Oferta

Kupuj na żywo z Orange – nagranie

Marta Krajewska Marta Krajewska
06 lutego 2023
Kupuj na żywo z Orange – nagranie

Już dzisiaj o godzinie 11:00 na naszej stronie orange.pl odbędzie się kolejny odcinek cyklu "Kupuj na żywo z Orange". Tym razem będziemy gościć eksperta z firmy Samsung, a całe wydarzenie będzie poświęcone premierze smartfonów z serii Samsung Galaxy S23.

Zobacz nagranie: Kupuj na żywo z Orange - Samsung Galaxy S23

Planujecie zakup smartfona z najnowszej serii Samsung Galaxy S23 i chcecie dowiedzieć się o nim więcej? Podczas transmisji będzie szansa zadać ekspertowi pytania o premierowe modele:

  • Samsung Galaxy S23,
  • Samsung Galaxy S23+,
  • Samsung Galaxy S23 Ultra.

Dla oglądających wydarzenie będziemy mieć kod promocyjny upoważniający do 200 zł rabatu na zakup prezentowanych smartfonów. Aby otrzymać kod, trzeba będzie wysłać bezpłatny SMS z sieci Orange. Treść i numer zdradzimy podczas transmisji.

Wydarzenie poprowadzę razem z Mateuszem Ożyńskim, a na pytania dotyczące premierowej serii Galaxy S23 odpowie Artur Domański z Samsunga.

Tak, jak przy poprzednich zakupach na żywo, będziemy korzystali z narzędzia Aploze by iAdvize, czyli z tego samego rozwiązania do zakupów na żywo, z którego korzystają Orange Francja i Orange Hiszpania.

Tutaj możecie zobaczyć, jak wyglądały od kuchni pierwsze zakupy na żywo z Orange.


Oferta

Niedzielna okazja na zegarki

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 lutego 2023
Niedzielna okazja na zegarki

Szybka podpowiedź dla fanów Huawei. Tylko dziś, w ofercie bez abonamentu, obniżyliśmy dla Was ceny dwóch zegarków. Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43 mm można teraz kupić o 200 zł taniej a cena Huawei Watch GT 3 Pro Sport 46 mm spadła o 250 zł. Oferta jest limitowana liczbą dostępnych urządzeń, czyli warto się pośpieszyć.

W obydwu modelach, prócz standardowych funkcji zegarka znajdziecie też m.in. akcelerometr, barometr, kompas, pulsoksymetr, termometr, żyroskop i czujnik natlenienia krwi.

Komentarze


Zielony Operator

Nasz wyjątkowo „zielony” salon

Hanna Jaworska-Orthwein Hanna Jaworska-Orthwein
03 lutego 2023
Nasz wyjątkowo „zielony” salon

W tym tygodniu otworzyliśmy nasz wyjątkowy „zielony” salon w Miasteczku Orange w Warszawie. Oferujemy w nim więcej odnowionych telefonów i  eko-akcesoriów oraz promujemy usługi zachęcające klientów do wspólnego zadbania o planetę. Można w nim także skorzystać z oferty odkupu telefonów lub zostawić stary telefon do recyklingu.

Koncept zakłada ekspozycję treści edukacyjnych o naszej odpowiedzialności za środowisko, podejmowanych działaniach i realizacji celów klimatycznych. To pierwszy taki salon wśród wszystkich krajów Grupy Orange.  Jeśli będziecie mieli okazję, zapraszam Was do odwiedzin. Na zachętę moja fotorelacja.

Recepcja salonu
Widok na wnętrze salonu
Miejsce ekspozycji odnowionych telefonów
Mamy duży wybór eko-akcesoriów
Tutaj zbieramy urządzenia i rzeczy do recyclingu
Scroll to Top