Odpowiedzialny biznes

Mayweather vs Canelo: faworyt jest jeden?

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
11 września 2013
Mayweather vs Canelo: faworyt jest jeden?

Zdaniem ekspertów, murowanym faworytem "walki stulecia" - jak okrzyknięto starcie Floyda Mayweathera z Saulem Canalo Alvarazem - jest "Pretty Boy". Czy rzeczywistość okaże się zaskakująca?

 


Odpowiedzialny biznes

Piękne wspomnienia i Święty Mikołaj

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
11 września 2013
Piękne wspomnienia i Święty Mikołaj

Polacy już od pokoleń wspominają zwycięski remis na Wembley. Fani siatkówki pamiętają zwycięski finał 3:2 podczas meczu z ZSRR w finale Igrzysk Olimpijskich w Montrealu. Kibice boksu wspominają rok 1964  i IO w Tokio kiedy jednego dnia trzech naszych zdobyło złote medale pokonując po kolei w trzech w finałach "Ruskich". A piłkarze San Marino, a zwłaszcza Alessandro Della Valle, będą wspominać bramkę zdobytą przeciwko Polsce.

W dużej mierze Alessandro powinien podziękować graczowi Bayeru Leverkusen, Sebastianowi Boenischowi, który dorobił się już na youtubie filmików o swoistym pressingu, który polega na jak najmniejszym przeszkadzaniu napastnikom. To rewolucja w grze obronnej, która pierwsze owoce zebrała właśnie 10 września.  Ta rewolucyjna technika pozwala mi wierzyć, że posiadając matematyczne szanse bez problemu ogramy teraz Ukrainę w Charkowie i Anglię na Wembley i spokojnie awansujemy do MŚ w Brazylii.


Oferta

Premiera iPhone

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
10 września 2013
Premiera iPhone

Dla miłośników iPhone i firmy Apple dobra wiadomość, dziś zostały zaprezentowane dwa nowe modele iPhone’a. Zaskoczył mnie jednak fakt, ze firma (po raz pierwszy w historii) zdecydowała się na wypuszczenie dwóch modeli telefonu jednocześnie, z których jeden jest względnie tanim produktem, kierowanym do przeciętnego klienta.

Pierwszy z nich iPhone 5C – będzie plastikowy, dostępny w pięciu kolorach i kierowany jest do mniej zamożnych użytkowników. Drugi zaś iPhone 5S - to prawdziwa gratka dla miłośników nowych technologii.

Co sadzicie o nowej koncepcji prezentowania produktów przez firmę Apple? (dwa produkty do różnych segmentów ludzi) Jak Wam się podobają nowe modele iPhone’a.

Scroll to Top