Inne

Mieszane uczucia

Michał Rosiak Michał Rosiak
29 lipca 2011
Mieszane uczucia

Mieszane uczucia towarzyszyły temu co na arenach, ale też poza nimi działo się w sporcie. Z każdą minutą gry Śląska barometr szedł w górę bo widać było, że w tym meczu nie da się nie strzelić gola Bułgarom. Każdy fizyk udowodni, że przy takim ostrzale fizycznie nie da się nie trafić do bramki. Piłkarze Śląska jednak pokazali, że prawa fizyki i wszystkie inne mają w nosie i przez 90 minut z potężnej chmury nie spadła ani kropla deszczu. Współczuję Orestowi Lenczykowi, bo on patrzył i nie wierzyl w to co się dzieje. Jedyny plus tego, to gra Lokomotiva, który jeśli tak samo zagra w Sofii to w końcu zgodnie z prawami fizyki ten dwumecz musi przegrać.

Legii nie ma w telewizorze, a któż dziś potrzebuje telewizor do oglądania meczów. Lada moment nasze telewizje nie będą musiały negocjować stawek za transmisje, skoro w internecie ten mecz można bylo zobaczyć na 10 kanałach. W internecie czy w telewizorze  - bez znaczenia. Zobaczyliśmy, że w Turcji jest naprawde gorąco pod każdym względem, lecz tym razem upał nam nie zaszkodził i Legia  - choć trzeba przyznać trochę szczęśliwie wygrała. To skromne jednobramkowe zwycięstwo to jednak 80 proc. sukcesu. Turcy grają u siebie znacznie lepiej niż na wyjeździe i mimo, że jest to drużyna moim zdaniem lepsza niż Lokomotiv, to Warszawianie powinni już przygotowywać się do kolejnej rundy pucharów. Choć pamietamy, że nasze kluby w pucharach potrafią marnować każdą okazję, więc mimo wiary o wynik drżeć jednak będę.

A teraz przenieśmy się poza boisko. Paulina Ligocka, nie dogadała się z Polskim Związkiem Snowboardu i będzie strartować w barwach Niemiec. Chorąży polskiej reprezentacji olimpijskiej podczas igrzysk w Turynie w 2006 roku tym razem białego orła zamieni na czarnego. Wszystkim tym, którzy przyczynili się do takiego kroku zawodniczki serdecznie gratuluję. Pracujcie dalej dla chwały polskiego (przepraszam niemieckiego) sportu. Ojczyzna was potrzebuje.


Oferta

Weekend z klasycznymi grami

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 lipca 2011
Weekend z klasycznymi grami

W lipcowej edycji Weekendów z Orange proponujemy skorzystanie z dobrze znanych, klasycznych sześciu gier na komórkę. Dla niektórych z Was warcaby, statki czy czołgi mogą być mało cool, ale dla innych to jest właśnie to. Aby przetestować gry za darmo wyślijcie, od piątku 29 lipca, godz. 20.00 do niedzieli 31 lipca, godz. 23.59, bezpłatnego SMS-a o treści MULTI pod numer 8066. Po zwrotnym SMS-ie wybieracie kod gry i dostajecie link do jej pobrania. Od momentu zainstalowania możecie grać on-line z innymi osobami przez kolejnych 5 dni. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Orange. Warunkiem jest posiadanie: aktywnej karty SIM na połączenia wychodzące, odpalonej usługi transmisji danych GPRS oraz odpowiedniego telefonu obsługującego Java MIDP 2.0. Szczegóły i regulamin znajdziecie na www.orange.pl/weekendyzorange

orange_week


Oferta

Zabaw się z ChaCha – konkurs

Marek Wajda Marek Wajda
28 lipca 2011
Zabaw się z ChaCha – konkurs

Kilkanaście dni temu napisałem relację z testów LG SWIFT 3D, pierwszego telefonu komórkowego z wyświetlaczem 3D ( tak swoją drogą są już wyniki konkursu). Przy tej okazji Tomasz stwierdził, że tez z chęcią potestowałby nasz sprzęt.

Popytaliśmy i okazało się, że istnieje taka możliwość! Orange organizuje wielkie kilkumiesięczne testy aparatów - były już Motorola DEFY i Motorola FlipOut - a teraz trwa test HTC ChaCha, z pełną klawiaturą QWERTY i przyciskiem do FB. W testach bierze udział 100 internautów, a 50 najaktywniejszych zatrzyma telefon dla siebie! Obiecuję, że jak tylko ruszy kolejna edycja poinformujemy Was na blogu, żebyście również mogli spróbować swoich sił jako testerzy.

Na razie więc zapraszam na mój bardzo krótki test oraz na stronę ChaCha.orange.pl gdzie możecie na bieżąco śledzić profesjonalne testy a przede wszystkim wymyślać nowe! Raz w tygodniu autor najciekawszego zadania, które zostanie wybrane otrzyma nagrodę. Zachęcam więc do zabawy. A jak ktoś chciałby kupić ten telefon to tutaj znajdzie szczegóły (ceny już od 1 zł).

Scroll to Top