;

Oferta

Listopadowe nowości w Orange VOD (1)

Beata Giska

3 listopada 2020

Listopadowe nowości w Orange VOD
1

Doskonałe animacje, przezabawne komedie i wciągające filmy sensacyjne czekają na Was w listopadzie w nowościach Orange VOD – usłudze na dekoderach Telewizji Orange i w aplikacji Orange TV Go. Obejrzyjcie takie hity, jak: „Scooby-Doo!”, „Turu. W pogoni za sławą”, „#tuiteraz”, „Nieobliczalny” czy „Polowanie”.

 

4 listopada polecamy thriller science-fiction pt.: „Viwarium”, w którym zagrali Jesse Eisenberg i Imogen Poots. To historia młodej pary, która po raz pierwszy chce zamieszkać razem. Pośrednik nieruchomości znajduje dla nich „idealny dom, na idealnym osiedlu”. Sęk w tym, że z tego osiedla nie można się wydostać. Gdzie tak naprawdę trafili zakochani?

6 listopada czeka na Was szalona przygoda w hicie „Czworo dzieci i coś”. To uroczy film familijny o potędze miłości, prawdziwej przyjaźni oraz o zrzędliwym i upartym magicznym stworzeniu – Piaskoludku. Pamiętajcie, że Wasze marzenia naprawdę mogą się spełnić, ale potem… może nie być już odwrotu.

Chociaż pies Scooby-Doo skończył już 50 lat, to wciąż bawi nowe pokolenia widzów na całym świecie. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak wiecznie głodny czworonóg zaprzyjaźnił się z Kudłatym i kiedy poznał Velmę, Freda oraz Daphne, to już 13 listopada obejrzyjcie kinowy megahit pt.: „Scooby-Doo!”. A jesteście klientami Telewizji Orange i macie Dekoder Premium 4K (ICU 100) lub Dekoder 4K (IWU 200), to ten film możecie zobaczyć także w jakości 4K.

13 listopada polecamy dramat „Czekając na barbarzyńców”, ekranizację powieści laureata literackiej nagrody Nobla Johna Maxwella Coetzee. W filmie wystąpiły takie gwiazdy, jak Johnny Depp oraz Robert Pattinson. To zaskakująca i skłaniająca do refleksji opowieść o sile władzy, chęci wolności i przerażających skutkach błędnych decyzji.

Także 13 listopada obejrzyjcie zwariowaną i pełną niesamowitych przygód animację pt.: „Wiking i magiczny miecz”. To historia o młodym synu wodza Wikingów, który przekona się, że nie musi być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem.

Telewizja Orange nowe filmy

19 listopada w naszej ofercie nowości Orange VOD znajdziecie przezabawną komedię pt.: „#tuiteraz”. Francuski szef kuchni poznaje w sieci piękną Koreankę Soo i zauroczony, postanawia odwiedzić swoją wybrankę w realnym świecie. Po przyjeździe do Seulu okazuje się jednak, że rzeczywistość jest inna, niż mu się wydawało.

20 listopada polecamy rewelacyjny film akcji pt.: „Nieobliczalny”, w którym główną rolę zagrał zdobywca Oscara Russell Crowe. To historia człowieka, który czuje się skrzywdzony, wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Przepełnia go ból i gniew. Wystarczy iskra, aby zgotował innym prawdziwe piekło. Czy ktoś zdoła go powstrzymać?

20 listopada obejrzyjcie roztańczoną i rozśpiewaną animację pt.: „Turu. W pogoni za sławą”. Jest to opowieść o młodej kwoce, która ze względu na swój odmienny wygląd i to, że nie potrafi składać jajek, jest obiektem żartów całego kurnika. Jednak Turu nie zamierza załamywać skrzydeł. Wkrótce udowadnia pierzastym mądralom, że jej „inność” to powoda do dumy. Kurka staje się wielką gwiazdą estrady!

