;

Reklama

Milion klientów w Orange Love w nowej kampanii (23)

Stella Widomska

11 stycznia 2019

Milion klientów w Orange Love w nowej kampanii
23

Milion naszych klientów lubi bardzo różne rzeczy. A nasza nowa kampania jest o tym, że zbliża ich świetna rozrywka w pakiecie Orange Love. Spot od dziś w telewizji. Jego kreacją zajęła się agencja Leo Burnett, produkcją M5, postprodukcją Delapost, za dźwięk odpowiada Lunapark, a media zaplanował i kupił dom mediowy Initiative Media. Spot wyreżyserował Mikołaj Łebkowski, który realizował zdjęcia m.in. do Planety Singli 2 i seriali Twarzą w Twarz i Prawo Agaty.

Udostępnij: Milion klientów w Orange Love w nowej kampanii
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Mateusz 12:14 11-01-2019
  Pytanie z innej beczki. Kto został laureatem konkursu "Ekipa Orange"? W ciągu 10 dni roboczych miały się pojawić zwycięskie filmy na stronie, a do tej pory ich nie ma. Dostałem maila, że mnie się nie udało (na plus, że ktoś się pofatygował). Mnie jednak interesują zwycięzcy, chciałbym zobaczyć ich pracę, sprawdzić co oni mieli, a czego ja nie zaprezentowałem.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Stella Widomska 14:02 11-01-2019
   @Mateusz, już sprawdzam dlaczego na stronie nie ma jeszcze tych informacji. Dziękuję za czujność. A akcję wygrali Ula Woźniakowska i Michał Dudziński. Tu możesz zobaczyć ich materiały konkursowe: https://youtu.be/shaMyhZkz28 https://youtu.be/brEP87U-IBA
   Odpowiedz
   • komentarz
    Mateusz 15:18 11-01-2019
    Jako uczestnik czuję ogromne zażenowanie. Do Ekipy Orange wybraliście blogerów modowych. Myślałem, że Wasz blog dotyczy przede wszystkim technologii. Do tego byłem przekonany, że konkurs jest skierowany do zwykłych ludzi, którzy mają swoje pasje, a jednocześnie dobrze sobie radzą w social mediach. Wy z kolei postawiliście na gotowy "produkt". W końcu Michał i Ula świetnie sobie radzą na Instagramie, mają w sumie 180 tysięcy obserwujących. Mało tego, Michał i Ula są przyjaciółmi, ale to pewnie zbieg okoliczności. W konkursie było kilka fajnych zgłoszeń od zwykłych użytkowników, którzy chyba jak ja pomyśleli, że jest to szansa na rozwój. Ostatecznie zamiast jak sami napisaliście "warto pokazać prawdziwych ludzi" Wy postawiliście na karykaturę życia z Instagrama.
    Odpowiedz
   • komentarz
    Mateusz 14:45 16-01-2019
    Czy planujecie w jakiś sposób ustosunkować się do mojego komentarza? Zawsze byłem pod wrażeniem jak niejednokrotnie byliście pod odstrzałem wkurzonych uczestników innych konkursów. Nie baliście się podjąć dyskusji.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 11:59 17-01-2019
     Mateusz, konkurs jak każdy tego typu opiera się na w gruncie rzeczy subiektywnej opinii jury, opierającej się na zapisach regulaminu. Nie był to konkurs blogowy, lecz organizowany w naszych mediach społecznościowych. Kanały te siłą rzeczy mają nieco inny profil niż blog. Blog jest skierowany do mniejszej grupy, skupionej właśnie w około oferty czy aspektów technicznych działania naszej sieci. Nasz Facebook, Twitter czy Instagram obserwuje dużo większa rzesza fanów (liczona w przypadku Facebooka w milionach). Pamiętaj też proszę, ze dla większości smartfon to przede wszystkim przedmiot użytkowy, element stroju i mody, a nie 6 anten wbudowanych w ramkę, bateria 3400 mAh, 16 rdzeniowy procesor i kilka kości RAM na płytce o grubości 7 mm. Osoba, dla której technologia nie jest priorytetem może tak samo ciekawie opowiadać o urządzeniach, usługach i wielu innych aspektach działania firmy co pasjonat technologii.
     Odpowiedz
     • komentarz
      Mateusz 13:28 17-01-2019
      Piotrze, będę szczery. Nie kupuję tego tłumaczenia. Już sam fakt, że musiałem się o nie prosić i czekać kilka dni pokazuje, że coś jest na rzeczy. Domyślam się, że ciężko jest odpowiadać w takiej sytuacji. Pytanie brzmi, co ten konkurs miał na celu? Jeśli chcieliście wyłonić osoby, które dobrze wyglądają, świetnie prezentują przed kamerą, mają gadane, a do tego z powodzeniem prowadzą swoje social media (np. minimum 30k obserwujących), to wystarczyło o tym napisać. Jednak Wasz news ma mocno inny wydźwięk. Przede wszystkim sami napisaliście "Że owszem aktorzy z castingu fajna sprawa, ale może czasem warto pokazać prawdziwych ludzi.", po czym zatrudniacie zawodowego aktora. Gdym wiedział, że macie taki a nie inne wymagania to nie traciłbym czasu na to. Pewnie nie tylko ja. W dodatku Ula to przyjaciółka Michała. Ja naprawdę nie wierzę w takie zbieg okoliczności. "Osoba, dla której technologia nie jest priorytetem..." te osoby w żaden sposób nie nawiązują do technologii, czy to w zgłoszeniu czy w swoich social mediach, ale Wy Waszym newsie kilka razy. To chyba logiczne, że uczestnicy w taki a nie inny sposób podeszli do Waszego zadania konkursowego. Wszystkie filmy, które widziałem, nawiązują w większym lub mniejszym stopniu do technologii, co dowodzi, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem lub Wy nie potraficie przekazać poprawnie informacji. Zresztą ja w swoim zgłoszeniu pokazałem, że potrafię pokazać technologię w bardziej przystępny sposób (żartobliwy), a nie tylko wyliczanie suchych danych. Nie rozumiem, dlaczego to Ty odpowiadasz na moje pytania a nie Stella Widomska, która była w Jury Konkursowym. Chyba najlepiej wie jakie były Wasze oczekiwania, wymagania, itp. PS. Nie musisz odpisywać, nie oczekuję tego PS. 2. "... organizowany w naszych mediach społecznościowych" dość słabo go wypromowaliście w mediach społecznościowych ;)
      Odpowiedz
      • komentarz
       Stella Widomska 14:24 17-01-2019
       Mateusz, ponieważ wywołałeś mnie do odpowiedzi jako członka jury, to już wyjaśniam. Konkurs promowaliśmy dosyć szeroko w social mediach i naszych własnych kanałach. Odbywał się na podstawie regulaminu, który widziałeś. Odpowiedziało na niego kilkadziesiąt osób. Wszystkie filmy obejrzeliśmy dokładnie, niektóre po kilka razy i mieliśmy wiele rozterek, żeby nie potraktować nikogo niesprawiedliwie czy nie ocenić pochopnie. Jednogłośnie zdecydowaliśmy się na Ulę i Michała, którzy wypadli naszym zdaniem najlepiej. Szukaliśmy osób ze swobodą, poczuciem humoru, zarażających energią. I tacy właśnie są nasi zwycięzcy. To, że jednym z zajęć wykonywanych przez Michała (obok np. reżyserowania castingów) jest aktorstwo nie ma naszym zdaniem znaczenia. Tym bardziej, że Michał nie jest znanym aktorem, nie zobaczysz go w telewizji czy kinie. Mówiąc wprost nie ma znanej twarzy. Oczywiście tego mu życzymy, ale na razie ciężko powiedzieć o nim, że jest celebrytą. Jak bez negatywnych emocji spojrzysz na jego zgłoszenie konkursowe, to wierzę, że zauważysz to samo co my, czyli to, czym Michał nas ujął. Twój zarzut, że Ula z Michałem się znają też nie jest wbrew regulaminowi. Co więcej, oglądając ich filmy konkursowe nie mieliśmy zupełnie tej wiedzy i nie miało to wpływu na naszą decyzję. Rozumiem, że czujesz się rozczarowany wynikiem konkursu (ja też nie lubię przegrywać), ale mogę Cię zapewnić, że Twoje zarzuty o ustawieniu i zmanipulowaniu wyników konkursu są bezpodstawne i niesprawiedliwe. Kończąc ten przydługi komentarz chciałam Ci powiedzieć, że ekipa to prawdopodobnie docelowo więcej niż para i trzymam kciuki, żeby przy kolejnym konkursie poszczęściło się właśnie Tobie. Życzę Ci miłego dnia! :-)
       Odpowiedz
       • komentarz
        Mateusz 15:21 17-01-2019
        Stella, jak sama napisałaś "szukaliśmy osób ze swobodą, poczuciem humoru, zarażających energią. I tacy właśnie są nasi zwycięzcy", to teraz spójrz na swój news z 29 listopada. Tam szukaliście innych osób. To jest największy zarzut, kłamstwo lub manipulacja - ja nie czuję rozczarowany a oszukany. Napisałem tutaj jeszcze kilka zdań, ale właśnie je skasowałem, bo niby po co mam to pisać, przecież nie przyznacie mi racji ;) Pozdrawiam. PS. Michał oczywiście nie jest znanym aktorem, ale --> http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1155754
        Odpowiedz
        • komentarz
         Stella Widomska 15:49 17-01-2019
         Mateusz, spojrzałam na mój wpis i nie widzę tam kłamstwa ani manipulacji (a niczego w tym opisie od 29 listopada nie zmieniałam). Napisałam tak: "Ekipa Orange to osoby (idealnie jeśli znajdziemy takie dwie), które są pozytywnie zakręcone na punkcie technologii, lubią testować, sprawdzać, opowiadać, poszukiwać, porównywać… Fajnie jeśli te osoby lubią też (z wzajemnością) Social Media, bo zwycięzcy przejmą nasze kanały w mediach społecznościowych. Czujesz zew testera? W takim razie dołącz do Ekipy Orange i zacznij bawić się najnowszymi gadżetami zawodowo!". Czy Twoim zdaniem Ula i Michał nie pasują do mojego opisu z 29 listopada? Również Cię pozdrawiam. :-)
         Odpowiedz
         • komentarz
          Mateusz 16:12 17-01-2019
          Dokładnie tak, nie pasują nawet w połowie. Gdybym wiedział co Wam konkretnie chodzi po głowie to nie zgłaszałbym się wcale lub podszedłbym do swojego zgłoszenia w inny sposób. Zresztą to nie tylko moja opinia.
          Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 13:26 11-01-2019
  Trwa montaż na moim osiedlu (Światłowód), 400m kabla do bloku i potem piony. Już się doczekać nie mogę :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Stella Widomska 14:03 11-01-2019
   @Ron, miałam podobny poziom ekscytacji, jak instalowali Światłowód na moim osiedlu. :-) Najważniejsze, że pół roku później nadal jestem zadowolona.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 14:59 11-01-2019
