Odpowiedzialny biznes

Jak powstało 50 pracowni Orange?

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
12 grudnia 2012
Jak powstało 50 pracowni Orange?

Pracownie powstały z realnej potrzeby w danym miejscu i społecznego zaangażowania mieszkańców. Spośród ponad 750 wniosków nadesłanych do konkursu, w kwietniu wybraliśmy 50 zwycięskich miejscowości, a już w lipcu 2012 r. działały wszystkie pracownie Orange. Większość, bo aż 33 na wsiach, w najmniejszym Prawikowie mieszka tylko 225 osób. Pozostałe 17 jest w miasteczkach, z których największy jest 18 tys. Łańcut. Każda wyróżnia się na swój sposób i wnosi nowe pomysły, które teraz, dzięki nowej platformie internetowej jeszcze łatwiej mogą realizować. Zapraszam na film o tym jak powstawały i działają.

 

PlayWyłącz głos


Oferta

Bezpieczniej korzystacie z netu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
12 grudnia 2012
Bezpieczniej korzystacie z netu

Dostałem z marketingu ciekawe liczby pośrednio dotyczące usługi, którą szczególnie lubię opisywać na blogu czyli „Bezpieczny Internet w Telefonie”. Dane za październik i listopad dotyczą Smart Planu Halo, czyli przeznaczonego głównie do rozmawiania i bez zaszytej paczki na transfer danych. Okazuje się, że wśród klientów, którzy korzystają w nim z Internetu w telefonie - 56 proc. nie przekracza 1 MB miesięcznie ściągniętych danych, 40 proc. wyrabia się do 300 MB, a tylko 4 proc. dochodzi do 1 GB. To dotyczy użytkowników smartfonów. Natomiast dla posiadaczy zwykłych telefonów w tym planie liczby wynoszą odpowiednio: 66 proc, 32 proc i 3 proc. Jak dla mnie oznacza to, że posiadacze smartfonów korzystają z netu więcej i bardziej świadomie, chociaż ta różnica nie jest jeszcze przesadnie duża. Ale będzie rosła, bo nowoczesne urządzenia wręcz proszą się by wykorzystywać Internet. Najważniejsze jednak, że obojętnie jaki macie telefon usługa „Bezpieczny Internet w Telefonie” w 100 proc. chroni Was przed wysokim rachunkiem za mobilny Internet. Przypomnę jeszcze raz, że to prosty mechanizm stopniowego naliczania opłat, w którym zapłacicie 3 zł za pobranie w ciągu miesiąca do 1 MB danych, 10 zł do 300 MB i 20 zł do 1GB. Potem następuje zwolnienie prędkości  do 16 kb/s, ale dalsza transmisja jest bezpłatna. Dzięki temu nigdy nie zapłacicie więcej niż dwie dychy miesięcznie.

bc237cbd6a4a6b02dff31dc4b97af32607f

 


Odpowiedzialny biznes

Reprezentacja Polski przed meczem z Macedonią

Marcin Dąbrowski Marcin Dąbrowski
12 grudnia 2012
Reprezentacja Polski przed meczem z Macedonią

W piątek, 14 grudnia, reprezentacja Polski w ligowym składzie rozegra w Turcji towarzyskie spotkanie z Macedonią. Kadrowicze rozpoczęli zgrupowanie pod czujnym okiem kamer Orange Sport. Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy dzień przygotowań.

PlayWyłącz głos

Tureckie zgrupowanie to oczywiście ogromna szansa dla młodych graczy na dołączenie do kadry, która będzie rywalizować w meczach eliminacji do mistrzostw świata. Szansę na pokazanie się mają m.in. Kosecki, Skorupski,  Furman, Łukasik czy powołany w ostatniej chwili Kupisz. Ale nie tylko bardzo młodzi zawodnicy chcą przekonać do siebie selckjonera. Wśród kadrowiczów jest też 30-letni Przemysław Kaźmierczak, który wcale nie zamierza młodszym ustępować.

PlayWyłącz głos

Oto pełna kadra powołana na spotkanie z Macedonią:

Bramkarze: Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok)

Obrońcy: Łukasz Broź (Widzew Łódź), Adam Danch (Górnik Zabrze), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Śląsk Wrocław), Bartosz Rymaniak (Zagłębie Lubin), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Dominik Furman (Legia Warszawa), Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław), Jakub Kosecki (Legia Warszawa), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok), Daniel Łukasik (Legia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa)

Napastnicy: Arkadiusz Milik (Górnik Zabrze), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów)

Scroll to Top