Oferta

Kod zakupowy i tańszy telefon

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 lutego 2012
Kod zakupowy i tańszy telefon

W piątek pisałem o lepszej ofercie przenoszenia numerów do ofert na kartę, a od dziś przez tydzień atrakcyjniejsza będzie promocja empikowa. Przypominam, że każdą umowę zawartą poprzez e-sklep z abonamentem od 59 zł premiujemy jednorazowym kodem (50-200 zł) do wykorzystania na dowolne zakupy, na stronie www.empik.com Poza tym, tylko do 26 lutego dokładamy do tego możliwość kupienia telefonu w planach mixowych Delfin, Pantera i Pelikan w obniżonej cenie m.in. HTC Mozart i Cha Cha za 3 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Empik promocja - 20 lutego 2012


Odpowiedzialny biznes

Legia-Lech

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
18 lutego 2012
Legia-Lech

Po „wielkim” meczu o nic, dla nikogo, nie wiadomo, po co (tak naprawdę - dla kasy wspomagającej budżet obu klubów i dla przećwiczenia sprawności organizacji Narodowego), czyli pojedynku Legia Warszawa- FC Sevilla (0:2) czeka nas hit na boisku i prawdopodobnie blamaż poza stadionem, – czyli mecz Legia-Lech. Galopujący Rumak ekstraklasy w ostatnich czterech meczach trzy razy wygrał. Lider z kolei złapał zadyszkę i nawet zremisował ostatnio z bardzo słabym Widzewem. Faworytem są jednak gospodarze, którzy po ewentualnym zwycięstwie w sobotę będą już naprawdę blisko tytułu mistrzowskiego. Bez względu jednak na to, kto wygra na boisku czeka nas emocjonujący i pełen dramaturgii mecz. Przypomnijmy rok temu wygrywał na Łazienkowskiej Lech, Legia grała w dziesiątkę, a i tak zwyciężyła 2 do 1.

W ubiegłym roku  - pewnie część pamięta  - w tym czasie był protest kibiców Legii, którzy przez pierwszy kwadrans nie dopingowali (w tym czasie stołeczni stracili też bramkę). W tym roku historia kibicowska może zatoczyć koło i zniszczyć to święto piłki nożnej dla kibiców obu drużyn. Kibice Lecha najprawdopodobniej nie będą mogli dopingować na stadionie – taka jest decyzja wojewody warszawskiego. W związku z tym już zarejestrowali zgromadzenie publiczne… pod stadionem na Łazienkowskiej (ma ich przyjechac ok. 2000).  Jakie mogą być następstwa takiej demonstracji pod stadionem i to od strony Żylety, (która też teraz wojuje z klubem o oprawę)- myślę, że każdy zorientowany może sobie wyobrazić. W ten sposób polska piłka nożna po raz kolejny schodzi na drugi plan, ponieważ już dziś wszyscy zastanawiają się nie nad tym, co stanie się na boisku, ale co będzie działo się wokół stadionu. Mam jednak nadzieje, ze trybuny będą wyglądały właśnie tak i ,że pojawią się na nich również kibice w niebieskich koszulkach


Oferta

Ogarniacie prepaidowe usługi

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
18 lutego 2012
Ogarniacie prepaidowe usługi

Szybki konkurs o bogactwie dodatkowych usług i promocji utwierdził mnie w przekonaniu, że doskonale wiecie jak z nich korzystać. Niestety nie mogę podać, które cieszą się największą popularnością, bo mnie marketingowcy rozstrzelają. Ale zapewniam, że bylibyście zaskoczeni statystykami podobnie, jak w przypadku poprzedniego, blogowego konkursu. Teraz czas na rozstrzygnięcie. Subiektywne i jednoosobowe jury zdecydowało, że doładowanie za 50 zł trafia do Pottera28 za komentarz numer #60. Wyróżnienia wraz ze zdrapką za 25 zł dostają: Cieploh #16 i RobertS #25. Gratuluję wszystkim, a nagrodzonych tradycyjnie proszę o kontakt e-mailowy.

Scroll to Top