Oferta

„My Blackberry is not working”

Tomasz Sulewski Tomasz Sulewski
17 października 2011
„My Blackberry is not working”

Ci z Was, którzy używają Blackberry w zeszłym tygodniu mieli pewnie trochę kłopotów z obsługą urządzenia. RIM miało problemy w dużej części świata - pisał o tym Wojtek. Aktualnie wszystko powinno już szczęśliwie działać. Ja tymczasem mam dla Was filmik, który pozwala się trochę pośmiać - nie tylko z Jeżyny, ale też z kilku innych marek i technologicznego slangu :)

Jeśli ktoś z Was ma ochotę poczytać polskie tłumaczenie, może kliknąć na klawisz CC w oknie filmu. Problem w tym, że zabija to większość żartów. No cóż - komputerowe słownictwo jest ciężko tłumaczyć :)

A na koniec szybki konkurs - ten, kto pierwszy umieści w komentarzach 5 jego zdaniem najśmieszniejszych spolszczeń różnych komputerowych i technologicznych terminów, dostanie nagrodę niespodziankę :)


Oferta

Dwa tysiące minut i SMS-ów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 października 2011
Dwa tysiące minut i SMS-ów

Ruszamy z kolejną usługą dla posiadaczy ofert na kartę. Połączyliśmy w niej potrzeby tych z Was, co lubią jednocześnie dużo rozmawiać i SMS-ować. Wielka Swoboda to aż 2000 minut i 2000 SMS-ów do wykorzystania na kontakt z przyjaciółmi w Orange. Usługa jest dostępna w 3 wersjach, różniących się ceną i okresem ważności.

Opcja usługi Cena Okres ważności Minuty i SMS-y do Orange
Wielka Swoboda 5 5 zł 5 dni 2000 minut; 2000 SMS-ów
Wielka Swoboda 10 10 zł 10 dni
Wielka Swoboda 20 20 zł 25 dni

Aby ją aktywować powinniście doładować konto za minimum 25 zł, wpisując w treści SMS-a 14 cyfrowy kod doładowujący oraz wybraną opcję (5, 10 lub 20) i wysłać go pod bezpłatny numer 80176. Z doładowania automatycznie pobierzemy opłatę za usługę, a pozostała kwota zasili konto główne. Nowość jest dostępna w taryfach Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go.


Odpowiedzialny biznes

Wywiad na weekend, N9 i inne nowości

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 października 2011
Wywiad na weekend, N9 i inne nowości

Weekend to dobra pora, aby nadrobić czytelnicze zaległości. Fanom smartphone`ów, tabletów i systemów operacyjnych polecam ciekawą rozmowę z Ryśkiem Lindnerem, którego niektórzy z Was dobrze znają ze zjazdów blogowych. Tak, to ten sam gentleman z wielkim koszem telefonów i opowiadający o nich bez końca! Jak jestem przy smartphone`ach, to od poniedziałku wprowadzamy kilka nowości. Pojawi się m.in. anonsowana przeze mnie pod koniec września Nokia N9, a ponadto: Nokia 500, Sony Ericsson Xperia Arc S i Sony Ericsson Neo V. Wszystkie dostępne w ofertach Delfin, Pelikan i Pantera oraz Optymalnej dla Firm.

Scroll to Top