Odpowiedzialny biznes

Eliminacje MŚ 2014

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
23 listopada 2011
Eliminacje MŚ 2014

Przed nami jeszcze "tylko" Euro 2012, a już za chwilę, a właściwie za niecały rok eliminacje do MŚ 2014. Od dziś możemy planować urlopy i wolne wieczory na następujące atrakcje. Powiem szczerze, że wolałbym, żeby te eliminacje  rozstrzygnęły sie zanim będziemy grać w 2013 roku na Wembly, ale z drugiej strony, gdyby to był mecz o wszystko mógłby być znów piękny jak kiedyś ... Ale to raczej marzenia.

Program meczów Polski w el. MŚ 2014 - grupa H:

7 września 2012 roku: Czarnogóra - Polska

11 września: Polska - Mołdawia

16 października: Polska - Anglia

22 marca 2013 roku: Polska - Ukraina

26 marca: Polska - San Marino

7 czerwca: Mołdawia - Polska

6 września: Polska - Czarnogóra

10 września: San Marino - Polska

11 października: Ukraina - Polska

15 października: Anglia - Polska


Oferta

Minutofon, czyli kolejny bonus

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
23 listopada 2011
Minutofon, czyli kolejny bonus

Dla tych, co mają ofertę na kartę przygotowaliśmy kolejną usługę - Minutofon. Już przestałem liczyć, tak ich dużo pojawiło się w tym roku. Zasada Minutofonu jest prosta. W zamian za comiesięczne doładowania określoną kwotą otrzymacie dodatkowe środki na rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne. Bonus ważny jest przez 31 dni i zależy od długości zobowiązania oraz wielkości doładowania. Możecie otrzymać ekstra od 2,90 do 17,40 zł, co daje Wam nawet 60 darmowych minut co miesiąc. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Minutofon - baner - sierpień 2011


Odpowiedzialny biznes

Rozkręćmy internet

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
22 listopada 2011
Rozkręćmy internet

Ostatnie badanie World Internet Project pokazało, że 30% Polaków nie używa internetu bo nie jest im do niczego potrzebny. Według specjalistów jedną z przyczyn takiego myślenia jest niewielka ilość e-usług.

W tym kontekście pojawienie się Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji to świetna wiadomość, zwłaszcza, że na jego czele stanął Michał Boni, czyli specjalista od spraw trudnych. Jestem bardzo ciekaw jak mocno da radę rozkręcić e-Polskę. Bo, że temat jest ważny pokazują choćby takie konferencje, jak ostatnio Borderless eGovernment Services for Europeans w Poznaniu.

A jakich e-usług Wam najbardziej brakuje. Co można by załatwiać przez internet zamiast biegać po urzędach. Ja mam kilka swoich typów, czekam na Wasze.

Scroll to Top