26 listopada w Orange VOD znajdziecie kolejną nowość – wciągający thriller pt.: „Polowanie”. W filmie wystąpiła m.in. Hilary Swank. To historia dwunastu obcych sobie ludzi, którzy budzą się na polanie i nie wiedzą, skąd się tam wzięli i w jakim celu. Wkrótce okazuje się, że aby przeżyć, muszą wziąć udział w brutalnej grze. Zaczyna się czas na… polowanie.

A Wy na jakie nowości w Orange VOD będziecie polować?

Dla tych widzów, którzy nie zdążyli obejrzeć październikowych premier – polecamy sprawdzić je tutaj.
Poza nowościami, w listopadzie dalej rusza akcja filmy za 1 zł. Warto skorzystać i śledzić dalej naszego bloga, w poszukiwaniu wyjątkowych promocji.

Udostępnij: Listopadowe nowości w Orange VOD
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 15:10 03-11-2020
  Ja najchętniej to zamknąłbym się w małym domku, na górskiej polanie, domku bez Internetu, zasięgu GSM i odpoczął chociaż 2 dni :) A TV.......chętnie, coś z kategorii komedia :)
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Cyfrowe pomaganie. Rozmowa z Jakubem Wygnańskim (1)

Monika Kulik

3 listopada 2020

Cyfrowe pomaganie. Rozmowa z Jakubem Wygnańskim
1

Badania, które przeprowadziliśmy w czerwcu pokazały, że w trakcie pandemii COVID-19 blisko 60% Polaków zdeklarowało, że zaangażowało się w pomoc osobom potrzebującym wsparcia. Najczęściej przekazywaliśmy środki materialne, w tym finansowe, a prawie 41% z nas aktywnie wzięło udział w akcjach pomocowych, ofiarując swój czas i umiejętności innym – szyjąc maseczki, robiąc zakupy seniorom i gotując posiłki medykom. Ponad połowa badanych uświadomiła sobie, że tylko pomagając sobie wzajemnie, możemy łatwiej żyć. Aż 56,3% z nas pod wpływem doświadczeń związanych z epidemią zdało sobie sprawę, jak cenne jest pomaganie i jak dzięki wzajemnemu wsparciu można łatwiej radzić sobie w trudnych czasach. Przyspieszona cyfryzacja, którą zawdzięczamy aktualnej sytuacji zmieniała także nasze podejście do pomagania. Częściej do działania wykorzystywaliśmy technologie – podczas pandemii robił to co piąty badany.

Nowe technologię mogą nam więc pomagać w pomaganiu, ale mogą też ukrywać naszą bezczynność i znieczulać, gdy nasza społeczna solidarność ogranicza się do wstawienia komentarza czy szerowanie na FB.  Technologia sprawia wprawdzie, że od emocji i decyzji o pomaganiu do realnego działania dzielą nas obecnie sekundy, a mimo to nadal wiele osób zatrzymują się na pierwszym „kliku” i nie idzie dalej. A jeśli już zdarzy nam się pomagać – to raczej jest to impuls, a nie stała pomoc.

Czy nasze powszechna mobilizacja może przerodzić się w stały solidaryzm, czy wystarczy nam siły na dłuższy dystans a nie tylko na sprint? Czy brak zaufania i kapitału społecznego nie przeszkodzi nam po raz kolejny w budowaniu systemu wzajemnej pomocy. Czy raczej czeka nas kolejna fala solidarności społecznej i jaką rolę mogą tu pełnić małe społeczności? I jak w pomaganiu można wykorzystać nowe technologie – na przykład aplikację 4bells przeznaczoną do koordynowania pracy wolontariuszy?

Na te i inne pytania w rozmowie z Pawłem Oksanowiczem odpowiada Jakub Wygnański – socjolog, prezes Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.
Zapraszamy!

To czwarta rozmowa z cyklu „Nowa cyfrowość” pod patronatem Orange Polska w ramach projektu Nienieodpowiedzialni.pl. Z naszymi gośćmi rozmawiamy o tym, jak wygląda nowa rzeczywistość cyfrowa, czego nauczyliśmy się podczas pandemii, a co nadal jest dla nas wyzwaniem nie tylko w wirtualnym świecie.

