Odpowiedzialny biznes

Jak zarobić na Youtube

Marek Wajda Marek Wajda
12 maja 2012
Jak zarobić na Youtube

Zapewne zastanawiacie się jak zarobić na Youtube i czy w Polsce są już osoby, które utrzymują się tylko z filmów produkowanych na ten serwis? Co jest ważniejsze by osiągnąć sukces: pomysł czy profesjonalne wykonanie? Gdzie nauczyć się jak tworzyć interesujące i atrakcyjne filmy? Na te i inne pytania odpowie Wam mój gość - Tomasz Czudowski z Google Polska.

PlayWyłącz głos

Tak swoją droga czy myślicie, że Youtube zastąpi telewizję?

 


Odpowiedzialny biznes

Poznań (przy)gotuje się

Karolina But Karolina But
11 maja 2012
Poznań (przy)gotuje się

Wyczekiwane od 4 lat największe piłkarskie wydarzenie w Europie - EURO2012, zbliża się wielkimi krokami. Miasta-Gospodarze dwoją się i troją, by wypaść jak najlepiej. Poznań, przygotowując swój stadion, działa jak perfekcyjna pani domu.

Na pierwszy ogień – szorowanie. Membrana poznańskiego Stadionu Miejskiego ma lśnić. Nie jest to jednak sprawa prosta. Czyszczeniem zajęli się alpiniści, którzy muszą stawić czoła przeciwnościom losu – przerwom w dostawie prądu, wody, czy niesprzyjającym warunkom atmosferycznym. Następnie – ubranie skrojone na miarę, czyli trawa. Murawa na polskich stadionach nie ma łatwego życia. W Poznaniu jest właśnie wymieniana po raz ósmy. Tym razem nad wymianą czuwa UEFA. Czuwa i wymaga. Zarówno podczas meczów, jak i treningów trawa musi mieć długość 23 milimetrów. Zgodnie z wytycznymi musi być ona skoszona najpóźniej do godziny 10 w dniu meczu.

Sam wygląd jednak to nie wszystko. Dobry gospodarz musi także nakarmić swoich gości. Na poznańskim stadionie właśnie zakończono przygotowania strefy gastronomicznej. Pojawi się aż 31 punktów, gdzie będzie można wrzucić coś na ząb. Wiadomo – przez żołądek do serca.

Polska słynie z gościnności, a wszystkie te działania – nie tylko na stadionach – służą temu, by kibice zapamiętali nie tylko piłkarskie emocje, ale i to, że zostali ugoszczeni przez perfekcyjnie przygotowanego gospodarza po królewsku. Wierzymy, że tak będzie!


Odpowiedzialny biznes

III zlot blogowy Orange

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
11 maja 2012
III zlot blogowy Orange

Już maj, czyli nadszedł czas by zaprosić Was na kolejne spotkanie blogowe. Uwaga, w tym roku spotykamy się w Warszawie już 8-10 czerwca. Z częścią z Was po raz kolejny – 12 najaktywniejszych komentatorów już na początku przyszłego tygodnia może spodziewać się mailowych zaproszeń.

Przygotowaliśmy kilka niespodzianek, niektóre bardzo wyjątkowe. Tradycyjnie opowiemy Wam trochę o sobie, będą ciekwaostki mobilne, ale spokojnie postaramy się nie powtarzać, zwłaszcza, że trochę się u nas pozmieniało - dlatego opowiemy też o rebrandingu. Już teraz zapraszam Was również do udziału w Orange Warsaw Festival. Reszta to na razie tajemnica :o)

W tym roku chcemy dać też szanse „nowym twarzom”. Dlatego ogłaszamy konkurs, którego nagrodą będzie udział w naszym spotkaniu. Przekonajcie nas, że to właśnie do Was powinniśmy wysłać zaproszenie. Napiszcie w komentarzach dlaczego musicie tu być i to na Was mamy postawić! Dodatkowo opublikujcie swój wpis także na FB lub G+. Przyślijcie nam print screeny – weźmiemy pod uwagę ilość like’ów pod nim. Czekamy do 20 maja, maile przysyłajcie na mój adres ryszard.kaminski@orange.com.

Czy warto? Zobaczcie sami jak bawiliśmy się w 2011 roku. Myślę, że stali bywalcy też się odezwą i sami powiedzą czy warto. Hej, mogę na Was liczyć?

PlayWyłącz głos

Scroll to Top