Rozrywka

Hity marca w Orange VOD

Kasia Barys Kasia Barys
01 marca 2023
Hity marca w Orange VOD

Doskonałe komedie, poruszające dramaty i świetne filmy akcji czekają na Was w marcu, w Orange VOD na dekoderach Telewizji od Orange. Nie przegapcie takich produkcji, jak: „Fabelmanowie”, „Menu”, „Gra fortuny”, „Chrzciny” czy „Wystrzałowe wesele”. Sprawdźcie też, które filmy nominowane do tegorocznych Oscarów® dostępne są w naszej ofercie.

Poruszające kino

Od 3 marca w Orange VOD znajdziecie uroczy, pełen pięknych zdjęć i muzyki film dokumentalny pt.: „Serce dębu”. W produkcji, w rolach głównych zagrały m.in.: wiewiórki, mrówki oraz myszy polne ;) Zobaczcie, jak wygląda codzienność niezwykłych mieszkańców pewnego majestatycznego drzewa.

Od 10 marca polecamy poruszający ukraiński film pt.: „Klondike”, nagrodzony na festiwalach w Berlinie i na Sundance. Poznajcie wstrząsającą historię młodego małżeństwa, mieszkającego na pograniczu ukraińsko-rosyjskim, na początku rosyjskiej inwazji w 2014 roku.

Z kolei od 16 marca obejrzyjcie nominowany do Oscara® w aż 7 kategoriach, najnowszy film w reżyserii Stevena Spielberga, pt.: „Fabelmanowie”. To pełna wzruszeń, świetnie zagrana i zrealizowana produkcja o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wielkiego miłośnika kina i poczatkującego filmowca oraz o jego rodzinie, która skrywa parę mrocznych tajemnic.

Z kolei 24 marca zobaczcie polski dramat pt.: „Kobieta na dachu”. To historia sześćdziesięcioletniej położnej, która boryka się z wieloma problemami. Bezsilność i brak pomocy ze strony innych sprawiają, że kobieta decyduje się na desperacji krok – wyposażona w mały kuchenny nóż, napada na bank. W filmie, w rolę główną wcieliła się Dorota Pomykała.

Mnóstwo humoru

Od 2 marca polecamy przewrotną komedię pt.: „Dzika noc”, w której zagrał David Harbour, gwiazdor serialu „Stranger Things”. Kiedy pewna rodzina zostaje napadnięta w swoim domu, w Wigilię, na ratunek przybywa… Święty Mikołaj. Przestępcy dostaną za swoje i możecie być pewni, że na rózgach się nie skończy.

23 marca zobaczcie przebojową, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji produkcję pt.: „Wystrzałowe wesele”. Poznajcie historię Darcy i Toma, którzy po wielu przeciwnościach losu wreszcie stają na ślubnym kobiercu. Jednak podczas uroczystości na zakochanych i ich bliskich napadają uzbrojeni po zęby bandyci. Czy młodzi zdołają stawić czoła przestępcom? W produkcji zagrała Jennifer Lopez, a partnerują jej Josh Duhamel oraz Lenny Kravitz.

Z kolei od 30 marca czeka na Was „Gra fortuny”, pełen ciętego humoru, mistrzowskich intryg i zaskakujących zwrotów fabuły, najnowszy film Guy’a Ritchiego. W hicie wystąpili Jason Statham, Hugh Grant i Josh Hartnett. Zobaczcie, jak największy gwiazdor Hollywood musi pomóc asom wywiadu w udaremnieniu planów przebiegłemu superzłoczyńcy.

A już 31 marca zapraszamy na komedię pomyłek pt.: „Chrzciny”, w której wystąpili: Katarzyna Figura, Maciej Musiałowski i Michał Żurawski. To osadzona w realiach PRLu opowieść o kobiecie, która nie cofnie się przed niczym, aby pogodzić swoje skłócone od lat dzieci. Między innymi postanawia… zataić przed bliskimi, że w kraju został wprowadzony stan wojenny.

Czas na akcję

Od 17 lutego możecie oglądać produkcję pt.: „Menu”. Młoda para wyrusza do ekskluzywnej restauracji, która znajduje się na odległej wyspie. Na miejscu okazuje się, że szef kuchni przygotował dla bohaterów szokujące niespodzianki. Jakie? Sprawdźcie już dzisiaj. W filmie, w rolę mistrza sztuki kulinarnej wcielił się Ralph Fiennes, a jego potraw skosztują Anya Taylor-Joy i Nicholas Hoult. 

Od 1 marca polecamy trzymający w napięciu dramat wojenny „Orzeł. Ostatni patrol”, w którym wystąpili m.in.: Mateusz Kościukiewicz, Rafał Zawierucha, Adam Woronowicz i Antoni Pawlicki. Poznajcie niezwykłą historię załogi legendarnego polskiego okrętu podwodnego ORP „Orzeł”. Co się naprawdę wydarzyło podczas ostatniego patrolu tej jednostki?

Od 15 marca obejrzyjcie, oparty na prawdziwej historii film pt.: „Szpieg, którego nie było”. To wstrząsająca historia o człowieku, który przez lata podawał się za agenta brytyjskiego wywiadu i zniszczył życie wielu ludziom. Czy ktoś zdoła powstrzymać oszusta?

W oczekiwaniu na Oscary®

W nocy z 12 na 13 marca 2023 roku odbędzie się gala wręczenia Oscarów®. W Orange VOD możecie obejrzeć kilka produkcji, które powalczą o statuetki. Polecamy np.:  produkcję biograficzną „Elvis”, o niekwestionowanym królu rock'n rolla - Elvisie Presleyu (8 nominacji, m.in. w kategorii najlepszy film oraz najlepszy aktor - Austin Butler), „Batman”, nową odsłonę historii o jednym z najsłynniejszych superbohaterów DC Comics (3 nominacje: efekty specjalne, charakteryzacja oraz dźwięk).

Zobaczcie także megahit „Top Gun: Maverick", w którym Tom Cruise szykuje ekipę „najlepszych z najlepszych” pilotów do wykonania misji niemożliwej (6 nominacji m.in.: najlepszy film, efekty specjalne czy najlepsza piosenka).

Nie zapomnijcie o rozbrajającej humorem bajce Disneya pt.: „To nie wypanda”, która dostała nominację w kategorii najlepsza animacjaoraz o czarującej komedii „Paryż Pani Harris”, która zagarnęłanominację w kategoriinajlepsze kostiumy.


Oferta

Zmiany w ofercie bez limitu w Orange na kartę

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
28 lutego 2023
Zmiany w ofercie bez limitu w Orange na kartę

Od dzisiaj wprowadziliśmy kilka modyfikacji w najpopularniejszej ofercie bez limitu, z której korzysta niemal połowa naszych użytkowników prepaid.

Co się zmieniło:

  • Pojawiła się nowa opcja cenowa usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 5G pass + 25 GB” za 35 zł na 31 dni w wersji jednorazowej (aktywacja SMS-em o treści AKT35 pod numer 630) i cyklicznej (AKT35 CYKL pod numer 630).
  • Zwiększyliśmy liczbę gigabajtów w opcji za 39 zł z 20 na 40 GB.
  • Zmieniliśmy cenę opcji kwartalnej (bez limitu + 150 GB) z 90 na 93 zł oraz rocznej (bez limitu + 1 TB) z 360 zł na 365 zł. Dodaliśmy do nich 5G pass w cenie na całą ważność usługi.
  • Usługa „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB” za 25 zł na 31 dni w wersji jednorazowej nie będzie już możliwa do włączenia SMS-em i krótkim kodem. Nadal pozostaje dostępna opcja cykliczna za 25 zł na 31 dni dla klientów, którzy dołączyli do oferty Orange na kartę przed 19 września 2019 roku.

Tak wygląda nasza aktualna oferta:


Odpowiedzialny biznes

Mój pierwszy smartfon

Monika Kulik Monika Kulik
28 lutego 2023
Mój pierwszy smartfon

Rozpoczynamy kolejny bezpłatny kurs online dla seniorów pt.: ,,Mój pierwszy smartfon – jak zacząć korzystać ze smartfonu i wykorzystywać jego funkcjonalności na co dzień”.

Na zajęcia zapraszamy zarówno te osoby starsze, które dopiero rozpoczynają przygodę ze smartfonem, jak i te, które już go używają. Nasi trenerzy w prosty sposób pokazują, jak można wykorzystać różne funkcje smartfonów. Uczestnicy i uczestniczki korzystają ze swoich aparatów i na bieżąco ćwiczą pokazywane funkcjonalności. Mogą też zadawać pytania na czacie.

W ubiegłym roku z tej formy zdalnej edukacji skorzystało ponad 2200 seniorów. Program tegorocznych warsztatów powstał w oparciu o opinie uczestników poprzednich edycji i ich prośby o nową tematykę zajęć.

Startujemy 6. marca. Spotkania odbywają się w poniedziałki o 14.00 i trwają około godziny.

Zapraszamy do rejestracji na platformie http://www.abcsenior.comw.

Plan zajęć:

06.03. – poniedziałek, godz. 14.00
Temat: Pierwsze ustawienia telefonu
Jak dostosować telefon do swoich potrzeb (wielkość czcionki, wygaszacz ekranu, itp)

13.03. – poniedziałek, godz. 14.00
Temat: Rozmawianie ze smartfonem
Jak pozyskiwać informacje i korzystać z pomocy asystenta google

20.03. – poniedziałek, godz. 14.00
Temat: Mapy google i nawigacje
Co da nam mapa w smartfonie?

27.03. – poniedziałek, godz. 14.00.
Temat: Taksówki i komunikacja miejska
Jak sprawnie poruszać się po mieście

03.04. – poniedziałek, godz. 14.00.
Temat: Wakacje ze smartfonem 
Szukanie tanich noclegów i lotów samolotem w Polsce i na świecie

17.04. – poniedziałek, godz. 14.00.
Temat: Zwiedzanie atrakcji z telefonem
Jak skorzystać ze smartfonowego przewodnika

24.04.- poniedziałek, godz. 14.00.
Temat: Korekcja zdjęć
Niezapomniane wspomnienia w ujęciach foto

15.05. – poniedziałek, godz. 14.00.
Temat: Montaż filmików
Niezapomniane wspomnienia w ujęciach video

22.05. – poniedziałek, godz. 14.00.
Temat: Komunikatory
Kontakt ponad granicami

29.05. – poniedziałek, godz. 14.00.
Temat: Rozrywka zawsze pod ręką
Aplikacje telewizyjne Netflix, Orange TV Go, HBO MAX

05.06. – poniedziałek, godz. 14.00.
Temat: Zdrowie od jednego kliknięcia
Zdrowie. Jak szukać leków, jak szukać lekarzy?

Warsztaty organizowane są w partnerstwie z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej.

Scroll to Top