;

Oferta

Nicktoons w oknie otwartym w Orange TV (1)

Kasia Barys

5 marca 2019

Nicktoons w oknie otwartym w Orange TV
1

W ofercie Orange TV pojawił się najnowszy kanał z rodziny Nickelodeon, w całości poświęcony animacjom. Kanał Nicktoons kierowany jest do dzieciaków w wieku od 4 do 10 lat oraz do wszystkich miłośników seriali animowanych.  później będzie dostępny dla klientów pakietu Bogatego i Komfortowego

Od 4 marca do 3 czerwca w ramach otwartego okna, Nicktoons dostępny będzie dla wszystkich klientów telewizji kablowej (IPTV) …

…później będzie dostępny dla klientów pakietów Bogatego  i Komfortowego.

Stacja nadaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu emocjonujące i pełne humoru produkcje animowane sygnowane marką Nickelodeon, wyłącznie w jakości HD. Na szeroką ofertę programową NickToons składają się premierowe produkcje: „Bunsen, Ty Bestio” i „Mysticons”, a także uwielbiane przez młodych widzów seriale, takie jak: „Jimmy Neutron: mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja” i „SpongeBob Kanciastoporty”. Na antenie stacji nie brakuje również produkcji, będących spin-offami wielkich kinowych przebojów, m.in. seriali  „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” oraz „Pingwiny z Madagaskaru”.

Udostępnij: Nicktoons w oknie otwartym w Orange TV
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 14:40 05-03-2019
  Fajna promocja dla najmłodszych :)
  Odpowiedz

;

Urządzenia

Jak to działa – eSIM na zegarkach? [konkurs] (19)

Piotr Domański

4 marca 2019

Jak to działa – eSIM na zegarkach? [konkurs]
19

Pod koniec ubiegłego roku eSIM ruszył w naszej sieci. Na początku tylko w wersji „samodzielnej”, głownie na potrzeby smartfonów, choć niektórzy z powodzeniem próbowali go instalować też na zegarkach, choć na własną odpowiedzialność. Dzisiaj ruszyliśmy z także z wersją eSIM przygotowaną specjalnie na smartwatche, na początku te od Samsung.

Czym się różnią? Czy czeka nas rewolucja?

eSIM eSIMowi nie równy

„Wersje” są dwie – pierwsza to „wirtualny” SIM znajdujący się w smartfonie, laptopie czy tablecie (do transferu danych). Działa on tak samo dotychczas stosowane karty SIM, lecz nie trzeba go wkładać do urządzenia, a jedynie zainstalować, a co więcej – można nimi żonglować, szybko zmieniając numery.

Druga, którą dzisiaj udostępniliśmy, to karta eSIM, która współdzieli numer z inną kartą – innym eSIM lub tradycyjną. Nazywamy to „Ekstra kartą eSIM”, a sprawa z nią jest dużo ciekawsza. Jest ona „przypisana” do karty „głównej”, którą otrzymaliście decydując się na jeden z kilku planów komórkowych w naszej ofercie lub jeden z dwóch planów internetu mobilnego – Podstawowy lub Optymalny.

Oba urządzenia – to z kartą „główną” i „ekstra kartą eSIM” działają jednak całkowicie niezależnie, choć mają wspólny numer, ofertę i pakiety danych. Telefon z kartą główną może nie mieć zasięgu, być setki kilometrów dalej, możecie nawet wysłać go na Marsa w schowku na rękawiczki elektrycznego samochodu znanej marki. Mimo to, jeżeli ktoś zadzwoni do Was na Wasz numer, będziecie mogli odebrać rozmowę choćby na smartwatchu. Wystarczy mieć słuchawki bezprzewodowe działające po „Sinozębnym” (ang. Bluetooth), a może się okazać, że do wielu czynności smartfona już nie będziemy potrzebować.

Co bardzo ważne – Ekstra karta eSIM nie jest ograniczona wyłącznie do zegarków. Można ją zainstalować także na przykład na smartfonie, który obsługuje eSIM. Dzięki temu mamy drugi telefon z tym samym numerem, i to bez przekładania karty. Jest to rozwiązanie przydatne dla tych, których praca lub hobby narażają drogi smartfon na uszkodzenie lub utratę – w takich sytuacjach mogą używać „gorszy” telefon ze zwykłą kartą SIM (główną), a w pozostałych mogą bezpiecznie używać smartfona z Ekstra kartą eSIM.

