;

Odpowiedzialny biznes

Kluby Sportowe Orange nagrodzone! (0)

Monika Kulik

26 czerwca 2017

Kluby Sportowe Orange nagrodzone!
0

Program Kluby Sportowe Orange otrzymał nagrodę w Konkursie Marketingu Bezpośredniego „Golden Arrow” w kategorii społeczna odpowiedzialność biznesu.

Tworząc 100 multidyscyplinarnych klubów, otworzyliśmy furtkę do rozwoju sportowych pasji mieszkańców małych i średnich miejscowości. Każda z uczestniczących drużyn została wyposażona w niezbędne stroje, sprzęt sportowy i treningowy. Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Program, kluby otrzymały tablety oraz darmowy internet. Pozwala to w każdej chwili na dostęp do specjalnie stworzonej internetowej platformy z modułem grywalizacji umożliwiającym międzyklubowe zmagania, mimo setek kilometrów dzielących poszczególne drużyny. Na stronie programu regularnie pojawiają się poradniki w postaci artykułów i materiałów filmowych przygotowywane we współpracy ze sportowymi ekspertami oraz dietetykami. Na terenie klubów prowadzone są również dedykowane programy szkoleniowe organizowane przez specjalną grupę trenerską. Poprzez specjalnie przygotowane treningi zachęcamy również rodziców do aktywności fizycznej i przyłączenia się do zajęć sportowych z dziećmi.

Sieciowa rywalizacja pozwala klubowiczom na wzięcie udziału w różnorodnych wyzwaniach. Została przygotowana tak, aby jak najlepiej połączyć off-line’owe działania sportowe, aktywności prorodzinne oraz te budujące relacje z lokalnymi społecznościami z on-line’owym relacjonowaniem osiągnięć klubu i jego uczestników. To nie tylko motywacja do aktywnego trybu życia – to również świetny sposób na wzajemną naukę i czerpanie pomysłów realizowanych w innych miejscach Polski.

W program zaangażowało się pięć ikon polskiego sportu: Jerzy Dudek, Milena Radecka, Artur Siódmiak, Marcin Urbaś oraz Tomasz Jankowski. Ich odwiedziny w najaktywniejszych klubach wpłynęły pozytywnie na wzmożony udział kibiców oraz osób wspierających działania klubów.

Kluby Sportowe Orange udowadniają, że internet i pozostałe nowe media mogą wspierać i motywować do sportowego rozwoju, zamiast stanowić niewygodną alternatywę.

Kluby Sportowe Orange wraz z internetową platformę www.klubysportoweorange.pl to inicjatywa, która ma zwrócić uwagę na konieczność inwestowania w aktywność fizyczną i promowania zróżnicowanych dziedzin sportu. Dlatego jest to pierwszy w Polsce projekt, który wspiera rozwój aż pięciu dyscyplin sportowych. To również przestrzeń, gdzie aktywność fizyczna i cyfrowy świat grają w jednej drużynie.

Nagroda Golden Arrow  przyznawana jest za efektywność oraz innowacyjność narzędzi komunikacji marketingowej. Do konkursu zgłaszanych jest wiele programów – konkurencja jest ogromna, dlatego jeszcze bardziej jest nam miło z powodu tego wyróżnienia.
Kolaż ze zdjęć z treningów Klubów Sportowych Orange - świczące dzieci, ambasadorowie Programu

Udostępnij: Kluby Sportowe Orange nagrodzone!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

;

Odpowiedzialny biznes

Rozwijamy umiejętności cyfrowe w Polsce! (0)

Piotr Domański

23 czerwca 2017

Rozwijamy umiejętności cyfrowe w Polsce!
0

Fajne uzupełnienie dzisiejszych i wczorajszych newsów. Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych Polsce ogłosiło listę 100 osób wyróżnionych za działania na rzecz rozwoju umiejętności cyfrowych w naszym kraju. W tym gronie znalazło się czworo przedstawicieli Orange Polska: prezes Jean-François Fallacher, dyrektor wykonawczy ds. korporacyjnych Witold Drożdż, prezes Fundacji Orange Ewa Krupa… oraz nasza blogowa koleżanka – Monika Kulik.