Zobacz wcześniejsze rozmowy z:
Alkiem Trakowskim socjologiem, prezesem zarządu Centrum Cyfrowego.
Marzeną Rudnicką, założycielką oraz prezeską Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.
Jackiem Królikowskim, pedagogiem i prezesem Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Udostępnij: Cyfrowe pomaganie. Rozmowa z Jakubem Wygnańskim
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 15:02 03-11-2020
  Osobiście myślę że był to chwilowy solidaryzm, ale to moje zdanie. Każdy ma prawo myśleć inaczej. Ja uważam że przy pierwszej fali covid-19 medycy byli bardziej szanowani.
  Odpowiedz

;

Oferta

„Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex w nowej odsłonie (22)

Kasia Barys

3 listopada 2020

„Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex w nowej odsłonie
22

„Polecaj i zarabiaj” to program polecający do użytkowników Orange Flex. Orange Flex otwiera go w nowej odsłonie, żeby było … jeszcze lepiej. Zasady są proste: wystarczy zachęcić swoich znajomych, żeby skorzystali z Orange Flex. Teraz za każde polecenie, które zakończy się sukcesem (czyli osoba z polecenia aktywuje ofertę oraz będzie z niej korzystać ponad miesiąc) otrzymać można 70 zł. Osoba, która dołączy do Flexa dostanie 30 zł. Program startuje dziś.

Użytkownicy Flexa mogą zapoznać się z szczegółami programu po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji.

Program „polecaj i zarabiaj” cieszy się wśród użytkowników Flexa dużym zainteresowaniem. Blisko 10% użytkowników Flex aktywnie poleca tę aplikację. Średnio z polecenia 1 użytkownika, 2 polecenia zakończone są sukcesem i aktywacją Orange Flex. Najwięcej osób, które przyszły do Flex z polecenia zdecydowało się przenieść do nas swój numer z innej sieci.

Ale to nie wszystko…można dostać także specjalną niespodziankę. Po zaproszeniu 5 osób można odebrać paczkę 500 GB (ważną przez 180 dni), a za kolejne 5 poleceń kolejne 500 GB. W sumie można otrzymać w prezencie aż 1 TB danych!

To podziękowanie dla tych użytkowników Flexa, który polecając tę aplikację są jej ambasadorami.

Szybkie Q&A „Polecaj i zarabiaj”

