Odpowiedzialny biznes

Licytujcie bilety na Euro 2012 i złote karty

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 stycznia 2012
Licytujcie bilety na Euro 2012 i złote karty

Dziś po raz dwudziesty gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, którą Grupa TP wspiera niemal od początku. Monika pisała na blogu o naszym zaangażowaniu w czwartek. Dlatego nie powtarzając się, zachęcam Was tylko do licytowania złotych kart telefonicznych, podwójnego biletu na finał Euro 2012, Serca i Rozumu i innych gadżetów, które podarowaliśmy w tym roku na WOŚP. Wszystkie aukcje znajdziecie tutaj. Powodzenia.


Odpowiedzialny biznes

Wybierz Gwiazdę Dobroczynności!

Monika Kulik Monika Kulik
06 stycznia 2012
Wybierz Gwiazdę Dobroczynności!

I znów mamy szansę wybrać Gwiazdę Dobroczynności - czyli osobę, która swoją popularność wykorzystuje, aby pomagać innym.

Zachęcam do głosowania na Tomasza Majewskiego, ambasadora programu „Szkoła bez Przemocy”, który został nominowany do nagrody w kategorii „Twarz kampanii społecznej”. Wspiera on ten Program od 2009 roku. Nie tylko firmuje go swoją twarzą, ale przede wszystkim spotyka się w szkołach z dziećmi, rodzicami i nauczycielami i pokazuje młodym ludziom, że warto swoją energię zainwestować w doskonalenie swoich umiejętności i w sport.

A żeby Was jeszcze zachęcić dodam, że organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody dla głosujących – min. zaproszenie na Galę Finałową Konkursu – Charytatywny Bal Gwiazd Dobroczynności, który odbędzie się 18 lutego 2012 w Warszawie. Wejdźcie na stronę www.gwiazdydobroczynnosci.pl i oddajcie swój głos już dziś. Głosowanie potrwa do 5 lutego 2012. Można głosować raz na dobę.


Odpowiedzialny biznes

Finał Euro 2012 z Wielką Orkiestrą

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
05 stycznia 2012
Finał Euro 2012 z Wielką Orkiestrą

Jak co roku, również w ten weekend jako Orange gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku przekazaliśmy m.in. podwójne zaproszenie na mecz finałowy Euro 2012. Dla tych wszystkich, którzy chcą w Kijowie na żywo zobaczyć jak .... Polska wygrywa w finale z ...., no może trochę się zagalopowałem. Niemniej wszystkich zapraszam do licytacji dwóch biletów pod poniższym adresem.

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=582906

Oprócz tego licytujemy szereg innych nie niej wartościowych nagród, o których więcej pisze Monika Kulik na naszym blogu Orange-TP. Zapraszam do lektury 

Scroll to Top