Odpowiedzialny biznes

Mambo maluje w Łodzi i Warszawie

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
21 listopada 2012
Mambo maluje w Łodzi i Warszawie

Już jutro w Łodzi (salon Orange na ul. Piłsudskiego 11), a w piątek w Warszawie (salon Orange przy pl. Konstytucji 6) możecie na żywo zobaczyć jak tworzy Mambo, sławy artysta Street Art. Do swych prac wykorzysta wyświetlacz Samsunga Galaxy Note II i witryny naszych salonów.  Zobaczcie film poniżej, myślę, że warto. Zwłaszcza, że bedą też konkursy z nagrodami, macie m.in. szansę dostać replikę obrazu Mambo. A na tych, którzy kupią Samsunga Galaxy Note II czeka gadżet z limitowanej edycji, dostępnej tylko w Orange.

 

PlayWyłącz głos

Pobyt Mambo w Polsce jest elementem jego międzynarodowej trasy, podczas której odwiedza on 18 salonów Orange we Francji, Luksemburgu, Belgii, Polsce i Słowacji. Malując chce zainspirować do rozwijania wyobraźni, tworzenia rysunków i grafik przy wykorzystaniu możliwości nowoczesnych smartfonów, w tym przypadku Galaxy Note II.

Dla tych, którzy nie wiedzą - przyznaję, że ja sie do nich zaliczałem - kilka informacji o Mambo. Ma korzenie francusko-węgierskie, a urodził się w Chile. Inspiracje się sztuką Aborygenów, sztuką prekolumbijską i tzw. Primitive Art. Jego prace są bardzo emocjonalne, a zobaczyć je można nie tylko w renomowanych muzeach i galeriach, ale na ulicach wielu światowych stolic.

Dajcie znać czy się wybraliście i jakie macie wrażenia.


Rozrywka

Jupilaaa na Święta

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
20 listopada 2012
Jupilaaa na Święta

Wczoraj pisałem, że ruszyliśmy ze świąteczną promocją FunPack-a z telewizorem Samsunga. Oczywiście to nie wszystkie niespodzianki. Promujemy też smartfony, laptopy i tablety w ulubionej przez Was cenie, czyli za złotówkę. Kampania ruszyła wczoraj, a jeden ze spotów poniżej. Uprzedzając Wasze pytania. Tak, wkrótce wystartujemy ze świąteczną promocją Orange na kartę. Jeszcze chwila cierpliwości.

PlayWyłącz głos


Odpowiedzialny biznes

Zagadkowe zakupy z Orange Cash

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
20 listopada 2012
Zagadkowe zakupy z Orange Cash

W tym tygodniu blogerzy z Warszawy, Gdańska i Krakowa wpadli w szał zagadkowych zakupów bez użycia portfela czy karty kredytowej. Mają ze sobą wyłącznie telefony z usługą Orange Cash. By wiedzieć, co mają kupić, wcześniej muszą odgadnąć zagadki, które wymyślają sobie nawzajem i dostają też od nas. Możecie im w tym pomóc i wygrać nagrody.

Zobaczcie jak wczoraj z raczej damskimi zakupami radzili sobie panowie z Matura To Bzdura. Wyglada na to, że zabawa była niezła a podpowiedzi szybkie. Jutro czas na podróżników Krzyśka i Natalię, a potem coś fajnego ugotuje nam kotlet.tv.

A jeszcze w tym tygodniu więcej o technologii NFC (umożliwia m.in. płatności zbliżeniowe) przeczytacie na blogu technologicznym.

Scroll to Top