Oferta

Majówkowa promocja w Orange na kartę

Piotr Domański Piotr Domański
28 kwietnia 2018
Majówkowa promocja w Orange na kartę

Majówkowa promocja dla „karciarzy” to u nas już pewna świecka tradycja. Od kilku lat mamy coś dla Was z okazji jednego z najbardziej radosnych „długich weekendów” roku. Nie inaczej jest tym razem. Bo przecież majówka to wycieczki, grillowanie, las, rzeka, jezioro. Czyli czynności z dala od miasta i naszych domowych WiFi. Dlatego postanowiliśmy się uśmiechnąć do tych, którzy z telefonu na kartę korzystają w ramach limitowanych pakietów minut czy SMS i pokazać, że no-limit i duże paczki GB są fajne.

Dlatego od 27 kwietnia do 6 maja, czyli przez całą majówkę zapłacicie nie jak do tej pory 12 zł, lecz 7 zł. 7 zł za nielimitowane rozmowy, SMS i 10 GB – na mój gust nie jest źle. Usługę można włączyć w planach Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART, Nowe Orange Go oraz ofertach Zetafon i Minutofon. By włączyć usługę, trzeba być w okresie aktywnym, lecz to chyba dość oczywiste. Wystarczy SMS o treści START na numer 364. Tak jak pisałem na początku – to raczej rozwiązanie, dla tych, którzy na co dzień nie korzystają z no-limit, gdyż usługa wyklucza się z wersja za 12 zł oraz wersją na 30 dni za 25 zł.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, a co bardziej dociekliwi – zajrzeć do regulaminu, to znajdziecie go na stronie orange.pl (link od razu prowadzi na właściwą podstronę).

Komentarze

emitelek
emitelek 21:51 28-04-2018

Jak zwykle wpis spóźniony w stosunku do innych portali… Trochę robi się to już żałosne :/

Odpowiedz
  Piotr Domański
  Piotr Domański 21:25 01-05-2018

  Nie zawsze się udaje, ale zawsze się staramy by być pierwsi 😉

  Odpowiedz
Gonzo
Gonzo 00:44 29-04-2018

Wysilili się nie ma co haha, rozumiem gdybyście dali nam wersję 31 dniową w tej cenie to szacun za Gest dla nas, ale tydzień to można sobie spędzić nad morzem bez tel.

Odpowiedz
  Piotr Domański
  Piotr Domański 21:25 01-05-2018

  Oczywiście, że można. Tylko w jakim celu 😉

  Odpowiedz
Ron
Ron 10:58 29-04-2018

„…i pokazać, że no-limit … są fajne.” No nareszcie zrozumieli, że rozmowy i SMSy bez limitu są fajne 🙂 A tak poważnie, to mam nadzieję, że mamy prawdziwy no-limit bez obaw 🙂

Odpowiedz
Astis
Astis 13:18 29-04-2018

No super :))) 7 zeta jest do przyjęcia xD informacja poszła w Świat 🙂

Odpowiedz
emitelek
emitelek 21:25 29-04-2018

„usługa wyklucza się z wersja za 12 zł oraz wersją na 30 dni za 25 zł.” – więc ta „promocja” jest dla kogo??? Pewnie dla niewielu… A można było zrobić w tej cenie, ale na miesiąc i to było by TO! – oczywiście w dłuższym okresie możliwości włączenia 😀

Odpowiedz
  Pan Pikuś
  Pan Pikuś 12:14 30-04-2018

  No właśnie… Uroda oferty na kartę. Coś z czymś się wyklucza. Dlatego z całego serca polecam „abonament” w nju mobile. Piszę w cudzysłowie, bo co to za abo z którego mogę zrezygnować w ciągu miesiąca. A teraz… Cieszcie się majówką i kiełbaską z grila ?

  Odpowiedz
   Karciarz
   Karciarz 16:18 30-04-2018

   Abonament w NJU i promocje? Nie będzie więcej problemu, bo nigdy żadne promocje Orange NIE DZIAŁAJĄ w Nju 🙂

   Odpowiedz
    Pan Pikuś
    Pan Pikuś 20:12 30-04-2018

    Uwierz mi, usługi w nju są tak świetne, że nie są mi potrzebne żadne wykluczające się promocje.

    Odpowiedz
     Piotr Domański
     Piotr Domański 21:26 01-05-2018

     Lubię to!

     Odpowiedz
   pablo_ck
   pablo_ck 21:20 30-04-2018

   I to jest piękne w ofertach na kartę 🙂 To się wyklucza, to się nie aktywuje – uczy to jednego – czytaj regulaminy. Ja uważam że da się tanio użytkować oferty prepaid.

   Odpowiedz
  Piotr Domański
  Piotr Domański 21:44 01-05-2018

  Tak jak dość jasno napisałem w tekscie – dla tych, którzy nie korzystają z usług no-limit i paczek danych.

  Odpowiedz
   emitelek
   emitelek 16:55 02-05-2018

   Piotrze! Moje pytanie zawierało pewną „krytykę” sensu tej promocji… 😉 Skorzysta z niej 1-2% karciarzy?…

   Odpowiedz
Tomek
Tomek 13:04 01-05-2018

Ta cena powinna być normalną ceną w obecnych warunkach. 12 zł to bardzo drogo jak za taki pakiet na tylko 7 dni. Pozdrawiam.

Odpowiedz
  Piotr Domański
  Piotr Domański 21:43 01-05-2018

  Dzięki za sugestię, przekażę.

  Odpowiedz
Łukasz
Łukasz 10:20 04-05-2018

Majówka majówką i po majówce a oferta zostanie na stałe w ofercie za 7 zł ? czekamy w takim razie na wprowadzenie jej na stałe.

Odpowiedz
Ron
Ron 13:26 05-05-2018

@Piotr Domański, a idzie poznać Twoją opinię, co jest lepiej Post-Paid czy Pre-Paid w Orange jeśli ktoś dużo korzysta, ale mowa o rozmowach i SMS ?? Z Neta nie korzystam, a jedynie czasem aplikacje.

Odpowiedz
  Piotr Domański
  Piotr Domański 10:48 14-05-2018

  Jeżeli nie dzwonisz na mobilne i wysyłasz SMS – nju za 19 zeta. Jeżeli na stacjonarne – prepaid w Orange, jeżeli masz do tego dom, a w tym domu internet i telewizor – Orange Love 😉 Oczywiście, przy założeniu, że nie przepalasz zbyt wiele danych.

  Odpowiedz

Rozrywka

Z Orange Love HBO na rok

Stella Widomska Stella Widomska
27 kwietnia 2018
Z Orange Love HBO na rok

Lubicie seriale? Jeśli tak, to teraz w Orange dostajecie HBO i HBO Go przez rok w prezencie z pakietem Orange Love. Od dziś informuje Was o tym nasz nowy spot. Za jego kreację odpowiedzialna jest agencja Leo Burnett, produkcję  Dobro, postprodukcję Orka, a dźwięk Lunapark. Media kupił dom mediowy Initiative. Spot wyreżyserował Sebastian Pańczyk.

Komentarze


Bezpieczeństwo

Przestępcy nie mają majówki

Michał Rosiak Michał Rosiak
26 kwietnia 2018
Przestępcy nie mają majówki

.Stawiam bitcoiny przeciwko orzechom, że większość z Was zaciera już ręce, że jeszcze tylko jeden dzień pracy, a potem dziewięć dni odpoczynku! Tzn. ja tak mam i Wam też tego życzę. A skoro czeka nas chwilka odpoczynku i wyluzowania, warto - jak zawsze w takim przypadku - pamiętać, że przestępcy też o tym wiedzą. Że w ramach odpoczynku nie będziemy się zbytnio skupiać na mniej ważnych rzeczach i łatwiej będzie nas oszukać nie tylko w cyberprzestrzeni.

Na co uważać?

Przed nami długi weekend. Czas, gdy wielu z nas za cenę trzech dni urlopu zafunduje sobie aż 9 dni odpoczynku. Czas, podczas którego będziemy mogli się wyluzować, być może na łonie natury, być może na wycieczce. Czas, podczas którego cyberprzestępcy będą chcieli skorzystać z naszej nieuwagi. Lista tego, na co powinniście uważać, bazuje na ostatnich wydarzeniach i spostrzeżeniach CERT Orange Polska. Generalnie na tym, co do nas w ostatnich tygodniach/miesiącach "wpadało".

 • Maili najlepiej po prostu nie odbierać

  • Jeśli musimy lub nie możemy się powstrzymać – nie klikajmy w dziwne załączniki, ani w linki w wiadomościach podejrzanych lub takich, których nie oczekiwaliśmy. Przestępcy w okresie urlopowym skupiają się na tym, że na urlopie nie musimy być przecież tak skupieni, jak przed komputerem w pracy i łatwiej nam będzie kliknąć niejako z automatu.

 • Zwracać szczególną uwagę przy korzystaniu z bankomatów, szczególnie w miejscowościach turystycznych

  • Sprawdźmy, czy otwór, w który wsuwamy kartę i klawiatura od PINu wyglądają normalnie, nic się nie rusza, nie trzeszczy, etc.
  • Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości – zrezygnujmy z wypłaty!
  • Wpisując PIN karty zasłaniajmy ręką klawiaturę

 • W miarę możliwości zamiast karty korzystajmy z wypłat BLIK

  • W systemie BLIK generowany jest jednorazowy kod do wpisania w bankomacie, a transakcja potwierdzana jest jeszcze w telefonie, co praktycznie uniemożliwia nadużycie przy korzystaniu z bankomatu, czy płatności

 • Nie korzystać z sieci WiFi otwartych, bądź takich do których hasło jest powszechnie znane (np. napisane na tablicy w kawiarni, wywieszone na recepcji, etc.)

  • W razie braku innej możliwości – nie ufać tego typu sieciom, nie przeprowadzać przy ich użyciu transakcji finansowych

 • Nie odbierać telefonów z dziwnych zagranicznych numerów (zaczynających się od symbolu + i innych cyfr, niż 48), a już na pewno nie oddzwaniać na nie.

Życzę udanej majówki :)

Komentarze

Scroll to Top