Rozrywka

Momenty OWF 2015!

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
16 czerwca 2015
Momenty OWF 2015!

Wspaniała atmosfera, morze muzyki i mnóstwo przeróżnych atrakcji w „miasteczku festiwalowym". To właśnie tegoroczny Orange Warsaw Festival, który odbył się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Zobaczcie w krótkim teledysku eksplozję radości i świetnej zabawy.

Kto był i uskuteczniał szalone pląsy na trawie? ;-)


Odpowiedzialny biznes

Są wybrane kolejne Kluby Sportowe Orange

Kasia Barys Kasia Barys
15 czerwca 2015
Są wybrane kolejne Kluby Sportowe Orange

Kolejne kluby sportowe otrzymają wsparcie sprzętowe i merytoryczne. Tym samym w całej Polsce będzie działać już 100 Klubów Sportowych Orange. Chętnych było bardzo wielu. O przystąpienie do drugiej edycji programu ubiegało się aż 1121 grup z całej Polski. Najlepsze z nich właśnie świętują rozpoczęcie swojej sportowej przygody z Orange. Programem objętych jest obecnie przeszło 3 000 młodych sportowców. Dotychczas przekazaliśmy ponad 2000 piłek do gier zespołowych, 1250 strojów, 50 tabletów oraz setki innych sprzętów ogólnorozwojowych. Ale to nie wszystko, bo najaktywniejsze kluby mogą liczyć na specjalne nagrody, w tym wspólny trening np. z piłkarzem Jerzym Dudkiem czy szczypiornistą Arturem Siódmiakiem. Młodzi sportowcy z Brańszczyka mieli już okazję potrenować z lekkoatletą Marcinem Urbasiem.


Oferta

Przez całe lato z internetem za 6 zł

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 czerwca 2015
Przez całe lato z internetem za 6 zł

W tym roku z wakacyjnym pakietem internetowym 6 GB za 6 zł na 60 dni startujemy wcześniej. Jestem pewny, że ponownie stanie się hitem, dzięki któremu swobodnie będziecie surfować przez całe lato. Dobrych promocji nie zmieniamy więc tylko przypomnę, że pakietu możecie korzystać w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Aby aktywować wystarczy wysłać SMS-a o treści AKT6 na numer 260 (koszt zgodny z taryfą, jaką macie). Pakiet jest dostępny w wersji jednorazowej, możecie kupić jego dowolną ilość i nie wyklucza się z innymi promocjami w Orange na kartę, w tym z pakietami internetowymi. Oferta dostępna do 31 sierpnia.

90509c6a8072f83a38c7830c2c1daebb8d7

Scroll to Top