Muzyka

Chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange (2)

Kasia Barys

17 czerwca 2019

Chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange
2

Muzycznym krokiem zbliżamy się do Open’er Festival Powered by Orange 2019. 3 – 6 lipca w Gdyni będzie można pobawić się w różnorodnych rytmach serwowanych przez m.in. Kylie, Travis Scott, Kodaline, The Smashing Pumpkins, czy Lana Del Rey.

#chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange! Jak? Weź udział w konkursie, do wygrania podwójny karnet na festiwal. Mam dla was dwie takie nagrody.

Konkurs rozpoczyna się 17.06.2019 r. o godzinie 12:00 i trwa do dnia 24.06.2019r. do godziny 12:00.

Wyobraź sobie, że jest czwartek 4 lipca i właśnie odebrałeś 2 karnety na Open’era. Sztos! To mega niespodzianka. Do kogo zadzwonisz i jak przekonasz tą osobę, żeby za godzinę była gotowa do wyjazdu. Zadanie konkursowe brzmi tak: „Szybka zmiana planów! W jaki sposób przekonałbyś wybraną drugą osobę na dołączenie do Ciebie na spontaniczny wyjazd na Open’era?”

A w tamtym roku na Open’erze było tak: mediateka.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Magdalena 2019-06-24 11:59:40
Rozmowa telefoniczna: -Siema! Co tam u Ciebie? Jak życie? Masz robotę w weekend? [-.....] - Okeej super. A powiedz mi co tam z psami? Może na wieś chciałyby pojechać? Przydałoby im się nie? Pobiegają sobie! [- ..... ] -No, ja to mam zawsze rację ;p Opener niedługo, ktoś tam jedzie ze znajomych? [-.....] -Kurde, to były czasy, świetnie było ostatnim razem, taaaki klimat, chill warto tam być chociaż raz, nie? [-.....] -No właśnie, to widzisz sprawa jest! Wracamy szukać Jarka! [-......] Jaaaareeeeek! [- Jaaaaaaareeeeeeeeek - ja Cię odnajdę!!!!! - będę po Ciebie o 14]
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:57:41
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się szybko! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:54:44
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:28:20
- Czesc Tate Pjoter mówi, Jedziemy na Łopenera. - Żadnego Łopenera wybij sobie z głowy, matka Ci w televizorni puści to zobaczysz. - Tate ale to za darmo jest. - A to co od razu nie mówisz!, jedziem Pjoter, Łojciec Ci pokaże jak si tańczy na takich dożynkach!
komentarz
Piotr 2019-06-24 11:27:35
Słuchaj mnie uważnie! Nie ma czasu na wyjaśnienia! Od teraz nazywasz się Tomek Orłowski i za 4 godziny wsiadasz ze mną w pociąg do trójmiasta. Przekażę Ci kopertę, zawierająca bilet na festival Open'er, -na teren którego musimy się przedostać! Pamiętaj że będą Nas obserwowali! Trzeba wtopić się w tłum -tańczyć, zbijać piątki i sprawiać pozory świetnej zabawy! W piątek pójdziesz na koncert Kylie Minogue i tam będzie czekała na Ciebie nasza łączniczka. To najpiękniejsza dziewczyna pod sceną. -Będziesz wiedział która! Musisz poprosić ją do tańca a później zaproponować piwo. Rozmowa będzie się kleić i wtedy wykonasz umówiony sygnał jakim jest pocałowanie jej w usta! Dostaniesz od niej kod w formie numeru telefonu! Pilnuj go uważnie! To sprawa życia i śmierci! Jeśli tylko nie dasz się zdekonspirować, Twoja misja ma szanse zakończyć się pełnym sukcesem! Powodzenia!
komentarz
Paula 2019-06-24 11:25:06
Dzwonię do narzeczonego! Mamy bilety i lecimy na Opener’aaaa poszaleć ostatni raz przed ślubem ! Pokazać ze wcale nie „dziadziejemy” i ze potrafimy się bawić:) zaraz będziemy uwiązani zapraszaniem gości i moja praca po wakacjach (powrót do szkoły)! i to będzie nasz „pierwszy raz” na takim evencie !:) co z tego ze zaraz 30stka! To trzeba zrobić zanim stuknie !:)) lecimy Kochanie !!:))
komentarz
Paweł 2019-06-24 11:23:36
Monika, pakuj gacie na zmianę! Jedziemy na Death Grips! Open’er wzywa!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:39
Dzwonię do młodszej siostry, słuchaj mam bilety na Openera! Ona ma teraz wakacje, a poza tym wie, że w tym roku wystąpi Lana Del Rey, którą uwielbia. Tym samym miałbym ułatwione zadanie. Nie musiałbym jej zbytnio namawiać. Decyzję o wyjeździe podjęłaby w sekundę. Gdyby jednak przypadkiem stawiałaby opór, powiedziałbym, że jest wybrańcem, inni mogą tylko o tym pomarzyć. Niech żyje przygoda!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:15
Cześć Tate tu Pjoter Tate pakuj sandaly i skarpety w torbę od biedry bo lecimy na łopenera.
komentarz
Julia 2019-06-24 10:39:44
-J: Cześć Gosia, szybka zmiana planów! Chcesz jechać na Openera? -G: Chcę! -J: Chcesz - masz, wyjeżdzamy za godzinę 🙂 (komentarz: takie wydarzenie zdecydowanie nie wymaga długiego przekonywania, szczegółnie Gosi, która z natury jest nieasertywna ;))
komentarz
Sebastian 2019-06-24 02:26:18
Słuchaj przyjacielu, poważna sprawa, Pakuj się, szykuje się niezła zabawa. Mam w ręku 2 karnety na Openera, A tam panuje najlepsza atmosfera. Jeden jest dla mnie, ale drugi wolny, Potraktuj to jak obowiązek szkolny! Niepowtarzalna szansa przed Tobą, Najlepsze koncerty są tam ozdobą. Musisz pojechać tu ze mną zatem, Bo ponoć jesteś muzyki pasjonatem, Z kolei dla mnie jest całym światem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 23:58:06
Orange bilet mi podarowało, toż to szczęście jakich mało! Wnet dzwonię do przyjaciela, pytam o czas wolny, on spać się wybiera. Mówię: Stary, jedziemy na Openera! ten w bieg do drzwi niczym gazela. Nie trzeba zachęcać niespodziewanie, Lana i The Strokes zrobili to za mnie! Kierunek? Kosakowo! Łodzią, stopem, może rowerowo? Na nogach pójdę i kumpla poniosę, perspektywę koncertów mając przed nosem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 22:19:06
Zadzwoniłabym do mojego chłopaka krzycząc, ze opaski koncertowe, które zamówiłam nie będą tylko ozdobą do ramki! Ostatecznie przekonałabym go nocowaniem w namiocie na jakiejś dzikiej plaży (uwielbia takie romantyczne klimaty) i robieniem sobie zdjęć instaxem na polu festiwalowym.
komentarz
Artur 2019-06-23 21:53:52
Kochanie wiem, że zbliża się kolejna rocznica naszego ślubu, że mamy umówioną romantyczną kolację przy świecach i wieczór tylko dla siebie, że to miał być czas tylko dla nas, ale wybacz - musimy zmienić plany. Co byś powiedziała na weekend w Gdyni? OK? No to w te pędy pakujmy się i ruszajmy na... OPENERa! I co Ty na to? 😀
komentarz
Krzysztof 2019-06-23 21:40:33
Pamiętasz ostatniego Open'era? W tym roku tez musisz spakować się w 30 minut!
komentarz
Karolina 2019-06-23 21:21:39
To proste - dzwonię do mojego przyjaciela, który jest mega fanem praktycznie wszystkich tegorocznych gwiazd. Obiecuję mu, że nas spakuję, zadbam o transport i zabiorę go na pyszną rybkę w Gdyni. Ostatecznym argumentem byłoby wyrecytowanie programu na każdy dzień, a mój BFF byłby skłonny rzucić pracę, żeby tylko pojawić się na największym muzycznym wydarzeniu w Polsce!
komentarz
Cezary 2019-06-23 21:06:16
Zadzwonił bym do przyjaciela z dzieciństwa mówiąc mu tak: Pośpiesz się człowieku, czeka Cię open'er na miarę XIX wieku. Nie mamy na przygotowania nawet dnia. Pośpiesz się szybciej. Czy mam Cię pchać? Tym pędem będę u Ciebie pod domem. Bo nie wiem czy wiesz, ale jedziemy Twoim samochodem 🙂 Rzeczy żadnych nie bierz sam, Ja już wszystko dla Ciebie mam.
komentarz
Grzegorz 2019-06-23 13:33:44
Dzwonię do brata. Od kilku miesięcy bardzo chce zmienić pracę. Wykręcam numer i "Ej,Brat. Jedziemy na Openera. Mam darmowe bilety. Wychillujemy się, pobawimy i co najlepsze uciekniemy z roboty bo wyjazd za godzinę."
komentarz
Agata 2019-06-23 13:01:56
Łukasz jest na misji na Księżyc. Wygrałam dwa karnety na Open'era i próbuję wyprosić NASA, żeby mnie z nim połączyli. Skłamałam, że sytuacja jest krytyczna i się udało. Odbiera i opowiadam, mam karnety. Tłumaczy, że nie może, ale mówię, musisz wrócić, motyw Open'era to kosmonauci, nie musisz się nawet przebierać! To go przekonało, zrobili lądowanie w Gdyni i przybiegł w stroju prosto pod scenę.
komentarz
Izabela 2019-06-23 11:50:28
Pojawienie się przed domem chwile po 18 urodzinach z mnóstwem balonów mówi samo za siebie. A bilet, który trzymałabym w rękach z pewnością wywołałby łzy i sprawił, że wszelkie plany przestałyby mieć znaczenie. Ponoć 18 musi być niezapomniana, a lepszego sposobu, by to udowodnić nie ma! Poza tym prezentom się nie odmawia, prawda?
komentarz
Łukasz 2019-06-22 15:30:11
- Hej, wygrałem bilety na Open’era. Jedziemy! - Wow, super, akurat słuchałem opener’owej playlisty! Ale ja nie dam rady, mam do zrobienia kilka rzeczy do pracy, a goni mnie deadline. - No co ty, na pewno w strefie Orange będzie internet. Usiądziesz tam sobie z tabletem między koncertami i załatwisz co trzeba, a potem pójdziemy na burgera. - To zmienia postać rzeczy – połączenie obowiązków i przyjemności. Wchodzę w to!
komentarz
Gosia 2019-06-22 14:43:06
"Halo stary, pakuj kurtkę, wyjeżdżamy dziś we dwójkę. Za godzinę pociąg startuje. I do Gdyni nas teleportuje. Pytasz po co, jak i gdzie? Już Ci mówię, nie złość się. Orange na blogu konkurs zorganizowało. I wnikliwie wyniki analizowało. Można było wygrać konkurs wielki. I wybrali mnie,OOOO dzięki! Zmiana planów nie wybiera, wyjeżdżamy dziś na Open'era."
komentarz
Piotr 2019-06-22 09:43:40
Dzwonię do Ciebie bo mam mega, wypasioną informację. Budzę się,  rano dostaję wiadomość od przyjaciół z Orange, że wysupłali dwa karnety na Opener,a i mogą mi je podarować. Uwierzysz teraz, że jestem w czepku urodzony? Nie mogę uwierzyć swojemu szczęściu i dzwonię podzielić się tą radosną informacją. Mam dla Ciebie propozycję z tych, nie do odrzucenia. Czy możesz rzucić wszystko w diabły i jesteś na tyle rozgarnięty, że spakujesz się w ciągu godziny? Właśnie tylko tyle mamy czasu. Nie wiem czy ci wcześniej mówiłem ale w tym roku na festiwalu wystąpi Perry Farrell, lider Jane,s Addiction i Porno For Pyros, założyciel i organizator pierwszego objazdowego festiwalu rockowego Loolapalooza. Facet jest niesłychanie kreatywny, totalnie szalony i zakręcony a do tego kontrowersyjny. Jego koncerty to widowiska z pogranicza teatru i baletu. Nieodłącznymi elementami show są popisy kaskaderów cyrkowych, akrobatów, tancerek, połykaczy ognia i aktorów. Na scenę zawsze wnosi walizki banknotów 100 dolarowych ze swoją podobizną i rozrzuca wśród widzów. Jestem pewien, że ten występ będzie pełen atrakcji, emocji i dobrej muzyki. Kończę żeby dać ci chwilę na spakowanie. Wiesz co ze sobą zabrać? Ok. bierz nogi za pas i wbijaj na dworzec.
komentarz
Joanna 2019-06-22 00:19:42
Siema! Nie uwierzysz co dla ciebie mam! Gwarantuje przednią zabawę, mnóstwo niesamowitych wspomnień oraz muzykę na żywo na łonie natury. Jedyne czego potrzebujesz to kalosze, krem z filtrem i namiot. Ewentualnie możesz zabrać kwiatowe wianki na głowę - one nigdy się nie zestarzeją. Przeciwdeszczowe peleryny zostały mi po poprzednim roku. Nie, to nie obóz harcerski. To największe muzyczne wydarzenie tego roku! Zapewniam cię, że w żadnym innym miejscu w Polsce nie poczujesz tak wyjątkowego klimatu ani nie zobaczysz tak wielu artystów w ciągu zaledwie 4 dni. Jeśli nadal ci mało - dorzucam moje towarzystwo. Rzuć wszystko co robisz, nakarm kota, zbieraj się i już myśl jak mi się odwdzięczysz, bo zabieram cię na Open’era!
komentarz
Bartosz 2019-06-21 23:25:53
1. Pierwszy argument to jeden z najlepszych line-upów w Europie 2. Występuje Lana Del Rey, jej występ wywoła Lust for life. Jeżeli jej nie zobaczymy, pozostanie jedynie Summertime Sadness Jeżeli nie przekona żaden z powyższych argumentów, pozostanie recytacja autorskiego wierszyka: Gdy nadejdzie lipiec w Gdyni, Open'er na drobne się nie rozmieni. Gdy w środę Travis zrobi rozpierd*l na main stage'u nikt pod sceną nie będzie stał w miejscu, Diplo nie pozostanie gorszy i zaprosi swych wybitnych gości. Swoim show Marina roztopi Diamenty, może Jorja przygotuje dla nas prezenty? G-Eazy robi szał na Starym kontynencie, wobec tego nie zabraknie go na naszym największym krajowym evencie. Rosalía daleko mieć do nas nie będzie, czy przywiezie hiszpańską pogodę w prezencie? Finałowy dzień to istna petarda, na festiwalu zagości awangarda. Swej drogi Lany długo szukała, po różnych stylach wędrowała, aż swój niepowtarzalny wykreowała.
komentarz
Bartosz 2019-06-21 22:44:39
Chwytam za telefon i dzwonię do największego fana Lany Del Rey - Michała. Krótka wiadomość: „Michał! Za godzinę widzimy się na dworcu głównym, dziś bawimy z Laną!” Bez zbędnego gadania zobaczylibyśmy się w pociągu. 😀
komentarz
Rafał 2019-06-21 22:41:05
Siemanko, wygrałem dwa bilety na Openera i jedziemy na kolejną świetną edycje fetowalu, masz godzinę na spakowanie rzeczy!
komentarz
Marek 2019-06-21 22:40:25
Badania naukowe dowodzą, że ludzie na festiwalach wykazują wyjątkowo wysoki poziom szczęścia. Świetna atmosfera, letnia aura, muzyka i łatwość nawiązywania kontaktów wpływają na zwiększone odczuwanie przyjemności. Udowodniono także, że poziom endorfin we krwi rośnie wprost proporcjonalnie do spontaniczności decyzji o wzięciu udziału w imprezie. To możliwe? Open’er już dziś! Czekam przed domem.
komentarz
Michał 2019-06-21 22:34:08
Zapytałbym go czy chce podwójnie powtórzyć Orange Warsaw Festiwal, dlatego że w tym roku spędziłem z nim niesamowicie 2 dni na OWF, a Open'er to aż 4 pełne muzyki i atrakcji dni.
komentarz
Patryk 2019-06-21 15:19:38
To byłaby krótka rozmowa - "Stary, pakuj grilla, sandał, skarpety - mam kozak plan.", tu usłyszałbym "Oho, coś Ty znowu wymyślił, ja nie mam pieniędzy". "Nie tym razem ziom, ZA DARMO. Dwa bilety na Openera ogarnąłem z bloga Orange, idź do salonu, przenieś im wreszcie ten numer i powiedz "Dziękuje Pan Orange", a potem serio stary, kombinuj tego grilla, bo ja sałaty jeść nie będę."
komentarz
Karolina 2019-06-21 10:39:45
Zadzwonię do mojego narzeczonego (PS. chyba i tak to zrobią poza konkursem) - Kochanie, jest taka sprawa... Za 9 miesięcy nie pojedziemy na OPEN'era. Nie pojedziemy nigdzie 🙂 Będziemy mieć inne zajęcie 🙂 Możliwe, że przed Tobą jedyna okazja do szaleństwa bez trzymanki - później będą inne atrakcje. Masz godzinę na decyzję. Ja i Amelka czekają na odpowiedź... - Tak? Jedziemy bez dwóch zdań? Masz godzinę na zastanowienie się? Nie potrzebujesz godziny? Rozumiem 🙂
komentarz
Marysia 2019-06-21 09:13:54
Zadzwonię do taty i to jemu zaproponuję wypad na festiwal. Głównym argumentem, który będę miała w ręku to występ The Smashing Pumpkins. Tato masz godzinę na podjęcie decyzji o dołączenie do mnie na wyjazd na Opener,a. Wystąpi tam gwiazda rocka którą zawsze chciałeś zobaczyć na żywo a znasz ją bardzo dobrze z audycji radiowych i płyt ze swojej płytoteki. Pamiętam jak terroryzowałeś mnie ich muzyką, odtwarzając ciągle album "Adore". Jak podnieconym głosem mówiłeś, to przyszłość muzyki, która ożywi rockową tradycję. Czerpiąc ze starych wzorców stworzyli nagrania w których nie ma nic archaicznego. Muzyka uwodzi świeżością i ekscytuje pasją wykonania. Kolorytu i smaku podczas słuchania dodają skojarzenia z nagraniami Black Sabbath i zespołu Beck. Zwracałeś moją uwagę na osobiste teksty Billy,ego mówiące o jego dzieciństwie, o obciążeniach psychicznych powiązanych z karierą i snobizmie w świecie gwiazd rocka. Wiem, że kochasz muzykę The Samashing Pumpkins, podziwiasz Corgana za jego dokonania, więc nie daj się długo prosić. Uprzedzając Twoje pytanie, spakowałem namiot, kupiłem bilety na pociąg i już siedzę gotowy do wyjścia. Poproś mamę o wolne, powiedz, że po powrocie wszystkie zaległe prace wykonamy z nawiązką. Już się cieszę na wypad z Tobą, będziemy mieli więcej czasu dla siebie, pośmigamy po festiwalu, poznamy i pogadamy z nowo poznanymi ludźmi o takich samych zamiłowaniach. Jedziesz?, super, kocham Ciebie. Weź z półki tylko nasz niezbędnik koncertowy. T-sherty, smyczki, aerozol na komary, okulary słoneczne, płaszcze od deszczu, laremid i do zobaczenia na stacji. Pamiętaj masz tylko godzinę. Kocham Cię.
komentarz
Łukasz 2019-06-20 23:15:29
Uwaga!Uwaga! To nie są ćwiczenia! W Twym otoczeniu wykryto zagrożenia: zmęczenie, przepracowanie i nudą napromieniowanie. Proszę o natychmiastowe opuszczenie biurka i wyjście na parking gdzie zarządzona jest zbiórka. Nie panikuj, ewakuuje Cię w bezpieczną sferę zwaną w skrócie Openerem. Muzykoterapia wyleczy Cię z dolegliwości przez nowe znajomości, taniec, chillowanie oraz gwiazd obserwowanie.
komentarz
Kamil 2019-06-20 13:44:03
Zabrałbym 2 połówkę 🙂 podejrzewam nie musiałbym długi namawiać do spakowania / w końcu Koncert Kylie może się już w Polsce nie powtórzyć ! 🙂 w końcu poznaliśmy się przy can’t get you out of my head 🙂
komentarz
Anna 2019-06-20 06:41:54
Cała nasza rodzina jest zakręcona na punkcie muzyki. Mamy swoje ulubione gatunki muzyczne, słuchamy artystów których kochamy za ich muzykę i jeździmy na koncerty albo całą rodziną albo w różnych konfiguracjach. Tata zaszczepił w nas pasję słuchania muzyki. Pokazał jak fajnie można spędzić czas słuchając płyt, jadąc na koncerty i festiwale muzyczne. Najpierw pokazał mamie piękny świat dźwięków a potem nam po kolei jak przychodziliśmy na świat. Tata słucha rocka, muzyki z lat swojej młodości, każdej dobrej, jaka warta jest posłuchania, mama i ja lubimy muzykę pop i pokrewne jej gatunki. Musi być rytmicznie żeby potupać nóżką, pośpiewać i potańczyć. Brat mój uwielbia rap, hip hop i różne kolaboracje z tymi stylami. Każdy jest zakręcony na punkcie muzyki i nie wyobraża sobie ani chwili bez ulubionych nagrań. Open,er to najlepszy i najwspanialszy festiwal muzyczny w Europie, nasza duma narodowa, coś czym możemy chwalić się na całym świecie. Czas festiwalu to święto muzyczne każdego kto kocha muzykę. Jego wyjątkowość polega na różnorodności, otwartości i starannym doborze wykonawców. Jadąc na festiwal z góry jest wiadomo, że każdy podczas tych kilku dni znajdzie coś dla siebie. Warto być otwartym i posłuchać innych wykonawców z którymi nie zawsze nam po drodze. Dowiadując się, że odbieram za godzinę bilety na Opener,a mam o tyle dobrze, że mogę wykonać trzy telefony i zapytać kto jest "czasowy" i jedzie ze mną na muzyczne święto do Gdyni. Wiem, że wszyscy rzucą swoje obowiązki i będą chcieli jechać. Będzie dym i złość jak wybiorę jedną osobę z rodziny a pozostałe pominę. Jeździmy przez cały rok na koncerty ale wszyscy traktujemy Opener jak podsumowanie, zwieńczenie naszych muzycznych wyjazdów. Dla nas jest to autentyczne święto, czas wymiany refleksji z innymi fanami, czas na spotkania do bladego świtu. Dzwonie do brata i mówię, rób co chcesz, kombinuj, masz tylko godzinę na załatwienie swoich spraw bo wyjeżdżamy na festiwal. Składaj plecak, o prowiant się nie martw bo kupimy coś po drodze. Ciocia Halina poinformowana i czeka na nas w swoim domu z wygodnymi łóżkami i pysznym jedzeniem. Odwołaj spotkania, uprzedź szefa w firmie, poproś sąsiada, żeby podlał kwiatki, nakarmił i wyprowadził psa. O nic więcej się nie martw, wszystko będzie ok. Jedziemy przeżyć największą przygodę tego lata. Jesteś gotowy? Już od godziny?. Jak ja to lubię usłyszeć od Ciebie. W takim razie do spotkania za kilka chwil.
komentarz
Weronika 2019-06-19 20:39:17
Zadzwonię do mojej siostry i powiem, że : Hej hej wiesz, ze opener 2019 niestety zdarza się tylko raz w roku a do tego krasnoludki przyniosły karnety? Poza tym The Strokes i Greta Van Fleet wpadają dzisiaj do Kosakowa i nie będą na Ciebie czekać... so hurry up ! Do pracy jeszcze zdążysz iść w tym roku a OPENER 2019 się nie powtórzy i nie nadrobisz tej zaległości na KOLEJNYM OPENERZE. Wyobrażasz sobie te wyrzuty sumienia, depresje przez kolejny rok , koszmary czy brak tych WSPOMNIEŃ i wódki z cydrem ?! Ja tez nie.. wiec po mojej mowie motywacyjnej zostało Ci 50 minut na spakowanie. Tankuje i wyjeżdżam 🙂 Cheers!
komentarz
Marek 2019-06-19 11:43:42
Przyjacielu czas na szybką zmianę planów. Wiem, że Twoją pasją jest triathlon, a moją leniwe kibicowanie Ci, więc możemy połączyć nasze pasje i uprawiać triathlon muzyczny, na który składa się bieg między scenami na Openerze, a w czasie, gdy nie ma koncertów pływać w morzu, a rowerami będziemy poruszać się po Gdyni, najbardziej ekologicznym środkiem transportu, który pozwoli nam uniknąć korków w mieście. Pakuj się, bo trzeba spieszyć się na start.
komentarz
Eryk 2019-06-19 06:22:22
Dzwonię do mojej dziewczyny Kingi, którą pewnie byłaby w pracy. Po odebraniu telefonu informuję ją że nareszcie po wielu latach marzeń może je w końcu ze mną spełnić i ujrzeć na żywo Swedish House Mafia na Open'erze. Pewnie koleżanki by ją zastąpiły na stanowisku i szybko wyruszyła by w wspólną podróż!
komentarz
Karol 2019-06-18 20:26:11
Zadzwoniłbym do Tej Jedynej i przekonał ją ukrytym przekazem i obietnicami! Hej, czy ktoś słyszy mnie, że to dziś jest ten dzień…OPENERa #D.Zawiałow Kiedy zacznie się ściemniać…a moja ręka jak skrzydło zasłoni Cię…odpocznij…na Openerze! #Fisz Zbuduje Ci dom będziesz miała taki szałas na hałas #Bitamina I nawet jak myślisz, że ostatnie słowo to joker na argumenty…JEDŹMY na Openera #Sokół Dance, it's all I wanna do, so won't you dance…at Opener? #K.Minogue AaAaAaAaAaaaaaaaaaaaaaa #Kamasi Washington* *Kamasi jest tak świetny, że Street Fighter Mas musiałem wplątać nawet pomimo, że nie posiada tekstu!!!!!
komentarz
Damian 2019-06-18 10:05:05
Gdy Open’er gra moja druga połowa jest gotowa!!! Pada hasło : pakowanko !! I już jemy śniadanko. Prysznic , picie , kanapusie i lecimy jak dwa strusie. Tu nie trzeba przekonywać , zmieniać planow itd!! Wsiadać w auto ,navi w Orange i do celu szybko doleć!!!!!
komentarz
Paweł 2019-06-17 21:02:31
Cześć Kochanie, mam bilety na super wydarzenie muzyczne. Od dwóch lat mówiłaś mi żebym Cię gdzieś zabrał na koncert, że pragniesz się odstresować, "wyskakać" w rytm muzyki. Wiem, opieka nad naszym dzieckiem pochłonęła nas w 101% - ale Nasz Misiek ma już 2 latka i wytrzyma trzy dni z dziadkami. Tak więc - dzwoń do swojej szefowej, bierzemy urlop na żądanie i za godzinę ruszamy.....chceszmasz......bilety na największe wydarzenie muzyczne w Polsce w 2019 roku 🙂
komentarz
Patryk 2019-06-17 19:03:44
Zadzwoniłbym do narzeczonej. Myślę, że takim monologiem napewno bym ją przekonał: Kochanie nie uwierzysz! Wygraliśmy na blogu Orange karnet dwuosobowy na Openera! Będzie niesamowita zabawa przy muzyce najlepszych artystów. Ja wiem, że bierzemy niedługo ślub, ale takie wydarzenie jest raz w roku! A na powiedzenie sobie "tak" mamy całe życie. Pomyśl tylko! Travis Scott! Nasz ulubiony raper! A do tego napewno będzie wiele innych atrakcji, bo przecież organizatorem jest Orange. Zawsze sie zgadzamy ze sobą, także spakuj najważniejsze rzeczy i za godzinę po Ciebie będę. Jedziemy do Gdyni! Kocham Cię, papa.
komentarz
Karolina 2019-06-17 18:24:43
Dzwonię do chłopaka. On odbiera i mówię mu - "Czwartek to mały piątek. Zbieraj się z roboty, jedziemy na Openera za darmoszkę. Widzimy się za godzinę SAM WIESZ GDZIE. (Chodzi o drogę z której zawsze ruszamy stopem w świat). Weź kabanosy i namiot. Kocham Cię".
komentarz
Joanna 2019-06-17 17:52:08
To by było wg schematu! zadzwonię do siostry i powiem to co zwykle mówię, jak mam dobre wieści do przekazania: "Olga mogę Ci coś zaśpiewać?" Olga zapewne odpowie z dużą dozą ostrożności: "coś Ty tam znowu zbroiła?" Odpowiedź będzie jedna "pamiętasz jak w 2011 r. bawiłyśmy się na Openerze na koncercie hm Coldplay-a? Czas to powtórzyć! Za godzinę widzimy się na stacji PKP, nie przyjmuję odmowy, to nie żart, szykuj się!!" - no i tu szybko się rozłączam zanim zacznie się zastanawiać 🙂 Nigdy nie zawiodła więc na pewno stawi się w umówionym punkcie, zwłaszcza, że mieszka w Gdyni 🙂 O kurcze! to by było coś znów razem poskakać na Openerze i to przez tyyle dni. Poza tym w tym roku w maju siostra zaręczyła się i zanim Szwagier porwie mi ją do swojego życia fantastycznie byłoby nałapać piękne wspólne wspomnienia 🙂
komentarz
Ula 2019-06-17 15:53:23
Rozmowa z Agą mogłaby wyglądać tak: - Aga, jedziemy na Openera. Mam karnety. Tak, wygrałam. Nie martw się o walizkę, pożyczyłam od brata. Rozmawiałam z sąsiadką, chętnie zajmie się twoimi kotami, wiesz jak ona je lubi. W pracy załatwiłam już nam wolne. Ale znam Agę jak nikt i raczej wyglądałoby to tak: - Aga, wygrałam karnety, jedziemy na Openera.. - AAAAAAAAAAAAA! – tak, to okrzyk radości Agi 🙂
komentarz
Andrzej 2019-06-17 15:05:06
Dzwonię do syna Daniela i mówię, poproś swojego dyrektora żeby udzielił urlopu bo mam bilety na Openera. Występ The Smashing Pumpkins jest w naszym zasięgu. Wiem, że ten wyjazd to karkołomny pomysł ale zrobię wszystko żeby się udało. Mimo, że bilety na PKP wyprzedane damy radę dojechać autostopem. Nocleg załatwię u znajomego marynarza. Bierz wolne a wszystkie niedogodności wynagrodzi nam muzyka.
komentarz
Paweł 2019-06-17 12:51:51
Żono moja śliczna... Pakuj się... Babcia do dzieci już jedzie a my znikamy na chwilę... Ale nie w dwie walizki... Maks jedna... Suszarka nie potrzebna... Wygodne buty i kiecka Ci wystarczą....
komentarz
Kamil 2019-06-17 12:30:11
Kasia, 3-6 lipca jedziemy na Openera. Wygrałem bilety od Orange. Dzwoń do Weroniki i jej powiedz, że zostaje z kotami