Wystawienie (choć to nie najlepsze słowo) pierwszej karty eSIM w ramach usługi „Ekstra karta eSIM” jest darmowe. Nie trzeba też płacić dodatkowo złotówki za jej wykorzystanie przez pierwsze 3 miesiące. Aktywacja każdej kolejnej Ekstra karty eSIM w ramach usługi kosztuje 5 zł, a później 9 zł miesięcznie.

Ekstra karta eSIM – ciekawostki

W sytuacji gdy ktoś zadzwoni na Wasz numer, oba urządzenia – zarówno to z kartą główną jak i Ekstra kartą eSIM – zadzwonią jednocześnie. Rozmowę będziecie mogli odebrać na jednym z nich, a pozostałe przestaną dzwonić. Co jeszcze ciekawsze, gdy ktoś zadzwoni pod ten sam numer w tym samym czasie, drugą rozmowę będziecie mogli odebrać na drugim urządzeniu i prowadzić obie jednocześnie. Dużo większą uwagę należy jednak zwrócić na SMS – gdy będziecie aktywować usługę „Ekstra kart eSIM – rozmowy, SMSy, internet”, będziecie decydować, czy na kartę eSIM też powinny przychodzić SMS czy możliwość ta powinna być zablokowana. Wysłać SMS zawsze będziecie mogli z obu urządzeń, lecz co do zasady wysyłane wiadomości nie pojawią się na drugim urządzeniu (no chyba, że zadziała synchronizacja). A i jeszcze jedno – w przypadku pakietów danych na numerze – schodzą one oczywiście z obu kart.

Nie od razu eSIM zbudowano

eSIM to efekt długiej i wytężonej pracy. Podobnie jak w przypadku VoLTE nie można było tutaj wcisnąć „magicznego przycisku”, by  odpalić funkcję na wszystkich urządzeniach, które go „obsługują”. Każdy z producentów ma własne rozwiązanie, a czasem nawet własny pomysł na instalacje takiego eSIM. My musimy to wszystko spiąć w jeden, sprawnie działający system.

Nie obyło się zatem bez kompromisów. Z „Ekstra karty eSIM” mogą skorzystać na razie tylko klienci indywidualni korzystający z abonamentu. W przyszłości planujemy także uruchomić ją dla klientów biznesowych. Z funkcji tej nie można także korzystać jeszcze w roamingu – tu nadal będzie potrzebne sparowanie zegarka i smartfonu przy pomocy Bluetooth.  To ograniczenie to jednak nasza wredna kalkulacja, jak niektórzy mogliby pomyśleć, lecz wynik ograniczeń czasu i środków. Nie spoczniemy jednak na laurach!

Planujemy rozszerzać listę urządzeń na kolejne smartwatche oraz smartfony, czy tablety choć tutaj nie mamy zbyt wielkiego wyboru… jeszcze 😉

eSIM – mały,  a zmienia dużo

Dla producentów telefonów eSIM to duża  zmiana. Karta SIM, nawet najmniejsza zajmuje w telefonie sporo miejsca, szczególnie jeżeli dodacie do tego obsługujące ją podzespoły. Jej położenie jest także ściśle określone i wymusza budowę telefonu. Teraz będzie można ten dość duży element przenieść i zmniejszyć. Są także urządzenia, w których w ogóle tradycyjny SIM się nie zmieści – małe czujniki, czytniki, systemy monitorujące czy właśnie smartwatche.

To także zmiana dla Was – znam ludzi którzy mówią: „nie potrzebny mi smartfon”. Do czytania SMS, rozmów, słuchania muzyki czy podcastów wystarczy zegarek i słuchawki z Bluetooth. Cały zestaw zajmuje mniej miejsca, trudniej go zgubić, można zabrać na siłownię, żaglówkę, czy rower. A jeżeli będziemy potrzebować większego ekranu, by przeczytać gazetę czy obsłużyć skrzynkę mailową, możemy zawsze wyciągnąć tablet z plecaka. Na razie trudne do wyobrażenia, bo przecież wszyscy producenci stawiają na duże ekrany, ale za jakiś czas.

Konkurs – Samsung Galaxy Watch LTE do wygrania

Sasmung Galaxy Watch 46 mm LTE

Smartwatch od Samsunga już w naszej ofercie jest, jednak od dzisiaj możecie korzystać na nim z eSIM, a co za tym idzie zupełnie nowych możliwości. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest właśnie ten zegarek – Samsung Galaxy Watch LTE eSIM.

