Odpowiedzialny biznes

Legia – ostatnia szansa

Marek Wajda Marek Wajda
30 sierpnia 2012
Legia – ostatnia szansa

Dzisiaj rostrzygnie się kto zagra w Lidze Europejskiej. Szanse na awans ma już tylko jeden nasz zespół: Legia Warszawa. Mecz będzie transmitowany tylko przez Orange sport. Śląsk Wrocław po porażce na własnym stadionie 3:5 jedzie do Hannoverem 96 właściwie tylko dlatego, że musi. W meczu z Rosenborgiem Legia nie jest faworytem, ale ma wielkie szanse na awans.

W pierwszym meczu Legia zremisowała u siebie 1:1. Trzeba przyznać, że powinna była wygrać. Grała mądrze, widowiskowo i raz po raz  (zwłaszcza w I połowie) zagrażała bramce przeciwnika. Niestety mimo wielu okazji nie udało się podwyższyć rezultatu, a kilka minut przed końcem meczu sprawdziło się stare piłkarskie przysłowie o niewykorzystanych sytuacjach i Norwedzy doprowadzili do remisu.

W lepszej sytuacji stoją dzisiaj piłkarze Rosenborg Trodheim. O ile łatwiej gra się u siebie pokazali wczoraj piłkarze Realu. Choć w pierwszym meczu byli cieniem Barcelony, wczoraj to oni panowali a boisku (w I połowie praktycznie nie było widać Blaugrany).

Legia jednak pokazała, że potrafi grać na wyjeździe. Rok temu, również w IV rundzie eliminacji do LE, zremisowali w Warszawie 2:2 by na wyjeździe wygrać ze Spartakiem Moskwa 3:2!

Transmisja meczu o godz. 19 tylko w Orange sport i Telewizji Tu i Tam.

Jaki wynik typujecie? Ja niestety obawiam się, że będzie remis 0:0.


Oferta

PureView i Galaxy Beam w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 sierpnia 2012
PureView i Galaxy Beam w Orange

Śmiało kontynuujemy oferowanie wam ciekawych smartfonów i dziś do cenników trafiły dwie nowości: Nokia 808 PureView i Samsung Galaxy Beam i8530. Dostępne są w ofertach Delfin, Pelikan i  Pantera oraz Orange dla firm. W pierwszym urządzeniu zwracam uwagę na wiele możliwości jakie daje osobom, które często używają telefonu do fotografowania. Jest super matryca, optyka Carl Zeiss oraz technologię „pixel over-sampling”. Do tego ekran AMOLED 4 z powłoką ClearBlack i procesor 1,3 GHz. Natomiast Samsunga wyróżnia wbudowany projektor. Dzięki niemu, gdziekolwiek się znajdziecie, możecie na ścianie czy innej płaskiej powierzchni wyświetlić każdą multimedialną treść jaką trzymacie w telefonie lub znajdziecie w Internecie.

63fcaeb89debbab06b49d05e438080713ab

9dcc58ffc71f1d0a1364b06d9be396b5b16

 


Odpowiedzialny biznes

Budki telefoniczne

Monika Kulik Monika Kulik
30 sierpnia 2012
Budki telefoniczne

Podczas tegorocznych wakacyjnych podróży natknęłam się na ciekawe budki telefoniczne  i oczywiście musiałam zrobić zdjęcia.

Pierwsze z nich znalazłam w mieście kopaczy złota – czyli w Złotoryi. Stoją sobie na skwerku, niedaleko rynku. Pięknie stylizowane na secesyjne wzornictwo.

Budki telefoniczne - ciekawe zdjęcia

Następne miejsce to mała wieś na Suwalszczyźnie - Smolniki i prawdziwie historyczna budka telefoniczna obok starej chaty.

Budki telefoniczne - ciekawe zdjęcia

Dziś w dobie telefonów komórkowych, z automatów telefonicznych korzystamy już rzadziej. Sprawdzają się jednak w takich lokalizacjach jak dworce, szpitale czy … więzienia.

Obecnie działają w 20 tys. miejsc. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie w waszej miejscowości znajduje się automat telefoniczny – zapraszam do naszej wyszukiwarki. Znajdziecie tu także informacje, które aparaty są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a z których można wysłać SMS czy eMail.

I na koniec te, które lubię najbardziej – automaty telefoniczne w szpitalach działające w ramach programu Telefon do Mamy. Dzięki nim i bezpłatnym kartom wysyłanym przez Fundacje Orange do szpitali, dzieci mogą zadzwonić do bliskich i  wydzwoniły już ponad 65 milionów minut.

Budki telefoniczne - Telefon do Mamy

Scroll to Top