darmo ksiązki na smartfonie czy tablecie. Oferta jest dostępna dla wszystkich mobilnych klientów Orange. Szczegóły znajdziecie tutaj.

ec13f387d0a0f75f887574c867ea2deee56


Rozrywka

Gotowi do szkoły?

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
30 sierpnia 2013
Gotowi do szkoły?

Szkoła rusza w poniedziałek. Nie 01 września, jak to tradycja by wymagała, ale mimo wszystko rusza.

My w związku z tym ruszamy z nową kampanią promującą Oragne Open. Jest to promocja, dzięki której możecie obniżyć swoje rachunki o 30 zł miesięcznie. Im więcej dodajecie, tym więcej sie odejmuje... taka prosta zasada liczydła

 

 

Scroll to Top