Odpowiedzialny biznes

EKO OWF 2015

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
10 lipca 2015
EKO OWF 2015

Tegoroczny Orange Warsaw Festival był wyjątkowy pod każdym względem! Dzięki znakomitym wykonawcom, nieocenionym fanom i pozytywnej atmosferze udało nam się stworzyć niezapomnianą edycję festiwalu. Postanowiliśmy także, razem z Wami, zadbać o środowisko. Wspólnie z Centrum UNEP/GRID-Warszawa stworzyliśmy na terenie festiwalu specjalną EKOSTREFĘ, gdzie przy pomocy belownicy były zgniatane plastikowe odpady. Na terenie festiwalu działał Ekopatrol, z którym zbieraliście plastikowe kubeczki - udało nam się dzięki temu sprasować 33 worki, w których zmieściliśmy ok. 260 kg sprasowanego plastiku! Z Wami zbudowaliśmy też Ekoscenę z około 1000 butelek PET, na której występowaliście z zaprojektowanymi przez Was ekoinstrumentami. I Uwaga! bo teraz najważniejsze - podczas trzech dni festiwalu odzyskaliśmy w sumie 10 ton odpadów, które poddano recyklingowi :-)

Dodam, że na terenie festiwalu działał również Meeting Point, zapewniony przez Greenpeace, gdzie mogliście zupełnie za darmo naładować telefony komórkowe i inne urządzenia mobile dzięki zastosowaniu paneli słonecznych. Zobaczcie jak to wszystko wyglądało:

Kto był i znalazł czas na zbieranie kubeczków czy  inne zabawy upcyclingowe?


Oferta

Kolejne Szalone Dni w Orange

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
09 lipca 2015
Kolejne Szalone Dni w Orange

Nie trzeba być szalonym, żeby przyłączyć się do Szalonych Dni w Orange ;-) Wielu z Was już skorzystało z takiej okazji i wie, że warto. Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się zaszaleć, mają właśnie kolejną okazję. Dla kupujących nowa aktywację, przedłużających umowy, jak i przenoszących numer do Orange obniżamy  ceny aż 12 smartfonów, które oprócz tego, że w świetnej cenie, dostaniecie na przykład z kartami pamięci i etui ochronnym. Jak zawsze, wraz ze smartfonami macie w komplecie plan abonamentowy z umową na 24 miesiące. Wybór jest duży i znajdziecie w nim miedzy innymi flagowca HTC One M8s za 249 zł zamiast 689 zł, Samsunga Galaxy A3 i A5, taniej nawet o 320 zł albo Huawei P8 lite już za 9 zł. Szczegóły oferty i ceny wszystkich smartfonów znajdziecie na orange.pl w zakładce oferta. Na zakupy macie czas do 15 lipca.

cc6a5e6f204755a7ea2a0f62e0fdf5ca90f


Rozrywka

Lato pełne kina z Orange Kino Letnie

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
09 lipca 2015
Lato pełne kina z Orange Kino Letnie

Orange Kino Letnie wystartowało i w tym roku połączyło morze, góry i Mazury. A to dlatego, że tegoroczna edycja festiwalu filmowego odbywa się w trzech miastach: w Sopocie, Giżycku i Zakopanem. I tak w Sopocie wielki nadmuchiwany ekran co wieczór staje na wprost molo. W Zakopanem Miasteczka Filmowego Orange Kino Letnie szukajcie przy Krupówkach. A jeśli kto z Was mieszka/będzie na Mazurach, to koniecznie trzeba wybrać do Giżycka i tam kierować ku portowi Ekomarina. A warto, bo czekają tam na Was wygodne plażowe leżaki lub góralskie ławy i urozmaicony repertuar podzielony na dni tematyczne: muzyczne poniedziałki, polskie "made in Poland" czwartki itp. Wszystko to oczywiście za free w pięknych okolicznościach przyrody :-)

Zachęciłam? Jeśli nie wystarczająco, to zapraszam na krótką relację z Orange Kino Letnie w Sopocie. To właśnie tam 4 lipca odbyła się się piąta, jubileuszowa gala wręczania Diamentowego Klapsa Filmowego.  Nagroda powędrowała do Artura Żmijewskiego, a odbierał ją z rąk Katarzyny Figury i Borysa Szyca. Zobaczcie jaka fajna jest atmosfera na sopockim molo za sprawą OKL :-)

A na koniec mam do Was pytanie. Jak się nazywa najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Europie, ile dni trwa? Nagrody rzeczowej za dobrą odpowiedz tym razem nie przewidziano, ale przecież nie o nagrody zawsze chodzi. Ważna jest też satysfakcja. Kto wie, kto wie?

Scroll to Top