AKTUALIZACJA: OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW

Świetne zgłoszenia. Myślę, że większości osób nie trzeba namawiać na wyjazd na Open’er Festival Powered by Orange. Gratuluję, bo najbardziej komisji spodobały się pomysły Łukasza i Dominika. Każdy z nich otrzyma podwójny karnet. Lećcie w muzyczny kosmos. Miłej zabawy! Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

Udostępnij: Chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Drzewo. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 11:20 25-06-2019
  Gratulacje Panowie :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 14:39 25-06-2019
  Gratulacje :-)
  Odpowiedz

Muzyka

Orange Strefa – serce Orange Warsaw Festival (3)

Kasia Barys

8 czerwca 2019

Orange Strefa – serce Orange Warsaw Festival
3

Muzycznym krokiem zbliżamy się do Open’er Festival Powered by Orange 2019. 3 – 6 lipca w Gdyni będzie można pobawić się w różnorodnych rytmach serwowanych przez m.in. Kylie, Travis Scott, Kodaline, The Smashing Pumpkins, czy Lana Del Rey.

#chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange! Jak? Weź udział w konkursie, do wygrania podwójny karnet na festiwal. Mam dla was dwie takie nagrody.

Konkurs rozpoczyna się 17.06.2019 r. o godzinie 12:00 i trwa do dnia 24.06.2019r. do godziny 12:00.

Wyobraź sobie, że jest czwartek 4 lipca i właśnie odebrałeś 2 karnety na Open’era. Sztos! To mega niespodzianka. Do kogo zadzwonisz i jak przekonasz tą osobę, żeby za godzinę była gotowa do wyjazdu. Zadanie konkursowe brzmi tak: „Szybka zmiana planów! W jaki sposób przekonałbyś wybraną drugą osobę na dołączenie do Ciebie na spontaniczny wyjazd na Open’era?”

