Odpowiedzialny biznes

Jak z tym Internetem na Stadionie Narodowym?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 marca 2012
Jak z tym Internetem na Stadionie Narodowym?

Wczoraj był pierwszy mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprawdzian dla piłkarzy, służb bezpieczeństwa, dziennikarzy i kibiców. Nie mi oceniać grę Wojtka Szczęsnego, czy pracę policji, ale chętnie napiszę kilka słów o mojej działce, czyli telekomunikacji. Sprowokowała mnie Gazeta Polska Codziennie, która alarmistycznie doniosła, że dziennikarze nie mogli korzystać z dostępu do Internetu na ich trybunie, chociaż Orange jest partnerem EURO 2012. I jak to możliwe - pytają? To proste i wystarczyło zapytać u źródła. To nie był mecz EURO 2012, a my jesteśmy partnerem technologicznym UEFA, a nie organizatora meczu Polska - Portugalia, który nota bene nie skorzystał z możliwości przygotowania dodatkowych usług np. pod specjalne potrzeby dziennikarzy. Dlatego Orange, jak każdy inny operator, obsługiwał na meczu normalnie swoich klientów na stadionie. Odpaliliśmy dodatkowe przenośne urządzenia, bo docelową infrastrukturę założymy dopiero w połowie marca. Dlaczego? To wynika z terminu zakończenia prac na stadionie przez tzw. wiodącego operatora telekomunikacyjnego, którym jest Plus. To on musi najpierw odpalić swoją infrastrukturę współdzieloną, pozwalając tym samym innym operatorom zbudować swoje BTS-y. Analogicznie my jesteśmy wiodącym operatorem na stadionie we Wrocławiu i wszystko jest gotowe od dwóch tygodni. T-Mobile i Play mają pod opieką Poznań i Gdańsk.


Oferta

Tańszy net przez CDMA

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 marca 2012
Tańszy net przez CDMA

Od nowego miesiąca mam dobre wiadomości o niższych cenach abonamentów w ofercie dostępu do Internetu na bazie technologii CDMA. Cieszę się podwójnie, bo dawno nie pisałem o usłudze, która ma już ponad 180 tys. użytkowników, głównie w mniejszych miejscowościach. Obniżki dotyczą dwóch opcji: 10 i 25 GB. Szczegóły w tabeli.

 Opcja Orange Freedom Pro 10 GB Orange Freedom Pro 25 GB
Abonament przed obniżką po obniżce przed obniżką po obniżce
79 zł 69 zł 119 zł 99 zł
Opcja Internet dla Firm Pro Premium Internet dla Firm Pro Platinum
Abonament przed obniżką po obniżce przed obniżką po obniżce
65 zł (79,95 zł  z VAT) 56 zł (68,88 zł  z VAT)  99 zł (121,77 zł  z VAT) 83 zł  (102,90 zł  z VAT) 

Ponadto uatrakcyjniamy usługę Szczęśliwe Godziny dla nowych klientów oraz przedłużających umowy. Teraz przez cały okres umowy można mieć nielimitowany dostęp do Internetu między godzinami 23.00 - 6.00 za odpowiednio: 7 zł miesięcznie przy opcji 3 GB,  4 zł - 10 GB i 2 zł - 25 GB (klienci indywidualni) i 5 zł - 3 GB, 3 zł - 10 GB - 1 zł przy 25 GB (klienci biznesowi). Szczegóły na www.orange.pl.


Odpowiedzialny biznes

pablo_ck był najszybszy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 marca 2012
pablo_ck był najszybszy

Wczoraj miałem okazję inaugurować Stadion Narodowy i obejrzeć mecz Polska - Portugalia, dokładnie z sektora G 21 :-) Wynik już znacie, a ja muszę przyznać, że arena robi mega wrażenie. Byłem na kilku niezłych stadionach np. Old Trafford, Nou Camp, Santiago Bernabeu czy Veltins Arena w Gelsenkirchen i nie tylko nie mamy się czego wstydzić, ale wręcz przeciwnie powinniśmy być dumni. Oby tylko znaleźli się mądrzy menedżerowie, którzy będą potrafili go wykorzystać po Euro 2012. Teraz czas rozstrzygnąć konkurs. Niestety nikt nie strzelił gola (chociaż Irek Jeleń więcej niż powinien), dlatego ta klasyfikacja nam odpadła. Nagrody dostają wszyscy, którzy obstawili wynik 0:0. Główną pablo_ck #17, który jako pierwszy wytypował taki rezultat, a ponadto: p #22, Aster #26 i kw #30. Gratuluję i proszę o kontakt e-mailowy.

Komentarze

Scroll to Top