Odpowiedzialny biznes

Jak to działa…? Internet

Marta Krajewska Marta Krajewska
23 lipca 2013
Jak to działa…? Internet

Cześć,

„Jak to działa..” (czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o technologii, ale baliście się zapytać :-) ) to tytuł nowego cyklu na blogu technologicznym. Specjalnie dla Was będę szukać prostych odpowiedzi na niełatwe pytania. Pokażę Wam Orange od technologicznej kuchni:  zajrzę na zaplecze naszych laboratoriów, porozmawiam z ekspertami, sprawdzę, jak działają nasze systemy.

Zaczynamy od Internetu. Jednak to od Was zależy, o czym porozmawiamy w kolejnych odcinkach. Czekam na Wasze pomysły, opinie, pytania :-)

PlayWyłącz głos


Rozrywka

Wygraj VIP PASSy na OKL

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
23 lipca 2013
Wygraj VIP PASSy na OKL

Wierząc zapowiedziom naszych meteorologów w najbliższym czasie czekają nas wysokie temperatury. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas urlopu, weekendu będąc nad morzem lub w górach skorzystać z bogatego repertuaru Orange Kino Letnie-, czyli kina pod gwiazdami. Co wieczór seanse rozpoczynają się tuż po zachodzie słońca na pneumatycznych ekranach, można obejrzeć kinowe hity. Wejście na seanse jest bezpłatne, ale mam dla Was do rozdania 4 podwójne VIP PASSy. Są to karnety uprawniające do wejścia w dniach (1.07-31.08.2013 r.) na teren Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane oraz zajęcie dla dwóch osób miejsca w strefie VIP. Dodatkowo w Sopocie nie będziecie musieli płacić za molo.

Aby wygrać jeden z karnetów należy odpowiedzieć na pytanie: Jaką nagrodę festiwalową wręcza się podczas Orange Kina Letniego dla aktora, lub aktorki, którzy wnoszą do kina pozytywną energię?

A) Dwa Brzegi

B) Diamentowy Klaps Filmowy

C) Orły

Na Wasze odpowiedzi czekam do 24 lipca br. w komentarzach. Kto pierwszy ten lepszy! Mam również dla Was nagrody dodatkowe, którymi są zegarki (małe i duże) w ilości 6 sztuk.

c2e399ee878f76fed6b3508b776313e48ce

Dodatkowo podczas festiwalu możecie zobaczyć, dotknąć i przetestować sprzęty dostarczone przez markę SONY (najnowszy Sony XperiaTM Tablet Z i smartfon Sony XperiaTM). W Zakopanem możecie to zrobić w Miasteczku Festiwalowym Orange Kino Letnie, a w Sopocie w Punktach Informacyjnych Festiwalu. Jednocześnie w Sopocie, w kawiarni festiwalowej Let's Art Cafe możecie wypożyczyć Sony XperiaTM Tablet Z i przy pysznej kawie sprawdzić repertuar festiwalu i pogodę na nadchodzące dni :-)


Odpowiedzialny biznes

Studenci wybierają Orange

Agnieszka Świetochlowksa Agnieszka Świetochlowksa
22 lipca 2013
Studenci wybierają Orange

Okazuje się, że Orange Polska jest najchętniej wybieranym pracodawcą przez studentów.  W czerwcu br. zaprosiliśmy 1020 studentów z ponad 30 uczelni z całej Polski do badania dotyczącego oczekiwań studentów wobec rynku pracy. Badanie zostało zrealizowane w ramach programu Twoja Perspektywa.

9d7648c93ddcb6aaad94b23003822cc0849

 

Ponad 50% badanych studentów wskazało dobrą atmosferę oraz stabilność zatrudnienia jako najważniejsze cechy dobrego pracodawcy. Ważna jest również możliwość łączenia życia prywatnego z zawodowym oraz dobra atmosfera w pracy. Najważniejsze umiejętności, które studenci chcą zaoferować przyszłym pracodawcom to umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność a także innowacyjność i kreatywność.

Ponad 82% ankietowanych niezmiennie uważa, że najlepszym kontaktem z przyszłym pracodawcą jest możliwość praktyk i staży. A ponad 56% wskazuje warsztaty i spotkania merytoryczne.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom program Twoja Perspektywa daje możliwość m.in. udziału w praktycznych warsztatach, Dniach Orange oraz możliwość realizacji innowacyjnych projektów pod marką Orange.

Pełna wersja raportu jest dostępna tutaj.

Scroll to Top