Rozrywka

Jack Strong – konkurs filmowy

Kasia Barys Kasia Barys
27 stycznia 2014
Jack Strong – konkurs filmowy

Kolejna koprodukcja Orange Polska - "Jack Strong" już niedługo w kinach. Tym czasem, mam dla Was szybki konkurs, w którym można wygrać jedno podwójne zaproszenie na premierę filmu (4 lutego o godz. 20:00 w Multikino Złote Tarasy Warszawa). Pokaz filmu jest uroczysty, a obowiązują stroje wizytowe. Kto chce obejrzeć film i przeżyć kinową przygodę wśród celebrytów, których na pewno nie zabraknie tego wieczoru musi odpowiedzieć na pytanie "W jaką postać historyczną wcielił się Marcin Dorociński w filmie JACK STRONG?".

Odpowiedzi proszę wysyłać na mój adres katarzyna.barys@orange.com. Kto pierwszy ten lepszy. Konkurs ruszył i potrwa do jutra (28 stycznia 2014) do końca dnia.

 


Oferta

Dodatkowy SIM do internetu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 stycznia 2014
Dodatkowy SIM do internetu

Dziś wystartowaliśmy z usługą Dodatkowa karta SIM, która pozwoli Wam na skorzystanie z internetu mobilnego nawet na pięciu urządzeniach w ramach jednego planu taryfowego. Może to być np. dodatkowy smartfon lub tablet. Myślę, że dla wielu z Was, którzy mają spore pakiety danych w swoich ofertach, podział na kilka urządzeń będzie warty rozważenia i przekalkulowania. Każde podpięte urządzenie kosztuje 5 zł miesięcznie plus jednorazowa opłata aktywacyjna wynosząca również za 5 zł. Skorzystanie z usługi nie wiąże się z podpisaniem dodatkowej umowy. Pamiętajcie, że Dodatkowa karta SIM służy wyłącznie do transmisji danych. Połączenia, SMS-y i MMS-y są zablokowane. Usługę możecie włączyć z dowolnym planem  telefonicznym lub ofertą internetu mobilnego z wyjątkiem ofert mix, na kartę, Zetafon i Minutofon. Oferujemy ją jedynie w salonach Orange, własnych i partnerów. Usługa jest dostepna także dla klientów biznesowych posiadających nowe plany taryfowe: Biz 40, Biz 60, Biz 90 lub Biz 125.

3ae6df5d5be32500715ddce653d69e723f2

 

 


Odpowiedzialny biznes

Wielcy Sercem w Miasteczku Orange

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
27 stycznia 2014
Wielcy Sercem w Miasteczku Orange

Akcja "Wielcy Sercem" od początku tego roku "otwiera żyły" w wielu miastach Polski. Na pewno pamiętacie, że nasz skoczek Piotr Żyła oraz Serce i Rozum to ambasadorzy akcji zachęcającej do oddawania krwi. Piotr Żyła teraz przygotowuje sie do Igrzysk w Soczi, ale Serce i Rozum trafiły do matecznika czyli Miasteczka Orange, gdzie krew oddawali nasi pracownicy.  Nasz wynik to ponad 20 litrów krwi, która trafi do najbardziej potrzebujących. Przypominam jeszcze, że aby odbył się obiecany pojedynek Piotra Żyly i Serca musimy zebrać 5000 litrów krwi. Ile zebraliśmy do tej pory ...?  Na razie tajemnica. Za kilka dni pokażemy Wam wszystkie dane i miejmy nadzieję film z tego pojedynku.

Scroll to Top