Oferta

Kupuj na żywo z Orange

Marta Krajewska Marta Krajewska
07 marca 2023
Kupuj na żywo z Orange

Dzisiaj o 19:30 startujemy z kolejnym odcinkiem "Kupuj na żywo z Orange". Tym razem gwiazdą będzie premierowy OPPO Find N2 Flip 5G.

Oglądaj nas na żywo: Kupuj na żywo z Orange

W naszym studio będziemy gościć eksperta z OPPO. Jędrzej Ciborowski odpowie na wasze pytania dotyczące najnowszego, składanego modelu OPPO. Podczas transmisji poznacie historię powstania modelu Find N2 Flip i zobaczycie go na żywo w pełnej krasie.

Będą też kody rabatowe, które obniżą cenę smartfona o aż 500 zł. Kod otrzymacie po wysłaniu hasła na numer telefony - szczegóły podczas transmisji. Oczywiście będą żarciki i dużo energii, mimo późnej pory.

Jesteście ciekawi, co sądzi o OPPO Find N2 Flip 5G nasz redakcyjny kolega, Michał Rosiak? Zerknijcie na jego świeżutki test: Oppo Find N2 Flip – rzut okiem w formie wideo

Wydarzenie poprowadzimy wspólnie z Mateuszem Ożyńskim. Do zobaczenia o 19:30 :-)

https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2023/03/OPPO-N2-Flip-live-shopping.mp4

Oferta

OPPO Find N2 Flip – rzut okiem w formie wideo

Michał Rosiak Michał Rosiak
07 marca 2023
OPPO Find N2 Flip – rzut okiem w formie wideo

OPPO Find N2 Flip to trzeci na polskim rynku składany smartfon popularnej marki. Miałem okazję przyjrzeć mu się przez kilka dni, co zaowocowało krótkim wideo. Ciężko nazwać je testem - bardziej "rzut okiem".

Każdy z trójki "składaków", które można kupić w Polsce jest na swój sposób inny. To dobrze, bo i oczekiwania kupujących - szczególnie, że mówimy o urządzeniach cenowo z naprawdę wysokiej półki - mogą być różne. OPPO Find N2 Flip cechuje przede wszystkim największy przedni wyświetlacz, zajmujący "połowę połowy" bryły. Faktycznie sporo na nim widać, jednak - przynajmniej póki co - jego potencjalnie duże możliwości są software'owo ograniczone.

Najmocniejsza bateria

Inny element, wyróżniający składak od OPPO to bateria 4300 mAh, wyraźnie większa od konkurencji. W trakcie kilku dni, gdy z niego korzystałem, sporo jeździłem po mieście i nie mogłem sobie pozwolić na brak telefonu (choćby z racji aplikacji z biletem na komunikację miejską), więc doładowywałem go w trakcie dnia. Myślę jednak, że dałby radę - choć ostatkiem sił - wytrzymać cały dzień.

Producent chwali się też autorskim procesorem, odpowiedzialnym za przetwarzanie obrazu. Nie jestem "foto-filem" i drobnych różnic między fotografiami na pewno nie znajdę, jednak zdjęcia - czy to we mgle, czy w nocy - ze składanego OPPO wyglądają bardzo ładnie.

Co ja Wam zresztą będę pisał - zobaczcie sami!

Komentarze


Oferta

Pakiety nielimitowanego internetu w Orange Flex

Kasia Barys Kasia Barys
07 marca 2023
Pakiety nielimitowanego internetu w Orange Flex

W Orange Flex możecie już skorzystać z pakietów nielimitowanego internetu. Nową usługę UNLMTD przygotowaliśmy w wariantach na 7 i 30 dni.

Miesiąc temu zapowiedzieliśmy zmiany we Flex. Słowo się rzekło i właśnie udostępniliśmy nową usługę UNLMTD, która zastępuje wycofane: Video Pass, Music Pass i Game Pass. Pamiętajcie, że nic nie zmienia się we wbudowanej w każdy z Planów usłudze Social Pass. W dalszym ciągu możecie korzystać z najpopularniejszych mediów społecznościowych i komunikatorów bez zużywania GB z Planu.

Jak działa UNLMTD

UNLMTD to nielimitowany internet, który możecie wykorzystać na dowolny cel - ulubione gry mobilne, słuchanie muzyki czy streaming topowych seriali. Co istotne, w odróżnieniu od wielu ofert dostępnych na rynku, nie ma tzw. lejka, czyli internet nie zwalnia Wam po przekroczeniu określonego limitu gigabajtów.

Pakiety UNLMTD możecie kupić na cały miesiąc albo na tydzień, np. żeby mieć dodatkowe GB na wyjazd. Dostępne są w Planach 45 GB, 80 GB i 150 GB, a cennik prezentuje się następująco:

Użytkownicy, którzy kupią UNLMTD, zachowują GB ze swojego Planu i mogą z nich nadal korzystać lub przesłać znajomym.

Jak jeszcze można wykorzystać UNLMTD

Ważnym wyróżnikiem Orange Flex jest to, że możecie bezpłatnie zamówić dodatkowe karty SIM lub eSIM z tym samym numerem – jedną w Planach 30 GB i 45 GB, dwie w Planie 80 GB i trzy w Planie 150 GB. Takie karty wykorzystacie np. w smartwatchu, drugim telefonie, tablecie czy routerze.

Ta ostatnia opcja w połączeniu z UNLMTD pozwala korzystać z oferty komórkowej i internetu mobilnego w ramach jednej usługi Orange Flex. Takie rozwiązanie sprawdzi się m.in. u osób wynajmujących mieszkania, studentów czy tych, którzy często wyjeżdżają.

Jak kupić pakiet

Orange Flex to oferta komórkowa w subskrypcji, obsługiwana w całości z poziomu aplikacji mobilnej. Zakupu Planu komórkowego, jak również innych usług dodatkowych dokonujecie się przez aplikację. Aby kupić pakiet UNLMTD, wystarczy kliknąć ikonę na głównym ekranie.

Więcej na temat oferty można znaleźć na stronie Orange Flex.

Inne nowości

Wycofanie płatnych passów i wprowadzenie usługi UNLMTD było również okazją do wizualnego odświeżenia aplikacji. Po najnowszej aktualizacji zobaczycie nową odsłonę głównego ekranu – bardziej przejrzystą i intuicyjną w nawigacji.

Komentarze

Scroll to Top