Odpowiedzialny biznes

Dziewczyna na medal!

Monika Kulik Monika Kulik
14 marca 2014
Dziewczyna na medal!

Wczoraj podczas pierwszego spotkania z uczestnikami V już edycji Programu Akademia Orange nasza koleżanka Maria Adamiec – koordynatorka tego Programu w Fundacji Orange otrzymała odznakę honorową Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Zasłużony dla Kultury Polskiej".

Marysia od 5 lat z sukcesem prowadzi Akademię, przekonując, że projekty kulturalne mogą rozwijać różne kompetencje dzieci i młodzieży, w tym kompetencje cyfrowe. W Akademii Orange młodzi eksperymentują, doświadczają, uczą się od siebie nawzajem – stają się twórcami, a nie tylko odbiorcami. A przy tym używają nowych technologii w pożytecznym celu.

Akademia Orange to nie tylko konkurs grantowy dla organizacji społecznych, instytucji kulturalnych – to sieć wymiany dobrych pomysłów, uczenia się i wzajemnego inspirowania. W naszej Akademii dzielimy się z innymi wypracowaną wiedzą - wszystkie materiały i gotowe do wdrożenia scenariusze zajęć trafiają na portal www.akademiaorange.pl na licencji Creative Commons – Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Z tej ogromnej bazy wiedzę i inspirację mogą czerpać wszyscy, zarówno doświadczeni animatorzy, jak i rozpoczynający przygodę z animacją kultury.

Każda edycja Akademii Orange to ponad 40 zrealizowanych projektów angażujących ponad 5 tys. młodych uczestników. Przez 5 lat wsparliśmy już 171 projektów.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wyróżniło także przedstawicieli 12 organizacji specjalnymi dyplomami za działania w obszarze edukacji kulturalnej.

902c3c119a8e5b3b9563e759b636d2bb415


Oferta

Pakiety i usługi w wygodnej wersji cyklicznej

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
14 marca 2014
Pakiety i usługi w wygodnej wersji cyklicznej

Żeby ułatwić Wam korzystanie z najbardziej popularnych usług i pakietów jednorazowych wprowadziliśmy ich cykliczne wersje. Chodzi konkretnie o pakiety 1000 minut w Orange i 600 SMS-ów w Orange w taryfach Orange POP i Orange ONE oraz rozmowy bez limitu, SMS-y bez limitu w sieci i SMS-y bez limitu do wszystkich w taryfie Orange YES. Dzięki temu rozwiązaniu osoby, które dużo rozmawiają lub wysyłają setki SMS-ów, zyskują wygodę i nie muszą pamiętać o konieczności włączenia kolejnego pakietu czy usługi, gdy skończy się ich ważność lub wyczerpią się środki. Wystarczy wtedy mieć kasę na koncie głównym i nastąpi automatycznie odnowienie używanego pakietu czy usługi. Oczywiście będziecie wcześniej o tym informowani. Cena pojedynczej usługi w wersji cyklicznej jest taka sama, jak w przypadku usługi jednorazowej. Za to bonusem jest to, że cyklicznych pakietach niewykorzystane środki przechodzą na kolejny jeden okres. Szczegóły i regulaminy znajdziecie klikając na linki powyżej.

486f4aacc7310f4f3641a7db7d81580f269

 


Odpowiedzialny biznes

Twoja Perspektywa na wiosnę

Agnieszka Świetochlowksa Agnieszka Świetochlowksa
14 marca 2014
Twoja Perspektywa na wiosnę

Wiosenne Dni Orange V edycji Twojej Perspektyw ruszyły! Tak jak poprzednio jesteśmy obecni na 15 uczelniach w całej Polsce. Podobnie jak rok temu wspiera nas 35 Ambasadorów, 12 Doradców Rozwoju Zawodowego oraz 19 Mentorów z Orange Polska. W trakcie Dni Orange studentom odwiedzający nasze stoisko na uczelni, podpowiemy jak napisać CV i zaprezentować się pracodawcom. Dodatkowo studenci będą mogli wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą praktyki w Orange Polska lub tablety.

14356eecee3c9540a6c0205f23cfd110ea4

Na stronie www.twojaperspektywa.pl studenci już dziś mogą zapisać się na warsztaty prowadzone przez Ekspertów Orange. To okazja do skonfrontowania wiedzy ze studiów z aktualnymi potrzebami biznesu, możliwość poznania nowatorskich projektów Orange Polska. Tematy warsztatów, które przygotowaliśmy dotyczą LTE, programowania, mediów społecznościowych, zagadnień sieciowych, trendów na rynku telekomunikacyjnym. Na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu poznacie tajemnicę Serca i Rozumu.

Scroll to Top