Odpowiedzialny biznes

Laptop na słodko

M Modrzejewska M Modrzejewska
02 września 2013
Laptop na słodko

Zdawać by się mogło, że ściany pokoju 117 widziały już i słyszały więcej, niż zwykły karton-gips może znieść. Cierpliwie znosiły codzienne kolegia redakcyjne, solidarnie truchlały podczas połajanek II i III stopnia i nieraz stawały w pąsach podczas rozmów rekrutacyjnych.

Do ostatniego piątku, kiedy to w 117 pojawiła się ekipa jak nie przymierzając z "Ghostbusters"*, czyli trzech dżentelmenów w kombinezonach nie licząc odkurzacza. Ale po kolei...

PlayWyłącz głos

Pierwszy odcinek "TechnoPoradnika" możecie obejrzeć tutaj, drugi tu, ten z dzisiejszego wpisu już za kilka dni.

*) Taki stary film, z którego m.in. można się dowiedzieć, że Bill Murray kiedyś był młody.


Rozrywka

Andrzej Wajda o filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei” cz. II

Marek Wajda Marek Wajda
02 września 2013
Andrzej Wajda o filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei” cz. II

W drugiej części wywiadu (tutaj część pierwsza) Andrzej Wajda zastanawia się m.in. czy film jest hagiograficzny, dlaczego nie wszystkie materiały archiwalne zostały wykorzystane, skąd nazwa filmu i dlaczego premiera odbędzie się w Wenecji?

Tak w ogóle jak Wam się podoba animowany teledysk?

No i obiecany konkurs, w którym do wygrania są 3 podwójne vouchery do Multikino. W komentarzach napiszcie dlaczego trzeba iść do kina na film „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. Wybór będzie subiektywny a ogłoszę go w środę popołudniu.


Oferta

Pakiet 1000 SMS do wszystkich na dłużej

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 września 2013
Pakiet 1000 SMS do wszystkich na dłużej

Dobra wiadomość dla tych z Was, co lubią wysyłać dużo wiadomości. Do końca października br. przedłużamy promocję „Pakiet 1000 SMS” do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Przypomnę, że kosztuje 10 zł i jest ważny 30 dni. Jeśli wykorzystacie go w całości efektywna cena za SMS-a wynosi 1 gr/sztuka.  Pakiet jest dostępny w taryfach na kartę: Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go i Orange SMART. Możecie go aktywować wysyłając SMS o treści PAKIET pod numer 585 (cena jak za SMS do Orange) lub krótkim kodem *110*55#. Promocja nie wyklucza się z innymi usługami i możecie aktywować dowolną ilość pakietów.

e1e03876f7f8712bb31f2b600192c639f3b

Scroll to Top