A w tamtym roku na Open’erze było tak: mediateka.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Magdalena 2019-06-24 11:59:40
Rozmowa telefoniczna: -Siema! Co tam u Ciebie? Jak życie? Masz robotę w weekend? [-.....] - Okeej super. A powiedz mi co tam z psami? Może na wieś chciałyby pojechać? Przydałoby im się nie? Pobiegają sobie! [- ..... ] -No, ja to mam zawsze rację ;p Opener niedługo, ktoś tam jedzie ze znajomych? [-.....] -Kurde, to były czasy, świetnie było ostatnim razem, taaaki klimat, chill warto tam być chociaż raz, nie? [-.....] -No właśnie, to widzisz sprawa jest! Wracamy szukać Jarka! [-......] Jaaaareeeeek! [- Jaaaaaaareeeeeeeeek - ja Cię odnajdę!!!!! - będę po Ciebie o 14]
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:57:41
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się szybko! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:54:44
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:28:20
- Czesc Tate Pjoter mówi, Jedziemy na Łopenera. - Żadnego Łopenera wybij sobie z głowy, matka Ci w televizorni puści to zobaczysz. - Tate ale to za darmo jest. - A to co od razu nie mówisz!, jedziem Pjoter, Łojciec Ci pokaże jak si tańczy na takich dożynkach!
komentarz
Piotr 2019-06-24 11:27:35
Słuchaj mnie uważnie! Nie ma czasu na wyjaśnienia! Od teraz nazywasz się Tomek Orłowski i za 4 godziny wsiadasz ze mną w pociąg do trójmiasta. Przekażę Ci kopertę, zawierająca bilet na festival Open'er, -na teren którego musimy się przedostać! Pamiętaj że będą Nas obserwowali! Trzeba wtopić się w tłum -tańczyć, zbijać piątki i sprawiać pozory świetnej zabawy! W piątek pójdziesz na koncert Kylie Minogue i tam będzie czekała na Ciebie nasza łączniczka. To najpiękniejsza dziewczyna pod sceną. -Będziesz wiedział która! Musisz poprosić ją do tańca a później zaproponować piwo. Rozmowa będzie się kleić i wtedy wykonasz umówiony sygnał jakim jest pocałowanie jej w usta! Dostaniesz od niej kod w formie numeru telefonu! Pilnuj go uważnie! To sprawa życia i śmierci! Jeśli tylko nie dasz się zdekonspirować, Twoja misja ma szanse zakończyć się pełnym sukcesem! Powodzenia!
komentarz
Paula 2019-06-24 11:25:06
Dzwonię do narzeczonego! Mamy bilety i lecimy na Opener’aaaa poszaleć ostatni raz przed ślubem ! Pokazać ze wcale nie „dziadziejemy” i ze potrafimy się bawić:) zaraz będziemy uwiązani zapraszaniem gości i moja praca po wakacjach (powrót do szkoły)! i to będzie nasz „pierwszy raz” na takim evencie !:) co z tego ze zaraz 30stka! To trzeba zrobić zanim stuknie !:)) lecimy Kochanie !!:))
komentarz
Paweł 2019-06-24 11:23:36
Monika, pakuj gacie na zmianę! Jedziemy na Death Grips! Open’er wzywa!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:39
Dzwonię do młodszej siostry, słuchaj mam bilety na Openera! Ona ma teraz wakacje, a poza tym wie, że w tym roku wystąpi Lana Del Rey, którą uwielbia. Tym samym miałbym ułatwione zadanie. Nie musiałbym jej zbytnio namawiać. Decyzję o wyjeździe podjęłaby w sekundę. Gdyby jednak przypadkiem stawiałaby opór, powiedziałbym, że jest wybrańcem, inni mogą tylko o tym pomarzyć. Niech żyje przygoda!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:15
Cześć Tate tu Pjoter Tate pakuj sandaly i skarpety w torbę od biedry bo lecimy na łopenera.
komentarz
Julia 2019-06-24 10:39:44
-J: Cześć Gosia, szybka zmiana planów! Chcesz jechać na Openera? -G: Chcę! -J: Chcesz - masz, wyjeżdzamy za godzinę 🙂 (komentarz: takie wydarzenie zdecydowanie nie wymaga długiego przekonywania, szczegółnie Gosi, która z natury jest nieasertywna ;))
komentarz
Sebastian 2019-06-24 02:26:18
Słuchaj przyjacielu, poważna sprawa, Pakuj się, szykuje się niezła zabawa. Mam w ręku 2 karnety na Openera, A tam panuje najlepsza atmosfera. Jeden jest dla mnie, ale drugi wolny, Potraktuj to jak obowiązek szkolny! Niepowtarzalna szansa przed Tobą, Najlepsze koncerty są tam ozdobą. Musisz pojechać tu ze mną zatem, Bo ponoć jesteś muzyki pasjonatem, Z kolei dla mnie jest całym światem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 23:58:06
Orange bilet mi podarowało, toż to szczęście jakich mało! Wnet dzwonię do przyjaciela, pytam o czas wolny, on spać się wybiera. Mówię: Stary, jedziemy na Openera! ten w bieg do drzwi niczym gazela. Nie trzeba zachęcać niespodziewanie, Lana i The Strokes zrobili to za mnie! Kierunek? Kosakowo! Łodzią, stopem, może rowerowo? Na nogach pójdę i kumpla poniosę, perspektywę koncertów mając przed nosem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 22:19:06
Zadzwoniłabym do mojego chłopaka krzycząc, ze opaski koncertowe, które zamówiłam nie będą tylko ozdobą do ramki! Ostatecznie przekonałabym go nocowaniem w namiocie na jakiejś dzikiej plaży (uwielbia takie romantyczne klimaty) i robieniem sobie zdjęć instaxem na polu festiwalowym.
komentarz
Artur 2019-06-23 21:53:52
Kochanie wiem, że zbliża się kolejna rocznica naszego ślubu, że mamy umówioną romantyczną kolację przy świecach i wieczór tylko dla siebie, że to miał być czas tylko dla nas, ale wybacz - musimy zmienić plany. Co byś powiedziała na weekend w Gdyni? OK? No to w te pędy pakujmy się i ruszajmy na... OPENERa! I co Ty na to? 😀
komentarz
Krzysztof 2019-06-23 21:40:33
Pamiętasz ostatniego Open'era? W tym roku tez musisz spakować się w 30 minut!
komentarz
Karolina 2019-06-23 21:21:39
To proste - dzwonię do mojego przyjaciela, który jest mega fanem praktycznie wszystkich tegorocznych gwiazd. Obiecuję mu, że nas spakuję, zadbam o transport i zabiorę go na pyszną rybkę w Gdyni. Ostatecznym argumentem byłoby wyrecytowanie programu na każdy dzień, a mój BFF byłby skłonny rzucić pracę, żeby tylko pojawić się na największym muzycznym wydarzeniu w Polsce!
komentarz
Cezary 2019-06-23 21:06:16
Zadzwonił bym do przyjaciela z dzieciństwa mówiąc mu tak: Pośpiesz się człowieku, czeka Cię open'er na miarę XIX wieku. Nie mamy na przygotowania nawet dnia. Pośpiesz się szybciej. Czy mam Cię pchać? Tym pędem będę u Ciebie pod domem. Bo nie wiem czy wiesz, ale jedziemy Twoim samochodem 🙂 Rzeczy żadnych nie bierz sam, Ja już wszystko dla Ciebie mam.
komentarz
Grzegorz 2019-06-23 13:33:44
Dzwonię do brata. Od kilku miesięcy bardzo chce zmienić pracę. Wykręcam numer i "Ej,Brat. Jedziemy na Openera. Mam darmowe bilety. Wychillujemy się, pobawimy i co najlepsze uciekniemy z roboty bo wyjazd za godzinę."
komentarz
Agata 2019-06-23 13:01:56
Łukasz jest na misji na Księżyc. Wygrałam dwa karnety na Open'era i próbuję wyprosić NASA, żeby mnie z nim połączyli. Skłamałam, że sytuacja jest krytyczna i się udało. Odbiera i opowiadam, mam karnety. Tłumaczy, że nie może, ale mówię, musisz wrócić, motyw Open'era to kosmonauci, nie musisz się nawet przebierać! To go przekonało, zrobili lądowanie w Gdyni i przybiegł w stroju prosto pod scenę.
komentarz
Izabela 2019-06-23 11:50:28
Pojawienie się przed domem chwile po 18 urodzinach z mnóstwem balonów mówi samo za siebie. A bilet, który trzymałabym w rękach z pewnością wywołałby łzy i sprawił, że wszelkie plany przestałyby mieć znaczenie. Ponoć 18 musi być niezapomniana, a lepszego sposobu, by to udowodnić nie ma! Poza tym prezentom się nie odmawia, prawda?
komentarz
Łukasz 2019-06-22 15:30:11
- Hej, wygrałem bilety na Open’era. Jedziemy! - Wow, super, akurat słuchałem opener’owej playlisty! Ale ja nie dam rady, mam do zrobienia kilka rzeczy do pracy, a goni mnie deadline. - No co ty, na pewno w strefie Orange będzie internet. Usiądziesz tam sobie z tabletem między koncertami i załatwisz co trzeba, a potem pójdziemy na burgera. - To zmienia postać rzeczy – połączenie obowiązków i przyjemności. Wchodzę w to!
komentarz
Gosia 2019-06-22 14:43:06
"Halo stary, pakuj kurtkę, wyjeżdżamy dziś we dwójkę. Za godzinę pociąg startuje. I do Gdyni nas teleportuje. Pytasz po co, jak i gdzie? Już Ci mówię, nie złość się. Orange na blogu konkurs zorganizowało. I wnikliwie wyniki analizowało. Można było wygrać konkurs wielki. I wybrali mnie,OOOO dzięki! Zmiana planów nie wybiera, wyjeżdżamy dziś na Open'era."
komentarz
Piotr 2019-06-22 09:43:40
Dzwonię do Ciebie bo mam mega, wypasioną informację. Budzę się,  rano dostaję wiadomość od przyjaciół z Orange, że wysupłali dwa karnety na Opener,a i mogą mi je podarować. Uwierzysz teraz, że jestem w czepku urodzony? Nie mogę uwierzyć swojemu szczęściu i dzwonię podzielić się tą radosną informacją. Mam dla Ciebie propozycję z tych, nie do odrzucenia. Czy możesz rzucić wszystko w diabły i jesteś na tyle rozgarnięty, że spakujesz się w ciągu godziny? Właśnie tylko tyle mamy czasu. Nie wiem czy ci wcześniej mówiłem ale w tym roku na festiwalu wystąpi Perry Farrell, lider Jane,s Addiction i Porno For Pyros, założyciel i organizator pierwszego objazdowego festiwalu rockowego Loolapalooza. Facet jest niesłychanie kreatywny, totalnie szalony i zakręcony a do tego kontrowersyjny. Jego koncerty to widowiska z pogranicza teatru i baletu. Nieodłącznymi elementami show są popisy kaskaderów cyrkowych, akrobatów, tancerek, połykaczy ognia i aktorów. Na scenę zawsze wnosi walizki banknotów 100 dolarowych ze swoją podobizną i rozrzuca wśród widzów. Jestem pewien, że ten występ będzie pełen atrakcji, emocji i dobrej muzyki. Kończę żeby dać ci chwilę na spakowanie. Wiesz co ze sobą zabrać? Ok. bierz nogi za pas i wbijaj na dworzec.
komentarz
Joanna 2019-06-22 00:19:42
Siema! Nie uwierzysz co dla ciebie mam! Gwarantuje przednią zabawę, mnóstwo niesamowitych wspomnień oraz muzykę na żywo na łonie natury. Jedyne czego potrzebujesz to kalosze, krem z filtrem i namiot. Ewentualnie możesz zabrać kwiatowe wianki na głowę - one nigdy się nie zestarzeją. Przeciwdeszczowe peleryny zostały mi po poprzednim roku. Nie, to nie obóz harcerski. To największe muzyczne wydarzenie tego roku! Zapewniam cię, że w żadnym innym miejscu w Polsce nie poczujesz tak wyjątkowego klimatu ani nie zobaczysz tak wielu artystów w ciągu zaledwie 4 dni. Jeśli nadal ci mało - dorzucam moje towarzystwo. Rzuć wszystko co robisz, nakarm kota, zbieraj się i już myśl jak mi się odwdzięczysz, bo zabieram cię na Open’era!
komentarz
Bartosz 2019-06-21 23:25:53
1. Pierwszy argument to jeden z najlepszych line-upów w Europie 2. Występuje Lana Del Rey, jej występ wywoła Lust for life. Jeżeli jej nie zobaczymy, pozostanie jedynie Summertime Sadness Jeżeli nie przekona żaden z powyższych argumentów, pozostanie recytacja autorskiego wierszyka: Gdy nadejdzie lipiec w Gdyni, Open'er na drobne się nie rozmieni. Gdy w środę Travis zrobi rozpierd*l na main stage'u nikt pod sceną nie będzie stał w miejscu, Diplo nie pozostanie gorszy i zaprosi swych wybitnych gości. Swoim show Marina roztopi Diamenty, może Jorja przygotuje dla nas prezenty? G-Eazy robi szał na Starym kontynencie, wobec tego nie zabraknie go na naszym największym krajowym evencie. Rosalía daleko mieć do nas nie będzie, czy przywiezie hiszpańską pogodę w prezencie? Finałowy dzień to istna petarda, na festiwalu zagości awangarda. Swej drogi Lany długo szukała, po różnych stylach wędrowała, aż swój niepowtarzalny wykreowała.
komentarz
Bartosz 2019-06-21 22:44:39
Chwytam za telefon i dzwonię do największego fana Lany Del Rey - Michała. Krótka wiadomość: „Michał! Za godzinę widzimy się na dworcu głównym, dziś bawimy z Laną!” Bez zbędnego gadania zobaczylibyśmy się w pociągu. 😀
komentarz
Rafał 2019-06-21 22:41:05
Siemanko, wygrałem dwa bilety na Openera i jedziemy na kolejną świetną edycje fetowalu, masz godzinę na spakowanie rzeczy!
komentarz
Marek 2019-06-21 22:40:25
Badania naukowe dowodzą, że ludzie na festiwalach wykazują wyjątkowo wysoki poziom szczęścia. Świetna atmosfera, letnia aura, muzyka i łatwość nawiązywania kontaktów wpływają na zwiększone odczuwanie przyjemności. Udowodniono także, że poziom endorfin we krwi rośnie wprost proporcjonalnie do spontaniczności decyzji o wzięciu udziału w imprezie. To możliwe? Open’er już dziś! Czekam przed domem.
komentarz
Michał 2019-06-21 22:34:08
Zapytałbym go czy chce podwójnie powtórzyć Orange Warsaw Festiwal, dlatego że w tym roku spędziłem z nim niesamowicie 2 dni na OWF, a Open'er to aż 4 pełne muzyki i atrakcji dni.
komentarz
Patryk 2019-06-21 15:19:38
To byłaby krótka rozmowa - "Stary, pakuj grilla, sandał, skarpety - mam kozak plan.", tu usłyszałbym "Oho, coś Ty znowu wymyślił, ja nie mam pieniędzy". "Nie tym razem ziom, ZA DARMO. Dwa bilety na Openera ogarnąłem z bloga Orange, idź do salonu, przenieś im wreszcie ten numer i powiedz "Dziękuje Pan Orange", a potem serio stary, kombinuj tego grilla, bo ja sałaty jeść nie będę."
komentarz
Karolina 2019-06-21 10:39:45
Zadzwonię do mojego narzeczonego (PS. chyba i tak to zrobią poza konkursem) - Kochanie, jest taka sprawa... Za 9 miesięcy nie pojedziemy na OPEN'era. Nie pojedziemy nigdzie 🙂 Będziemy mieć inne zajęcie 🙂 Możliwe, że przed Tobą jedyna okazja do szaleństwa bez trzymanki - później będą inne atrakcje. Masz godzinę na decyzję. Ja i Amelka czekają na odpowiedź... - Tak? Jedziemy bez dwóch zdań? Masz godzinę na zastanowienie się? Nie potrzebujesz godziny? Rozumiem 🙂
komentarz
Marysia 2019-06-21 09:13:54
Zadzwonię do taty i to jemu zaproponuję wypad na festiwal. Głównym argumentem, który będę miała w ręku to występ The Smashing Pumpkins. Tato masz godzinę na podjęcie decyzji o dołączenie do mnie na wyjazd na Opener,a. Wystąpi tam gwiazda rocka którą zawsze chciałeś zobaczyć na żywo a znasz ją bardzo dobrze z audycji radiowych i płyt ze swojej płytoteki. Pamiętam jak terroryzowałeś mnie ich muzyką, odtwarzając ciągle album "Adore". Jak podnieconym głosem mówiłeś, to przyszłość muzyki, która ożywi rockową tradycję. Czerpiąc ze starych wzorców stworzyli nagrania w których nie ma nic archaicznego. Muzyka uwodzi świeżością i ekscytuje pasją wykonania. Kolorytu i smaku podczas słuchania dodają skojarzenia z nagraniami Black Sabbath i zespołu Beck. Zwracałeś moją uwagę na osobiste teksty Billy,ego mówiące o jego dzieciństwie, o obciążeniach psychicznych powiązanych z karierą i snobizmie w świecie gwiazd rocka. Wiem, że kochasz muzykę The Samashing Pumpkins, podziwiasz Corgana za jego dokonania, więc nie daj się długo prosić. Uprzedzając Twoje pytanie, spakowałem namiot, kupiłem bilety na pociąg i już siedzę gotowy do wyjścia. Poproś mamę o wolne, powiedz, że po powrocie wszystkie zaległe prace wykonamy z nawiązką. Już się cieszę na wypad z Tobą, będziemy mieli więcej czasu dla siebie, pośmigamy po festiwalu, poznamy i pogadamy z nowo poznanymi ludźmi o takich samych zamiłowaniach. Jedziesz?, super, kocham Ciebie. Weź z półki tylko nasz niezbędnik koncertowy. T-sherty, smyczki, aerozol na komary, okulary słoneczne, płaszcze od deszczu, laremid i do zobaczenia na stacji. Pamiętaj masz tylko godzinę. Kocham Cię.
komentarz
Łukasz 2019-06-20 23:15:29
Uwaga!Uwaga! To nie są ćwiczenia! W Twym otoczeniu wykryto zagrożenia: zmęczenie, przepracowanie i nudą napromieniowanie. Proszę o natychmiastowe opuszczenie biurka i wyjście na parking gdzie zarządzona jest zbiórka. Nie panikuj, ewakuuje Cię w bezpieczną sferę zwaną w skrócie Openerem. Muzykoterapia wyleczy Cię z dolegliwości przez nowe znajomości, taniec, chillowanie oraz gwiazd obserwowanie.
komentarz
Kamil 2019-06-20 13:44:03
Zabrałbym 2 połówkę 🙂 podejrzewam nie musiałbym długi namawiać do spakowania / w końcu Koncert Kylie może się już w Polsce nie powtórzyć ! 🙂 w końcu poznaliśmy się przy can’t get you out of my head 🙂
komentarz
Anna 2019-06-20 06:41:54
Cała nasza rodzina jest zakręcona na punkcie muzyki. Mamy swoje ulubione gatunki muzyczne, słuchamy artystów których kochamy za ich muzykę i jeździmy na koncerty albo całą rodziną albo w różnych konfiguracjach. Tata zaszczepił w nas pasję słuchania muzyki. Pokazał jak fajnie można spędzić czas słuchając płyt, jadąc na koncerty i festiwale muzyczne. Najpierw pokazał mamie piękny świat dźwięków a potem nam po kolei jak przychodziliśmy na świat. Tata słucha rocka, muzyki z lat swojej młodości, każdej dobrej, jaka warta jest posłuchania, mama i ja lubimy muzykę pop i pokrewne jej gatunki. Musi być rytmicznie żeby potupać nóżką, pośpiewać i potańczyć. Brat mój uwielbia rap, hip hop i różne kolaboracje z tymi stylami. Każdy jest zakręcony na punkcie muzyki i nie wyobraża sobie ani chwili bez ulubionych nagrań. Open,er to najlepszy i najwspanialszy festiwal muzyczny w Europie, nasza duma narodowa, coś czym możemy chwalić się na całym świecie. Czas festiwalu to święto muzyczne każdego kto kocha muzykę. Jego wyjątkowość polega na różnorodności, otwartości i starannym doborze wykonawców. Jadąc na festiwal z góry jest wiadomo, że każdy podczas tych kilku dni znajdzie coś dla siebie. Warto być otwartym i posłuchać innych wykonawców z którymi nie zawsze nam po drodze. Dowiadując się, że odbieram za godzinę bilety na Opener,a mam o tyle dobrze, że mogę wykonać trzy telefony i zapytać kto jest "czasowy" i jedzie ze mną na muzyczne święto do Gdyni. Wiem, że wszyscy rzucą swoje obowiązki i będą chcieli jechać. Będzie dym i złość jak wybiorę jedną osobę z rodziny a pozostałe pominę. Jeździmy przez cały rok na koncerty ale wszyscy traktujemy Opener jak podsumowanie, zwieńczenie naszych muzycznych wyjazdów. Dla nas jest to autentyczne święto, czas wymiany refleksji z innymi fanami, czas na spotkania do bladego świtu. Dzwonie do brata i mówię, rób co chcesz, kombinuj, masz tylko godzinę na załatwienie swoich spraw bo wyjeżdżamy na festiwal. Składaj plecak, o prowiant się nie martw bo kupimy coś po drodze. Ciocia Halina poinformowana i czeka na nas w swoim domu z wygodnymi łóżkami i pysznym jedzeniem. Odwołaj spotkania, uprzedź szefa w firmie, poproś sąsiada, żeby podlał kwiatki, nakarmił i wyprowadził psa. O nic więcej się nie martw, wszystko będzie ok. Jedziemy przeżyć największą przygodę tego lata. Jesteś gotowy? Już od godziny?. Jak ja to lubię usłyszeć od Ciebie. W takim razie do spotkania za kilka chwil.
komentarz
Weronika 2019-06-19 20:39:17
Zadzwonię do mojej siostry i powiem, że : Hej hej wiesz, ze opener 2019 niestety zdarza się tylko raz w roku a do tego krasnoludki przyniosły karnety? Poza tym The Strokes i Greta Van Fleet wpadają dzisiaj do Kosakowa i nie będą na Ciebie czekać... so hurry up ! Do pracy jeszcze zdążysz iść w tym roku a OPENER 2019 się nie powtórzy i nie nadrobisz tej zaległości na KOLEJNYM OPENERZE. Wyobrażasz sobie te wyrzuty sumienia, depresje przez kolejny rok , koszmary czy brak tych WSPOMNIEŃ i wódki z cydrem ?! Ja tez nie.. wiec po mojej mowie motywacyjnej zostało Ci 50 minut na spakowanie. Tankuje i wyjeżdżam 🙂 Cheers!
komentarz
Marek 2019-06-19 11:43:42
Przyjacielu czas na szybką zmianę planów. Wiem, że Twoją pasją jest triathlon, a moją leniwe kibicowanie Ci, więc możemy połączyć nasze pasje i uprawiać triathlon muzyczny, na który składa się bieg między scenami na Openerze, a w czasie, gdy nie ma koncertów pływać w morzu, a rowerami będziemy poruszać się po Gdyni, najbardziej ekologicznym środkiem transportu, który pozwoli nam uniknąć korków w mieście. Pakuj się, bo trzeba spieszyć się na start.
komentarz
Eryk 2019-06-19 06:22:22
Dzwonię do mojej dziewczyny Kingi, którą pewnie byłaby w pracy. Po odebraniu telefonu informuję ją że nareszcie po wielu latach marzeń może je w końcu ze mną spełnić i ujrzeć na żywo Swedish House Mafia na Open'erze. Pewnie koleżanki by ją zastąpiły na stanowisku i szybko wyruszyła by w wspólną podróż!
komentarz
Karol 2019-06-18 20:26:11
Zadzwoniłbym do Tej Jedynej i przekonał ją ukrytym przekazem i obietnicami! Hej, czy ktoś słyszy mnie, że to dziś jest ten dzień…OPENERa #D.Zawiałow Kiedy zacznie się ściemniać…a moja ręka jak skrzydło zasłoni Cię…odpocznij…na Openerze! #Fisz Zbuduje Ci dom będziesz miała taki szałas na hałas #Bitamina I nawet jak myślisz, że ostatnie słowo to joker na argumenty…JEDŹMY na Openera #Sokół Dance, it's all I wanna do, so won't you dance…at Opener? #K.Minogue AaAaAaAaAaaaaaaaaaaaaaa #Kamasi Washington* *Kamasi jest tak świetny, że Street Fighter Mas musiałem wplątać nawet pomimo, że nie posiada tekstu!!!!!
komentarz
Damian 2019-06-18 10:05:05
Gdy Open’er gra moja druga połowa jest gotowa!!! Pada hasło : pakowanko !! I już jemy śniadanko. Prysznic , picie , kanapusie i lecimy jak dwa strusie. Tu nie trzeba przekonywać , zmieniać planow itd!! Wsiadać w auto ,navi w Orange i do celu szybko doleć!!!!!
komentarz
Paweł 2019-06-17 21:02:31
Cześć Kochanie, mam bilety na super wydarzenie muzyczne. Od dwóch lat mówiłaś mi żebym Cię gdzieś zabrał na koncert, że pragniesz się odstresować, "wyskakać" w rytm muzyki. Wiem, opieka nad naszym dzieckiem pochłonęła nas w 101% - ale Nasz Misiek ma już 2 latka i wytrzyma trzy dni z dziadkami. Tak więc - dzwoń do swojej szefowej, bierzemy urlop na żądanie i za godzinę ruszamy.....chceszmasz......bilety na największe wydarzenie muzyczne w Polsce w 2019 roku 🙂
komentarz
Patryk 2019-06-17 19:03:44
Zadzwoniłbym do narzeczonej. Myślę, że takim monologiem napewno bym ją przekonał: Kochanie nie uwierzysz! Wygraliśmy na blogu Orange karnet dwuosobowy na Openera! Będzie niesamowita zabawa przy muzyce najlepszych artystów. Ja wiem, że bierzemy niedługo ślub, ale takie wydarzenie jest raz w roku! A na powiedzenie sobie "tak" mamy całe życie. Pomyśl tylko! Travis Scott! Nasz ulubiony raper! A do tego napewno będzie wiele innych atrakcji, bo przecież organizatorem jest Orange. Zawsze sie zgadzamy ze sobą, także spakuj najważniejsze rzeczy i za godzinę po Ciebie będę. Jedziemy do Gdyni! Kocham Cię, papa.
komentarz
Karolina 2019-06-17 18:24:43
Dzwonię do chłopaka. On odbiera i mówię mu - "Czwartek to mały piątek. Zbieraj się z roboty, jedziemy na Openera za darmoszkę. Widzimy się za godzinę SAM WIESZ GDZIE. (Chodzi o drogę z której zawsze ruszamy stopem w świat). Weź kabanosy i namiot. Kocham Cię".
komentarz
Joanna 2019-06-17 17:52:08
To by było wg schematu! zadzwonię do siostry i powiem to co zwykle mówię, jak mam dobre wieści do przekazania: "Olga mogę Ci coś zaśpiewać?" Olga zapewne odpowie z dużą dozą ostrożności: "coś Ty tam znowu zbroiła?" Odpowiedź będzie jedna "pamiętasz jak w 2011 r. bawiłyśmy się na Openerze na koncercie hm Coldplay-a? Czas to powtórzyć! Za godzinę widzimy się na stacji PKP, nie przyjmuję odmowy, to nie żart, szykuj się!!" - no i tu szybko się rozłączam zanim zacznie się zastanawiać 🙂 Nigdy nie zawiodła więc na pewno stawi się w umówionym punkcie, zwłaszcza, że mieszka w Gdyni 🙂 O kurcze! to by było coś znów razem poskakać na Openerze i to przez tyyle dni. Poza tym w tym roku w maju siostra zaręczyła się i zanim Szwagier porwie mi ją do swojego życia fantastycznie byłoby nałapać piękne wspólne wspomnienia 🙂
komentarz
Ula 2019-06-17 15:53:23
Rozmowa z Agą mogłaby wyglądać tak: - Aga, jedziemy na Openera. Mam karnety. Tak, wygrałam. Nie martw się o walizkę, pożyczyłam od brata. Rozmawiałam z sąsiadką, chętnie zajmie się twoimi kotami, wiesz jak ona je lubi. W pracy załatwiłam już nam wolne. Ale znam Agę jak nikt i raczej wyglądałoby to tak: - Aga, wygrałam karnety, jedziemy na Openera.. - AAAAAAAAAAAAA! – tak, to okrzyk radości Agi 🙂
komentarz
Andrzej 2019-06-17 15:05:06
Dzwonię do syna Daniela i mówię, poproś swojego dyrektora żeby udzielił urlopu bo mam bilety na Openera. Występ The Smashing Pumpkins jest w naszym zasięgu. Wiem, że ten wyjazd to karkołomny pomysł ale zrobię wszystko żeby się udało. Mimo, że bilety na PKP wyprzedane damy radę dojechać autostopem. Nocleg załatwię u znajomego marynarza. Bierz wolne a wszystkie niedogodności wynagrodzi nam muzyka.
komentarz
Paweł 2019-06-17 12:51:51
Żono moja śliczna... Pakuj się... Babcia do dzieci już jedzie a my znikamy na chwilę... Ale nie w dwie walizki... Maks jedna... Suszarka nie potrzebna... Wygodne buty i kiecka Ci wystarczą....
komentarz
Kamil 2019-06-17 12:30:11
Kasia, 3-6 lipca jedziemy na Openera. Wygrałem bilety od Orange. Dzwoń do Weroniki i jej powiedz, że zostaje z kotami

AKTUALIZACJA: OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW

Świetne zgłoszenia. Myślę, że większości osób nie trzeba namawiać na wyjazd na Open’er Festival Powered by Orange. Gratuluję, bo najbardziej komisji spodobały się pomysły Łukasza i Dominika. Każdy z nich otrzyma podwójny karnet. Lećcie w muzyczny kosmos. Miłej zabawy! Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

Zainteresował Cie wpis? Jeśli chcesz otrzymywać informacje prasowe, zostaw nam swój adres e-mail
Napisz do Nas
Udostępnij: Orange Strefa – serce Orange Warsaw Festival
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Klucz. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 11:05 08-06-2019
  Super to wygląda :) Szkoda że z każdym rokiem nr PESEL się starzeje ;p Niech młodosć rządzi się swoimi prawami - bo później to już tylko obowiązki czekają człowieka ;p Żona, dzicko, dom...ogarnąć to wszystko to...... ;p ;p ;p I wówczas sił już nie ma, tym bardziej za do 40 już bliżej niż dalej ;p ;p Ech ;p
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 12:59 10-06-2019
  Dobra wiadomość: "Dla Klientów, którzy po ostatnim meczu (Polska – Macedonia Północna) nie aktywowali promocyjnych GB za gole, udostępniamy dodatkową możliwość aktywacji 3 GB. Wyślijcie SMS-a o treści EURO na numer 80830 (SMS bezpłatny). Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać do 11.06 do końca dnia. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju". Źródło: facebook
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 17:03 10-06-2019
   A ja wysłałem płatnego SMS-a! Jestem 20 groszy do tyłu!!! :D
   Odpowiedz

Muzyka

Orange Warsaw Festival 2019 za nami – dziękujemy! (8)

Kasia Barys

6 czerwca 2019

Orange Warsaw Festival 2019 za nami – dziękujemy!
8

Muzycznym krokiem zbliżamy się do Open’er Festival Powered by Orange 2019. 3 – 6 lipca w Gdyni będzie można pobawić się w różnorodnych rytmach serwowanych przez m.in. Kylie, Travis Scott, Kodaline, The Smashing Pumpkins, czy Lana Del Rey.

#chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange! Jak? Weź udział w konkursie, do wygrania podwójny karnet na festiwal. Mam dla was dwie takie nagrody.

Konkurs rozpoczyna się 17.06.2019 r. o godzinie 12:00 i trwa do dnia 24.06.2019r. do godziny 12:00.

Wyobraź sobie, że jest czwartek 4 lipca i właśnie odebrałeś 2 karnety na Open’era. Sztos! To mega niespodzianka. Do kogo zadzwonisz i jak przekonasz tą osobę, żeby za godzinę była gotowa do wyjazdu. Zadanie konkursowe brzmi tak: „Szybka zmiana planów! W jaki sposób przekonałbyś wybraną drugą osobę na dołączenie do Ciebie na spontaniczny wyjazd na Open’era?”

A w tamtym roku na Open’erze było tak: mediateka.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Magdalena 2019-06-24 11:59:40
Rozmowa telefoniczna: -Siema! Co tam u Ciebie? Jak życie? Masz robotę w weekend? [-.....] - Okeej super. A powiedz mi co tam z psami? Może na wieś chciałyby pojechać? Przydałoby im się nie? Pobiegają sobie! [- ..... ] -No, ja to mam zawsze rację ;p Opener niedługo, ktoś tam jedzie ze znajomych? [-.....] -Kurde, to były czasy, świetnie było ostatnim razem, taaaki klimat, chill warto tam być chociaż raz, nie? [-.....] -No właśnie, to widzisz sprawa jest! Wracamy szukać Jarka! [-......] Jaaaareeeeek! [- Jaaaaaaareeeeeeeeek - ja Cię odnajdę!!!!! - będę po Ciebie o 14]
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:57:41
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się szybko! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:54:44
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:28:20
- Czesc Tate Pjoter mówi, Jedziemy na Łopenera. - Żadnego Łopenera wybij sobie z głowy, matka Ci w televizorni puści to zobaczysz. - Tate ale to za darmo jest. - A to co od razu nie mówisz!, jedziem Pjoter, Łojciec Ci pokaże jak si tańczy na takich dożynkach!
komentarz
Piotr 2019-06-24 11:27:35
Słuchaj mnie uważnie! Nie ma czasu na wyjaśnienia! Od teraz nazywasz się Tomek Orłowski i za 4 godziny wsiadasz ze mną w pociąg do trójmiasta. Przekażę Ci kopertę, zawierająca bilet na festival Open'er, -na teren którego musimy się przedostać! Pamiętaj że będą Nas obserwowali! Trzeba wtopić się w tłum -tańczyć, zbijać piątki i sprawiać pozory świetnej zabawy! W piątek pójdziesz na koncert Kylie Minogue i tam będzie czekała na Ciebie nasza łączniczka. To najpiękniejsza dziewczyna pod sceną. -Będziesz wiedział która! Musisz poprosić ją do tańca a później zaproponować piwo. Rozmowa będzie się kleić i wtedy wykonasz umówiony sygnał jakim jest pocałowanie jej w usta! Dostaniesz od niej kod w formie numeru telefonu! Pilnuj go uważnie! To sprawa życia i śmierci! Jeśli tylko nie dasz się zdekonspirować, Twoja misja ma szanse zakończyć się pełnym sukcesem! Powodzenia!
komentarz
Paula 2019-06-24 11:25:06
Dzwonię do narzeczonego! Mamy bilety i lecimy na Opener’aaaa poszaleć ostatni raz przed ślubem ! Pokazać ze wcale nie „dziadziejemy” i ze potrafimy się bawić:) zaraz będziemy uwiązani zapraszaniem gości i moja praca po wakacjach (powrót do szkoły)! i to będzie nasz „pierwszy raz” na takim evencie !:) co z tego ze zaraz 30stka! To trzeba zrobić zanim stuknie !:)) lecimy Kochanie !!:))
komentarz
Paweł 2019-06-24 11:23:36
Monika, pakuj gacie na zmianę! Jedziemy na Death Grips! Open’er wzywa!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:39
Dzwonię do młodszej siostry, słuchaj mam bilety na Openera! Ona ma teraz wakacje, a poza tym wie, że w tym roku wystąpi Lana Del Rey, którą uwielbia. Tym samym miałbym ułatwione zadanie. Nie musiałbym jej zbytnio namawiać. Decyzję o wyjeździe podjęłaby w sekundę. Gdyby jednak przypadkiem stawiałaby opór, powiedziałbym, że jest wybrańcem, inni mogą tylko o tym pomarzyć. Niech żyje przygoda!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:15
Cześć Tate tu Pjoter Tate pakuj sandaly i skarpety w torbę od biedry bo lecimy na łopenera.
komentarz
Julia 2019-06-24 10:39:44
-J: Cześć Gosia, szybka zmiana planów! Chcesz jechać na Openera? -G: Chcę! -J: Chcesz - masz, wyjeżdzamy za godzinę 🙂 (komentarz: takie wydarzenie zdecydowanie nie wymaga długiego przekonywania, szczegółnie Gosi, która z natury jest nieasertywna ;))
komentarz
Sebastian 2019-06-24 02:26:18
Słuchaj przyjacielu, poważna sprawa, Pakuj się, szykuje się niezła zabawa. Mam w ręku 2 karnety na Openera, A tam panuje najlepsza atmosfera. Jeden jest dla mnie, ale drugi wolny, Potraktuj to jak obowiązek szkolny! Niepowtarzalna szansa przed Tobą, Najlepsze koncerty są tam ozdobą. Musisz pojechać tu ze mną zatem, Bo ponoć jesteś muzyki pasjonatem, Z kolei dla mnie jest całym światem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 23:58:06
Orange bilet mi podarowało, toż to szczęście jakich mało! Wnet dzwonię do przyjaciela, pytam o czas wolny, on spać się wybiera. Mówię: Stary, jedziemy na Openera! ten w bieg do drzwi niczym gazela. Nie trzeba zachęcać niespodziewanie, Lana i The Strokes zrobili to za mnie! Kierunek? Kosakowo! Łodzią, stopem, może rowerowo? Na nogach pójdę i kumpla poniosę, perspektywę koncertów mając przed nosem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 22:19:06
Zadzwoniłabym do mojego chłopaka krzycząc, ze opaski koncertowe, które zamówiłam nie będą tylko ozdobą do ramki! Ostatecznie przekonałabym go nocowaniem w namiocie na jakiejś dzikiej plaży (uwielbia takie romantyczne klimaty) i robieniem sobie zdjęć instaxem na polu festiwalowym.
komentarz
Artur 2019-06-23 21:53:52
Kochanie wiem, że zbliża się kolejna rocznica naszego ślubu, że mamy umówioną romantyczną kolację przy świecach i wieczór tylko dla siebie, że to miał być czas tylko dla nas, ale wybacz - musimy zmienić plany. Co byś powiedziała na weekend w Gdyni? OK? No to w te pędy pakujmy się i ruszajmy na... OPENERa! I co Ty na to? 😀
komentarz
Krzysztof 2019-06-23 21:40:33
Pamiętasz ostatniego Open'era? W tym roku tez musisz spakować się w 30 minut!
komentarz
Karolina 2019-06-23 21:21:39
To proste - dzwonię do mojego przyjaciela, który jest mega fanem praktycznie wszystkich tegorocznych gwiazd. Obiecuję mu, że nas spakuję, zadbam o transport i zabiorę go na pyszną rybkę w Gdyni. Ostatecznym argumentem byłoby wyrecytowanie programu na każdy dzień, a mój BFF byłby skłonny rzucić pracę, żeby tylko pojawić się na największym muzycznym wydarzeniu w Polsce!
komentarz
Cezary 2019-06-23 21:06:16
Zadzwonił bym do przyjaciela z dzieciństwa mówiąc mu tak: Pośpiesz się człowieku, czeka Cię open'er na miarę XIX wieku. Nie mamy na przygotowania nawet dnia. Pośpiesz się szybciej. Czy mam Cię pchać? Tym pędem będę u Ciebie pod domem. Bo nie wiem czy wiesz, ale jedziemy Twoim samochodem 🙂 Rzeczy żadnych nie bierz sam, Ja już wszystko dla Ciebie mam.
komentarz
Grzegorz 2019-06-23 13:33:44
Dzwonię do brata. Od kilku miesięcy bardzo chce zmienić pracę. Wykręcam numer i "Ej,Brat. Jedziemy na Openera. Mam darmowe bilety. Wychillujemy się, pobawimy i co najlepsze uciekniemy z roboty bo wyjazd za godzinę."
komentarz
Agata 2019-06-23 13:01:56
Łukasz jest na misji na Księżyc. Wygrałam dwa karnety na Open'era i próbuję wyprosić NASA, żeby mnie z nim połączyli. Skłamałam, że sytuacja jest krytyczna i się udało. Odbiera i opowiadam, mam karnety. Tłumaczy, że nie może, ale mówię, musisz wrócić, motyw Open'era to kosmonauci, nie musisz się nawet przebierać! To go przekonało, zrobili lądowanie w Gdyni i przybiegł w stroju prosto pod scenę.
komentarz
Izabela 2019-06-23 11:50:28
Pojawienie się przed domem chwile po 18 urodzinach z mnóstwem balonów mówi samo za siebie. A bilet, który trzymałabym w rękach z pewnością wywołałby łzy i sprawił, że wszelkie plany przestałyby mieć znaczenie. Ponoć 18 musi być niezapomniana, a lepszego sposobu, by to udowodnić nie ma! Poza tym prezentom się nie odmawia, prawda?
komentarz
Łukasz 2019-06-22 15:30:11
- Hej, wygrałem bilety na Open’era. Jedziemy! - Wow, super, akurat słuchałem opener’owej playlisty! Ale ja nie dam rady, mam do zrobienia kilka rzeczy do pracy, a goni mnie deadline. - No co ty, na pewno w strefie Orange będzie internet. Usiądziesz tam sobie z tabletem między koncertami i załatwisz co trzeba, a potem pójdziemy na burgera. - To zmienia postać rzeczy – połączenie obowiązków i przyjemności. Wchodzę w to!
komentarz
Gosia 2019-06-22 14:43:06
"Halo stary, pakuj kurtkę, wyjeżdżamy dziś we dwójkę. Za godzinę pociąg startuje. I do Gdyni nas teleportuje. Pytasz po co, jak i gdzie? Już Ci mówię, nie złość się. Orange na blogu konkurs zorganizowało. I wnikliwie wyniki analizowało. Można było wygrać konkurs wielki. I wybrali mnie,OOOO dzięki! Zmiana planów nie wybiera, wyjeżdżamy dziś na Open'era."
komentarz
Piotr 2019-06-22 09:43:40
Dzwonię do Ciebie bo mam mega, wypasioną informację. Budzę się,  rano dostaję wiadomość od przyjaciół z Orange, że wysupłali dwa karnety na Opener,a i mogą mi je podarować. Uwierzysz teraz, że jestem w czepku urodzony? Nie mogę uwierzyć swojemu szczęściu i dzwonię podzielić się tą radosną informacją. Mam dla Ciebie propozycję z tych, nie do odrzucenia. Czy możesz rzucić wszystko w diabły i jesteś na tyle rozgarnięty, że spakujesz się w ciągu godziny? Właśnie tylko tyle mamy czasu. Nie wiem czy ci wcześniej mówiłem ale w tym roku na festiwalu wystąpi Perry Farrell, lider Jane,s Addiction i Porno For Pyros, założyciel i organizator pierwszego objazdowego festiwalu rockowego Loolapalooza. Facet jest niesłychanie kreatywny, totalnie szalony i zakręcony a do tego kontrowersyjny. Jego koncerty to widowiska z pogranicza teatru i baletu. Nieodłącznymi elementami show są popisy kaskaderów cyrkowych, akrobatów, tancerek, połykaczy ognia i aktorów. Na scenę zawsze wnosi walizki banknotów 100 dolarowych ze swoją podobizną i rozrzuca wśród widzów. Jestem pewien, że ten występ będzie pełen atrakcji, emocji i dobrej muzyki. Kończę żeby dać ci chwilę na spakowanie. Wiesz co ze sobą zabrać? Ok. bierz nogi za pas i wbijaj na dworzec.
komentarz
Joanna 2019-06-22 00:19:42
Siema! Nie uwierzysz co dla ciebie mam! Gwarantuje przednią zabawę, mnóstwo niesamowitych wspomnień oraz muzykę na żywo na łonie natury. Jedyne czego potrzebujesz to kalosze, krem z filtrem i namiot. Ewentualnie możesz zabrać kwiatowe wianki na głowę - one nigdy się nie zestarzeją. Przeciwdeszczowe peleryny zostały mi po poprzednim roku. Nie, to nie obóz harcerski. To największe muzyczne wydarzenie tego roku! Zapewniam cię, że w żadnym innym miejscu w Polsce nie poczujesz tak wyjątkowego klimatu ani nie zobaczysz tak wielu artystów w ciągu zaledwie 4 dni. Jeśli nadal ci mało - dorzucam moje towarzystwo. Rzuć wszystko co robisz, nakarm kota, zbieraj się i już myśl jak mi się odwdzięczysz, bo zabieram cię na Open’era!
komentarz
Bartosz 2019-06-21 23:25:53
1. Pierwszy argument to jeden z najlepszych line-upów w Europie 2. Występuje Lana Del Rey, jej występ wywoła Lust for life. Jeżeli jej nie zobaczymy, pozostanie jedynie Summertime Sadness Jeżeli nie przekona żaden z powyższych argumentów, pozostanie recytacja autorskiego wierszyka: Gdy nadejdzie lipiec w Gdyni, Open'er na drobne się nie rozmieni. Gdy w środę Travis zrobi rozpierd*l na main stage'u nikt pod sceną nie będzie stał w miejscu, Diplo nie pozostanie gorszy i zaprosi swych wybitnych gości. Swoim show Marina roztopi Diamenty, może Jorja przygotuje dla nas prezenty? G-Eazy robi szał na Starym kontynencie, wobec tego nie zabraknie go na naszym największym krajowym evencie. Rosalía daleko mieć do nas nie będzie, czy przywiezie hiszpańską pogodę w prezencie? Finałowy dzień to istna petarda, na festiwalu zagości awangarda. Swej drogi Lany długo szukała, po różnych stylach wędrowała, aż swój niepowtarzalny wykreowała.
komentarz
Bartosz 2019-06-21 22:44:39
Chwytam za telefon i dzwonię do największego fana Lany Del Rey - Michała. Krótka wiadomość: „Michał! Za godzinę widzimy się na dworcu głównym, dziś bawimy z Laną!” Bez zbędnego gadania zobaczylibyśmy się w pociągu. 😀
komentarz
Rafał 2019-06-21 22:41:05
Siemanko, wygrałem dwa bilety na Openera i jedziemy na kolejną świetną edycje fetowalu, masz godzinę na spakowanie rzeczy!
komentarz
Marek 2019-06-21 22:40:25
Badania naukowe dowodzą, że ludzie na festiwalach wykazują wyjątkowo wysoki poziom szczęścia. Świetna atmosfera, letnia aura, muzyka i łatwość nawiązywania kontaktów wpływają na zwiększone odczuwanie przyjemności. Udowodniono także, że poziom endorfin we krwi rośnie wprost proporcjonalnie do spontaniczności decyzji o wzięciu udziału w imprezie. To możliwe? Open’er już dziś! Czekam przed domem.
komentarz
Michał 2019-06-21 22:34:08
Zapytałbym go czy chce podwójnie powtórzyć Orange Warsaw Festiwal, dlatego że w tym roku spędziłem z nim niesamowicie 2 dni na OWF, a Open'er to aż 4 pełne muzyki i atrakcji dni.
komentarz
Patryk 2019-06-21 15:19:38
To byłaby krótka rozmowa - "Stary, pakuj grilla, sandał, skarpety - mam kozak plan.", tu usłyszałbym "Oho, coś Ty znowu wymyślił, ja nie mam pieniędzy". "Nie tym razem ziom, ZA DARMO. Dwa bilety na Openera ogarnąłem z bloga Orange, idź do salonu, przenieś im wreszcie ten numer i powiedz "Dziękuje Pan Orange", a potem serio stary, kombinuj tego grilla, bo ja sałaty jeść nie będę."
komentarz
Karolina 2019-06-21 10:39:45
Zadzwonię do mojego narzeczonego (PS. chyba i tak to zrobią poza konkursem) - Kochanie, jest taka sprawa... Za 9 miesięcy nie pojedziemy na OPEN'era. Nie pojedziemy nigdzie 🙂 Będziemy mieć inne zajęcie 🙂 Możliwe, że przed Tobą jedyna okazja do szaleństwa bez trzymanki - później będą inne atrakcje. Masz godzinę na decyzję. Ja i Amelka czekają na odpowiedź... - Tak? Jedziemy bez dwóch zdań? Masz godzinę na zastanowienie się? Nie potrzebujesz godziny? Rozumiem 🙂
komentarz
Marysia 2019-06-21 09:13:54
Zadzwonię do taty i to jemu zaproponuję wypad na festiwal. Głównym argumentem, który będę miała w ręku to występ The Smashing Pumpkins. Tato masz godzinę na podjęcie decyzji o dołączenie do mnie na wyjazd na Opener,a. Wystąpi tam gwiazda rocka którą zawsze chciałeś zobaczyć na żywo a znasz ją bardzo dobrze z audycji radiowych i płyt ze swojej płytoteki. Pamiętam jak terroryzowałeś mnie ich muzyką, odtwarzając ciągle album "Adore". Jak podnieconym głosem mówiłeś, to przyszłość muzyki, która ożywi rockową tradycję. Czerpiąc ze starych wzorców stworzyli nagrania w których nie ma nic archaicznego. Muzyka uwodzi świeżością i ekscytuje pasją wykonania. Kolorytu i smaku podczas słuchania dodają skojarzenia z nagraniami Black Sabbath i zespołu Beck. Zwracałeś moją uwagę na osobiste teksty Billy,ego mówiące o jego dzieciństwie, o obciążeniach psychicznych powiązanych z karierą i snobizmie w świecie gwiazd rocka. Wiem, że kochasz muzykę The Samashing Pumpkins, podziwiasz Corgana za jego dokonania, więc nie daj się długo prosić. Uprzedzając Twoje pytanie, spakowałem namiot, kupiłem bilety na pociąg i już siedzę gotowy do wyjścia. Poproś mamę o wolne, powiedz, że po powrocie wszystkie zaległe prace wykonamy z nawiązką. Już się cieszę na wypad z Tobą, będziemy mieli więcej czasu dla siebie, pośmigamy po festiwalu, poznamy i pogadamy z nowo poznanymi ludźmi o takich samych zamiłowaniach. Jedziesz?, super, kocham Ciebie. Weź z półki tylko nasz niezbędnik koncertowy. T-sherty, smyczki, aerozol na komary, okulary słoneczne, płaszcze od deszczu, laremid i do zobaczenia na stacji. Pamiętaj masz tylko godzinę. Kocham Cię.
komentarz
Łukasz 2019-06-20 23:15:29
Uwaga!Uwaga! To nie są ćwiczenia! W Twym otoczeniu wykryto zagrożenia: zmęczenie, przepracowanie i nudą napromieniowanie. Proszę o natychmiastowe opuszczenie biurka i wyjście na parking gdzie zarządzona jest zbiórka. Nie panikuj, ewakuuje Cię w bezpieczną sferę zwaną w skrócie Openerem. Muzykoterapia wyleczy Cię z dolegliwości przez nowe znajomości, taniec, chillowanie oraz gwiazd obserwowanie.
komentarz
Kamil 2019-06-20 13:44:03
Zabrałbym 2 połówkę 🙂 podejrzewam nie musiałbym długi namawiać do spakowania / w końcu Koncert Kylie może się już w Polsce nie powtórzyć ! 🙂 w końcu poznaliśmy się przy can’t get you out of my head 🙂
komentarz
Anna 2019-06-20 06:41:54
Cała nasza rodzina jest zakręcona na punkcie muzyki. Mamy swoje ulubione gatunki muzyczne, słuchamy artystów których kochamy za ich muzykę i jeździmy na koncerty albo całą rodziną albo w różnych konfiguracjach. Tata zaszczepił w nas pasję słuchania muzyki. Pokazał jak fajnie można spędzić czas słuchając płyt, jadąc na koncerty i festiwale muzyczne. Najpierw pokazał mamie piękny świat dźwięków a potem nam po kolei jak przychodziliśmy na świat. Tata słucha rocka, muzyki z lat swojej młodości, każdej dobrej, jaka warta jest posłuchania, mama i ja lubimy muzykę pop i pokrewne jej gatunki. Musi być rytmicznie żeby potupać nóżką, pośpiewać i potańczyć. Brat mój uwielbia rap, hip hop i różne kolaboracje z tymi stylami. Każdy jest zakręcony na punkcie muzyki i nie wyobraża sobie ani chwili bez ulubionych nagrań. Open,er to najlepszy i najwspanialszy festiwal muzyczny w Europie, nasza duma narodowa, coś czym możemy chwalić się na całym świecie. Czas festiwalu to święto muzyczne każdego kto kocha muzykę. Jego wyjątkowość polega na różnorodności, otwartości i starannym doborze wykonawców. Jadąc na festiwal z góry jest wiadomo, że każdy podczas tych kilku dni znajdzie coś dla siebie. Warto być otwartym i posłuchać innych wykonawców z którymi nie zawsze nam po drodze. Dowiadując się, że odbieram za godzinę bilety na Opener,a mam o tyle dobrze, że mogę wykonać trzy telefony i zapytać kto jest "czasowy" i jedzie ze mną na muzyczne święto do Gdyni. Wiem, że wszyscy rzucą swoje obowiązki i będą chcieli jechać. Będzie dym i złość jak wybiorę jedną osobę z rodziny a pozostałe pominę. Jeździmy przez cały rok na koncerty ale wszyscy traktujemy Opener jak podsumowanie, zwieńczenie naszych muzycznych wyjazdów. Dla nas jest to autentyczne święto, czas wymiany refleksji z innymi fanami, czas na spotkania do bladego świtu. Dzwonie do brata i mówię, rób co chcesz, kombinuj, masz tylko godzinę na załatwienie swoich spraw bo wyjeżdżamy na festiwal. Składaj plecak, o prowiant się nie martw bo kupimy coś po drodze. Ciocia Halina poinformowana i czeka na nas w swoim domu z wygodnymi łóżkami i pysznym jedzeniem. Odwołaj spotkania, uprzedź szefa w firmie, poproś sąsiada, żeby podlał kwiatki, nakarmił i wyprowadził psa. O nic więcej się nie martw, wszystko będzie ok. Jedziemy przeżyć największą przygodę tego lata. Jesteś gotowy? Już od godziny?. Jak ja to lubię usłyszeć od Ciebie. W takim razie do spotkania za kilka chwil.
komentarz
Weronika 2019-06-19 20:39:17
Zadzwonię do mojej siostry i powiem, że : Hej hej wiesz, ze opener 2019 niestety zdarza się tylko raz w roku a do tego krasnoludki przyniosły karnety? Poza tym The Strokes i Greta Van Fleet wpadają dzisiaj do Kosakowa i nie będą na Ciebie czekać... so hurry up ! Do pracy jeszcze zdążysz iść w tym roku a OPENER 2019 się nie powtórzy i nie nadrobisz tej zaległości na KOLEJNYM OPENERZE. Wyobrażasz sobie te wyrzuty sumienia, depresje przez kolejny rok , koszmary czy brak tych WSPOMNIEŃ i wódki z cydrem ?! Ja tez nie.. wiec po mojej mowie motywacyjnej zostało Ci 50 minut na spakowanie. Tankuje i wyjeżdżam 🙂 Cheers!
komentarz
Marek 2019-06-19 11:43:42
Przyjacielu czas na szybką zmianę planów. Wiem, że Twoją pasją jest triathlon, a moją leniwe kibicowanie Ci, więc możemy połączyć nasze pasje i uprawiać triathlon muzyczny, na który składa się bieg między scenami na Openerze, a w czasie, gdy nie ma koncertów pływać w morzu, a rowerami będziemy poruszać się po Gdyni, najbardziej ekologicznym środkiem transportu, który pozwoli nam uniknąć korków w mieście. Pakuj się, bo trzeba spieszyć się na start.
komentarz
Eryk 2019-06-19 06:22:22
Dzwonię do mojej dziewczyny Kingi, którą pewnie byłaby w pracy. Po odebraniu telefonu informuję ją że nareszcie po wielu latach marzeń może je w końcu ze mną spełnić i ujrzeć na żywo Swedish House Mafia na Open'erze. Pewnie koleżanki by ją zastąpiły na stanowisku i szybko wyruszyła by w wspólną podróż!
komentarz
Karol 2019-06-18 20:26:11
Zadzwoniłbym do Tej Jedynej i przekonał ją ukrytym przekazem i obietnicami! Hej, czy ktoś słyszy mnie, że to dziś jest ten dzień…OPENERa #D.Zawiałow Kiedy zacznie się ściemniać…a moja ręka jak skrzydło zasłoni Cię…odpocznij…na Openerze! #Fisz Zbuduje Ci dom będziesz miała taki szałas na hałas #Bitamina I nawet jak myślisz, że ostatnie słowo to joker na argumenty…JEDŹMY na Openera #Sokół Dance, it's all I wanna do, so won't you dance…at Opener? #K.Minogue AaAaAaAaAaaaaaaaaaaaaaa #Kamasi Washington* *Kamasi jest tak świetny, że Street Fighter Mas musiałem wplątać nawet pomimo, że nie posiada tekstu!!!!!
komentarz
Damian 2019-06-18 10:05:05
Gdy Open’er gra moja druga połowa jest gotowa!!! Pada hasło : pakowanko !! I już jemy śniadanko. Prysznic , picie , kanapusie i lecimy jak dwa strusie. Tu nie trzeba przekonywać , zmieniać planow itd!! Wsiadać w auto ,navi w Orange i do celu szybko doleć!!!!!
komentarz
Paweł 2019-06-17 21:02:31
Cześć Kochanie, mam bilety na super wydarzenie muzyczne. Od dwóch lat mówiłaś mi żebym Cię gdzieś zabrał na koncert, że pragniesz się odstresować, "wyskakać" w rytm muzyki. Wiem, opieka nad naszym dzieckiem pochłonęła nas w 101% - ale Nasz Misiek ma już 2 latka i wytrzyma trzy dni z dziadkami. Tak więc - dzwoń do swojej szefowej, bierzemy urlop na żądanie i za godzinę ruszamy.....chceszmasz......bilety na największe wydarzenie muzyczne w Polsce w 2019 roku 🙂
komentarz
Patryk 2019-06-17 19:03:44
Zadzwoniłbym do narzeczonej. Myślę, że takim monologiem napewno bym ją przekonał: Kochanie nie uwierzysz! Wygraliśmy na blogu Orange karnet dwuosobowy na Openera! Będzie niesamowita zabawa przy muzyce najlepszych artystów. Ja wiem, że bierzemy niedługo ślub, ale takie wydarzenie jest raz w roku! A na powiedzenie sobie "tak" mamy całe życie. Pomyśl tylko! Travis Scott! Nasz ulubiony raper! A do tego napewno będzie wiele innych atrakcji, bo przecież organizatorem jest Orange. Zawsze sie zgadzamy ze sobą, także spakuj najważniejsze rzeczy i za godzinę po Ciebie będę. Jedziemy do Gdyni! Kocham Cię, papa.
komentarz
Karolina 2019-06-17 18:24:43
Dzwonię do chłopaka. On odbiera i mówię mu - "Czwartek to mały piątek. Zbieraj się z roboty, jedziemy na Openera za darmoszkę. Widzimy się za godzinę SAM WIESZ GDZIE. (Chodzi o drogę z której zawsze ruszamy stopem w świat). Weź kabanosy i namiot. Kocham Cię".
komentarz
Joanna 2019-06-17 17:52:08
To by było wg schematu! zadzwonię do siostry i powiem to co zwykle mówię, jak mam dobre wieści do przekazania: "Olga mogę Ci coś zaśpiewać?" Olga zapewne odpowie z dużą dozą ostrożności: "coś Ty tam znowu zbroiła?" Odpowiedź będzie jedna "pamiętasz jak w 2011 r. bawiłyśmy się na Openerze na koncercie hm Coldplay-a? Czas to powtórzyć! Za godzinę widzimy się na stacji PKP, nie przyjmuję odmowy, to nie żart, szykuj się!!" - no i tu szybko się rozłączam zanim zacznie się zastanawiać 🙂 Nigdy nie zawiodła więc na pewno stawi się w umówionym punkcie, zwłaszcza, że mieszka w Gdyni 🙂 O kurcze! to by było coś znów razem poskakać na Openerze i to przez tyyle dni. Poza tym w tym roku w maju siostra zaręczyła się i zanim Szwagier porwie mi ją do swojego życia fantastycznie byłoby nałapać piękne wspólne wspomnienia 🙂
komentarz
Ula 2019-06-17 15:53:23
Rozmowa z Agą mogłaby wyglądać tak: - Aga, jedziemy na Openera. Mam karnety. Tak, wygrałam. Nie martw się o walizkę, pożyczyłam od brata. Rozmawiałam z sąsiadką, chętnie zajmie się twoimi kotami, wiesz jak ona je lubi. W pracy załatwiłam już nam wolne. Ale znam Agę jak nikt i raczej wyglądałoby to tak: - Aga, wygrałam karnety, jedziemy na Openera.. - AAAAAAAAAAAAA! – tak, to okrzyk radości Agi 🙂
komentarz
Andrzej 2019-06-17 15:05:06
Dzwonię do syna Daniela i mówię, poproś swojego dyrektora żeby udzielił urlopu bo mam bilety na Openera. Występ The Smashing Pumpkins jest w naszym zasięgu. Wiem, że ten wyjazd to karkołomny pomysł ale zrobię wszystko żeby się udało. Mimo, że bilety na PKP wyprzedane damy radę dojechać autostopem. Nocleg załatwię u znajomego marynarza. Bierz wolne a wszystkie niedogodności wynagrodzi nam muzyka.
komentarz
Paweł 2019-06-17 12:51:51
Żono moja śliczna... Pakuj się... Babcia do dzieci już jedzie a my znikamy na chwilę... Ale nie w dwie walizki... Maks jedna... Suszarka nie potrzebna... Wygodne buty i kiecka Ci wystarczą....
komentarz
Kamil 2019-06-17 12:30:11
Kasia, 3-6 lipca jedziemy na Openera. Wygrałem bilety od Orange. Dzwoń do Weroniki i jej powiedz, że zostaje z kotami

