Oferta

Internet od Orange taniej w tandemie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 listopada 2009
Internet od Orange taniej w tandemie

Zgodnie z obietnicą czas na kolejną promocję dostępu do Internetu w Orange. Niestety nie są to jeszcze odświeżone pakiety internetowe w prepaid, ale bez wątpienia oferta godna zainteresowania. Od jutra wszystkie firmy i klienci indywidualni, którzy zdecydują się na dowolną opcję stacjonarnego Orange Freedom, mogą dokupić mobilny Orange Free 39 i pół lub Business Everywhere Mini za jedyne 9 zł brutto miesięcznie przez cały czas trwania umowy. Jedynym warunkiem jest decyzja wzięcia mobilnego netu najpóźniej na 7 dni od aktywacji usługi stacjonarnej. Przypomnę, że po zeszłotygodniowym podniesieniu limitów, dla OF 39 i pół i BE Mini wynosi on 2 GB miesięcznie. Nie mam żadnych wątpliwości, że taki tandem będzie rynkowym hitem. Dzięki niemu można sporo zaoszczędzić i być zawsze on-line. Ponadto wprowadzimy do oferty nowe notebooki i netbooki Della. Oczywiście, jak zawsze opłaca się zakup połączyć z naszą ofertą OFree lub BE. Kto nie chciałby takiego prezentu od św. Mikołaja? Szczegóły dostępne w komunikatach biura prasowego http://biuroprasowe.orange.pl/, a od jutra także na www.orange.pl


Oferta

Świąteczne doładowania

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 listopada 2009
Świąteczne doładowania

Wróciłem z dłuższego weekendu i od razu piszę o świątecznej promocji doładowań, która startuje jutro i potrwa do 4 stycznia. Zacznę od najwyższych nominałów 100 i 200 zł, które będą dawać w prezencie dodatkowe 120 i 260 minut na rozmowy do absolutnie wszystkich sieci stacjonarnych i mobilnych, czyli także Play i Cyfrowego Polsatu. Nie przypominam sobie, aby wcześniej jakiś operator z W3 i MVNO zaoferował taką promocję. Doładowania za 25, 40 (nowy nominał, o którym pisałem) i 50 zł dadzą odpowiednio ekstra 30, 60 i 90 minut na połączenia do Orange. Z kolei 5 i 10 równa się dodatkowe 50 SMS/MMS oraz 100 SMS/MMS do wykorzystania także w Orange. Jak zauważyliście najbardziej opłaca się zasilać konto najwyższymi nominałami. Pamiętajcie, aby otrzymywać świąteczne prezenty za doładowania, trzeba będzie najpierw wysłać SMS-a o treści PREZENT pod bezpłatny numer 8018. Dopiero potem doładowywać konto. Szczegóły od jutra na www.orange.pl  Przypominam, że jutro poinformujemy o kolejnej po zwiększeniu limitów, świetnej ofercie dostępu do Internetu Orange. Zaraz po konferencji prasowej poświęcę temu osobny wpis.


Oferta

Koniec drukarek w neostradzie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 listopada 2009
Koniec drukarek w neostradzie

Korzystam z kilku dni wolnego, ale przed wyjazdem przygotowałem wpis, żeby nie brakowało newsów na blogu. W promocji SuperInternet umów 24-miesięcznych dla opcji od 1 Mb/s do 20 Mb/s dodajemy teraz odtwarzacz DVD Samsung DVD-P191 za 1,22 zł brutto. Jednocześnie zrezygnowaliśmy ze słynnych drukarek. Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie formularza na stronie www.tp.pl Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was bardziej zadowoliłaby obniżka ceny neo, ale trzeba na to jeszcze chwilę poczekać. Liczymy, że dzięki porozumieniu z UKE i zmianie zasady obliczania stawek hurtowych BSA, będzie to możliwe w najbliższych miesiącach. Moi szefowie zapowiedzieli, że obniżka zwłaszcza w najbardziej popularnych prędkościach, będzie znacząca http://www.telepolis.pl/news.php?id=16348 Dodam jeszcze, że cały czas pracujemy nad umożliwieniem przejścia na wyższe prędkosci neo pomiędzy różnymi promocjami. Ze względów prawno/technicznych nie jest to jednak łatwy przypadek, jak wcześniej myśleliśmy.

Scroll to Top