Nominacji dokonali eksperci, którzy na co dzień działają na tym polu. Co dla Was pewnie ciekawe, a dla nas bardzo ważne, jesteśmy jedynym operatorem telekomunikacyjnym, którego przedstawiciele znaleźli się w tym doborowym gronie. Pełną listę znajdziecie na stronie umiejetnoscicyfrowe.pl.

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o Szerokim Porozumieniu na rzecz Rozwoju Umiejętności Cyfrowych, przyszedł najwyższy czas.

Szerokie Porozumienie na rzecz Rozwoju Umiejętności Cyfrowych powstało z inicjatywy Ministra Cyfryzacji i Lidera Cyfryzacji, pod patronatem Prezydenta RP. Jest nieformalnym zrzeszeniem dobrej woli instytucji, organizacji oraz firm, które identyfikują się z jego celami i zamierzają działać na rzecz ich realizacji.

Udostępnij: Rozwijamy umiejętności cyfrowe w Polsce!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

;

Sieć

POPC + Orange = 264 tys. gospodarstw domowych w zasięgu światłowodu! (18)

Piotr Domański

23 czerwca 2017

POPC + Orange = 264 tys. gospodarstw domowych w zasięgu światłowodu!
18

To równanie pozwoli załatać wiele cyfrowych „białych plam” na mapie Polski. W 423 gminach, planujemy podłączyć do światłowodu ponad 264 tys. domów, mieszkań, małych i średnich firm, a także szkół. Tych ostatnich w planach mamy blisko 2,9 tys. A to wszystko do 2020 r.

Wczoraj w Ministerstwie Cyfryzacji byli wszyscy uczestnicy POPC, oprócz Netii, która wieczór wcześniej jeszcze raz przeliczyła gotówkę, doszła do wniosku, że jednak nie chce brać udziału w POPC i się wycofała. Pozostali podpisali niezbędne dokumenty i zadeklarowało się, że wesprą rozwój cyfryzacji w Polsce. Największą z firm, która także wzięła na siebie najwięcej z obszarów był Orange.

Przeczytaj także: Dzięki dofinansowaniu z POPC w zasięgu światłowodowej sieci Orange do 2020 r. znajdzie się kolejne 264 tys. gospodarstw domowych

My także, z blogową kamerą byliśmy wczoraj w Ministerstwie Cyfryzacji. Efekt zobaczycie poniżej.

I to nie wszystko! Dzisiaj koleżanki i koledzy z Fundacji Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania podpisali kolejne porozumienie, także w ramach POPC, choć w nieco innych obszarach. Wspólnie planują nauczyć programowania 20 tys. uczniów klas od 1 do 3 z mniejszych miejscowości i terenów wiejskich. Wszystko to odbędzie się w ramach „Zaprogramuj przyszłość” – dziewięciu projektów, które uzyskały dofinansowanie.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej zajrzyjcie do tekstu: Zaprogramuj Przyszłość: lekcje programowania dla 20 tysięcy dzieci z małych miejscowości.

Wasze uwagi, komentarze? A może mieszkacie na obszarach objętych konkursem? Dajcie znać!

 

Udostępnij: POPC + Orange = 264 tys. gospodarstw domowych w zasięgu światłowodu!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Marcin 16:18 23-06-2017
  Mieszkam na terenie województwa opolskiego gdzie umowę podpisała firma Czarnet (Grupa Multiplay). Wiem że Orange podpisał z tą grupą umowę rBSA. Czy mam szansę na skorzystanie z oferty Orange Światłowód?
  Odpowiedz
  • komentarz
   yan 19:18 30-06-2017
   Jak too jest z tym rBSA? Gdzie to można spotkać na seici multiplay?
   Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek87 18:40 23-06-2017
  Piotrze kiedy nastąpi pierwsze wbicie łopaty pod inwestycje ze środków POPC?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Nickjk 18:52 23-06-2017
   Właśnie. Przydałby się jakiś zarys harmonogramu. :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 17:51 26-06-2017
    Panowie, nie tak szybko. Niestety takie prace wymagają czasu ;-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  AlexLubsko 19:47 23-06-2017
  Witam. A co z tym światłowodem w woj Lubuskim dla Lubska i okolic Lubska (Stara Woda,Tuchola Żarska,Mokra). Już kiedyś opisywałem problem działania waszego internetu jeśli chodzi o waszą Neostrade. A Orange nadal z tym nic nie robi.
  Odpowiedz
  • komentarz
   h 20:25 23-06-2017
   Lubsko, Górzyn i Mierków mają łącznie 54 punkty adresowe z białymi plamami gdzie Orange dostał dofinansowanie z POPC.
   Odpowiedz
   • komentarz
    AlexLubsko 23:55 23-06-2017
    A gdzie znajdę te plany?
    Odpowiedz
    • komentarz
     p2225 11:34 26-06-2017
     Tutaj masz napisane jak znaleźć adresy zakwalifikowane jako "białe plamy": https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Obszary-inwestycji-w-II-konkursie-dzia%C5%82ania-1-1-POPC/m-p/32288#U32288
     Odpowiedz
 • komentarz
  AlexLubsko 23:13 23-06-2017
  h... To nie też pomyślą o Stara Woda,Tuchola Żarska,Mokra gdzie ich internet chodzi beznadziejnie a ludzie za to płacą bo wyjścia nie mają.
  Odpowiedz
 • komentarz
  meni 01:59 25-06-2017
  Ja czekam na światłowód w Krakowie (dzielnica X), może w końcu coś ruszy z budową tzw. "ostatniej mili" bo możliwości techniczne do 10Mbit w dzisiejszych czasach to jakiś żart. PS. Fajny jest ten wasz pomysł ze stronką http://oferty.orange.pl/internet/ na której można zarejestrować swoją ulicę + wydrukować plakat - ktoś dobrze to u was wymyślił, oby tylko z realizacją było szybciej :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kajka 00:20 26-06-2017
  Rozwijajcie się i to prężnie, ale też proszę modyfikować przyziemne sprawy. Mam prepaida i rodzinę w Niemczech i SMS międzynarodowy 61gr, minuta 2,20zł ---> czas to zmienić, bo to paranoja!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 18:23 26-06-2017
   Operatorzy będą tracić mnóstwo pieniędzy przez nowy roaming. Nie sądzę, żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło w cenach rozmów międzynarodowych.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Kajka 21:07 27-06-2017
    Ale jak to tracić będą? Przecież to wbrew zasadom biznesu, na pewno Komisja Europejska nie stworzyła tego, aby ktoś dokładał. Przez lata to my Klienci byliśmy "dojeni" jak się tylko da. Pamiętam drogie minuty, SMSy, roaming i inne dopłaty np. za duplikat SIM. Czyżby role się odwróciły? nie sądzę! Oczekuje jednak normalnych cen dla Kowalskiego, bo jak wspomniałam min. 2,20zł to lekki przegięcie! zważywszy, że w wycofanych taryfach obowiązuje promocja 39 gr do Niemiec, ...
    Odpowiedz
 • komentarz
  161 00:32 27-06-2017
  Super zostaną wykonane przyłącza tylko ze nie będzie komu na tej sieci świadczyć usługi. To ze orange wykona przyłącze do budynku nie oznacza to koniecznie ze będzie tam świadczył usługę. Patrząc np na szerokopasmowe pomorskie widać ilu operatorów było chętnych na wykorzystanie tej sieci. Orange tez za wiele PSS-ów nie uruchomił. teraz orange będzie pół roku szukać podwykonawców którzy zrobią przyłącza. ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 11:07 27-06-2017
  Ciekawe kiedy Jastrzębie-Zdrój i światłowód ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  KSM 16:40 30-10-2017
  Świetnie ten światłowód doprowadziliście Orange... po prostu pogratulować na osiedlu KSM w Kielcach na ul. Zagórskiej doprowadziliście światłowód a domy jednorodzinne patrząc na zasięg mapy waszej z światłowodem olaliście domy jednorodzinne... które dzieli od bloków/ kamienic raptem kilka kroków! (1 minuta dojścia do bloków z domów jednorodzinnych) jestem bardzo niezadowlony... bo jestem już waszym wieloletnim klientem o bardzo długim stażu i bardzo mnie zawiedliście takim olaniem... Szkoda że żadna inna firma nie jest zainteresowana okablowaniem tego rejonu gdzie są domy rodzinne... bo jesteście co raz gorsi...
  Odpowiedz
 • komentarz
  ANTONi 17:13 03-03-2022
  A kiedy będzie światłowód(od Orange, oczywiście(;) dostępny w całym Swarzędzu k/Poznania?
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej