Rozrywka

Mikołajki!

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
06 grudnia 2011
Mikołajki!

Byliście grzeczni? Dzisiaj wszystko od tego zależy. Oczywiście najprostszym sposobem jest sprawdzenie, czy w butach czekał jakiś prezent. Czasami sprawa jest jednak bardziej skomplikowana. Żyjemy jednak w świecie magicznych aplikacji, a do tego mamy Serce i Rozum - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Proponujemy Wam, więc prostą metodę sprawdzenia czy byliście grzeczni.

Mikołajkowa aplikacja Serca i Rozumu

Serce i Rozum ocenią czy dzieliliście się ze swoimi znajomymi linkami, składaliście życzenia urodzinowe, lubiliście posty znajomych, pisaliście Ciebie, Tobie, Ci z dużej litery - jednym słowem czy byliście grzeczni i czy zasługujecie na prezent... albo na rózgę! Serce i Rozum jako postacie wirtualne, będą rozdawały wirtualne prezenty, ale to nie jest ważne. Dzięki zabawie dowiecie się najważniejszego - czy byliście grzeczni w tym roku (a co jest ważniejszego w grudniu)!

Niezależnie od tego życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego i wesołych Mikołajek!


Oferta

Trzytygodniowy weekend

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 grudnia 2011
Trzytygodniowy weekend

Ostatni tegoroczny Weekend z Orange, w którym za darmo możecie testować nasze usługi, potrwa zdecydowanie dłużej. Ruszamy od dziś, a kończymy dopiero 26 grudnia. Tym razem możecie włączyć na 30 dni usługę Halo Granie z bezpłatnym, nieśmiertelnym utworem Last Christmas zespołu Wham. Zawsze, jak słyszę ten kawałek w radio to jestem pewny, że Święta naprawdę nadchodzą. Aby skorzystać wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a pod nr 3333 o treści W. Promocja jest dla wszystkich klientów Orange, niezależnie od oferty. A jak już Wam się piosenka znudzi, to w każdej chwili możecie z niej zrezygnować, wysyłając SMS-a o treści WYLACZ pod bezpłatny numer 3333. Więcej na stronie www.orange.pl/weekendyzorangeHa


Odpowiedzialny biznes

Konkurs barażowy rozstrzygnięty

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
06 grudnia 2011
Konkurs barażowy rozstrzygnięty

Kilkanaście dni temu typowaliśmy, a właściwie "strzelaliśmy" kto będzie przeciwnikiem Polaków w grupie na Euro 2012. W "dziesiątkę" nikt nie trafił  i nikt nie wytypował całej grupy, ... ale aż sześć osób trafiło po dwóch przeciwników.

Miało być pięć nagród, ale skoro jest sześciu zwycięzców nagród będzie sześć. Co więcej aż dwójka z laureatów wygrała również w poprzednim konkursie. Wszystkim gratuluję i prosze o mail pod adres. jaroslaw.konczak@telekomunikacja.pl (a w nim imię i nazwisko i adres, żebym mógł wysłać nagrody)

Zwycięzcy to:

Zizu

MC (z adresu IP: 80.53...*)

Slavko

Gosia

Marcin Dąbrowski (drugi raz z rzędu !!!)

Maurycy (drugi raz z rzędu !!!)

Scroll to Top