Rozrywka

Filmowe lato w Orange VOD

Beata Giska Beata Giska
06 lipca 2023
Filmowe lato w Orange VOD

Mnóstwo fantastycznych historii, niesamowitych przygód, romantycznych uniesień, a także sporą dawkę grozy znajdziecie w lipcu, w Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange. Nie przegapcie takich hitów, jak: „Avatar: Istota wody”,  „65”, „Martwe zło: Przebudzenie”, „Dziewczyny z Dubaju®” czy „Trzej muszkieterowie: D'Artagnan”.

Fantastyczne hity

Od 5 lipca w Orange VOD możecie obejrzeć drugą część kultowej historii o Na’vi, niezwykłych, niebieskich mieszkańcach planety Pandora. W megahicie „Avatar: Istota wody”, w reżyserii Jamesa Camerona, nie zabraknie ciekawych postaci, zaskakującej fabuły oraz genialnych efektów specjalnych. Dodajmy, że właśnie za świetne efekty specjalne film został nagrodzony Oscarem®. Poznajcie dalsze losy Jake’a i Neytiri, którzy tym razem będą zmuszeni do radykalnych kroków, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim. Przekonajcie się również, jak różnorodna, fascynująca i piękna jest Pandora.

Z kolei już od 11 lipca polecamy produkcję fantasy, pt.: „Rycerze Zodiaku”, na podstawie mangi autorstwa Masami Kurumady. Warto dodać, że reżyserem filmu jest Tomasz Bagiński. Młody chłopak – Seiya trafia do niesamowitego świata, w którym królują wszelkiej maści mityczne bóstwa. Wkrótce odkrywa, że sam ma wielką moc, dzięki której może zostać jednym z legendarnych Rycerzy Zodiaku i walczyć w obronie starożytnej bogini.

Od 17 lipca obejrzyjcie zaskakującą produkcję science-fiction pt.: „65”, w którym główną rolę zagrał Adam Driver. To historia astronauty, którego statek kosmiczny rozbija się na nieznanej planecie. Bohater niebawem odkrywa, że tą planetą jest Ziemia, ale… 65 milionów lat temu. Jak przetrwać w niezwykle niebezpiecznym świecie, w którym królują dinozaury? Sprawdźcie sami.

Szczypta grozy

Pamiętacie słynny horror „Hellraiser: Wysłannik piekieł” z 1987 roku? Od 6 lipca w naszej ofercie znajdziecie nową produkcję z tej serii, pt.: „Hellraiser”. Tym razem zobaczycie, jak młoda kobieta, przez przypadek, przywołuje grupę przerażających istot z innego wymiaru. Zaczyna się prawdziwa groza.

Od 7 lipca obejrzyjcie thriller pt.: „Hunt Club”, w którym zagrał Mickey Rourke. To przerażająca historia o grupie mężczyzn, którzy wymyślili niezwykle okrutną grę dla kobiet – na tajemniczej wyspie. Jednak panowie wkrótce przekonają się, że zadarli z niewłaściwymi osobami i będą musieli ponieść konsekwencje swoich dotychczasowych czynów.

7 lipca w naszej ofercie znajdziecie również głośny, polski film w reżyserii Marii Sadowskiej, pt.: „Dziewczyny z Dubaju®”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, wstrząsająca historia, odsłaniająca kulisy tzw. „afery dubajskiej”, w którą były zamieszane znane osoby z polskiego show-biznesu.

Od 11 lipca polecamy thriller pt.: „Kompromat”, w którym wystąpiła Joanna Kulig. Francuski dyplomata naraża się rosyjskim władzom. Zostaje aresztowany i uwięziony w więzieniu na Syberii. Wkrótce podejmuje desperacką próbę ucieczki. Czy mu się to uda?

A już od 14 lipca zobaczcie doskonały horror pt.: „Martwe zło: Przebudzenie”, nową część kultowej już serii grozy. Zobaczcie opowieść o dwóch siostrach, które muszą zmierzyć się z przerażającymi demonami. Czy uda im się wygrać to starcie? Pamiętajcie, że to kino dla ludzi o mocnych nerwach.

31 lipca obejrzyjcie thriller pt.: „Missing”, w którym główną rolę zagrała Storm Reid (znana z seriali „The Last of Us” oraz „Euforia”). Kiedy matka nastoletniej June znika w niewyjaśnionych okolicznościach, dziewczyna zrobi wszystko, aby ją odnaleźć. Wkrótce na jaw wychodzą nowe, zaskakujące fakty. Okazuje się, że rodzicielka nastolatki skrywała wiele tajemnic.

Rodzinne oglądanie

Od 15 lipca polecamy produkcję pt.: „Syn”, w której wystąpiła plejada gwiazd światowego kina, m.in.: Hugh Jackman, Laura Dern oraz Anthony Hopkins. Kiedy w „poukładanym” życiu Petera niespodziewanie, po latach rozłąki, zjawiają się jego była żona i ich zbuntowany, nastoletni syn — wszystko się zmienia. Czy mężczyzna będzie jeszcze w stanie naprawić swoje błędy z przeszłości i porozumieć się z bliskimi?

Od 25 lipca polecamy pełną wzruszeń i zaskakujących zwrotów akcji komedię romantyczną pt.: „Miłość na nowo”. Mira stara się pogodzić ze śmiercią ukochanego. Pomaga jej w tym pisanie romantycznych SMSów i wysyłanie ich na stary numer telefonu narzeczonego. Jeszcze nie wie, że ten numer został przypisany nowemu właścicielowi – Robowi. Mężczyzna poruszony treścią pięknych wiadomości, postanawia zdobyć serce autorki SMSów. Jak? O pomoc prosi samą… Céline Dion. A już od 27 lipca w Orange VOD obejrzyjcie nową wersję klasycznej historii o słynnych muszkieterach! W produkcji pt.: „Trzej muszkieterowie: D'Artagnan” zobaczycie, jak młody Gaskończyk przybywa do Paryża, aby zostać muszkieterem i trafia w sam środek międzynarodowej intrygi, która zagraża bezpieczeństwu Francji. Kto pomoże mu uratować kraj? Oczywiście Atos, Portos i Aramis. W filmie zagrali Vincent Cassel, Eva Green oraz François Civil.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 16:27 07-07-2023

Fajne propozycje filmowe. Tylko uważam że lato to czas odpoczynku i każdy możliwy wolny wieczór powinno spędzać się na spacerach, a nie na kanapie z pilotem w ręku

Odpowiedz

Oferta

Serwisant24 w prezencie na dwa miesiące

Beata Giska Beata Giska
05 lipca 2023
Serwisant24 w prezencie na dwa miesiące

W ramach akcji Środy z Mój Orange tym razem mamy coś nowego, czego jeszcze nie było! Poznajcie usługę Serwisant24. Dzięki niej w razie potrzeby - domowych napraw, awarii - pomogą nasi fachowcy.

Jeśli korzystacie z aplikacji Mój Orange i jesteście naszym klientami abonamentowymi, możecie pobrać kolejny bonus. W tym tygodniu jest nim bezpłatny dostęp do usługi Serwisant24 - na dwa miesiące, bez żadnej umowy terminowej, z możliwością wyłączenia po okresie testowym.

Serwisant24 to program typu assistance. Jeśli coś zepsuje się w domu np. cieknie kran, jest problem z komputerem, czy odmówi posłuszeństwa pralka – możecie skorzystać pomocy z naszych fachowców. W ramach usługi przysługuje jedna naprawa miesięcznie (koszt do 700 zł). Po dwóch miesiącach bezpłatnych można przedłużyć korzystanie z Serwisanta24 za 20 zł miesięcznie.

Więcej o Serwisancie 24 przeczytacie tutaj. To obszerniejsza wersja usługi, którą również możecie zamówić. Na razie jednak warto wypróbować taką formę za darmo.


Rozrywka

Nasza sieć na Open’er Festival Powered by Orange

Kasia Barys Kasia Barys
05 lipca 2023
Nasza sieć na Open’er Festival Powered by Orange

Dwudziesta edycja Open’er Festival Powered by Orange za nami. Ponad 110 tys. osób świetnie bawiło się na koncertach. Chętni mogli oglądać występy z najlepszej miejscówki - trybuny Orange, odpocząć w naszej strefie na leżakach i zrobić sobie festiwalowy makijaż.

W muzycznej zabawie i dzieleniu się emocjami pomagała nasza sieć. Skorzystało z niej ponad 26 tys. unikalnych użytkowników.

Dużo internetu, mniej rozmawiania

Pamiętacie dialog „Nie mogę teraz rozmawiać, jestem na Open’erze. - Ale to ty dzwonisz.” No więc festiwalowych rozmów było całkiem sporo, bo prawie 3 500 godzin, czyli średnio 11,5 minuty na osobę. Fani muzyki wysłali prawie 315 tys. SMS-ów i przesłali 23,2 TB danych. To ponad 2,5 raza więcej niż standardowo w tej okolicy. Przypomnę, że na czas Open’era wzmocniliśmy sieć dwoma mobilnymi stacjami bazowymi w Kosakowie. Średnio jedna osoba wykorzystała nieco ponad 1 GB danych. To ok. 40% więcej niż w poprzednim roku. W nasze strefie działało darmowe Orange Wi-Fi.

Leżaki i brokatowa stylizacja

Strefa Orange to miejsce, które bywalcy festiwalu znają z poprzednich edycji. Nikt nie mógł jej nie zauważyć ani ominąć. Stała jak zwykle w sercu terenu festiwalowego, przy samej Orange Main Stage. Na trybunie jednorazowo mogło być 400 osób. Stąd był najlepszy widok na koncerty największych gwiazd festiwalu. Zgodnie z festiwalową modą chętni ozdabiali się brokatem dopełniając swoją stylizację. Mnóstwo osób skorzystało z foto 360 stopni - my z Hanią także. Na terenie festiwalu znajdowały się też cztery szafki depozytowe Orange, w których można było zostawić plecak albo naładować telefon.

Tydzień temu o tej porze setki osób czekało już w Kosakowie na otwarcie bram. Zobaczcie krótki filmik, jak bawił się Open’er.

https://www.youtube.com/watch?v=zUPAQq5MJzw

Scroll to Top