AKTUALIZACJA: OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW

Świetne zgłoszenia. Myślę, że większości osób nie trzeba namawiać na wyjazd na Open’er Festival Powered by Orange. Gratuluję, bo najbardziej komisji spodobały się pomysły Łukasza i Dominika. Każdy z nich otrzyma podwójny karnet. Lećcie w muzyczny kosmos. Miłej zabawy! Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

Zainteresował Cie wpis? Jeśli chcesz otrzymywać informacje prasowe, zostaw nam swój adres e-mail
Napisz do Nas
Udostępnij: Orange Warsaw Festival 2019 za nami – dziękujemy!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Drzewo. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 20:57 06-06-2019
  A przed nami jeszcze Kraków i Gdynia :) Będzie się działo :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 21:38 06-06-2019
   Z darmowym wi-fi na koncertach, a nie z pakietami neta, jak to było rok temu... :(
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 10:55 07-06-2019
    emitelek ale napisz mi dlaczego z okazji OWF i innych wydarzeń muzycznych darmowy pakiet ma być przyznawany wszystkim klientom? Ja uważam że pakiet ten powinien być tylko dla uczestników imprez muzycznych - dla osób które kupiły bilet. Niech będzie to pakiet mobilny jak najbardziej - kodem aktywacyjnym byłby unikatowy numer biletu. Swojego czasu była promocja na darmowe mb w batonach Lion - tam każdy kod był inny, więc.....myślę że jest to do zrobienia. I tak np jednodniowy karnet dawałby 10 GB, 2 dniowy 20 GB na 31 dni :) I uważam że byłoby to zagranie fair play w stosunku do osób które kupiły bilety - bo z jakiej racji mają być one sponsorami pakietu dla innych? Każdy bonusowy/darmowy pakiet dla każdego operatora = strata.
    Odpowiedz
    • komentarz
     emitelek 20:46 07-06-2019
     Jaka strata??? Przecież to marketing! :D Tak naprawdę to mi to powiewa, że nie dali, bo były na tylko kilka dni... W telefonie dual korzystam z coca-coli - wiesz o co chodzi ;)
     Odpowiedz
     • komentarz
      mike278 21:50 07-06-2019
      Emitelek a marketing jest za darmo dla operatora? :) Przyzwyczajajmy się. Oferty będą się pogarszać (patrz Plany Mobilne i nowe oferty Playa), reszta za moment pójdzie w ich ślady. Taniej już było. Po prostu.
      Odpowiedz
      • komentarz
       Piotr Domański 08:46 10-06-2019
       Czy gorsze, chyba bogatsze? W ciągu ostatnich lat, w czasie których ceny nie rosły, wprowadziliśmy VoLTE, WiFi Calling, eSIM, opłaty za usługi w roamingu w UE poleciały na łeb na szyję, poszerzyliśmy zasięg 4G LTE i znacznie, znacznie agregację pasm. Powiększane były także paczki danych.
       Odpowiedz
       • komentarz
        mike278 14:20 10-06-2019
        Piotrze będę generalizował. Możecie sobie pozwolić na dodawanie różnych rzeczy bo spora grupa ludzi (większość ?) nie skorzysta po prostu. I tyle. Co komu po Spotyfi skoro nawet muzyki ze smartfona czy youtuba nie słucha? A ceny wzrastają. Ja tego nie potępiam, spokojnie. Taniej już mieliśmy a skoro chleb drożej nieprzerwanie to czemu operatorzy mieli by iść inną drogą? Choć fakt, wolałbym płacić ile płacę obecnie :)
        Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 21:46 06-06-2019
  Fajnie, że frekwencja była wysoka.
  Odpowiedz

Muzyka

Festiwalowy konkurs – wygraj karnety na OWF i Samsung Galaxy S10! (15)

Kasia Barys

17 maja 2019

Festiwalowy konkurs – wygraj karnety na OWF i Samsung Galaxy S10!
15

Muzycznym krokiem zbliżamy się do Open’er Festival Powered by Orange 2019. 3 – 6 lipca w Gdyni będzie można pobawić się w różnorodnych rytmach serwowanych przez m.in. Kylie, Travis Scott, Kodaline, The Smashing Pumpkins, czy Lana Del Rey.

#chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange! Jak? Weź udział w konkursie, do wygrania podwójny karnet na festiwal. Mam dla was dwie takie nagrody.

Konkurs rozpoczyna się 17.06.2019 r. o godzinie 12:00 i trwa do dnia 24.06.2019r. do godziny 12:00.

Wyobraź sobie, że jest czwartek 4 lipca i właśnie odebrałeś 2 karnety na Open’era. Sztos! To mega niespodzianka. Do kogo zadzwonisz i jak przekonasz tą osobę, żeby za godzinę była gotowa do wyjazdu. Zadanie konkursowe brzmi tak: „Szybka zmiana planów! W jaki sposób przekonałbyś wybraną drugą osobę na dołączenie do Ciebie na spontaniczny wyjazd na Open’era?”

A w tamtym roku na Open’erze było tak: mediateka.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Magdalena 2019-06-24 11:59:40
Rozmowa telefoniczna: -Siema! Co tam u Ciebie? Jak życie? Masz robotę w weekend? [-.....] - Okeej super. A powiedz mi co tam z psami? Może na wieś chciałyby pojechać? Przydałoby im się nie? Pobiegają sobie! [- ..... ] -No, ja to mam zawsze rację ;p Opener niedługo, ktoś tam jedzie ze znajomych? [-.....] -Kurde, to były czasy, świetnie było ostatnim razem, taaaki klimat, chill warto tam być chociaż raz, nie? [-.....] -No właśnie, to widzisz sprawa jest! Wracamy szukać Jarka! [-......] Jaaaareeeeek! [- Jaaaaaaareeeeeeeeek - ja Cię odnajdę!!!!! - będę po Ciebie o 14]
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:57:41
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się szybko! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:54:44
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:28:20
- Czesc Tate Pjoter mówi, Jedziemy na Łopenera. - Żadnego Łopenera wybij sobie z głowy, matka Ci w televizorni puści to zobaczysz. - Tate ale to za darmo jest. - A to co od razu nie mówisz!, jedziem Pjoter, Łojciec Ci pokaże jak si tańczy na takich dożynkach!
komentarz
Piotr 2019-06-24 11:27:35
Słuchaj mnie uważnie! Nie ma czasu na wyjaśnienia! Od teraz nazywasz się Tomek Orłowski i za 4 godziny wsiadasz ze mną w pociąg do trójmiasta. Przekażę Ci kopertę, zawierająca bilet na festival Open'er, -na teren którego musimy się przedostać! Pamiętaj że będą Nas obserwowali! Trzeba wtopić się w tłum -tańczyć, zbijać piątki i sprawiać pozory świetnej zabawy! W piątek pójdziesz na koncert Kylie Minogue i tam będzie czekała na Ciebie nasza łączniczka. To najpiękniejsza dziewczyna pod sceną. -Będziesz wiedział która! Musisz poprosić ją do tańca a później zaproponować piwo. Rozmowa będzie się kleić i wtedy wykonasz umówiony sygnał jakim jest pocałowanie jej w usta! Dostaniesz od niej kod w formie numeru telefonu! Pilnuj go uważnie! To sprawa życia i śmierci! Jeśli tylko nie dasz się zdekonspirować, Twoja misja ma szanse zakończyć się pełnym sukcesem! Powodzenia!
komentarz
Paula 2019-06-24 11:25:06
Dzwonię do narzeczonego! Mamy bilety i lecimy na Opener’aaaa poszaleć ostatni raz przed ślubem ! Pokazać ze wcale nie „dziadziejemy” i ze potrafimy się bawić:) zaraz będziemy uwiązani zapraszaniem gości i moja praca po wakacjach (powrót do szkoły)! i to będzie nasz „pierwszy raz” na takim evencie !:) co z tego ze zaraz 30stka! To trzeba zrobić zanim stuknie !:)) lecimy Kochanie !!:))
komentarz
Paweł 2019-06-24 11:23:36
Monika, pakuj gacie na zmianę! Jedziemy na Death Grips! Open’er wzywa!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:39
Dzwonię do młodszej siostry, słuchaj mam bilety na Openera! Ona ma teraz wakacje, a poza tym wie, że w tym roku wystąpi Lana Del Rey, którą uwielbia. Tym samym miałbym ułatwione zadanie. Nie musiałbym jej zbytnio namawiać. Decyzję o wyjeździe podjęłaby w sekundę. Gdyby jednak przypadkiem stawiałaby opór, powiedziałbym, że jest wybrańcem, inni mogą tylko o tym pomarzyć. Niech żyje przygoda!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:15
Cześć Tate tu Pjoter Tate pakuj sandaly i skarpety w torbę od biedry bo lecimy na łopenera.
komentarz
Julia 2019-06-24 10:39:44
-J: Cześć Gosia, szybka zmiana planów! Chcesz jechać na Openera? -G: Chcę! -J: Chcesz - masz, wyjeżdzamy za godzinę 🙂 (komentarz: takie wydarzenie zdecydowanie nie wymaga długiego przekonywania, szczegółnie Gosi, która z natury jest nieasertywna ;))
komentarz
Sebastian 2019-06-24 02:26:18
Słuchaj przyjacielu, poważna sprawa, Pakuj się, szykuje się niezła zabawa. Mam w ręku 2 karnety na Openera, A tam panuje najlepsza atmosfera. Jeden jest dla mnie, ale drugi wolny, Potraktuj to jak obowiązek szkolny! Niepowtarzalna szansa przed Tobą, Najlepsze koncerty są tam ozdobą. Musisz pojechać tu ze mną zatem, Bo ponoć jesteś muzyki pasjonatem, Z kolei dla mnie jest całym światem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 23:58:06
Orange bilet mi podarowało, toż to szczęście jakich mało! Wnet dzwonię do przyjaciela, pytam o czas wolny, on spać się wybiera. Mówię: Stary, jedziemy na Openera! ten w bieg do drzwi niczym gazela. Nie trzeba zachęcać niespodziewanie, Lana i The Strokes zrobili to za mnie! Kierunek? Kosakowo! Łodzią, stopem, może rowerowo? Na nogach pójdę i kumpla poniosę, perspektywę koncertów mając przed nosem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 22:19:06
Zadzwoniłabym do mojego chłopaka krzycząc, ze opaski koncertowe, które zamówiłam nie będą tylko ozdobą do ramki! Ostatecznie przekonałabym go nocowaniem w namiocie na jakiejś dzikiej plaży (uwielbia takie romantyczne klimaty) i robieniem sobie zdjęć instaxem na polu festiwalowym.
komentarz
Artur 2019-06-23 21:53:52
Kochanie wiem, że zbliża się kolejna rocznica naszego ślubu, że mamy umówioną romantyczną kolację przy świecach i wieczór tylko dla siebie, że to miał być czas tylko dla nas, ale wybacz - musimy zmienić plany. Co byś powiedziała na weekend w Gdyni? OK? No to w te pędy pakujmy się i ruszajmy na... OPENERa! I co Ty na to? 😀
komentarz
Krzysztof 2019-06-23 21:40:33
Pamiętasz ostatniego Open'era? W tym roku tez musisz spakować się w 30 minut!
komentarz
Karolina 2019-06-23 21:21:39
To proste - dzwonię do mojego przyjaciela, który jest mega fanem praktycznie wszystkich tegorocznych gwiazd. Obiecuję mu, że nas spakuję, zadbam o transport i zabiorę go na pyszną rybkę w Gdyni. Ostatecznym argumentem byłoby wyrecytowanie programu na każdy dzień, a mój BFF byłby skłonny rzucić pracę, żeby tylko pojawić się na największym muzycznym wydarzeniu w Polsce!
komentarz
Cezary 2019-06-23 21:06:16
Zadzwonił bym do przyjaciela z dzieciństwa mówiąc mu tak: Pośpiesz się człowieku, czeka Cię open'er na miarę XIX wieku. Nie mamy na przygotowania nawet dnia. Pośpiesz się szybciej. Czy mam Cię pchać? Tym pędem będę u Ciebie pod domem. Bo nie wiem czy wiesz, ale jedziemy Twoim samochodem 🙂 Rzeczy żadnych nie bierz sam, Ja już wszystko dla Ciebie mam.
komentarz
Grzegorz 2019-06-23 13:33:44
Dzwonię do brata. Od kilku miesięcy bardzo chce zmienić pracę. Wykręcam numer i "Ej,Brat. Jedziemy na Openera. Mam darmowe bilety. Wychillujemy się, pobawimy i co najlepsze uciekniemy z roboty bo wyjazd za godzinę."
komentarz
Agata 2019-06-23 13:01:56
Łukasz jest na misji na Księżyc. Wygrałam dwa karnety na Open'era i próbuję wyprosić NASA, żeby mnie z nim połączyli. Skłamałam, że sytuacja jest krytyczna i się udało. Odbiera i opowiadam, mam karnety. Tłumaczy, że nie może, ale mówię, musisz wrócić, motyw Open'era to kosmonauci, nie musisz się nawet przebierać! To go przekonało, zrobili lądowanie w Gdyni i przybiegł w stroju prosto pod scenę.
komentarz
Izabela 2019-06-23 11:50:28
Pojawienie się przed domem chwile po 18 urodzinach z mnóstwem balonów mówi samo za siebie. A bilet, który trzymałabym w rękach z pewnością wywołałby łzy i sprawił, że wszelkie plany przestałyby mieć znaczenie. Ponoć 18 musi być niezapomniana, a lepszego sposobu, by to udowodnić nie ma! Poza tym prezentom się nie odmawia, prawda?
komentarz
Łukasz 2019-06-22 15:30:11
- Hej, wygrałem bilety na Open’era. Jedziemy! - Wow, super, akurat słuchałem opener’owej playlisty! Ale ja nie dam rady, mam do zrobienia kilka rzeczy do pracy, a goni mnie deadline. - No co ty, na pewno w strefie Orange będzie internet. Usiądziesz tam sobie z tabletem między koncertami i załatwisz co trzeba, a potem pójdziemy na burgera. - To zmienia postać rzeczy – połączenie obowiązków i przyjemności. Wchodzę w to!
komentarz
Gosia 2019-06-22 14:43:06
"Halo stary, pakuj kurtkę, wyjeżdżamy dziś we dwójkę. Za godzinę pociąg startuje. I do Gdyni nas teleportuje. Pytasz po co, jak i gdzie? Już Ci mówię, nie złość się. Orange na blogu konkurs zorganizowało. I wnikliwie wyniki analizowało. Można było wygrać konkurs wielki. I wybrali mnie,OOOO dzięki! Zmiana planów nie wybiera, wyjeżdżamy dziś na Open'era."
komentarz
Piotr 2019-06-22 09:43:40
Dzwonię do Ciebie bo mam mega, wypasioną informację. Budzę się,  rano dostaję wiadomość od przyjaciół z Orange, że wysupłali dwa karnety na Opener,a i mogą mi je podarować. Uwierzysz teraz, że jestem w czepku urodzony? Nie mogę uwierzyć swojemu szczęściu i dzwonię podzielić się tą radosną informacją. Mam dla Ciebie propozycję z tych, nie do odrzucenia. Czy możesz rzucić wszystko w diabły i jesteś na tyle rozgarnięty, że spakujesz się w ciągu godziny? Właśnie tylko tyle mamy czasu. Nie wiem czy ci wcześniej mówiłem ale w tym roku na festiwalu wystąpi Perry Farrell, lider Jane,s Addiction i Porno For Pyros, założyciel i organizator pierwszego objazdowego festiwalu rockowego Loolapalooza. Facet jest niesłychanie kreatywny, totalnie szalony i zakręcony a do tego kontrowersyjny. Jego koncerty to widowiska z pogranicza teatru i baletu. Nieodłącznymi elementami show są popisy kaskaderów cyrkowych, akrobatów, tancerek, połykaczy ognia i aktorów. Na scenę zawsze wnosi walizki banknotów 100 dolarowych ze swoją podobizną i rozrzuca wśród widzów. Jestem pewien, że ten występ będzie pełen atrakcji, emocji i dobrej muzyki. Kończę żeby dać ci chwilę na spakowanie. Wiesz co ze sobą zabrać? Ok. bierz nogi za pas i wbijaj na dworzec.
komentarz
Joanna 2019-06-22 00:19:42
Siema! Nie uwierzysz co dla ciebie mam! Gwarantuje przednią zabawę, mnóstwo niesamowitych wspomnień oraz muzykę na żywo na łonie natury. Jedyne czego potrzebujesz to kalosze, krem z filtrem i namiot. Ewentualnie możesz zabrać kwiatowe wianki na głowę - one nigdy się nie zestarzeją. Przeciwdeszczowe peleryny zostały mi po poprzednim roku. Nie, to nie obóz harcerski. To największe muzyczne wydarzenie tego roku! Zapewniam cię, że w żadnym innym miejscu w Polsce nie poczujesz tak wyjątkowego klimatu ani nie zobaczysz tak wielu artystów w ciągu zaledwie 4 dni. Jeśli nadal ci mało - dorzucam moje towarzystwo. Rzuć wszystko co robisz, nakarm kota, zbieraj się i już myśl jak mi się odwdzięczysz, bo zabieram cię na Open’era!
komentarz
Bartosz 2019-06-21 23:25:53
1. Pierwszy argument to jeden z najlepszych line-upów w Europie 2. Występuje Lana Del Rey, jej występ wywoła Lust for life. Jeżeli jej nie zobaczymy, pozostanie jedynie Summertime Sadness Jeżeli nie przekona żaden z powyższych argumentów, pozostanie recytacja autorskiego wierszyka: Gdy nadejdzie lipiec w Gdyni, Open'er na drobne się nie rozmieni. Gdy w środę Travis zrobi rozpierd*l na main stage'u nikt pod sceną nie będzie stał w miejscu, Diplo nie pozostanie gorszy i zaprosi swych wybitnych gości. Swoim show Marina roztopi Diamenty, może Jorja przygotuje dla nas prezenty? G-Eazy robi szał na Starym kontynencie, wobec tego nie zabraknie go na naszym największym krajowym evencie. Rosalía daleko mieć do nas nie będzie, czy przywiezie hiszpańską pogodę w prezencie? Finałowy dzień to istna petarda, na festiwalu zagości awangarda. Swej drogi Lany długo szukała, po różnych stylach wędrowała, aż swój niepowtarzalny wykreowała.
komentarz
Bartosz 2019-06-21 22:44:39
Chwytam za telefon i dzwonię do największego fana Lany Del Rey - Michała. Krótka wiadomość: „Michał! Za godzinę widzimy się na dworcu głównym, dziś bawimy z Laną!” Bez zbędnego gadania zobaczylibyśmy się w pociągu. 😀
komentarz
Rafał 2019-06-21 22:41:05
Siemanko, wygrałem dwa bilety na Openera i jedziemy na kolejną świetną edycje fetowalu, masz godzinę na spakowanie rzeczy!
komentarz
Marek 2019-06-21 22:40:25
Badania naukowe dowodzą, że ludzie na festiwalach wykazują wyjątkowo wysoki poziom szczęścia. Świetna atmosfera, letnia aura, muzyka i łatwość nawiązywania kontaktów wpływają na zwiększone odczuwanie przyjemności. Udowodniono także, że poziom endorfin we krwi rośnie wprost proporcjonalnie do spontaniczności decyzji o wzięciu udziału w imprezie. To możliwe? Open’er już dziś! Czekam przed domem.
komentarz
Michał 2019-06-21 22:34:08
Zapytałbym go czy chce podwójnie powtórzyć Orange Warsaw Festiwal, dlatego że w tym roku spędziłem z nim niesamowicie 2 dni na OWF, a Open'er to aż 4 pełne muzyki i atrakcji dni.
komentarz
Patryk 2019-06-21 15:19:38
To byłaby krótka rozmowa - "Stary, pakuj grilla, sandał, skarpety - mam kozak plan.", tu usłyszałbym "Oho, coś Ty znowu wymyślił, ja nie mam pieniędzy". "Nie tym razem ziom, ZA DARMO. Dwa bilety na Openera ogarnąłem z bloga Orange, idź do salonu, przenieś im wreszcie ten numer i powiedz "Dziękuje Pan Orange", a potem serio stary, kombinuj tego grilla, bo ja sałaty jeść nie będę."
komentarz
Karolina 2019-06-21 10:39:45
Zadzwonię do mojego narzeczonego (PS. chyba i tak to zrobią poza konkursem) - Kochanie, jest taka sprawa... Za 9 miesięcy nie pojedziemy na OPEN'era. Nie pojedziemy nigdzie 🙂 Będziemy mieć inne zajęcie 🙂 Możliwe, że przed Tobą jedyna okazja do szaleństwa bez trzymanki - później będą inne atrakcje. Masz godzinę na decyzję. Ja i Amelka czekają na odpowiedź... - Tak? Jedziemy bez dwóch zdań? Masz godzinę na zastanowienie się? Nie potrzebujesz godziny? Rozumiem 🙂
komentarz
Marysia 2019-06-21 09:13:54
Zadzwonię do taty i to jemu zaproponuję wypad na festiwal. Głównym argumentem, który będę miała w ręku to występ The Smashing Pumpkins. Tato masz godzinę na podjęcie decyzji o dołączenie do mnie na wyjazd na Opener,a. Wystąpi tam gwiazda rocka którą zawsze chciałeś zobaczyć na żywo a znasz ją bardzo dobrze z audycji radiowych i płyt ze swojej płytoteki. Pamiętam jak terroryzowałeś mnie ich muzyką, odtwarzając ciągle album "Adore". Jak podnieconym głosem mówiłeś, to przyszłość muzyki, która ożywi rockową tradycję. Czerpiąc ze starych wzorców stworzyli nagrania w których nie ma nic archaicznego. Muzyka uwodzi świeżością i ekscytuje pasją wykonania. Kolorytu i smaku podczas słuchania dodają skojarzenia z nagraniami Black Sabbath i zespołu Beck. Zwracałeś moją uwagę na osobiste teksty Billy,ego mówiące o jego dzieciństwie, o obciążeniach psychicznych powiązanych z karierą i snobizmie w świecie gwiazd rocka. Wiem, że kochasz muzykę The Samashing Pumpkins, podziwiasz Corgana za jego dokonania, więc nie daj się długo prosić. Uprzedzając Twoje pytanie, spakowałem namiot, kupiłem bilety na pociąg i już siedzę gotowy do wyjścia. Poproś mamę o wolne, powiedz, że po powrocie wszystkie zaległe prace wykonamy z nawiązką. Już się cieszę na wypad z Tobą, będziemy mieli więcej czasu dla siebie, pośmigamy po festiwalu, poznamy i pogadamy z nowo poznanymi ludźmi o takich samych zamiłowaniach. Jedziesz?, super, kocham Ciebie. Weź z półki tylko nasz niezbędnik koncertowy. T-sherty, smyczki, aerozol na komary, okulary słoneczne, płaszcze od deszczu, laremid i do zobaczenia na stacji. Pamiętaj masz tylko godzinę. Kocham Cię.
komentarz
Łukasz 2019-06-20 23:15:29
Uwaga!Uwaga! To nie są ćwiczenia! W Twym otoczeniu wykryto zagrożenia: zmęczenie, przepracowanie i nudą napromieniowanie. Proszę o natychmiastowe opuszczenie biurka i wyjście na parking gdzie zarządzona jest zbiórka. Nie panikuj, ewakuuje Cię w bezpieczną sferę zwaną w skrócie Openerem. Muzykoterapia wyleczy Cię z dolegliwości przez nowe znajomości, taniec, chillowanie oraz gwiazd obserwowanie.
komentarz
Kamil 2019-06-20 13:44:03
Zabrałbym 2 połówkę 🙂 podejrzewam nie musiałbym długi namawiać do spakowania / w końcu Koncert Kylie może się już w Polsce nie powtórzyć ! 🙂 w końcu poznaliśmy się przy can’t get you out of my head 🙂
komentarz
Anna 2019-06-20 06:41:54
Cała nasza rodzina jest zakręcona na punkcie muzyki. Mamy swoje ulubione gatunki muzyczne, słuchamy artystów których kochamy za ich muzykę i jeździmy na koncerty albo całą rodziną albo w różnych konfiguracjach. Tata zaszczepił w nas pasję słuchania muzyki. Pokazał jak fajnie można spędzić czas słuchając płyt, jadąc na koncerty i festiwale muzyczne. Najpierw pokazał mamie piękny świat dźwięków a potem nam po kolei jak przychodziliśmy na świat. Tata słucha rocka, muzyki z lat swojej młodości, każdej dobrej, jaka warta jest posłuchania, mama i ja lubimy muzykę pop i pokrewne jej gatunki. Musi być rytmicznie żeby potupać nóżką, pośpiewać i potańczyć. Brat mój uwielbia rap, hip hop i różne kolaboracje z tymi stylami. Każdy jest zakręcony na punkcie muzyki i nie wyobraża sobie ani chwili bez ulubionych nagrań. Open,er to najlepszy i najwspanialszy festiwal muzyczny w Europie, nasza duma narodowa, coś czym możemy chwalić się na całym świecie. Czas festiwalu to święto muzyczne każdego kto kocha muzykę. Jego wyjątkowość polega na różnorodności, otwartości i starannym doborze wykonawców. Jadąc na festiwal z góry jest wiadomo, że każdy podczas tych kilku dni znajdzie coś dla siebie. Warto być otwartym i posłuchać innych wykonawców z którymi nie zawsze nam po drodze. Dowiadując się, że odbieram za godzinę bilety na Opener,a mam o tyle dobrze, że mogę wykonać trzy telefony i zapytać kto jest "czasowy" i jedzie ze mną na muzyczne święto do Gdyni. Wiem, że wszyscy rzucą swoje obowiązki i będą chcieli jechać. Będzie dym i złość jak wybiorę jedną osobę z rodziny a pozostałe pominę. Jeździmy przez cały rok na koncerty ale wszyscy traktujemy Opener jak podsumowanie, zwieńczenie naszych muzycznych wyjazdów. Dla nas jest to autentyczne święto, czas wymiany refleksji z innymi fanami, czas na spotkania do bladego świtu. Dzwonie do brata i mówię, rób co chcesz, kombinuj, masz tylko godzinę na załatwienie swoich spraw bo wyjeżdżamy na festiwal. Składaj plecak, o prowiant się nie martw bo kupimy coś po drodze. Ciocia Halina poinformowana i czeka na nas w swoim domu z wygodnymi łóżkami i pysznym jedzeniem. Odwołaj spotkania, uprzedź szefa w firmie, poproś sąsiada, żeby podlał kwiatki, nakarmił i wyprowadził psa. O nic więcej się nie martw, wszystko będzie ok. Jedziemy przeżyć największą przygodę tego lata. Jesteś gotowy? Już od godziny?. Jak ja to lubię usłyszeć od Ciebie. W takim razie do spotkania za kilka chwil.
komentarz
Weronika 2019-06-19 20:39:17
Zadzwonię do mojej siostry i powiem, że : Hej hej wiesz, ze opener 2019 niestety zdarza się tylko raz w roku a do tego krasnoludki przyniosły karnety? Poza tym The Strokes i Greta Van Fleet wpadają dzisiaj do Kosakowa i nie będą na Ciebie czekać... so hurry up ! Do pracy jeszcze zdążysz iść w tym roku a OPENER 2019 się nie powtórzy i nie nadrobisz tej zaległości na KOLEJNYM OPENERZE. Wyobrażasz sobie te wyrzuty sumienia, depresje przez kolejny rok , koszmary czy brak tych WSPOMNIEŃ i wódki z cydrem ?! Ja tez nie.. wiec po mojej mowie motywacyjnej zostało Ci 50 minut na spakowanie. Tankuje i wyjeżdżam 🙂 Cheers!
komentarz
Marek 2019-06-19 11:43:42
Przyjacielu czas na szybką zmianę planów. Wiem, że Twoją pasją jest triathlon, a moją leniwe kibicowanie Ci, więc możemy połączyć nasze pasje i uprawiać triathlon muzyczny, na który składa się bieg między scenami na Openerze, a w czasie, gdy nie ma koncertów pływać w morzu, a rowerami będziemy poruszać się po Gdyni, najbardziej ekologicznym środkiem transportu, który pozwoli nam uniknąć korków w mieście. Pakuj się, bo trzeba spieszyć się na start.
komentarz
Eryk 2019-06-19 06:22:22
Dzwonię do mojej dziewczyny Kingi, którą pewnie byłaby w pracy. Po odebraniu telefonu informuję ją że nareszcie po wielu latach marzeń może je w końcu ze mną spełnić i ujrzeć na żywo Swedish House Mafia na Open'erze. Pewnie koleżanki by ją zastąpiły na stanowisku i szybko wyruszyła by w wspólną podróż!
komentarz
Karol 2019-06-18 20:26:11
Zadzwoniłbym do Tej Jedynej i przekonał ją ukrytym przekazem i obietnicami! Hej, czy ktoś słyszy mnie, że to dziś jest ten dzień…OPENERa #D.Zawiałow Kiedy zacznie się ściemniać…a moja ręka jak skrzydło zasłoni Cię…odpocznij…na Openerze! #Fisz Zbuduje Ci dom będziesz miała taki szałas na hałas #Bitamina I nawet jak myślisz, że ostatnie słowo to joker na argumenty…JEDŹMY na Openera #Sokół Dance, it's all I wanna do, so won't you dance…at Opener? #K.Minogue AaAaAaAaAaaaaaaaaaaaaaa #Kamasi Washington* *Kamasi jest tak świetny, że Street Fighter Mas musiałem wplątać nawet pomimo, że nie posiada tekstu!!!!!
komentarz
Damian 2019-06-18 10:05:05
Gdy Open’er gra moja druga połowa jest gotowa!!! Pada hasło : pakowanko !! I już jemy śniadanko. Prysznic , picie , kanapusie i lecimy jak dwa strusie. Tu nie trzeba przekonywać , zmieniać planow itd!! Wsiadać w auto ,navi w Orange i do celu szybko doleć!!!!!
komentarz
Paweł 2019-06-17 21:02:31
Cześć Kochanie, mam bilety na super wydarzenie muzyczne. Od dwóch lat mówiłaś mi żebym Cię gdzieś zabrał na koncert, że pragniesz się odstresować, "wyskakać" w rytm muzyki. Wiem, opieka nad naszym dzieckiem pochłonęła nas w 101% - ale Nasz Misiek ma już 2 latka i wytrzyma trzy dni z dziadkami. Tak więc - dzwoń do swojej szefowej, bierzemy urlop na żądanie i za godzinę ruszamy.....chceszmasz......bilety na największe wydarzenie muzyczne w Polsce w 2019 roku 🙂
komentarz
Patryk 2019-06-17 19:03:44
Zadzwoniłbym do narzeczonej. Myślę, że takim monologiem napewno bym ją przekonał: Kochanie nie uwierzysz! Wygraliśmy na blogu Orange karnet dwuosobowy na Openera! Będzie niesamowita zabawa przy muzyce najlepszych artystów. Ja wiem, że bierzemy niedługo ślub, ale takie wydarzenie jest raz w roku! A na powiedzenie sobie "tak" mamy całe życie. Pomyśl tylko! Travis Scott! Nasz ulubiony raper! A do tego napewno będzie wiele innych atrakcji, bo przecież organizatorem jest Orange. Zawsze sie zgadzamy ze sobą, także spakuj najważniejsze rzeczy i za godzinę po Ciebie będę. Jedziemy do Gdyni! Kocham Cię, papa.
komentarz
Karolina 2019-06-17 18:24:43
Dzwonię do chłopaka. On odbiera i mówię mu - "Czwartek to mały piątek. Zbieraj się z roboty, jedziemy na Openera za darmoszkę. Widzimy się za godzinę SAM WIESZ GDZIE. (Chodzi o drogę z której zawsze ruszamy stopem w świat). Weź kabanosy i namiot. Kocham Cię".
komentarz
Joanna 2019-06-17 17:52:08
To by było wg schematu! zadzwonię do siostry i powiem to co zwykle mówię, jak mam dobre wieści do przekazania: "Olga mogę Ci coś zaśpiewać?" Olga zapewne odpowie z dużą dozą ostrożności: "coś Ty tam znowu zbroiła?" Odpowiedź będzie jedna "pamiętasz jak w 2011 r. bawiłyśmy się na Openerze na koncercie hm Coldplay-a? Czas to powtórzyć! Za godzinę widzimy się na stacji PKP, nie przyjmuję odmowy, to nie żart, szykuj się!!" - no i tu szybko się rozłączam zanim zacznie się zastanawiać 🙂 Nigdy nie zawiodła więc na pewno stawi się w umówionym punkcie, zwłaszcza, że mieszka w Gdyni 🙂 O kurcze! to by było coś znów razem poskakać na Openerze i to przez tyyle dni. Poza tym w tym roku w maju siostra zaręczyła się i zanim Szwagier porwie mi ją do swojego życia fantastycznie byłoby nałapać piękne wspólne wspomnienia 🙂
komentarz
Ula 2019-06-17 15:53:23
Rozmowa z Agą mogłaby wyglądać tak: - Aga, jedziemy na Openera. Mam karnety. Tak, wygrałam. Nie martw się o walizkę, pożyczyłam od brata. Rozmawiałam z sąsiadką, chętnie zajmie się twoimi kotami, wiesz jak ona je lubi. W pracy załatwiłam już nam wolne. Ale znam Agę jak nikt i raczej wyglądałoby to tak: - Aga, wygrałam karnety, jedziemy na Openera.. - AAAAAAAAAAAAA! – tak, to okrzyk radości Agi 🙂
komentarz
Andrzej 2019-06-17 15:05:06
Dzwonię do syna Daniela i mówię, poproś swojego dyrektora żeby udzielił urlopu bo mam bilety na Openera. Występ The Smashing Pumpkins jest w naszym zasięgu. Wiem, że ten wyjazd to karkołomny pomysł ale zrobię wszystko żeby się udało. Mimo, że bilety na PKP wyprzedane damy radę dojechać autostopem. Nocleg załatwię u znajomego marynarza. Bierz wolne a wszystkie niedogodności wynagrodzi nam muzyka.
komentarz
Paweł 2019-06-17 12:51:51
Żono moja śliczna... Pakuj się... Babcia do dzieci już jedzie a my znikamy na chwilę... Ale nie w dwie walizki... Maks jedna... Suszarka nie potrzebna... Wygodne buty i kiecka Ci wystarczą....
komentarz
Kamil 2019-06-17 12:30:11
Kasia, 3-6 lipca jedziemy na Openera. Wygrałem bilety od Orange. Dzwoń do Weroniki i jej powiedz, że zostaje z kotami