Pytanie jest bądź co bądź związane z okazją – Co możecie zrobić z eSIM, czego nie zrobicie ze zwykłym SIM?  

Na odpowiedź macie czas do 13 marca, odpowiadacie tradycyjnie w formularzu poniżej. Zgodnie z regulaminem odpowiedzi mogą mieć maksymalnie 350 znaków (ze spacjami). Każde z Was może udzielić tylko jednej odpowiedzi.

Wyniki podamy pod tym wpisem. Bawcie się dobrze i czas na kombinowanie 😉

Aktualizacja 20.03.2019 godzina 17:25

Jury po raz kolejny nie miało łatwego zadania. Było wiele świetnych odpowiedzi jednak chcieliśmy także wyróżnić nie tylko kreatywność i pomysł, lecz także możliwie dokładną odpowiedź na zadanie konkursowe –  „Co możecie zrobić z eSIM, czego nie zrobicie ze zwykłym SIM?” Ostatecznie jury uznało, że najlepszą pracą, była praca  Justyny opublikowana 6 marca. Gratulacje, a ze zwyciężczynią będziemy się kontaktować mailowo.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Andrzej 2019-03-13 23:57:46
eSIM jest czymś magicznym. Niby jest, ale jednocześnie go nie ma-jak kot Schrödingera. Z eSIMem moje wcześniejsze życie wyglądałoby zupełnie inaczej. Nie byłoby problemów ze zgubionym telefonem/numerem gdzieś w przestrzeniach Warszawy. eSIM to recepta na wirtualne problemy w realnym świecie dla ciekawych życia. To chyba niezła oferta dla młodych...
komentarz
Jacek 2019-03-13 23:38:00
Posiadając eSIM byłbym jak agent 007, dlaczego? Mógłbym wykonywać misje w najtrudniejszych warunkach (telefon odporny na wstrząsy, wilgoć, a bateria pojemniejsza), gadżet w postaci smartwatcha dałby mi przewagę kiedy wróg przejąłby telefon, zresztą dzięki eSIM nie wykradłby moich danych, a za granicą? łączyłbym się z operatorem tuż po wylądowaniu
komentarz
Mateusz 2019-03-13 22:55:29
I choć łączy nas wspólny rodowód, poczciwa babuleńka SIM wraz ze swą sędziwą córką Micro i ukochaną wnusią Nano wciąż obawiają się rys, zadrapań, wody, złamań, porwania, a co najgorsze, wymiany na mniejszą i zgrabniejszą, zaś niewidzialna ja nie boję się niczego i pasuję do każdego smartwnętrza – rzekła eSIM wprost ze swej pomarańczowej rezydencji.
komentarz
Wiesław 2019-03-13 09:55:27
Budzę się rano. Imieniny żony. KATASTROFA - zapomniałem o prezencie. Hmm. Wychodzi do łazienki. Mam kilka minut: dzwonię do Orange, biorę telefon żony, instaluję e-Simkę. Uff, zdążyłem. Zafundowałem też rozmowy na najbliższe 2 lata. Ucieszyła się z nowego prezentu i z tego, że pamiętałem... 😉 . Tak, tego ranka tylko e-simka mogła mnie uratować..
komentarz
Artur 2019-03-12 22:59:22
Biegać, zjeżdżać, chodzić, pływać, Brać telefon by trenować? Bądź aktywny i bądź trendy eSIM zasięg Ci zapewni! Czy to w pracy, Czy na wczasach, Gdy smartwatcha masz na ręku Z kartą eSIM bądź w zasięgu! Na rowerze, czy na desce Mały zegar na Twej dłoni Czas treningu zmierzy jeszcze, I do znajomych też zadzwoni!
komentarz
Rafał 2019-03-12 21:23:32
Na dzień dzisiejszy możemy zainstalować w smartwachu a w przyszłości zastosowanie jest nieograniczone.
komentarz
Marian 2019-03-12 14:27:40
Co mogę zrobić z eSIM? TO PROSTE. Wreszcie koniec bólu pleców od noszenia ciężkiej dużej karty SIM. Do tego mogę używać mojej karty w wielu urządzaniach naraz. Telefon na brzegu basenu w Zakopanem, a ja czytam SMSa na smartwatchu pływając w Bałtyku 🙂 Życie jest piękne.
komentarz
Mikołaj 2019-03-12 14:12:58
Z eSIM mógłbym zapomnieć o wiecznych problemach z kartami SIM. Wystarczy tutaj podać przykład domowego systemu alarmowego i innych urządzeń łączących się z siecią telekomunikacyjną. Horrendalna ilość kart, każda z innym numerem, każdą trzeba zasilić. eSIM pozwoli na zarządzanie urządzeniami z poziomu jednej karty, a nie ich mnóstwa.
komentarz
Łukasz 2019-03-09 19:37:19