    "Sarkazm" ? :D Finalnie dalej nie działa, czy dopiero po pół roku była możliwość korzystać ??
    Odpowiedz
    • komentarz
     Stella Widomska 14:26 17-01-2019
     Nie, skąd? Serio się cieszyłam. I potwierdzam, że pół roku później wszystko działa bez zarzutu i nadal się cieszę. Czego życzę i Tobie. :-)
     Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek 17:07 11-01-2019
  Mam pytanie stricte techniczne: Czy do światłowodu mogę podłączyć telefon z funkcja faxu? Eksperci orange są podzieleni.
  Odpowiedz
  • komentarz
   161 02:19 13-01-2019
   Mając biznes pakiet masz tam fax2mail. Wiec raczej typowe faksowanie na voipie nie działa (?)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Krzysiek 10:35 13-01-2019
    Niestety nie mam biznes. Oferta tylko indywidualna. Czekam na kontakt pracownika Orange- może zostawi fax na zwykłej analogowej linii.
    Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 15:59 12-01-2019
  Na co wam nowe kampanie, jak psujecie dotychczasowe??? :P Nowy Rok w orange niestety sypie zmianami in MINUS dla klientów! :( 1-abonamentowcy: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-przedluzenie-umowy-rabat-dzial-utrzymania-klienta-suk-duk 2-karciarze: https://www.orange.pl/omnibook/zmiany-w-regulamie-uslugi-skarbonka?_ga=2.72269658.835232052.1546958858-805067258.1533566282# Nie wiem, kto tym kręci, ale strzelacie sobie w kolano!... :(
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 22:31 13-01-2019
   Zapraszam do branży telekomunikacyjnej. Założenie operatora wirtualnego nie jest wcale takie trudne ;-) Zawsze możesz spróbować swoich sił.
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 10:18 15-01-2019
    To nie jest odpowiedź na mój wpis... A to kolejne zmiany; ciekawe, czy też będą na niekorzyść użytkowników :/ https://www.orange.pl/omnibook/odwolanie-regulaminu-uslugi-elastyczny-pakiet-internetowy-z-18-stycznia-2018-roku?_ga=2.83843921.639230190.1547494121-805067258.1533566282#
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 11:44 17-01-2019
     Wbrew pozorom jest, ale zakładam, że i tak każdy zostanie przy swojej opinii.
     Odpowiedz
     • komentarz
      emitelek 16:06 17-01-2019
      Akurat opinie to wyrażam tylko ja w tych dwóch wpisach - Ty natomiast proponujesz mi założenie firmy telekomunikacyjnej... Niestety Pawle pewnie jeszcze chodziłeś do szkoły, jak ja razem z kolegami z orange i francuskiej firmy "matki" debatowaliśmy swego czasu w Warszawie nad problemami w temacie kosztów energii dla podmiotów z Grupy Kapitałowej, co po uwolnieniu rynku energii elektrycznej zaowocowało tym, że teraz sam orange ją sprzedaje. Więc proszę ustosunkuj się do moich wpisów do każdego tematu z osobna, za co będę wdzięczny ;) Ps. Jest już nowy regulamin usługi „Elastyczny Pakiet Internetowy”? - bo na poniższej stronie go nie widać :( https://www.orange.pl/omnibook/odwolanie-regulaminu-uslugi-elastyczny-pakiet-internetowy-z-18-stycznia-2018-roku?_ga=2.110468162.639230190.1547494121-805067258.1533566282#
      Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek 09:02 26-01-2019
  1 mln+ 1 klient. Bardzo, bardzo, bardzo zadowolony
  Odpowiedz

;

Oferta

Nasz bestseller Huawei P20 lite w jeszcze lepszej cenie (14)

Marta Krajewska

8 stycznia 2019

Nasz bestseller Huawei P20 lite w jeszcze lepszej cenie
14

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem Huawei P20 lite, to teraz jest najlepszy moment. W Orange ten smartfon jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.

 • W Planie Optymalnym możecie mieć go już za 840 zł (0 zł + 24 rat po 35 zł),
 • w Plan Wzbogaconym – 720 zł (0 zł+ 24 raty po 30 zł),
 • w Orange Love 840 zł (0 zł + 24 rat po 35 zł),
 • w Ofercie bez abonamentu – za 1040 zł (0 zł + 20 rat po 52 zł).

Dla porównania, najniższa cena P20 lite w wiodących sklepach z elektroniką wynosi 1099 zł.

Huawei P20 lite to ubiegłoroczny hit sprzedaży w Orange. Ten model wybrało dziesiątki tysięcy naszych klientów. Teraz w sklepie orange możecie kupić go w dwóch wariantach: solo, lub w zestawie ze szkłem ochronnym i etui:

Huawei P20 lite DUAL Sim

Huawei P20 lite DUAL Sim+szkło ochronne+etui

W moim teście Huawei P20 lite wypadł bardzo dobrze. Sami zobaczcie.

Z kolei Michał Rosiak robił porównanie trzech modeli z rodziny Huawei P20. Jak w tym zestawieniu wypadł P20 lite?

Udostępnij: Nasz bestseller Huawei P20 lite w jeszcze lepszej cenie
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  zicc 17:17 08-01-2019
  Eee w sklepie są same czarne :( a gdzie różowy dla żony?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Btw 17:42 08-01-2019
   Weź czarny, pasuje do wszystkiego ☺️
   Odpowiedz
 • komentarz
  iu 17:58 08-01-2019
  Taki bestseller, a nawet VoLTE i WiFi Calling nie ma.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 20:24 08-01-2019
   No to trochę słabo. Te usługi powinny być standardem w nowych fonach.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 23:24 08-01-2019
  Ja czekam na mega promocję Huaweia P20 Pro :) Moja Lumia jeszcze żyje ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 23:41 09-01-2019
   Ptaszki ćwierkają że jutro wystartuje jakaś promocja -50% na smartfony ;p Ciekawe :) Czekamy :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Marta Cieślak-Krajewska 10:40 10-01-2019
    pablo, wszystkie informacje znajdziesz na naszym blogu :-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Kleopatra 08:45 09-01-2019
  Pisząc maila na bok@orange.pl otrzymałam autoodpowiedź, że wkrótce zostanie wyłączony ten mail i zachęcacie do kontaktu przez inne kanały. Będzie to miało sens jak usprawnicie czat, by można było załączać screen i był dostępny całą dobę i na mój orange zrobicie zakładkę, gdzie można zgłaszać różne sprawy, bo tego brakuje by pisać z pozycji aplikacji i tam też otrzymywać odpowiedzi.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 16:59 09-01-2019
   Kleopatra, nadal umożliwiamy kontakt online, ale z możliwością rozmowy z doradcą na czacie, gdzie klienci od razu uzyskają pomoc. Klient zalogowany na czacie może swobodnie korzystać ze swojego konta w Mój Orange, gdzie ma dostęp do informacji na temat usług z jakich korzysta, faktur czy też samodzielnie może zamówić usługę lub opłaci rachunek. Do dyspozycji klientów pozostają też bardziej tradycyjne kanały kontaktu - doradcy na infolinii oraz sprzedawcy w salonach. Pracujemy również nad wprowadzeniem zmian w aplikacji Mój Orange, żeby coraz więcej spraw można załatwić przez ten kanał.
   Odpowiedz
 • komentarz
  lecho 10:04 09-01-2019
  Tylko w cenniku orange love ten telefon jest za 35 zł.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 10:24 10-01-2019
   lecho, w Planie Optymalnym - 35,01 zł, w Planie Wzbogaconym - 30 zł.
   Odpowiedz
   • komentarz
    161 11:12 10-01-2019
    Tutaj z info zamieszczonej wynika ze w planie optymalnym 35zl w planie wzbogacony również 35zl to nic ze w zbogaconym ta słuchawka ogólnie wyceniona taniej ha ha A w love 30zl. Czy ktoś ten news dobrze opracował?
    Odpowiedz
    • komentarz
     Marta Cieślak-Krajewska 12:25 14-01-2019
     dzięki za czujność, już poprawione.
     Odpowiedz
 • komentarz
  andrzejek1989 01:02 12-01-2019
  Ciekawe czy szpiegują xD
  Odpowiedz

;

Film

4K w Orange TV – styczniowe hity to „Zakonnica” i „Mała stopa” (2)

Kasia Barys

4 stycznia 2019

4K w Orange TV – styczniowe hity to „Zakonnica” i „Mała stopa”
2

Jeden z najbardziej przerażających horrorów 2018 roku – „Zakonnica”, przezabawna animacja – „Mała Stopa”, fantastyczny hit – „Predator” oraz dwie doskonałe polskie produkcje – „Kamerdyner” i „Juliusz” już w styczniu w Orange VOD. Zobaczcie zwiastuny tych i pozostałych filmów w Orange TV

Od 4 stycznia polecam animowaną komedię pt.: „Kaczki z gęsiej paczki” o zwariowanej gęsi, która wspólnie z dwoma niesfornymi kaczątkami musi wyruszyć na pełną niespodzianek podróż swojego życia.
11 stycznia przekonacie się, że zemsta jest kobietą w hicie  „Smak zemsty. Peppermint” z Jennifer Garner w roli głównej. To opowieść o kobiecie, która wymierza sprawiedliwość zabójcom swojej rodziny.
Znacie legendę o Wielkiej Stopie? 14 stycznia przekonacie się, że Yeti istnieją naprawdę, a na dodatek wierzą, że „człowiek” to tylko wytwór wyobraźni. Ten megahit do obejrzenia w Orange VOD w jakości 4K, dla posiadaczy dekodera Samsung ICU100.

Połowa miesiąca z SF i fantasy!

Od 16 stycznia polecam widowiskową produkcję science-fiction – „Predator”. To nowa część kultowej historii, w której zagrał Arnold Schwarzenegger. Czy tym razem ktoś zdoła zapobiec zagładzie rasy ludzkiej?
Czy wiecie, że zaczęło się odliczanie … do końca świata? 18 stycznia obejrzyjcie doskonałą produkcję – „Zegar czarnoksiężnika”, w której główne role zagrali Cate Blanchett oraz Jack Black. To przygodowa opowieść fantasy o konsekwencjach igrania z wiecznością.

Koniec miesiąca pod znakiem horrorów w Orange TV VoD

Od 21 stycznia o palpitacje serca przyprawi Was „Zakonnica”! Kiedy młoda siostra zakonna odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, Watykan wysyła na miejsce księdza i nowicjuszkę, aby Ci dokładnie zbadali sprawę. To, co odkryją wstrząśnie wszystkimi. Jeśli jesteście klientami Orange TV i posiadacie dekoder Samsung ICU100, to ten przerażający horror możecie obejrzeć w jakości 4K Ultra HD.

Także 21 stycznia polecam zrealizowaną z rozmachem produkcję Filipa Bajona pt.: „Kamerdyner”. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia. W hicie wystąpili m.in.: Janusz Gajos, Sebastian Fabijański, Adam Woronowicz czy Borys Szyc.

Od 24 stycznia jeden z lepszych filmów 2018 roku: horror „Dziedzictwo. Hereditary”. Wkrótce po pogrzebie Ellen – seniorki rodu Grahamów, jej rodzina zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Co takiego wydarzyło się w  życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina?

Koniec miesiąca w Orange TV będzie zabawny, bo od 25 stycznia polecam komedię „Juliusz”. To pełna czarnego humoru, przewrotna opowieść o miłości i skomplikowanych  relacjach rodzinnych. W hicie wystąpiły takie gwiazdy, jak Wojciech Mecwaldowski, Jan Peszek, Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

Miłego oglądania!

Udostępnij: 4K w Orange TV – styczniowe hity to „Zakonnica” i „Mała stopa”
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Pandacz 14:56 05-01-2019
  Jest może dostępny film Kung Fu Panda?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 13:44 07-01-2019
  mamy Kung fu Panda 2
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej