Odpowiedzialny biznes

Magazyny Orange bardziej cyfrowe i ekologiczne

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 października 2020
Magazyny Orange bardziej cyfrowe i ekologiczne

Na początku roku informowaliśmy, że we wszystkich salonach Orange klienci mogą podpisać na tablecie umowę oraz inne dokumenty związane z usługami. Wygodnie i bezpiecznie. Z takiej możliwości korzysta teraz 9 na 10 klientów. Chcemy, aby jak najwięcej procedur odbywało się online. Elektroniczny obieg dokumentów jest szybszy i ogranicza zużycie papieru. Chodzi nie tylko o relacje z klientami, ale też partnerami biznesowymi i technicznymi.

Dlatego zrobiliśmy kolejny krok w kierunku cyfryzacji naszych procesów. Od tego tygodnia obsługa w 9 magazynach regionalnych Orange Polska odbywa się już bez drukowania sterty dokumentów magazynowych. Mówimy o wydawaniu rocznie milionów urządzeń oraz materiałów niezbędnych do rozbudowy i utrzymania naszej sieci stacjonarnej i mobilnej.

Oznacza to oszczędność ok. 600 tys. kartek papieru rocznie, czyli 51 oszczędzonych drzew. Proces przyjęcia i wydania towarów z magazynów będzie też zdecydowanie krótszy. Wdrożenie zrealizowaliśmy razem z naszym operatorem logistycznym, firmą Ceva.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 11:03 16-10-2020

Fajne zmiany, brawo.

Odpowiedz
  Nikt
  Nikt 21:16 19-10-2020

  A co w tym fajnego?

  Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 13:03 16-10-2020

Fajne zmiany, brawo.

Odpowiedz
  Nikt
  Nikt 23:16 19-10-2020

  A co w tym fajnego?

  Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

ABC cyfrowego świata ze smartfonem – webinaria dla seniorów

Monika Kulik Monika Kulik
13 października 2020
ABC cyfrowego świata ze smartfonem – webinaria dla seniorów

Wszystkich seniorów, którzy mają już za sobą pierwsze kroki w sieci, ale chcą pewniej poczuć się w cyfrowym świecie, zapraszamy na nasze webinaria ABC cyfrowego świata ze smartfonem - internet jest dla osób w każdym wieku.

To już druga edycja webinariów, które przygotowaliśmy w ramach projektu ABC Senior Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

W odpowiedzi na potrzeby seniorów, którzy w związku z pandemią chcą dowiedzieć się więcej, jak korzystać z internetu w smartfonie w swoim codziennym życiu - do kontaktu z bliskimi, jak zapłacić rachunek czy odczytać e-receptę, przygotowaliśmy specjalne szkolenia.

Pierwszą edycję uruchomiliśmy w czerwcu. Jak napisała nam jedna z uczestniczek: „Wszystko jest dla mnie nowością, ale zajęcia są prowadzone tak jasno i zrozumiale, że mimo osiemdziesiątki, pojęłam”.

Zaproście Wasze babcie, dziadków, ciocie, wujków, a także rodziców na warsztaty – spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 14.00.

Zapisy na stronie: www.abcsenior.com

Harmonogram i tematy warsztatów:

20 października, wtorek, godz. 14:00

- Konfiguracja telefonu z kontem Google

- Sklep Google – dowiemy się jak wyszukiwać i pobierać pomocne na co dzień aplikacje (np. aplikacja pogoda, inne)

- Poczta e-mail – pokażemy, jak założyć konto e-mail

27 października, wtorek, godz. 14:00

- Pisanie notatek i SMS-ów głosem – przydatna funkcja nie tylko kiedy nie chce nam się klikać, a mamy długi tekst do zapisania

- Aplikacje do komunikowania się – np. WhatsApp

3 listopada, wtorek, godz. 14:00 

- Mapy Google – jak dotrzeć do wybranego miejsca dowolnym środkiem lokomocji i ile czasu to zajmie oraz kilka słów o aplikacji Gdzie jest dziecko?

- Street View – sprawdźmy, jak dokładnie wygląda szukane miejsce, budynek, do którego się wybieramy

10 listopada, wtorek, godz. 14:00

- Asystent Google – zapytaj go o cokolwiek chcesz, a on Ci pomoże znaleźć potrzebne informacje

- Tłumacz Google – jak łatwo prowadzić dialog z osobą mówiącą w innym języku

17 listopada, wtorek, godz. 14:00

- Jak utworzyć bezpieczne hasło – trudne do złamania i łatwe do zapamiętania?

- Jakie mamy aplikacje zapewniające bezpieczeństwo w sieci? (wspomnimy też o Cybertarczy)

24 listopada, wtorek, godz. 14:00

- E-płatności – bezpieczeństwo i wygoda (wspomnimy też o aplikacji Mój Orange)

1 grudnia, wtorek, godz. 14:00

- Jak robić zdjęcia smartfonem

- Jak kręcić filmiki smartfonem

- Aplikacje do korekcji zdjęć

8 grudnia, wtorek, godz. 14:00

- E-recepty – e-zdrowie

Komentarze


Rozrywka

Jesień z polskim kinem na VOD w Telewizji Orange

Kasia Barys Kasia Barys
13 października 2020
Jesień z polskim kinem na VOD w Telewizji Orange

Do 29 listopada w Orange VOD można obejrzeć aż 29 największych polskich hitów z ostatnich miesięcy, w niższych cenach. Polecamy m.in. takie przeboje, jak: „Boże Ciało”, „Sala samobójców. Hejter”, „Polityka”, „Bad Boy”, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” czy „Cicha noc”.

Wszystkie filmy w obniżonych cenach, z oferty „Jesień z polskim kinem”, znaleźć można w zakładce „promocje” w Orange VOD, w usłudze na dekoderach Telewizji Orange.

Do wyboru dramaty, komedie, sensacje

Produkcja Jana Komasy pt.: „Sala samobójców. Hejter”. To porażająca historia o mrocznej stronie mediów społecznościowych i przekleństwie hejtu. Sprawdźcie, jak w wirtualnej rzeczywistości bawi się, kocha i nienawidzi współczesna młodzież.

Nominowany do Oscara hit pt.: „Boże Ciało”, w reżyserii Jana Komasy. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza w małej parafii. Czy to kłamstwo wyjdzie na jaw? W tej historii zachwyca nie tylko niezwykle wciągająca i zaskakująca fabuła, ale także genialna rola Bartosza Bielenia.

 „Polityka”, czyli jeden z najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich filmów ostatnich lat. W produkcji wystąpiło mnóstwo gwiazd rodzimego kina, m.in.: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr czy Daniel Olbrychski. Zobaczcie, co robią co i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer.

Najnowszy film Agnieszki Holland pt.: „Obywatel Jones”. To thriller polityczny, przedstawiający historię Garetha Jonesa - walijskiego dziennikarza, który odkrył przerażającą prawdę o reżimie Stalina i o ukrywanym przed światem Wielkim Głodzie na Ukrainie.

 „1800 gramów” piękna, wzruszająca historia z adopcją w tle. W filmie wystąpili Magdalena Rożczka, Danuta Stenka i Maciej Zakościelny.

Kultowa komedia pt.: „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. W trzeciej części hitu wystąpiły gwiazdy znane z poprzednich odsłon - Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk czy Zdzisław Wardejn, a także nowi aktorzy, m.in. Katarzyna Skrzynecka i Maciej Zakościelny. Sprawdź, jak potoczyły się losy Kasi i ekscentrycznej rodziny Wolańskich.

Hit Patryka Vegi pt.: „Bad Boy”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, ujawniająca największe patologie w polskich klubach piłkarskich. W filmie wystąpili m.in.: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska i Zbigniew Zamachowski.

„Cicha noc”, w którym główną rolę zagrał Dawid Ogrodnik. Pracujący za granicą Adam niespodziewanie wraca do rodzinnego domu na Boże Narodzenie. Nikt z krewnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej noc

Komentarze

Scroll to Top