Odpowiedzialny biznes

Licytujcie karty i maskotki

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 stycznia 2011
Licytujcie karty i maskotki

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od rana zaczęła grać i mam nadzieję, że wszyscy się przyłączycie. Pamiętajcie, że pomagamy chorym dzieciakom. Dlatego zachęcam do zapełniania puszek wolontariuszy, wysyłania SMS-ów o treści "serce" na numer 75565, dzwonienia na specjalną linię 704 407 401, licytowania złotych kart telefonicznych, naszych maskotek oraz trzech wyjątkowych obrazów z planu filmowego najnowszej reklamy Serca i Rozumu. Wczoraj Monika opisała na http://www.blog.tp.pl/ co i gdzie można licytować. Dziś będziemy w studiu WOŚP, aby jeszcze raz zachęcić wszystkich do udziału. Kto chce nas zobaczyć niech włączy telewizor na wejście Orkiestry o 14.45 w TVP2.


Oferta

Nowy Livebox dla neo

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
07 stycznia 2011
Nowy Livebox dla neo

Krishnamishna rozpoczął wątek nowego Liveboxa 2.0 dla neo, który ząstąpi dotychczasowy model 1.1. Temat zrobił się lekko gorący, dlatego kilka dodatkowych informacji dla zainteresowanych. Urządzenie planujemy udostępnić w drugiej połowie stycznia. Jak będę znał konkretną datę startu dam znać. Cena pozostanie bez zmian. Zaczęliśmy już dystrybucję do salonów, aby o godzinie zero modemy były do odbioru przez klientów. Jeśli chodzi o różnice to nowy Livebox daje m.in. większą prędkość transmisji WiFi, co pozwala na szybsze kopiowanie plików pomiędzy komputerami w sieci lokalnej. Wyposażony jest w 4 porty ethernet i 2 porty USB Master, umożliwiające podłączenie np. dysku USB czy pendrive`a. Livebox 2 pozwala na współdzielenie plików oraz drukarek. Działa jak serwer i udostępnia je w sieci lokalnej. Dostęp do zasobów jest z każdego komputera w domu.

Livebox 2


Odpowiedzialny biznes

Serce i Rozum dla WOŚP

Monika Kulik Monika Kulik
07 stycznia 2011
Serce i Rozum dla WOŚP

Jeśli nie masz Serca albo brak ci Rozumu  - możesz je zdobyć na licytacji na rzecz XIX Finału WOSP na allegro;).

19 par sympatycznych bohaterów naszej najnowszej kampanii ze specjalnym serduszkiem WOŚP można licytować przez najbliższy tydzień.

Dodatkowo mamy 3 obrazy z planu filmowego najnowszej reklamy, której premiera już wkrótce. Stylowe reprodukcje z podobiznami Serca i Rozumu podniosą prestiż każdego wnętrza! Autorem obrazów jest znany scenograf Giorgos Stylianou, który połączył starą reprodukcję ze szlachetnymi arystokratycznymi rysami naszych bohaterów. Każdy z obrazów posiada oryginalny autograf twórcy.

Nie pozostaje mi nic innego – jak zaprosić Was do licytacji.

I oglądajcie uważnie relacje ze studia XIX Finału, a na pewno zobaczycie prawdziwe Serce i Rozum.

Scroll to Top