Odpowiedzialny biznes

Luwr bez tajemnic

Krzysztof Swidrak Krzysztof Swidrak
15 lutego 2012
Luwr bez tajemnic

Każdy, kto choć trochę podróżuje po świecie wie jak trudno zwiedza się duże muzeum, bez wskazówek, przewodnika i planu. Można długo chodzić i niewiele zobaczyć. Dobrym przykładem jest Luwr. Tego muzeum nie da się ogarnąć bez planu, no bo jak, skoro jest w nim400 sal wystawowych. By obejść cały kompleks budynków trzeba przejść 15 kilometrów.

Copyright photo : © 2007 Musée du Louvre / Angčle Dequier

Jednak dla wszystkich miłośników sztuki mam bardzo dobrą wiadomość. Dzięki inicjatywie Ambasadora RP we Francji i wsparciu Orange powstała polska wersja językowa Planu Orientacyjnego Luwru. Teraz już bez problemu będzie można zaplanować zwiedzanie jednego z najpiękniejszych muzeów na świecie. Plan jest bezpłatny i można go otrzymać odwiedzając Luwr. Dostępny jest również na stronie internetowej muzeum.

A może ktoś z Was był w Luwrze? Ciekaw jestem, co zrobiło na Was największe wrażenie. Napiszcie, co koniecznie trzeba zobaczyć odwiedzając to muzeum. Może z Waszych wskazówek skorzystają ci, którzy jeszcze tam nie byli.


Odpowiedzialny biznes

Smaczki PNA 2012

Marek Wajda Marek Wajda
15 lutego 2012
Smaczki PNA 2012

Emocje Pucharu Narodów Afryki Orange 2012 już za nami, ale nadszedł teraz czas podsumowań. Specjalnie dla Was zebraliśmy różne ciekawostki.

- Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Christopher Katongo z Zambii, który otrzymał tytuł Orange Man of the competition.

- W najlepszej 11 turnieju znalazło się po czterech zawodników Zambii i WKS.

- Najmniej kibiców oglądało mecz Sudanu z Burkina Faso – tylko 132 osoby. Spotkanie odbyło na stadionie o pojemności 37 tysięcy!

- Oficjalną maskotką tegorocznych mistrzostw był goryl Gaguie.

- Orange jest głównym sponsorem Pucharu Narodów Afryki od 2009 r. do 2016 r. czyli przez sześć kolejnych edycji.

Jeśli chcecie poznać więcej ciekawostek związanych z PNA 2012 zapraszam na Live Orange, jeśli znacie jeszcze jakieś inne możecie dodać je w komentarzu. Ten kto doda ich na Live Orange do końca tego tygodnia najwięcej - otrzyma ode mnie nagrodę niespodziankę.


Oferta

Prepaidowe bogactwo

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 lutego 2012
Prepaidowe bogactwo

Z badań marketingowych wynika, że doceniacie, kiedy operator daje wam dużo dodatkowych usług. Oczywiście są klienci, którzy wolą bardziej proste oferty, ale jest ich mniejszość. Ostatnio przeliczyliśmy, jaki macie wybór w ofertach na kartę i wyszło, że możecie przebierać z ponad 60 różnych usług i promocji. To najwięcej spośród wszystkich operatorów. Postanowiliśmy to wykorzystać i przygotować reklamę, którą możecie oglądać teraz w TV. Jestem ciekawy, które z naszych dodatkowych usług najbardziej przypadły wam do gustu. Dla najciekawszych opisów i zastosowań przygotowałem nagrody. Autor najlepszego komentarza, po subiektywnej ocenie rzecznika, przytuli kartę zdrapkę za 50 zł, którą nie wygraliście w ostatnim konkursie. Dodatkowo dokładam jeszcze dwie za 25 zł, jako wyróżnienia. Macie czas do piątku do południa. Dla zainteresowanych skrócona lista kandydatów: Masz za Staż, Skarbonka, Orange Grupa, Wielka Swoboda, Sobota, pakiet 1000 minut, Lekka Minuta, Wspólna Orbita, Zbieraj Minuty z Orange, HiperOdnowa, Co druga minuta gratis, Pakiet SMS za 1 gr,  Mini Pakiet SMS, Lekki SMS, pakiety internetowe  1 dniowy, 30 dniowy, XXL, Kredyt, SMS SOS,  Urodziny, 2 razy więcej i Ekstra Numer.

Scroll to Top