Odpowiedzialny biznes

Jedź z nami na masę

Marek Wajda Marek Wajda
19 maja 2011
Jedź z nami na masę

Zastanawiasz się co robić w najbliższą sobotę? Pojedź z nami w Masie na autyzm! Pokonaj z nami w kolorowym peletonie trasę po Warszawie, a za każdy przejechany przez Ciebie kilometr Fundacja Orange przekaże 3 zł na rzecz dzieci dotkniętych autyzmem. Możesz przyjechać na rowerze albo rolkach, wrotkach czy deskorolkach.

Rejestracja i odbiór pakietów już od godz. 11 (można zapisać się również przez internetowy formularz. Start o godz. 14 na Polach Mokotowskich, a zakończenie planowane jest na godz. 16.30. Wcześniej na dużych i małych uczestników czeka wiele atrakcji, w tym koncerty, konkursy i specjalne warsztaty.

Jestem pewny, że zabawa będzie przednia. Przypomnijmy sobie jak to było rok temu. W czterech dotychczasowych edycjach Masy na Autyzm wzięło udział ponad 5 tys. osób. Dzięki uczestnikom udało się zgromadzić w ten sposób środki w wysokości 364 tys. zł.

Organizatorami wydarzenia jest Fundacja Synapsis i Warszawska Masa Krytyczna. Jak co roku organizację rajdu wspierać będą wolontariusze Grupy TP, którzy będą dbać również o bezpieczeństwo uczestników - stosujcie się proszę do ich poleceń na trasie rajdu. Przyjedziecie? Pomożecie? ;)


Rozrywka

Filmowe promocje – jak to się robi

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
18 maja 2011
Filmowe promocje – jak to się robi

Zacznę od wyliczanki. Kinowe środy z Orange, organizowane przez nas pokazy przedpremierowe największych hitów, konkursy filmowe na blogu, facebooku czy orange.pl. Relacje z festiwali, aktualnie z Cannes. Te działania pozwalają nam silnie istnieć w świecie kina i oczywiście oferować Wam zaproszenia czy bilety na ciekawe seansy. Przypominam o dzisiejszym przedpremierowym pokazie „Piratów z Karaibów: Na Nieznanych Wodach”.

No tak, ale jak to się robi, skąd bierzemy choćby te bilety? Dziś trochę filmowej kuchni. Podstawa to oczywiście współpraca z dystrybutorami filmowymi i siecią kin. Są to Warner Bros. Entertainment, United International Pictures, Forum Film (Disney), ITI Cinema i Monolith Films. Sieć kinowa, co pewnie Was nie zdziwi, to Cinema City.

Dzięki tej współpracy  logo Orange pojawia się na materiałach promujących filmy (plakaty, ulotki, reklamy), możemy organizować pokazy przedpremierowe, np. dla uczestników akcji Środy z Orange. Dostajemy trailery, zdjęcia, wywiady i opisy do wykorzystania na Orange Film. Zdarzają się też ekstra nagrody, jak choćby przy okazji premiery wycieczka do Londynu śladami SH – za najciekawszą recenzję – taką, która zebrała najwięcej „lubię to” na facebooku.

Mamy też coś dla ciała. W restauracjach Pizza Hut w całej Polsce kinomaniacy mogą dostać drugą pizzę na wynos w prezencie. Wystarczy, że wyślą SMS o treści FILM pod nr 241 i pokażą go w kasie Pizza Hut.

Dziś też mam dla Was filmową wisienkę - podwójne zaproszenia na  pokaz filmu "KungFu Panda 2" w warszawskim Cinema City Bemowo. Seans w 3D już 26 maja o godz. 19 (sala nr 7). Jak je zdobyć? Wystarczy zabawić się w origami. Zaproszenia dostanie pierwsze 5 osób, które wg podanej poniżej instrukcji złożą czapkę samuraja, zrobią jej zdjęcie i wyślą je mailem pt. konkurs blogowy na adres biuro.prasowe@telekomunikacja.pl.


Oferta

VoD na ekranie komputera

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 maja 2011
VoD na ekranie komputera

Dobry news dla tych, co lubią oglądać filmy na komputerze. Możecie już korzystać z nowego serwisu wideo na życzenie, dostępnego na poprzez stronę www.orange.pl/vod. Na początek do wyboru macie ponad 200 filmów różnych gatunków, a docelowo będzie ok. 500. Znajdziecie tam najnowsze hity kinowe oraz Disney`owskie klasyki. Klienci TP i Orange zawsze zapłacą mniej za wypożyczenie filmów - standardowo 5 zł, a za nowości 9 zł. Pozostali internauci odpowiednio od 7 zł i od 12 zł. Na dzień dobry, aby Was zachęcić wybrane filmy są za złotówkę np. „Trick”, czy „Śniadanie do łóżka”. Aby uzyskać dostęp do serwisu, wystarczy zalogować się na portalu www.orange.pl Na obejrzenie filmu macie 48 godzin. VoD działa w streamingu, a film jest odtwarzany za pomocą Microsoft Silverlight. Wasze łącze internetowe powinno mieć przepustowość min. 1 Mb/s.

Scroll to Top