AKTUALIZACJA: OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW

Świetne zgłoszenia. Myślę, że większości osób nie trzeba namawiać na wyjazd na Open’er Festival Powered by Orange. Gratuluję, bo najbardziej komisji spodobały się pomysły Łukasza i Dominika. Każdy z nich otrzyma podwójny karnet. Lećcie w muzyczny kosmos. Miłej zabawy! Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

Udostępnij: Festiwalowy konkurs – wygraj karnety na OWF i Samsung Galaxy S10!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Flaga. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  kamieni_kupa 14:58 24-05-2019
  Jako można pisać na www, że "macie czas do piątku 24 maja" jakby konkurs trwał do końca dnia, a w regulaminie jest, że do 12:00 trwa i konkurs zakończony, nie da się wziąć udział. Myślcie trochę i nie wkurzajcie ludzi.
  Odpowiedz
  • komentarz
   kluska 16:38 24-05-2019
   wystarczy czytać regulamin, to podstawa. tutaj i tak większość zgłoszeń przekracza 400 znaków, sami sobie winni.
   Odpowiedz
   • komentarz
    tata 23:31 24-05-2019
    Oczywiście, że należy czytać regulaminy, ale jeśli w treści wpisu jest podane "Macie maksymalnie 400 znaków i czas do piątku 24 maja.", to spodziewam się, że do północy. A mogła Autorka napisać "do piątku 24 maja do 12:00" i nie byłoby niejasności - polecam to pod rozwagę na przyszłość :)
    Odpowiedz
    • komentarz
     kamil 13:16 25-05-2019
     Bardzo dobrze, że tak robią. To właśnie pokazuje, że ludzie nie czytają regulaminu.
     Odpowiedz
     • komentarz
      tata 23:18 25-05-2019
      Idąc takim tokiem rozumowania notka powinna składać się z tytułu "Festiwalowy konkurs", a w treści powinno znaleźć się zapis "Szczegóły w regulaminie: link-do-regulaminu" ;)
      Odpowiedz
  • komentarz
   tata 23:26 24-05-2019
   No właśnie, ja też się "naciąłem". Wieczorem człowiek ma czas, wymyśli coś fajnego, chce to zgłosić a tu "Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.". Zgłoszenia zawsze były przyjmowane do północy, tym bardziej w tym przypadku wypadało napisać, że czas jest do piątku do 12:00.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Wercix 17:57 24-05-2019
  Chyba się spóźniłam, trudno. Na pytanie i tak odpowiem z miłą chęcią. NICKELBACK. To jest odpowiedź na Wasze pytanie. Uwielbiam ich muzykę, słowa i styl. Bardzo bym chciała pójść na ich koncert, ale zadowoliłby mnie nawet streaming z ich koncertu :) Pozdrawiam ciepło :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kinia - Aureoola 20:16 24-05-2019
  Wow ! Gdybym miła nieograniczony transfer danych, z pewnością obejrzałabym koncert Kygo, on swoją muzyką, zawsze potrafi sprawić ze czujesz się jak na prawdziwym koncercie, przy jego utworach nie da się usiąść, nogi same rwą się do tańca. Z takim nieograniczonym transferem mogłabym poczuc się jakbym była na jego rzeczywiście na tym koncercie i to nawet siedziac na plaży przy dobrym drinku, nie mając obaw o to ze zaraz coś mi się zatnie. To by było coś 😍❤️
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kasia Barys 12:36 27-05-2019
  Dzięki za tyle zgłoszeń. Tyle cudownych koncertów i chwil można byłoby odtworzyć czy nie przegapić dzięki streamingowi i wyzerowanym transferom danych. Czysta przyjemność! Zwycięzcy nagród to Joanna 2019-05-24 01:43:35 i Mikołaj 2019-05-22 04:13:06 Będą bawić się na Orange Warsaw Festival 2019. Miłej zabawy
  Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 13:26 27-05-2019
   Gratulacje :-)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Andy7 13:49 27-05-2019
   czy będziecie może organizowali jakiś konkurs w którym trzeba będzie się jakoś inaczej wykazać? bo cały czas tylko konkursy tekstowe ;D pozdrawiam
   Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 14:36 27-05-2019
   Gratulacje :)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr 15:45 27-05-2019
   Wiedziałem, że nagrodę główną wygra odpowiedź nawiązująca do festiwalu orange hehe, a łudziłem się, że może faktycznie można napisać o dowolonym koncercie, no nóż, gratulacje...
   Odpowiedz
 • komentarz
  Paulina 17:48 27-05-2019
  Jest 27.05. W regulaminie ze wynika na stronie do 17:00. Jest 17:48 i nic...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Paulina 10:12 28-05-2019
   Sorry nie zauważyłam że wyniki w komentarzach...
   Odpowiedz

Muzyka

Zgarnij bilety na Orange Warsaw Festival 2019 (3)

Kasia Barys

16 maja 2019

Zgarnij bilety na Orange Warsaw Festival 2019
3

Muzycznym krokiem zbliżamy się do Open’er Festival Powered by Orange 2019. 3 – 6 lipca w Gdyni będzie można pobawić się w różnorodnych rytmach serwowanych przez m.in. Kylie, Travis Scott, Kodaline, The Smashing Pumpkins, czy Lana Del Rey.

#chceszmasz. Pojedź na Open’er Festival Powered by Orange! Jak? Weź udział w konkursie, do wygrania podwójny karnet na festiwal. Mam dla was dwie takie nagrody.

Konkurs rozpoczyna się 17.06.2019 r. o godzinie 12:00 i trwa do dnia 24.06.2019r. do godziny 12:00.

Wyobraź sobie, że jest czwartek 4 lipca i właśnie odebrałeś 2 karnety na Open’era. Sztos! To mega niespodzianka. Do kogo zadzwonisz i jak przekonasz tą osobę, żeby za godzinę była gotowa do wyjazdu. Zadanie konkursowe brzmi tak: „Szybka zmiana planów! W jaki sposób przekonałbyś wybraną drugą osobę na dołączenie do Ciebie na spontaniczny wyjazd na Open’era?”

A w tamtym roku na Open’erze było tak: mediateka.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Magdalena 2019-06-24 11:59:40
Rozmowa telefoniczna: -Siema! Co tam u Ciebie? Jak życie? Masz robotę w weekend? [-.....] - Okeej super. A powiedz mi co tam z psami? Może na wieś chciałyby pojechać? Przydałoby im się nie? Pobiegają sobie! [- ..... ] -No, ja to mam zawsze rację ;p Opener niedługo, ktoś tam jedzie ze znajomych? [-.....] -Kurde, to były czasy, świetnie było ostatnim razem, taaaki klimat, chill warto tam być chociaż raz, nie? [-.....] -No właśnie, to widzisz sprawa jest! Wracamy szukać Jarka! [-......] Jaaaareeeeek! [- Jaaaaaaareeeeeeeeek - ja Cię odnajdę!!!!! - będę po Ciebie o 14]
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:57:41
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się szybko! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Dominik 2019-06-24 11:54:44
Pamiętasz jak mi powiedziałaś? Że marzy Ci się spontaniczna podróż w nieznane. Ja Ci mówię, ściskając w ręku 2 karnety na Open'era: ♪ Popędzimy prosto w stronę słońca ☀ , zaznamy festiwalowego gorąca ♨ ! Bo tam, tylko w Gdyni 🇵🇱 , poczujemy się bardzo szczęśliwi 🍀 ! Zatracimy się w muzycznym 🎶 szale, zaliczymy wszystkie festiwale ⛺ ! ... ♪ Dobra! A teraz pakuj się! Musimy złapać pociąg!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:28:20
- Czesc Tate Pjoter mówi, Jedziemy na Łopenera. - Żadnego Łopenera wybij sobie z głowy, matka Ci w televizorni puści to zobaczysz. - Tate ale to za darmo jest. - A to co od razu nie mówisz!, jedziem Pjoter, Łojciec Ci pokaże jak si tańczy na takich dożynkach!
komentarz
Piotr 2019-06-24 11:27:35
Słuchaj mnie uważnie! Nie ma czasu na wyjaśnienia! Od teraz nazywasz się Tomek Orłowski i za 4 godziny wsiadasz ze mną w pociąg do trójmiasta. Przekażę Ci kopertę, zawierająca bilet na festival Open'er, -na teren którego musimy się przedostać! Pamiętaj że będą Nas obserwowali! Trzeba wtopić się w tłum -tańczyć, zbijać piątki i sprawiać pozory świetnej zabawy! W piątek pójdziesz na koncert Kylie Minogue i tam będzie czekała na Ciebie nasza łączniczka. To najpiękniejsza dziewczyna pod sceną. -Będziesz wiedział która! Musisz poprosić ją do tańca a później zaproponować piwo. Rozmowa będzie się kleić i wtedy wykonasz umówiony sygnał jakim jest pocałowanie jej w usta! Dostaniesz od niej kod w formie numeru telefonu! Pilnuj go uważnie! To sprawa życia i śmierci! Jeśli tylko nie dasz się zdekonspirować, Twoja misja ma szanse zakończyć się pełnym sukcesem! Powodzenia!
komentarz
Paula 2019-06-24 11:25:06
Dzwonię do narzeczonego! Mamy bilety i lecimy na Opener’aaaa poszaleć ostatni raz przed ślubem ! Pokazać ze wcale nie „dziadziejemy” i ze potrafimy się bawić:) zaraz będziemy uwiązani zapraszaniem gości i moja praca po wakacjach (powrót do szkoły)! i to będzie nasz „pierwszy raz” na takim evencie !:) co z tego ze zaraz 30stka! To trzeba zrobić zanim stuknie !:)) lecimy Kochanie !!:))
komentarz
Paweł 2019-06-24 11:23:36
Monika, pakuj gacie na zmianę! Jedziemy na Death Grips! Open’er wzywa!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:39
Dzwonię do młodszej siostry, słuchaj mam bilety na Openera! Ona ma teraz wakacje, a poza tym wie, że w tym roku wystąpi Lana Del Rey, którą uwielbia. Tym samym miałbym ułatwione zadanie. Nie musiałbym jej zbytnio namawiać. Decyzję o wyjeździe podjęłaby w sekundę. Gdyby jednak przypadkiem stawiałaby opór, powiedziałbym, że jest wybrańcem, inni mogą tylko o tym pomarzyć. Niech żyje przygoda!
komentarz
Tomasz 2019-06-24 11:14:15
Cześć Tate tu Pjoter Tate pakuj sandaly i skarpety w torbę od biedry bo lecimy na łopenera.
komentarz
Julia 2019-06-24 10:39:44
-J: Cześć Gosia, szybka zmiana planów! Chcesz jechać na Openera? -G: Chcę! -J: Chcesz - masz, wyjeżdzamy za godzinę 🙂 (komentarz: takie wydarzenie zdecydowanie nie wymaga długiego przekonywania, szczegółnie Gosi, która z natury jest nieasertywna ;))
komentarz
Sebastian 2019-06-24 02:26:18
Słuchaj przyjacielu, poważna sprawa, Pakuj się, szykuje się niezła zabawa. Mam w ręku 2 karnety na Openera, A tam panuje najlepsza atmosfera. Jeden jest dla mnie, ale drugi wolny, Potraktuj to jak obowiązek szkolny! Niepowtarzalna szansa przed Tobą, Najlepsze koncerty są tam ozdobą. Musisz pojechać tu ze mną zatem, Bo ponoć jesteś muzyki pasjonatem, Z kolei dla mnie jest całym światem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 23:58:06
Orange bilet mi podarowało, toż to szczęście jakich mało! Wnet dzwonię do przyjaciela, pytam o czas wolny, on spać się wybiera. Mówię: Stary, jedziemy na Openera! ten w bieg do drzwi niczym gazela. Nie trzeba zachęcać niespodziewanie, Lana i The Strokes zrobili to za mnie! Kierunek? Kosakowo! Łodzią, stopem, może rowerowo? Na nogach pójdę i kumpla poniosę, perspektywę koncertów mając przed nosem!
komentarz
Weronika 2019-06-23 22:19:06
Zadzwoniłabym do mojego chłopaka krzycząc, ze opaski koncertowe, które zamówiłam nie będą tylko ozdobą do ramki! Ostatecznie przekonałabym go nocowaniem w namiocie na jakiejś dzikiej plaży (uwielbia takie romantyczne klimaty) i robieniem sobie zdjęć instaxem na polu festiwalowym.
komentarz
Artur 2019-06-23 21:53:52
Kochanie wiem, że zbliża się kolejna rocznica naszego ślubu, że mamy umówioną romantyczną kolację przy świecach i wieczór tylko dla siebie, że to miał być czas tylko dla nas, ale wybacz - musimy zmienić plany. Co byś powiedziała na weekend w Gdyni? OK? No to w te pędy pakujmy się i ruszajmy na... OPENERa! I co Ty na to? 😀
komentarz
Krzysztof 2019-06-23 21:40:33
Pamiętasz ostatniego Open'era? W tym roku tez musisz spakować się w 30 minut!
komentarz
Karolina 2019-06-23 21:21:39
To proste - dzwonię do mojego przyjaciela, który jest mega fanem praktycznie wszystkich tegorocznych gwiazd. Obiecuję mu, że nas spakuję, zadbam o transport i zabiorę go na pyszną rybkę w Gdyni. Ostatecznym argumentem byłoby wyrecytowanie programu na każdy dzień, a mój BFF byłby skłonny rzucić pracę, żeby tylko pojawić się na największym muzycznym wydarzeniu w Polsce!
komentarz
Cezary 2019-06-23 21:06:16
Zadzwonił bym do przyjaciela z dzieciństwa mówiąc mu tak: Pośpiesz się człowieku, czeka Cię open'er na miarę XIX wieku. Nie mamy na przygotowania nawet dnia. Pośpiesz się szybciej. Czy mam Cię pchać? Tym pędem będę u Ciebie pod domem. Bo nie wiem czy wiesz, ale jedziemy Twoim samochodem 🙂 Rzeczy żadnych nie bierz sam, Ja już wszystko dla Ciebie mam.
komentarz
Grzegorz 2019-06-23 13:33:44
Dzwonię do brata. Od kilku miesięcy bardzo chce zmienić pracę. Wykręcam numer i "Ej,Brat. Jedziemy na Openera. Mam darmowe bilety. Wychillujemy się, pobawimy i co najlepsze uciekniemy z roboty bo wyjazd za godzinę."
komentarz
Agata 2019-06-23 13:01:56
Łukasz jest na misji na Księżyc. Wygrałam dwa karnety na Open'era i próbuję wyprosić NASA, żeby mnie z nim połączyli. Skłamałam, że sytuacja jest krytyczna i się udało. Odbiera i opowiadam, mam karnety. Tłumaczy, że nie może, ale mówię, musisz wrócić, motyw Open'era to kosmonauci, nie musisz się nawet przebierać! To go przekonało, zrobili lądowanie w Gdyni i przybiegł w stroju prosto pod scenę.
komentarz
Izabela 2019-06-23 11:50:28
Pojawienie się przed domem chwile po 18 urodzinach z mnóstwem balonów mówi samo za siebie. A bilet, który trzymałabym w rękach z pewnością wywołałby łzy i sprawił, że wszelkie plany przestałyby mieć znaczenie. Ponoć 18 musi być niezapomniana, a lepszego sposobu, by to udowodnić nie ma! Poza tym prezentom się nie odmawia, prawda?
komentarz
Łukasz 2019-06-22 15:30:11
- Hej, wygrałem bilety na Open’era. Jedziemy! - Wow, super, akurat słuchałem opener’owej playlisty! Ale ja nie dam rady, mam do zrobienia kilka rzeczy do pracy, a goni mnie deadline. - No co ty, na pewno w strefie Orange będzie internet. Usiądziesz tam sobie z tabletem między koncertami i załatwisz co trzeba, a potem pójdziemy na burgera. - To zmienia postać rzeczy – połączenie obowiązków i przyjemności. Wchodzę w to!
komentarz
Gosia 2019-06-22 14:43:06
"Halo stary, pakuj kurtkę, wyjeżdżamy dziś we dwójkę. Za godzinę pociąg startuje. I do Gdyni nas teleportuje. Pytasz po co, jak i gdzie? Już Ci mówię, nie złość się. Orange na blogu konkurs zorganizowało. I wnikliwie wyniki analizowało. Można było wygrać konkurs wielki. I wybrali mnie,OOOO dzięki! Zmiana planów nie wybiera, wyjeżdżamy dziś na Open'era."
komentarz
Piotr 2019-06-22 09:43:40
Dzwonię do Ciebie bo mam mega, wypasioną informację. Budzę się,  rano dostaję wiadomość od przyjaciół z Orange, że wysupłali dwa karnety na Opener,a i mogą mi je podarować. Uwierzysz teraz, że jestem w czepku urodzony? Nie mogę uwierzyć swojemu szczęściu i dzwonię podzielić się tą radosną informacją. Mam dla Ciebie propozycję z tych, nie do odrzucenia. Czy możesz rzucić wszystko w diabły i jesteś na tyle rozgarnięty, że spakujesz się w ciągu godziny? Właśnie tylko tyle mamy czasu. Nie wiem czy ci wcześniej mówiłem ale w tym roku na festiwalu wystąpi Perry Farrell, lider Jane,s Addiction i Porno For Pyros, założyciel i organizator pierwszego objazdowego festiwalu rockowego Loolapalooza. Facet jest niesłychanie kreatywny, totalnie szalony i zakręcony a do tego kontrowersyjny. Jego koncerty to widowiska z pogranicza teatru i baletu. Nieodłącznymi elementami show są popisy kaskaderów cyrkowych, akrobatów, tancerek, połykaczy ognia i aktorów. Na scenę zawsze wnosi walizki banknotów 100 dolarowych ze swoją podobizną i rozrzuca wśród widzów. Jestem pewien, że ten występ będzie pełen atrakcji, emocji i dobrej muzyki. Kończę żeby dać ci chwilę na spakowanie. Wiesz co ze sobą zabrać? Ok. bierz nogi za pas i wbijaj na dworzec.
komentarz
Joanna 2019-06-22 00:19:42
Siema! Nie uwierzysz co dla ciebie mam! Gwarantuje przednią zabawę, mnóstwo niesamowitych wspomnień oraz muzykę na żywo na łonie natury. Jedyne czego potrzebujesz to kalosze, krem z filtrem i namiot. Ewentualnie możesz zabrać kwiatowe wianki na głowę - one nigdy się nie zestarzeją. Przeciwdeszczowe peleryny zostały mi po poprzednim roku. Nie, to nie obóz harcerski. To największe muzyczne wydarzenie tego roku! Zapewniam cię, że w żadnym innym miejscu w Polsce nie poczujesz tak wyjątkowego klimatu ani nie zobaczysz tak wielu artystów w ciągu zaledwie 4 dni. Jeśli nadal ci mało - dorzucam moje towarzystwo. Rzuć wszystko co robisz, nakarm kota, zbieraj się i już myśl jak mi się odwdzięczysz, bo zabieram cię na Open’era!
komentarz
Bartosz 2019-06-21 23:25:53
1. Pierwszy argument to jeden z najlepszych line-upów w Europie 2. Występuje Lana Del Rey, jej występ wywoła Lust for life. Jeżeli jej nie zobaczymy, pozostanie jedynie Summertime Sadness Jeżeli nie przekona żaden z powyższych argumentów, pozostanie recytacja autorskiego wierszyka: Gdy nadejdzie lipiec w Gdyni, Open'er na drobne się nie rozmieni. Gdy w środę Travis zrobi rozpierd*l na main stage'u nikt pod sceną nie będzie stał w miejscu, Diplo nie pozostanie gorszy i zaprosi swych wybitnych gości. Swoim show Marina roztopi Diamenty, może Jorja przygotuje dla nas prezenty? G-Eazy robi szał na Starym kontynencie, wobec tego nie zabraknie go na naszym największym krajowym evencie. Rosalía daleko mieć do nas nie będzie, czy przywiezie hiszpańską pogodę w prezencie? Finałowy dzień to istna petarda, na festiwalu zagości awangarda. Swej drogi Lany długo szukała, po różnych stylach wędrowała, aż swój niepowtarzalny wykreowała.
komentarz
Bartosz 2019-06-21 22:44:39
Chwytam za telefon i dzwonię do największego fana Lany Del Rey - Michała. Krótka wiadomość: „Michał! Za godzinę widzimy się na dworcu głównym, dziś bawimy z Laną!” Bez zbędnego gadania zobaczylibyśmy się w pociągu. 😀
komentarz
Rafał 2019-06-21 22:41:05
Siemanko, wygrałem dwa bilety na Openera i jedziemy na kolejną świetną edycje fetowalu, masz godzinę na spakowanie rzeczy!
komentarz
Marek 2019-06-21 22:40:25
Badania naukowe dowodzą, że ludzie na festiwalach wykazują wyjątkowo wysoki poziom szczęścia. Świetna atmosfera, letnia aura, muzyka i łatwość nawiązywania kontaktów wpływają na zwiększone odczuwanie przyjemności. Udowodniono także, że poziom endorfin we krwi rośnie wprost proporcjonalnie do spontaniczności decyzji o wzięciu udziału w imprezie. To możliwe? Open’er już dziś! Czekam przed domem.
komentarz
Michał 2019-06-21 22:34:08
Zapytałbym go czy chce podwójnie powtórzyć Orange Warsaw Festiwal, dlatego że w tym roku spędziłem z nim niesamowicie 2 dni na OWF, a Open'er to aż 4 pełne muzyki i atrakcji dni.
komentarz
Patryk 2019-06-21 15:19:38
To byłaby krótka rozmowa - "Stary, pakuj grilla, sandał, skarpety - mam kozak plan.", tu usłyszałbym "Oho, coś Ty znowu wymyślił, ja nie mam pieniędzy". "Nie tym razem ziom, ZA DARMO. Dwa bilety na Openera ogarnąłem z bloga Orange, idź do salonu, przenieś im wreszcie ten numer i powiedz "Dziękuje Pan Orange", a potem serio stary, kombinuj tego grilla, bo ja sałaty jeść nie będę."
komentarz
Karolina 2019-06-21 10:39:45
Zadzwonię do mojego narzeczonego (PS. chyba i tak to zrobią poza konkursem) - Kochanie, jest taka sprawa... Za 9 miesięcy nie pojedziemy na OPEN'era. Nie pojedziemy nigdzie 🙂 Będziemy mieć inne zajęcie 🙂 Możliwe, że przed Tobą jedyna okazja do szaleństwa bez trzymanki - później będą inne atrakcje. Masz godzinę na decyzję. Ja i Amelka czekają na odpowiedź... - Tak? Jedziemy bez dwóch zdań? Masz godzinę na zastanowienie się? Nie potrzebujesz godziny? Rozumiem 🙂
komentarz
Marysia 2019-06-21 09:13:54
Zadzwonię do taty i to jemu zaproponuję wypad na festiwal. Głównym argumentem, który będę miała w ręku to występ The Smashing Pumpkins. Tato masz godzinę na podjęcie decyzji o dołączenie do mnie na wyjazd na Opener,a. Wystąpi tam gwiazda rocka którą zawsze chciałeś zobaczyć na żywo a znasz ją bardzo dobrze z audycji radiowych i płyt ze swojej płytoteki. Pamiętam jak terroryzowałeś mnie ich muzyką, odtwarzając ciągle album "Adore". Jak podnieconym głosem mówiłeś, to przyszłość muzyki, która ożywi rockową tradycję. Czerpiąc ze starych wzorców stworzyli nagrania w których nie ma nic archaicznego. Muzyka uwodzi świeżością i ekscytuje pasją wykonania. Kolorytu i smaku podczas słuchania dodają skojarzenia z nagraniami Black Sabbath i zespołu Beck. Zwracałeś moją uwagę na osobiste teksty Billy,ego mówiące o jego dzieciństwie, o obciążeniach psychicznych powiązanych z karierą i snobizmie w świecie gwiazd rocka. Wiem, że kochasz muzykę The Samashing Pumpkins, podziwiasz Corgana za jego dokonania, więc nie daj się długo prosić. Uprzedzając Twoje pytanie, spakowałem namiot, kupiłem bilety na pociąg i już siedzę gotowy do wyjścia. Poproś mamę o wolne, powiedz, że po powrocie wszystkie zaległe prace wykonamy z nawiązką. Już się cieszę na wypad z Tobą, będziemy mieli więcej czasu dla siebie, pośmigamy po festiwalu, poznamy i pogadamy z nowo poznanymi ludźmi o takich samych zamiłowaniach. Jedziesz?, super, kocham Ciebie. Weź z półki tylko nasz niezbędnik koncertowy. T-sherty, smyczki, aerozol na komary, okulary słoneczne, płaszcze od deszczu, laremid i do zobaczenia na stacji. Pamiętaj masz tylko godzinę. Kocham Cię.
komentarz
Łukasz 2019-06-20 23:15:29
Uwaga!Uwaga! To nie są ćwiczenia! W Twym otoczeniu wykryto zagrożenia: zmęczenie, przepracowanie i nudą napromieniowanie. Proszę o natychmiastowe opuszczenie biurka i wyjście na parking gdzie zarządzona jest zbiórka. Nie panikuj, ewakuuje Cię w bezpieczną sferę zwaną w skrócie Openerem. Muzykoterapia wyleczy Cię z dolegliwości przez nowe znajomości, taniec, chillowanie oraz gwiazd obserwowanie.
komentarz
Kamil 2019-06-20 13:44:03
Zabrałbym 2 połówkę 🙂 podejrzewam nie musiałbym długi namawiać do spakowania / w końcu Koncert Kylie może się już w Polsce nie powtórzyć ! 🙂 w końcu poznaliśmy się przy can’t get you out of my head 🙂
komentarz
Anna 2019-06-20 06:41:54
Cała nasza rodzina jest zakręcona na punkcie muzyki. Mamy swoje ulubione gatunki muzyczne, słuchamy artystów których kochamy za ich muzykę i jeździmy na koncerty albo całą rodziną albo w różnych konfiguracjach. Tata zaszczepił w nas pasję słuchania muzyki. Pokazał jak fajnie można spędzić czas słuchając płyt, jadąc na koncerty i festiwale muzyczne. Najpierw pokazał mamie piękny świat dźwięków a potem nam po kolei jak przychodziliśmy na świat. Tata słucha rocka, muzyki z lat swojej młodości, każdej dobrej, jaka warta jest posłuchania, mama i ja lubimy muzykę pop i pokrewne jej gatunki. Musi być rytmicznie żeby potupać nóżką, pośpiewać i potańczyć. Brat mój uwielbia rap, hip hop i różne kolaboracje z tymi stylami. Każdy jest zakręcony na punkcie muzyki i nie wyobraża sobie ani chwili bez ulubionych nagrań. Open,er to najlepszy i najwspanialszy festiwal muzyczny w Europie, nasza duma narodowa, coś czym możemy chwalić się na całym świecie. Czas festiwalu to święto muzyczne każdego kto kocha muzykę. Jego wyjątkowość polega na różnorodności, otwartości i starannym doborze wykonawców. Jadąc na festiwal z góry jest wiadomo, że każdy podczas tych kilku dni znajdzie coś dla siebie. Warto być otwartym i posłuchać innych wykonawców z którymi nie zawsze nam po drodze. Dowiadując się, że odbieram za godzinę bilety na Opener,a mam o tyle dobrze, że mogę wykonać trzy telefony i zapytać kto jest "czasowy" i jedzie ze mną na muzyczne święto do Gdyni. Wiem, że wszyscy rzucą swoje obowiązki i będą chcieli jechać. Będzie dym i złość jak wybiorę jedną osobę z rodziny a pozostałe pominę. Jeździmy przez cały rok na koncerty ale wszyscy traktujemy Opener jak podsumowanie, zwieńczenie naszych muzycznych wyjazdów. Dla nas jest to autentyczne święto, czas wymiany refleksji z innymi fanami, czas na spotkania do bladego świtu. Dzwonie do brata i mówię, rób co chcesz, kombinuj, masz tylko godzinę na załatwienie swoich spraw bo wyjeżdżamy na festiwal. Składaj plecak, o prowiant się nie martw bo kupimy coś po drodze. Ciocia Halina poinformowana i czeka na nas w swoim domu z wygodnymi łóżkami i pysznym jedzeniem. Odwołaj spotkania, uprzedź szefa w firmie, poproś sąsiada, żeby podlał kwiatki, nakarmił i wyprowadził psa. O nic więcej się nie martw, wszystko będzie ok. Jedziemy przeżyć największą przygodę tego lata. Jesteś gotowy? Już od godziny?. Jak ja to lubię usłyszeć od Ciebie. W takim razie do spotkania za kilka chwil.
komentarz
Weronika 2019-06-19 20:39:17
Zadzwonię do mojej siostry i powiem, że : Hej hej wiesz, ze opener 2019 niestety zdarza się tylko raz w roku a do tego krasnoludki przyniosły karnety? Poza tym The Strokes i Greta Van Fleet wpadają dzisiaj do Kosakowa i nie będą na Ciebie czekać... so hurry up ! Do pracy jeszcze zdążysz iść w tym roku a OPENER 2019 się nie powtórzy i nie nadrobisz tej zaległości na KOLEJNYM OPENERZE. Wyobrażasz sobie te wyrzuty sumienia, depresje przez kolejny rok , koszmary czy brak tych WSPOMNIEŃ i wódki z cydrem ?! Ja tez nie.. wiec po mojej mowie motywacyjnej zostało Ci 50 minut na spakowanie. Tankuje i wyjeżdżam 🙂 Cheers!
komentarz
Marek 2019-06-19 11:43:42
Przyjacielu czas na szybką zmianę planów. Wiem, że Twoją pasją jest triathlon, a moją leniwe kibicowanie Ci, więc możemy połączyć nasze pasje i uprawiać triathlon muzyczny, na który składa się bieg między scenami na Openerze, a w czasie, gdy nie ma koncertów pływać w morzu, a rowerami będziemy poruszać się po Gdyni, najbardziej ekologicznym środkiem transportu, który pozwoli nam uniknąć korków w mieście. Pakuj się, bo trzeba spieszyć się na start.
komentarz
Eryk 2019-06-19 06:22:22
Dzwonię do mojej dziewczyny Kingi, którą pewnie byłaby w pracy. Po odebraniu telefonu informuję ją że nareszcie po wielu latach marzeń może je w końcu ze mną spełnić i ujrzeć na żywo Swedish House Mafia na Open'erze. Pewnie koleżanki by ją zastąpiły na stanowisku i szybko wyruszyła by w wspólną podróż!
komentarz
Karol 2019-06-18 20:26:11
Zadzwoniłbym do Tej Jedynej i przekonał ją ukrytym przekazem i obietnicami! Hej, czy ktoś słyszy mnie, że to dziś jest ten dzień…OPENERa #D.Zawiałow Kiedy zacznie się ściemniać…a moja ręka jak skrzydło zasłoni Cię…odpocznij…na Openerze! #Fisz Zbuduje Ci dom będziesz miała taki szałas na hałas #Bitamina I nawet jak myślisz, że ostatnie słowo to joker na argumenty…JEDŹMY na Openera #Sokół Dance, it's all I wanna do, so won't you dance…at Opener? #K.Minogue AaAaAaAaAaaaaaaaaaaaaaa #Kamasi Washington* *Kamasi jest tak świetny, że Street Fighter Mas musiałem wplątać nawet pomimo, że nie posiada tekstu!!!!!
komentarz
Damian 2019-06-18 10:05:05
Gdy Open’er gra moja druga połowa jest gotowa!!! Pada hasło : pakowanko !! I już jemy śniadanko. Prysznic , picie , kanapusie i lecimy jak dwa strusie. Tu nie trzeba przekonywać , zmieniać planow itd!! Wsiadać w auto ,navi w Orange i do celu szybko doleć!!!!!
komentarz
Paweł 2019-06-17 21:02:31
Cześć Kochanie, mam bilety na super wydarzenie muzyczne. Od dwóch lat mówiłaś mi żebym Cię gdzieś zabrał na koncert, że pragniesz się odstresować, "wyskakać" w rytm muzyki. Wiem, opieka nad naszym dzieckiem pochłonęła nas w 101% - ale Nasz Misiek ma już 2 latka i wytrzyma trzy dni z dziadkami. Tak więc - dzwoń do swojej szefowej, bierzemy urlop na żądanie i za godzinę ruszamy.....chceszmasz......bilety na największe wydarzenie muzyczne w Polsce w 2019 roku 🙂
komentarz
Patryk 2019-06-17 19:03:44
Zadzwoniłbym do narzeczonej. Myślę, że takim monologiem napewno bym ją przekonał: Kochanie nie uwierzysz! Wygraliśmy na blogu Orange karnet dwuosobowy na Openera! Będzie niesamowita zabawa przy muzyce najlepszych artystów. Ja wiem, że bierzemy niedługo ślub, ale takie wydarzenie jest raz w roku! A na powiedzenie sobie "tak" mamy całe życie. Pomyśl tylko! Travis Scott! Nasz ulubiony raper! A do tego napewno będzie wiele innych atrakcji, bo przecież organizatorem jest Orange. Zawsze sie zgadzamy ze sobą, także spakuj najważniejsze rzeczy i za godzinę po Ciebie będę. Jedziemy do Gdyni! Kocham Cię, papa.
komentarz
Karolina 2019-06-17 18:24:43
Dzwonię do chłopaka. On odbiera i mówię mu - "Czwartek to mały piątek. Zbieraj się z roboty, jedziemy na Openera za darmoszkę. Widzimy się za godzinę SAM WIESZ GDZIE. (Chodzi o drogę z której zawsze ruszamy stopem w świat). Weź kabanosy i namiot. Kocham Cię".
komentarz
Joanna 2019-06-17 17:52:08
To by było wg schematu! zadzwonię do siostry i powiem to co zwykle mówię, jak mam dobre wieści do przekazania: "Olga mogę Ci coś zaśpiewać?" Olga zapewne odpowie z dużą dozą ostrożności: "coś Ty tam znowu zbroiła?" Odpowiedź będzie jedna "pamiętasz jak w 2011 r. bawiłyśmy się na Openerze na koncercie hm Coldplay-a? Czas to powtórzyć! Za godzinę widzimy się na stacji PKP, nie przyjmuję odmowy, to nie żart, szykuj się!!" - no i tu szybko się rozłączam zanim zacznie się zastanawiać 🙂 Nigdy nie zawiodła więc na pewno stawi się w umówionym punkcie, zwłaszcza, że mieszka w Gdyni 🙂 O kurcze! to by było coś znów razem poskakać na Openerze i to przez tyyle dni. Poza tym w tym roku w maju siostra zaręczyła się i zanim Szwagier porwie mi ją do swojego życia fantastycznie byłoby nałapać piękne wspólne wspomnienia 🙂
komentarz
Ula 2019-06-17 15:53:23
Rozmowa z Agą mogłaby wyglądać tak: - Aga, jedziemy na Openera. Mam karnety. Tak, wygrałam. Nie martw się o walizkę, pożyczyłam od brata. Rozmawiałam z sąsiadką, chętnie zajmie się twoimi kotami, wiesz jak ona je lubi. W pracy załatwiłam już nam wolne. Ale znam Agę jak nikt i raczej wyglądałoby to tak: - Aga, wygrałam karnety, jedziemy na Openera.. - AAAAAAAAAAAAA! – tak, to okrzyk radości Agi 🙂
komentarz
Andrzej 2019-06-17 15:05:06
Dzwonię do syna Daniela i mówię, poproś swojego dyrektora żeby udzielił urlopu bo mam bilety na Openera. Występ The Smashing Pumpkins jest w naszym zasięgu. Wiem, że ten wyjazd to karkołomny pomysł ale zrobię wszystko żeby się udało. Mimo, że bilety na PKP wyprzedane damy radę dojechać autostopem. Nocleg załatwię u znajomego marynarza. Bierz wolne a wszystkie niedogodności wynagrodzi nam muzyka.
komentarz
Paweł 2019-06-17 12:51:51
Żono moja śliczna... Pakuj się... Babcia do dzieci już jedzie a my znikamy na chwilę... Ale nie w dwie walizki... Maks jedna... Suszarka nie potrzebna... Wygodne buty i kiecka Ci wystarczą....
komentarz
Kamil 2019-06-17 12:30:11
Kasia, 3-6 lipca jedziemy na Openera. Wygrałem bilety od Orange. Dzwoń do Weroniki i jej powiedz, że zostaje z kotami

AKTUALIZACJA: OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW

Świetne zgłoszenia. Myślę, że większości osób nie trzeba namawiać na wyjazd na Open’er Festival Powered by Orange. Gratuluję, bo najbardziej komisji spodobały się pomysły Łukasza i Dominika. Każdy z nich otrzyma podwójny karnet. Lećcie w muzyczny kosmos. Miłej zabawy! Ze zwycięzcami skontaktuję się mailowo.

Udostępnij: Zgarnij bilety na Orange Warsaw Festival 2019
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Drzewo. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 11:15 16-05-2019
  Pozazdrościć :) znam takich co będą zazdrościć jeszcze bardziej niż ja. :) Tak Pablo do Ciebie aluzja. ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 11:48 16-05-2019
   Cześć mike278 :) Zazdrość - nie znam tego uczucia, cieszę się tym co mam :) Mam super rodzinkę, całkiem fajne autko, w kieszeni starą, lecz niezawodną Lumię 920. I to mi wystarczy :) Z głodu nie umieram. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie i uczucie. A koncert - i tak bym na niego nie pojechał z przyczyn rodzinnych - sam pewnie wiesz jak to było gdy Twój syn miał 2 latka :) Świat kręci się wokół niego :) A my musimy za tym małym człowieczkiem nadążyć :) Tak więc - powodzonka w konkursie, sam wezmę w nim udział, jak wygram to oddam za free ów karnet w dobre ręce :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 13:14 16-05-2019
  Polecal notke o ofercie FLEX mamy klika pytan do pracownikow Orange proszę nam odpowiedzieć... a później bedziemy bawić sie w konkursy.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej