Rozrywka

Kino w telefonie i Harry Potter

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
15 lipca 2011
Kino w telefonie i Harry Potter

Co mają wspólnego słynny młody czarodziej i kino w komórce? Trochę mają, ale po kolei. Zacznę od tego, że możecie ściągnąć na swoje telefony darmową aplikację „Środy z Orange” i na bieżąco śledzić aktualny repertuar w Cinema City, zamówić kod na bilety czy zarezerwować miejsce w kinie. Ja już wgrałem i uważam, że to fajne uproszczenie dla tych, którzy korzystają z ŚzO. Program można pobrać z Orange World, Apple App Store, Android Market oraz BlackBerry App World. Obsługuje większość modeli Nokii, Sony Ericssona, Samsunga i LG wyposażonych w Java ME. Podobnie z Androidem, iPhone i BlackBerry.

A teraz o ostatniej części przygód Harry'ego Pottera, na którą postanowiłem się wybrać jako Wasza forpoczta. Niestety jest słaba. David Yates nie stworzył porywającego widowiska. Brakuje tego co jest głównym walorem książki, czyli emocji. Młodzi aktorzy grający głównych bohaterów są cieniami książkowych postaci, a bardzo słabe dialogi nie ułatwiły im zadania. Skróty i scenariuszowe zmiany akcji też nie pomogły, ale raczej osłabiły film w porównaniu do książkowego pierwowzoru. Choćby finałowa scena walki Pottera z Lordem Voldemortem, w książce klamra całej opowieści - w filmie niczego nie wyjaśniająca scenka. Cóż, im dalej w las z ekranizacjami, tym gorzej. Choć sukces kasowy i tak pewnie będzie.

Dla mnie bezwzględnym numerem jeden wśród czarodziejów pozostaje Gandalf Szary i ekranizacja "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona. A dla Was? Może jednak któraś z części Pottera lub cała saga (kilka sam uważam za bardzo udane). Jaki film z tej kategorii jest Waszym faworytem i dlaczego? Najciekawsze opinie nagrodzę gadżetami z filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II" lub podwójnymi zaproszeniami do Cinema City.


Oferta

Szalony weekend odcinek drugi

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 lipca 2011
Szalony weekend odcinek drugi

Zgodnie z zapowiedzią dziś rusza szalony i przedłużony do 20 lipca weekend w naszym e-sklepie. Pierwsza edycja była sukcesem. Chętnie sięgaliście po zdecydowanie tańsze telefony, dlatego liczymy na powtórkę. Tym razem przygotowaliśmy dla Was do wyboru cztery, ciekawe telefony w Panterze: Nokię C7, abonament za 69,90 zł, umowa na 24 miesiące - 1 zł (stara cena w e-sklepie 129 zł); HTC Wildfire, abonament za 49,90 zł, umowa na 24 miesiące - 1 zł (stara cena w sklepie 149 zł); LG Swift Black P970, abonament za 69,90 zł, umowa na 24 miesiące - 1 zł (stara cena w e-sklepie 699 zł) i Samsung Galaxy Ace, abonament za 49,90, umowa na 24 miesiące - 1 zł (stara cena w e-sklepie 349 zł). Szczegóły znajdziecie tutaj


Oferta

Kolejny smartphone – Samsung Galaxy 551

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 lipca 2011
Kolejny smartphone – Samsung Galaxy 551

Jutro wrowadzamy kolejnego smartphone`a na Androidzie - Samsunga Galaxy 551. To zgrabny i fajnie wyglądający boczny slider z klawiaturą qwerty, idealny do bycia online z przyjaciółmi. Dostępny będzie w ofercie dla biznesu i klientów indywidualnych w zwierzakach. Tradycyjnie od 1 zł w wyższych zobowiązaniach. A jutro napiszę o drugiej odsłonie szalonego weekendu w e-sklepie. Będą niezłe okazje na dobry telefon.

Samsung Galaxy 551

Scroll to Top