Odpowiedzialny biznes

Konkurs urodzinowy

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
17 listopada 2010
Konkurs urodzinowy

Są daty ważne dla wszystkich i te istotne dla niektórych. Jutro dzień ważny dla nas, autorów 4 blogów Grupy TP. Mamy nadzieję, że także dla Was. Dlaczego? Bo obchodzimy pierwsze urodziny. Oczywiście blog rzecznika to starszy brat, ale wspólnie świętujemy urodziny całej platformy blogowej. Mamy nadzieję, że dla Was to również fajna data i okazja do wspólnej zabawy.

By wprowadzić Was w atmosferę, już dziś zapraszamy do urodzinowego konkursu. Do wygrania ciekawe nagrody z magicznej szafy oraz możliwość opublikowania u nas swojego wpisu.

Konkurs jest dwustopniowy. Musicie odpowiedzieć na podane niżej pytania (odpowiedzi znajdziecie w naszych wpisach na poszczególnych blogach) i przesłać nam przygotowaną przez Was propozycję wpisu na dowolny, ciekawy temat. Spośród tych, którzy do 25 listopada poprawnie odpowiedzą i przyślą swoje propozycje subiektywnie wybierzemy najciekawsze.

By wszyscy mieli równe szanse, odpowiedzi przesyłajcie tylko na adres konkursblogowy@orange.pl. Te w komentarzach będą dyskwalifikowane.

1. Jakie życzenie wypowiedział Adam Małysz w rozmowie z blogiem korporacyjnym?

2. W jaką grę graliśmy podczas pierwszego zlotu fanów naszych blogów?

3. Ile i pod jakim wpisem na blogu rzecznika pojawiło się najwięcej komentarzy?

4. Kiedy na blogu rzecznika pojawił się wpis numer 400?

5. Ilu autorów pojawiło się na blogu sportowym?

6. Z jakich kontynentów pojawiały z się korespondencje na blogu sportowym?

7. Jaki telefon trafił do sprzedaży w sieci Orange 29 sierpnia?

8. Jak nazywa się aplikacja, dzięki której można było w komórce sprawdzić wszystkie informacje o Orange Warsaw Festiwal?


Rozrywka

Serce i Rozum kolejne odsłony

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 listopada 2010
Serce i Rozum kolejne odsłony

Nasi neostradowi bohaterowie wcielają się w kolejne role. Uczą gdzie zadzwonić, kiedy coś złego dzieje się z netem i pokazują jak łatwo zasiedzieć się przed komputerem :-) Korzystajcie z dobrych rad!


Oferta

Nagrody od Orange za punkty Payback

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 listopada 2010
Nagrody od Orange za punkty Payback

W oczekiwaniu na promocję w ofertach prepaid, pablo_ck napisał mi e-maila, w którym zaproponował notkę na blog dotyczącą dawno nieporuszanego tematu programu Payback. Z przyjemnością publikuję. "Spraw sobie lub swoim bliskim wyjątkowy prezent. Pod tym adresem możecie zapoznać się z bogatą ofertą naszych markowych i unikalnych produktów.  Miłośnikom nowinek technologicznych proponujemy oryginalne produkty z kategorii akcesoria. Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego telefonu lub modemu, zapraszamy do zakładki telefony. Jeśli masz wyszukany gust i lubisz się wyróżniać sprawdź asortyment naszych ekskluzywnych pendrivów w kategorii VIP. Unikalne nagrody nie tylko dla dzieci czekają na Ciebie w zakładce Serce i Rozum. Zapraszamy do naszego e-katalogu." Dzięki pablo_ck za wyręczenie od pisania :-)

Scroll to Top