Odpowiedzialny biznes

Liderzy Filantropii 2014

Monika Kulik Monika Kulik
21 listopada 2014
Liderzy Filantropii 2014

Ponad 94 mln zł darowizn przekazanych na cele społeczne przez firmy z pierwszej dziesiątki tegorocznego Konkursu Liderzy Filantropii. Do udziału w tej edycji zgłosiło się aż 35 firm, w tym aż 13 po raz pierwszy. To najwyższy wynik w historii konkursu i dowód, że korporacyjnych darczyńców przybywa. Zwycięzcą konkursu „Liderzy Filantropii 2014” w kategorii „firma, która w minionym roku przekazała najwięcej środków na cele społeczne” została Grupa PZU  (ponad 33,8 mln zł). W kategorii „firma, która na cele społeczne przekazała największy odsetek swoich dochodów przed opodatkowaniem” zwyciężyła Grupa Atlas (5,06%). Orange w tym roku był Ambasadorem Konkursu. Wcześniej czterokrotnie zdobyliśmy tytuł Lidera Filantropii. Organizatorem Konkursu jest Forum Darczyńców.

c7051a3d78230d90e1386433bc883c480d0


Rozrywka

„Serce, serduszko” już w kinach

Kasia Barys Kasia Barys
21 listopada 2014
„Serce, serduszko” już w kinach

Ktoś kiedyś napisał w komentarzu na blogu, że Orange ma szczęście do produkcji filmowych. Ma i szczęście i nosa :) Także z kolejnym filmem, który współprodukowaliśmy, a który dzisiaj wchodzi do kin. "Serce, serduszko" to wzruszająca historia o spełnianiu marzeń. Kinomaniaków stęsknionych pięknych filmów o tym, jak realizować swoje marzenia zapraszam do spędzenia popołudnia lub wieczoru w sali kinowej. Jest to niezwykła opowieść o marzeniach, które dodają skrzydeł i o życiu, które czasem je podcina. To podróż, w której bohaterowie odnajdują sens. Zobaczcie zwiastun filmu i krótkie wideo z wczorajszej uroczystej premiery.

ps

"Serce, Serduszko" i "Jack Strong" bierze udział w Konkursie Filmów Polskich na Camerimage 2014, trzymajcie kciuki :)

 

 


Odpowiedzialny biznes

Polecacie i wygrywacie nagrody

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
21 listopada 2014
Polecacie i wygrywacie nagrody

Najwięcej głosów w jesiennej odsłonie Klienci Orange Polecają oddaliście na Internet Tu i Tam czyli Neostradę z internetem mobilnym. Dziś startujemy z kolejną edycją. Tym razem możecie głosować na: Szybka Neostrada w FunPacku z 40-calowym telewizorem za 1 zł, Tablet, smartwatch lub smartband do smartfona w Smart Planach Multi oraz Orange Free Net z nowymi planami taryfowymi i nielimitowanym LTE. Głos oddajecie w łatwy sposób, klikając na przycisk „chcę zagłosować” umieszczony pod wybraną usługą na stronie www.klienciorangepolecaja.pl Dodatkowo wypełniając formularz i dzieląc się opinią na temat usługi możecie wygrać świetne nagrody: nowoczesny smartfon LTE w zestawie z tabletem, a także tablety, inteligentne opaski SmartBand SONY oraz rabaty na usługi Orange. Na Wasze głosy i opinie czekamy do 12 lutego 2015 r. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

aef11ce2b1d7162ec4dcbcef3edd4140893

Scroll to Top