Zalety E-SIM :Mniejszy od tradycyjnych SIM rozmiar modułu,co oznacza dodatkową przestrzeń możliwą do zagospodarowania.Wygoda przy zmianie operatora brak konieczności wymiany karty w urządzeniu.Zwiększony poziom bezpieczeństwa e-SIM przypisany będzie do konkretnego sprzętu.Ściślejsze powiązanie urządzenia z konkretnym użytkownikiem.Osobiście uważam nowe rozwiązanie za genialne w swojej prostocie.
komentarz
Michał 2019-03-08 13:35:50
Pomimo wielu prób nie udało się jeszcze nikomu zgubić e-SIMa z jesteś bezpieczny , po udanej imprezie - ona zawsze "jest" przy Tobie. e-SIMem otwieramy oczy niedowiarkom i to nie jest nasze ostatnie słowo, bo SIMa ma każdy.
komentarz
Dominika 2019-03-08 12:27:54
eSim może zidentyfikować Orange Polska komórkowego abonenta czego mając zwykły Sim w swoim telefonie komórkowym zrobić się nie da!!!
komentarz
Łukasz 2019-03-08 09:29:11
Zainstalować w smartwachu i bez obaw będę mógł pójść na rower bez mojego Iphone i wreszcie nie będę się bał zjechać z każdej góry bo telefon za 5tys się rozbije jak wypadnie z kieszeni. Po prostu ulga.
komentarz
Łukasz 2019-03-08 09:29:09
Zainstalować w smartwachu i bez obaw będę mógł pójść na rower bez mojego Iphone i wreszcie nie będę się bał zjechać z każdej góry bo telefon za 5tys się rozbije jak wypadnie z kieszeni. Po prostu ulga.
komentarz
Marcin 2019-03-08 09:22:50
Kartę eSIM możemy PSTRYK ... zniknąć 🙂
komentarz
Grzegorz 2019-03-08 08:56:33
W końcu nie będzie trzeba zabierać telefonu na trening, wystarczy sam Smart Watch i żadnego dodatkowego obciążenia. Dodatkowo podczas wyjazdu za granicę nie ma konieczności szukać kiosków z kartami prepaid, wystarczyć będzie zmiana taryfy bezpośrednio z poziomu e-SIM. O nowych możliwościach w budowie telefonów nie wspominam, bo braknie miejsca 🙂
komentarz
Jarek 2019-03-08 07:59:51
To idealne rozwiązanie dla schorowanych, starszych osób z chorobą Alzheimera. Mały rozmiar idealnie pasuję do zegarka/opaski, którą łatwiej założyć osobie chorej. Odpada problem zapomnienia czy zgubienia jak w przypadku telefonu. Dodatkowo funkcje powrotu do domu, SOS do najbliższego, monitoring funkcji życiowych czy przypomnienie o wzięciu leków.
komentarz
Justyna 2019-03-06 19:18:39
eSIM da mi ten sam numer, ten sam pakiet internetowy i ten sam rachunek w smartfonie, tablecie i zegarku. Plus nie mogę go zgubić, a jak zgubię to mam jeszcze inne urządzenia. 🙂 Smartfon to daily-driver, tablet gdy chcę komfortu w internecie i oglądając wideo, a zegarek ze słuchawkami BT zabiorę na siłownię i rower. Pobij to SIM. 😉
komentarz
Jarosław 2019-03-06 18:54:06
Z esim mógłbym wyjechać na Syberię i budować iglo, a w tym czasie zwykły sim leżałby bezpieczny w domu przy kominku gdzie moja lepsza połowa zarządzała by inteligentnym domem.
komentarz
Marek 2019-03-06 10:42:40
Na esim nie wyskrobię serduszka mojej ukochanej Kobiety i nie napiszę BWM ❤️
komentarz
Adam 2019-03-05 23:25:31
Z kartą eSIM można zrobić niemalże wszystko, zabrać na wakacje, do pracy lub czas wolny od pracy, jest lepszym rozwiązaniem od standardowej karty SIM która jest tylko jedna a eSIM możemy mieć w dwóch urządzaniach jednocześnie które daję niesamowite możliwości rozrywki jak i organizacji w pracy.
komentarz
Krystian 2019-03-05 21:42:46
E-Sim mogę wyrobić sobie bez wychodzenia z domu. Przydatne to jest jak na przykład zgubię kartę sim za granicą lub ktoś ukradnie mi smartphone. Wystarczy mi dostęp do internetu , urządzenie obłsugujące e-sim i e-sim zrobiona. I kontakt z rodziną zapewniony!
komentarz
Daniel 2019-03-05 19:30:19
Mogę korzystać z tego samego numeru na paru urządzeniach jednocześnie. Ze zwykłą kartą sim tak się nie da, ponieważ może być aktywna tylko jedna taka karta jednocześnie.
komentarz
Bogumiła 2019-03-05 19:05:29
Prosta odpowiedź zawsze najlepsza. Mając eSIM mogę zawsze pobrać plan danej sieci komórkowej. Nie to co w starym typie, najpierw salon, aktywacja itd. itp.
komentarz
Adam 2019-03-05 19:00:17
Po prostu mając eSIM można być bardziej technologicznym i przyszłościowym, a tego akurat stare SIM nie daje 🙂
komentarz
Adam 2019-03-05 19:00:14
Po prostu mając eSIM można być bardziej technologicznym i przyszłościowym, a tego akurat stare SIM nie daje 🙂
komentarz
Marcin 2019-03-05 18:40:51
Delegacja, spotkanie integracyjne. Jesteś pod kontrolą „kochanej” małżonki, narzeczonej, dziewczyny. Mężczyzna na wyjeździe wyposażony w telefon z eSIM. „Opiekuńcza” partnerka w domu z drugim telefonem. Nie ma kłótni z kim rozmawiałeś, niczego nie ukryjesz przed drugą połówką. Ona w spokoju sprawdzi twoje połączenia przychodzące. Orwell w spódnicy.
komentarz
Jarosław 2019-03-05 18:36:24
Super sprawa biorę cztery. Jedna w smartfonie, do korzystania na codzień, druga do pancernego telefonu do pracy, trzecia do dumbfona z super baterią na wszelki wypadek, czwarta do zegarka na rower, basen i w góry. Tego wszystkiego nie da mi zwykły SIM.
komentarz
Marek 2019-03-05 14:45:21
No to sprawa oczywista,że z eSIM nie będę musiał mieć w zegarku,żeby zadzwonić odrębnej karty SIM a wystarczy eSIM i ten sam numer a sam smartfon będzie spokojnie leżał bezpiecznie w domku, kiedy uprawiam sport czy pracuję w ogrodzie.
komentarz
Tomasz 2019-03-05 13:42:04
Zegarek z LTE eSIM to przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo. Wyobraźmy sobie wielbiciela widsurfingu. Pewnie mało który zabiera ze sobą telefon, bo pianka opina ciało, z pokrowcem na telefon na szyi niewygodnie. A przecież niespodziewany szkwał może wywrócić deskę, a dla zwłaszcza dla początkującego wiatr może odegnać od bezpiecznego brzegu. Taki zegarek jest szansą na ratunek. Podobnie może być w górach, na rowerze.
komentarz
Marta 2019-03-05 08:43:04
E-sim daje mi poczucie bezpieczeństwa. Kradzieże smartfonów cały czas się zdarzają, w pędzie życia można też gdzieś zwyczajnie go zgubić. Standardową sim-ke wystarczy wyrzucić, taką wbudowaną w urządzenie już nie. Więc z odblokowaniem telefonu będzie nie lada problem dla złodzieja/ewentualnie nieuczciwego znalazcy. E-sim jest super.
komentarz
Karol 2019-03-04 23:14:39
Możemy z jednego numeru korzystać na wielu urządzeniach posiadających esim.
komentarz
Kamil 2019-03-04 22:34:38
Dzięki karcie esim nie musimy się bawić w wyłamywanie odpowiedniej karty sim dopasowanej do telefonu (z czym często były problemy), tylko skanujemy kod
komentarz
Karol 2019-03-04 21:12:45
Przecież to lek na całe zło! Jestem na wakacjach i mam dwa telefony, bo bateria, bo na plaży zostawić nowy trochę szkoda no i stary ze skutera już raz spadł. Ale drugi telefon to drugi nuner co mnie strasznie ogranicza... Przelewy.. Whats up, telefony od rodziny... Wchodzę w esim!
komentarz
Tomasz 2019-03-04 19:12:46
Zapomnieć. Po prostu zapomnieć o adapterach, kieszonkach i innych gadżetach uprzykrzajacych życie
komentarz
Artur 2019-03-04 18:53:58
eSIM jest tak potrzebny jak tlen. Niewidoczny dla oczu, a jaki potrzebny. Dzięki eSIM mogę być wolny i swobodny. Z eSim mogę pływać i splywać z domu bez smartfona. Z eSim można zaoszczędzić bez duplikatu xD
komentarz
Paweł 2019-03-04 18:40:19
E-sim nigdy nie zgubimy, nie zniszczy się jak fizyczna sim, no i w zależności od telefonu nie musimy ich docinać albo wyłamywać do odpowiednich rozmiarów. ?
komentarz
Rafał 2019-03-04 17:17:20
Można zostawić telefon w domu z kartą SIM i wyjść pobiegać z zegarkiem Samsung Galaxy Watch LTE eSIM będąc cały czas w kontakcie ze znajomymi
komentarz
Marcin 2019-03-04 16:15:11
eSim moge wyrobić „od ręki” w każdym miejscu na świecie 🙂
komentarz
Wojciech 2019-03-04 16:12:58
Zapomnieć o telefonie...
komentarz
Mariusz 2019-03-04 16:06:45
Kartą E-sim możemy się nie martwić i o niej nie myśleć, bo nigdy jej nie zgubimy, w przeciwieństwie do zwykłej karty sim?
komentarz
Kamil 2019-03-04 15:34:30
Jedną z najlepszych zalet kart eSim jest to, że nigdy ich nie zgubimy, w przeciwieństwie do zwykłych kart Sim 🙂
komentarz
Kamil 2019-03-04 14:41:40
Z takim zegarkiem mógłbym z czystym sumieniem pójść pobiegać nie zabierając z sobą telefonu, który najzwyczajniej w świecie jest duży i nie poręczny, zachowując w ten sposób możliwość kontaktu z rodziną, która co by nie było martwi się czy wrócę z wieczornego biegania po parku w całości 🙂
komentarz
Piotr 2019-03-04 14:38:15
Znając moje zdolności manualne esim nie wypadnie mi z ręki wyciągając ją z pudełka i nie wpadnie pod szafę jak ostatnio :/
komentarz
Paweł 2019-03-04 14:19:44
Mając e-sim mogę dobrać abonament z pozycji swojego telefonu i w przeciągu kilku minut cieszyć się usługami od Orange. Mając standardową sim muszę czekać na kuriera/ewentualnie iść do salonu.
komentarz
Kamil 2019-03-04 14:11:14
Odpowiedź jest bardzo prosta i banalna. Możemy nie zniszczyć tradycyjnej karty SIM, a przecież każdemu się to kiedyś zdarzyło choć raz. Ze względu na to jesteśmy cały czas w kontakcie z rodziną i znajomymi. Mamy też cały czas dostęp do świata na swoim nadgarstku.
komentarz
Wojciech 2019-03-04 14:04:41
Marzę o sytuacji, w której na rower zabiorę jedynie zegarek, który nie dość, że pokaże mi wszystko co powinienem wiedzieć o treningu, to jeszcze pozwoli mi na kontakt z bliskimi. Smartfony są bardzo użyteczne, ale zbyt często jesteśmy ich niewolnikami, inteligentny zegarek z kartą e-sim od orange jest obecnie jedynym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy oprócz wolności jaką daje rower - otrzymają wolność jaką da pozostawienie telefonu w domu.
komentarz
Zygmunt 2019-03-04 13:52:53
zgubić
komentarz
Jarek 2019-03-04 13:52:18
Zainstalować na kilku urządzeniach (do 4 urządzeń). Np. Telefon, zegarek.
komentarz
Patryk 2019-03-04 13:51:47
Mogę swobodnie zmieniać karty sim(eSim) za pośrednictwem panelu Mój Orange bez wizyt w salonie. Nie ważne gdzie jesteś, czy w Warszawie, czy w vegas.
komentarz
Karol 2019-03-04 13:15:11
Koniec noszenia ze sobą igły do slotu na SIM. Zarządzać swoją kartą eSIM, i dowolnie konfigurować ją ze swoimi smart urządzeniami, bez konieczności odwiedzania salonu operatora - super. Fajnie, jakby każde urządzenie miało taką możliwość, np. odkurzam i w hałasie nie słyszę telefonu, więc odbieram przez odkurzacz - surrealistyczne ale realne 🙂
komentarz
Wojciech 2019-03-04 11:38:45
Z eSim mogę zostawić telefon w domu a do komunikacji ze światem mogę zabrać zegarek z funcką eSim 😉
komentarz
Krzysiek 2019-03-04 10:52:48
Można ukryć w plecaku dziecka, torbie żony, pantoflu męża i wykorzystać to do śledzenie (czyt. oficjalnie zachowanie bezpieczeństwa) danej osoby. Firma może ukryć esim w samochodzie służbowym tak aby pracownik lub mechanik nigdy nie mogli odnaleźć karty- śledzenie gps. W małych zabawkach tak aby dziecko samo mogło sparować zabawkę z smartfonem, a rodzic np. z oświetleniem. Dziecko bawi się zabawką, po jej odłożeniu 10 min, oświetlenie się wyłącza. Wówczas dziecko usypia. Wszelkiego rodzaju rowery i hulajnogi- małe wymiary sprawiają, ze zarówno klient jak i złodziej nie wiedzą gdzie mogą szukać karty. Możliwa lokalizacja przedmiotu. Oczywiście losowe wybieranie miejsca w danym przedmiocie gdzie jets montowana karta.
Udostępnij: Jak to działa – eSIM na zegarkach? [konkurs]
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  charles 14:54 04-03-2019
  "Na odpowiedź macie czas do 8 marca," Panie Piotrze, czyta Pan czasem to co Pan pisze ?? ;-)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 15:13 04-03-2019
   Nigdy. Losowo uderzam palcami w klawiaturę mając nadzieję, że coś z tego wyjdzie ;-). Mam sporo szczęścia, że tylko takie pomyłki się zdarzają! Dzięki za sygnał. Poprawione.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Krzysiek 21:50 04-03-2019
    Może warto ukrywać komentarze?
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 07:57 05-03-2019
     U nas zasady są proste - nawet jeżeli ktoś nas krytykuje (stanowczo) to może to robić, pod warunkiem, że nie obraża nikogo i nie przeklina. A co do mojego komentarza - głupio zostawiać błędy w tekstach, jednak czasem się zdarza. Pozostaje podziękować właścicielowi bystrzejszego niż moje oka i szybko poprawić.
     Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 15:45 05-03-2019
  Piotrek jak to jest, że nie możesz sprawdzić dostępności kiedy podłączenie światłowodu a konsultanci mają taka wiedzę. Wolisz być tajemniczy ??:) Planowana data zakończenia, to koniec marca.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 16:01 05-03-2019
   Ron, bo nie zajmuję się obsługą klienta. Koledzy mogą sprawdzić od ręki wiele rzeczy, które mi zajmują dużo więcej czasu. Przepraszam, ale nie zawsze się z tym wyrabiam :-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 16:29 05-03-2019
    No ok, wiem z pierdołami piszę :) Czekam na "spawaczy" i zaraz zasypię gradem pytań :D:D I chyba się zdecyduję :)
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 18:34 05-03-2019
     @Ron decyduj się, nie ma się co zastanawiać :)
     Odpowiedz
     • komentarz
      Ron 13:49 06-03-2019
      Już salon (ajent) dzwonił i wciskali mi 80Mb/s jak jeszcze światłowodu nie ma. Znając sytuacje z Nasz Orange, nie dam się nabrać :) Czekam na instalatorów... Praktyki tego typu nie są "Fair" :)
      Odpowiedz
 • komentarz
  scorpion 09:53 12-03-2019
  Czy jest znany orientacyjny termin wprowadzenia extra sim w ofertach biznesowych?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 11:43 12-03-2019
   Pracujemy nad tym bardzo intensywnie.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Bart 23:15 20-03-2019
    Jakie są ograniczenia żeby ta usługa była dostępna dla klientów biznesowych? Czym różnią się technicznie abonamenty prywatne od abonamentów biznesowych?
    Odpowiedz
 • komentarz
  John 20:26 12-03-2019
  Zgłoszenia nie powinny być widoczne. Bo kolejne osoby mogą wykorzystać pomysł poprzedniego zgłoszenia, przedstawić go lepiej (bardziej będzie się podobał) i wygrać. Dlatego bądźcie uważni jak wybieracie - patrząc na kolejność zgłoszeń. Żeby znowu nie było wojny o to czy był najlepszy i czy nie plagiat.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 08:09 13-03-2019
   Nasze konkursy chcemy robić możliwie transparentne. Dlatego każdy może przeczytać wszystkie odpowiedzi. Czasem utrudnia nam to życie, ale mamy poczucie, że tak to powinno wyglądać.
   Odpowiedz
 • komentarz
  andrzejek1989 23:58 13-03-2019
  Tym razem wygram xD
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 19:11 20-03-2019
  Gratulacje dla @Justyna
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 19:36 20-03-2019
  Gratulacje Justynko ??
  Odpowiedz
 • komentarz
  Justyna 21:14 20-03-2019
  Cieszę się niezmiernie, czekam na maila, a potem na siłownię :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Justyna 17:50 21-03-2019
   A kiedy można się spodziewać tego maila? Bo wiecie stres czy wpisałam poprawnie, itp. ,;)
   Odpowiedz

;

Oferta

Samsung Galaxy A9 | SZYBKI TEST (4)

Marta Krajewska

2 marca 2019

Samsung Galaxy A9 | SZYBKI TEST
4

Dzisiaj mam dla Was recenzję bardzo dobrego, fotograficznego smartfona marki Samsung. Model Galaxy A9 dual SIM ma chyba najwięcej aparatów spośród popularnych, dostępnych na rynku telefonów –  jest ich aż pięć. Zastanawiacie się pewnie, czy taka ilość aparatów ma sens? Też zadawałam sobie to pytanie, kiedy zaczynałam testy Galaxy A9. Według mnie ta fotograficzna piątka się broni. Obejrzyjcie mój szybki test, żeby dowiedzieć się, dlaczego.

Samsung Galaxy A9 jest dostępny w sklepie Orange w trzech kolorach: czarnym, niebieskim, lub czerwonym. Pojemność baterii to 3720mAh. Do sklepu orange.

Samsung Galaxy A9 nadal możecie kupić w promocji w Orange Love. Klienci, którzy teraz kupią lub przedłużą umowę na dowolny pakiet Orange Love na kolejne 24 miesiące mogą do niego dobrać Samsung Galaxy A9 dual SIM za 51 zł miesięcznie (x 24 rat). To cena o połowę niższa niż w standardowej ofercie.

Galaxy A9 jest dostępny w świetnej cenie także dla klientów biznesowych. W Planie dla Firm, jego cena wynosi 53 zł + VAT miesięcznie, a w Orange Love dla Firm 41 zł + VAT miesięcznie (obniżka o 50%). Tutaj oferta Orange Love.

Jak podoba Wam się test? Co sądzicie o Samsungu Galaxy A9? Czekam też na Wasze propozycje kolejnych modeli do przetestowania.

Udostępnij: Samsung Galaxy A9 | SZYBKI TEST
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Krzysiek 18:14 03-03-2019
  Nie wiem czy akurat tego wymagamy od smartfonów a.d.2019. Obecnie smartfon to coś więcej niż aparat, nagrywanie itd. Obecnie klient chce stworzyć zestaw smartdom włączając do TV, laptopa, inteligentnego oświetlenia, kamery itd. Producenci powinni stworzyć metody szybkiego nawiązywania kontaktu z innymi smart rzeczami aby samemu stworzyć smartdom. Nieważne czy mamy 2,3,5 aparatów- klient już nie widzi różnicy. Najwyższy czas samemu tworzyć sieć z urządzeń domowych a smartfon może być idealnym narzędziem.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 17:13 04-03-2019
   Krzysiek, jestem przekonana, że właśnie tak będzie wyglądać przyszłość. Smartfony mają coraz więcej możliwości. Pozostaje kwestia dodanie odpowiednich podzespołów w innych urządzeniach. Nad tym m.in. pracujemy w Orange w projektach Internet of Things. Przykładem jest choćby usługa Smart Energy, polegająca na wyposażeniu urządzeń w domu, czy w fimie w czujniki zużycia energii i "sprytne" zarządzanie konsumpcją za pomocą panelu użytkownika. O innych przykładach IoT przeczytasz na naszym blogu, zachęcam :-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 14:08 04-03-2019
  Fajny test, super video :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 17:14 04-03-2019
   pablo, dziękuję :-)* co sądzisz o Galaxy A9?
   Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej