Odpowiedzialny biznes

Kto dziś wygra mecz…

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 czerwca 2012
Kto dziś wygra mecz…

Oczywiście pamiętałem o obiecanym wam konkursie piłkarskim. Zadanie proste, trzeba prawidłowo wytypować wynik dzisiejszego meczu Polska - Grecja. Kto pierwszy go poda przytuli torbę naszych gadżetów na Euro 2012. Druga zabawa to wytypowanie strzelca pierwszej bramki na mistrzostwach. Nie musi być nasz reprezentant, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że tak się stanie :) Tutaj też liczy się szybkość. Obstawiać można do godz. 18.00. Powodzenia. I nie zapominajcie, że dziś macie od nas darmowe MMS-y.

6c0ddf6e416494b13de9f7e019f269bb3c6 7a97ffc2f4b11117c34e9e7d5cea269fcf5

 


Odpowiedzialny biznes

Czy wiara uczyni cud? 4

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
08 czerwca 2012
Czy wiara uczyni cud? 4

Z czarnowidztwa przeszliśmy w samouwielbienie. „Wczoraj” mówiliśmy, że nam Euro odbiorą, że nie zbudujemy stadionów, że autostrada do Warszawy nie dojdzdzie itd. itp. Dzisiaj podkreślamy, jak wszystko pieknie wyszło, jaki skok niemal cywilizacyjny wykonaliśmy i jak niemal wszyscy (poza BBC) się Polską zachwycają.

Teraz jednak wszystko idzie w zapomnienie i te dobre i złe strony. Najważniejsza rozgrywka zaczyna się dla nas na Stadionie Narodowym o 18.00. Na nią już nie mamy wpływu jako kibice, no może z wyjątkiem tych, którzy będą na trybunach i będą tam zdzierać gardła. Jeśli Polska rozpocznie dobrze i grać będzie dalej wszyscy zaakceptują pewne niedociągłości i ogłoszą sukces. W przypadku przegranej będziemy nie tylko żądać głów na scenie piłkarskiej, ale tez wytykać każdy kamyczek leżący na autostradzie.

Nikt z nas nie wie tak naprawdę co warta jest nasza kadra w meczu o wielką stawkę – takich spotkań praktycznie od 2009 roku nie graliśmy (może z wyjątkiem meczu o prestiż jak z Niemcami). Nie wiemy więc gdzie jesteśmy na piłkarskiej mapie Europy. Dlatego te ostatnie godziny to czas wiary, że jednak się uda, i że nie będzie jak podczas MŚ 2002, MŚ 2006 i ME 2008 po pierwszym meczu niemal wszystko „będzie pozamiatane”.  Na razie wierzę i będę dopingować jak miliony Polaków. Wiara ponoć czyni cuda.


Rozrywka

Reklamowy konkurs dla spostrzegawczych

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 czerwca 2012
Reklamowy konkurs dla spostrzegawczych

Pamiętacie zabawę polegającą na porównywaniu dwóch obrazków i szukaniu różnic między nimi? Po obejrzeniu reklamy T-Mobile wpadł mi do głowy pomysł twórczego zmodyfikowania tej łamigłówki. Poniżej dwa spoty. Pierwszy, przygotowany przez nas pod rebranding i reklamujący 24 godziny życia z Orange, a drugi naszego szanownego konkurenta podążającego trochę później, ale jednak podobną drogą. Konkurs polega na znalezieniu jak największej liczby cech wspólnych oryginału i remake`a zaczynając od koncepcji, podobnych lub identycznych usług itd. Osoba, która znajdzie ich najwięcej otrzyma torbę gadżetów z magicznej szafy rzecznika, a dwie kolejne karty zdrapki po 50 zł każda. W jury zasiadają szef naszej komunikacji marketingowej i rzecznik. Macie czas do południa w niedzielę.

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top