Oferta

Inny wymiar sportu z kamerą GoPro Hero 3+

Marcin Dąbrowski Marcin Dąbrowski
01 października 2013
Inny wymiar sportu z kamerą GoPro Hero 3+

Jak to jest ujarzmiać fale, zdobywać szczyty, skakać ze spadochronem? Filmik promujący kamerę GoPro Hero 3+ nie tylko pokaże Wam, jak by to było. Efekt jest tak imponujący, że oglądając film trudno oprzeć się wrażeniu, że jest się współuczestnikiem prezentowanych wydarzeń. To jeden z tych momentów, kiedy nawet najwymyślniejsze słowa przegrają z obrazem, dlatego po prostu obejrzyjcie ten film:


Rozrywka

Złoty kciuk – konkurs na Orange Film

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
30 września 2013
Złoty kciuk – konkurs na Orange Film

Ile osób, tyle wyborów. Każdy ma filmy, które wspominać będzie do końca życia oraz bohaterów, z którymi się utożsamia. Ja również mam listę filmów na wieczory i jestem ciekawa, jakie są Wasze? Zapraszam do udziału w konkursach na Orange Film, które potrwają od września br. do stycznia 2014 r. Przez osiemnaście tygodni pojawi się dziewięć kategorii plebiscytu. Pierwszy to konkurs na najlepszy film wszechczasów. W aplikacji należy podać własną nominację oraz odpowiedzieć na pytanie. Najciekawsze zostaną nagrodzone dwuosobowymi voucherami do kina.

d580996fe03155e694ad6c8c254bfbca0e7

Jaki gatunek filmu i jakich bohaterów lubicie najbardziej?


Oferta

Orange YES, czyli rozmowy lub SMS-y za 0 zł

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 września 2013
Orange YES, czyli rozmowy lub SMS-y za 0 zł

Mamy dla Was kolejną, prostą taryfę w ofercie na kartę. W Orange YES rozmawiacie albo SMS-ujecie za 0 zł ze wszystkimi w naszej, mobilnej sieci. Po prostu wybieracie, co Wam pasuje i korzystacie bez żadnych limitów nawet, jeśli stan konta wynosi 0 zł. Musi być ono tylko aktywne na rozmowy wychodzące. Aby skorzystać z Orange YES wystarczy mieć kartę SIM z dowolną taryfą Orange na kartę lub kupić starter, a następnie wysłać SMS o treści YES pod numer 1010. Zmianę taryfy można także zrobić wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod: *101*90# i wciskając klawisz połączenia. Operacja jest bezpłatna. Aby włączyć wybraną usługę 0zł/minuta albo 0zł/SMS w Orange, wysyłacie SMS-a o treści: MINUTY albo SMSY pod numer 131. Koszt SMS-a to 15 gr. Pierwsza aktywacja jest bezpłatna, natomiast każda zmiana wyboru bądź ponowne włączenie usługi kosztuje 2,90 zł. Pamiętajcie, że będzie to też konieczne, jeśli stracicie możliwość wykonywania połączeń, doładuje się i znowu będziecie mieć aktywne konto. W Orange YES możecie korzystać z usług dodatkowych: Rozmowy bez limitu w sieci (9 zł, ważność 31 dni); SMS-y bez limitu w sieci (6 zł, ważność 31 dni) i SMS-y bez limitu do wszystkich w sieci (10 zł, ważność 31 dni); Masz za Staż; Skarbonka; Kredyt; Nowa Gwarancja Zwrotu i Premia na kartę. Wkrótce dołożymy też pakiety internetowe. Podstawowe stawki cennikowe Orange YES to: minuta połączenia do wszystkich sieci 29 gr, SMS 15 gr, MMS 20 gr i Internet 12 gr/100kB. Ważna informacja, na którą zawsze zwracacie uwagę - usługi 0zł/minuta i 0zł/SMS wykluczają się z promocją Konto Ważne Rok. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Scroll to Top