 1. Czy poprzednie polecenia wliczają się do poleceń, dzięki którym można otrzymać dodatkową niespodziankę 500 GB?  Nie, zaczynamy zliczać ilość poleceń od początku.
 2. Co jak poleciłem znajomego i mu powiedziałem ze dostanie 50 zł? Liczy się dzień zatwierdzenia kodu przez znajomego, jeżeli wpisze to przed 3/11 to dostanie 50 zł i Ty – 50zł , jeżeli po 3/11 to dostanie 30zł, a Ty 70 zł.
 3. Dlaczego warto być Flex? czytaj w linku
 4. Jak aktywować „Polecaj i zarabiaj”. Wystarczą 4 kroki
Udostępnij: „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex w nowej odsłonie
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  ketrasa 12:06 03-11-2020
  To zaczynaj zabawę z FLEX . Przed dodaniem płatności wpisz kod: ARTURXS6Y i zarabiaj swoim kodem 70 PLN od osoby, polecając FLEX-a
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 14:54 03-11-2020
  O proszę, mała podwyżka :) Kusicie :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mario10 16:16 03-11-2020
  Witam Mój kod polecający w nowej odsłonie AGNIESZKA2GNF ale sposób aktywacji po staremu.Napewno zawsze aktualny. Pozdrawiam
  Odpowiedz
 • komentarz
  sylwek 09:58 06-11-2020
  oferta na kartę, nowe wartości doładowań i terminy na bonusy po doładowaniu. 5 zł = 1 pełny dzień = 2,5 GB 35 zł = 31 pełne dni = 20 GB 60 zł = 62 pełne dni = 35 GB 100 zł = 120 pełne dni = 75 GB
  Odpowiedz
 • komentarz
  andrzej 11:14 20-11-2020
  czy planujecie dolaczyc signala do socialpass w flex?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 21:23 25-11-2020
  Zapraszam do skorzystania. Kod KAMILBYMW.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lukasz 18:26 03-12-2020
  Aktualny kod polecający gdzie dostaniesz 50 zł Kod: LUKASZTVPC
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dario 00:33 03-01-2021
  Kochani, brakuje mi jednej osoby do otrzymania bonusu 500GB, którym podzielę się na pół z osobą, która wpisze mój KOD POLECAJĄCY: DARIUSZC5JV Pamiętajcie proszę, aby kod wpisać przed zdefiniowaniem metody płatności, bo potem juz tego nie zrobicie i bonus przepadnie. A dodatkowo po miesiącu Orange przekaże Wam na konto w aplikacji Flex 30 PLN, z którymi będziecie mogli zrobić co chcecie, nawet przelać na swoje konto bankowe. Ja ze swojej strony mogę tylko uprzejmie podziękować osobie, która wybierze mój numer i skorzysta z mojej propozycji.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jarek 11:02 07-01-2021
  Polecam swój aktualny kod w Orange Flex...dostaniesz 30 zł na konto, wpisz przed dodaniem płatności kod JAROSLAWUS4Z, po uruchomieniu planu polecaj Orange Flex i zarabiaj swoim kodem 70zł
  Odpowiedz
 • komentarz
  lukasz32 20:02 20-01-2021
  Bardzo Polecam aktualny kod LUKASZ32LX 《☆ jak trzeba dodam gratis 10 GB☆》♧♧♧
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rafał 15:19 23-01-2021
  Zapraszam do wpisania mojego kodu RAFALF9YN. Chetnię podzielę się GB bo często mi zostaje z planu. Jestem w Flex już długo - nie ma ryzyka, że odejdę z Flex i wypłata przepadnie. Zapraszam i pozdrawiam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  masss 19:30 25-01-2021
  polecam ! skorzystaj 30 zł dla ciebie po pierwszym miesiącu z kodem MONIKAGHCQ, a teraz w klubie flex videopass 50% taniej 10 zł za miesiąc, jak nie teraz to kiedy ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Miksoneieo 22:47 04-02-2021
   Hej. Polecam swój kod GRZEGORZWJBN Pozdrawiam.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Veronika 12:25 07-02-2021
  Kod na 30 złotych, które możesz wykorzystać na Flexa lub wypłacić sobie na kartę: VERONIKAUHE6 Kod musisz wpisać przed wyborem metody płatności
  Odpowiedz
 • komentarz
  AZ1980 23:31 09-02-2021
  Aktualny kod: ADAMEDNX
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 15:27 12-03-2021
  Witam. Serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z mojego kodu MARCINXBAP. W zamian chętnie podzielę się swoimi GB - zawsze duzo mi zostaje. PŚ. Zbieram tez na rower dla żony ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kinga 10:07 14-03-2021
  Dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod KINGAKX22 przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kinga 10:08 14-03-2021
  Mój kod polegający KINGAKX22
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anna 13:36 15-03-2021
  ANNABG17 Zapraszam do skorzystania z mojego kodu do Orange Flex
  Odpowiedz
 • komentarz
  dokurator 07:34 22-03-2021
  kod: DOMINIKVNCS
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna 01:28 31-10-2021
  Witam mój kod polecający to KATARZYNAT6Z9 zachęcam do podania go przed wyborem płatności po pełnym miesiącu z FLEX otrzymasz 30 zł
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 11:21 12-06-2022
  Mój kod:LUKASZXSXB Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl Dostaniesz 30 zł, które wykorzystasz na Flexa lub zwrócisz sobie na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod LUKASZXSXB przed wyborem metody płatności i aktywuj Plan. Tutaj ściągniesz aplikację: https://flexapp.pl/fhrjz6G8ddQodERu5
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej