Oferta

Nie czekajcie z rejestracją prepaid, łapcie promocję teraz!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 czerwca 2016
Nie czekajcie z rejestracją prepaid, łapcie promocję teraz!

Już niedługo ustawa antyterrorystyczna wprowadzi wymóg rejestracji obecnie używanych kart prepaid. Czy nam się to podoba, czy nie tak będzie. To tylko kwestia czasu kiedy ustawa zacznie obowiązywać. Znając ludzką mentalność rejestrację będziemy odkładać na ostatnią chwilę. Tylko po co? Moim zdaniem warto już teraz skorzystać z promocji i nie tylko szybko się ogarnąć, ale przy okazji przygarnąć fajne bonusy. Dla tych z was, którzy do 18 sierpnia 2016 zarejestrują swój prepaid mamy 10 GB transferu danych i 1000 minut połączeń do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Oba bonusy są ważne przez 30 dni. Ich aktywacja wymaga jedynie wysłania SMS-a o treści BONUS na numer 80028 w ciągu 60 dni od chwili zarejestrowania numeru. Identyczne bonusy dostaną zarówno klienci Orange, jak i nju mobile. Szczegóły jak rejestrować prepaid oraz regulamin znajdziecie tutaj.

336de985dd716bb4b89d4e587fe634ce096

 


Oferta

Lato za granicą, czyli roaming od Orange

Piotr Domański Piotr Domański
16 czerwca 2016
Lato za granicą, czyli roaming od Orange

Lato to dobra okazja by wprowadzić nowe rozwiązania w roamingu. Bo chociaż media donoszą, że w tym roku Polacy będą wyjeżdżać głównie nad Bałtyk, to jednak pewnie część z nas wybierze się na zagraniczne wojaże. Mamy w związku z tym dla Was kilka ciekawych pomysłów.

Po pierwsze dodajemy do kilku najbardziej „internetowych” planów, zarówno w wersji z urządzeniem jak i bez, dodaliśmy wbudowane w nie pakiety transferu w roamingu. Są to, jeżeli chodzi o plany z urządzeniem: FreeNet 59,90, Internet LTE dla domu 69,90 i Internet LTE 2w1 89,90. Jeżeli chodzi o plany bez urządzenia, zmianie uległy FreeNet SIMO 49,90 zł oraz FreeNet SIMO  59,90 zł. Te wbudowane w plan pakiety mają 24 miesiące ważności. W przypadku Internet LTE 2w1 89,90 z pozwala on na transfer 1 GB internetu, w pozostałych przypadkach 500 MB. Nieco poszperałem i nie widziałem, by ktoś jeszcze oferował „zaszyte” w ofertach interentu mobilnego pakiety danych w roamingu.

Taki trasnfer wystarczy nawet na kila wyjazdów zagranicznych, a jeżeli okaże się niewystarczających mamy dla Wasnowe, moim zdaniem bardzo korzystne pakiety danych. Są one przeznaczone wyłącznie dla korzystających z internetu mobilnego, czyli planów takich jak wcześniej wspomniane FreeNet czy Internet LTE dla domu. Pierwszy z nich zapewnia 300 MB transferu danych, ważny jest przez trzy miesiące i kosztuje 20 złotych. Drugi to 500 MB, ważne przez 3 miesiące, za które zapłacicie 30 złotych.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej podaję wszystkie niezbędne linki:

O innych naszych ofertach, które wprowadziliśmy niedawno pisałem wcześniej kilka dni temu. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tamtego wpisu polecam go Waszej uwadze ;-)

No i jeszcze jedna sprawa. Jeżeli nie ruszacie na wakacje za granicę powinna Was zainteresować informacja, którą podał dzisiaj na Twitterze Jean-François Fallacher - prezes Orange Polska. Już 91% Polaków jest w zasięgu internetu 4G LTE Orange Polska.


Oferta

Huawei P9 Plus na wyłączność w Orange

Piotr Domański Piotr Domański
16 czerwca 2016
Huawei P9 Plus na wyłączność w Orange

Powiększona wersja flagowca Huawei jest już dostępna na stronie internetowej Orange i w naszych salonach. I w tym momencie tylko tam, ponieważ zapewniliśmy, wyłączność naszym klientom do końca czerwca. P9 Plus zwraca przede wszystkim uwagę swoim 12- megapikselowym aparatem. Składa się on z dwóch obiektywów: pierwszy odpowiada za wychwytywanie szczegółów, natomiast drugi za nasycenie barw. Przedni aparat został wyposażony w matrycę 8 Mpx z funkcją autofokus.

Obudowa i ekran Huawei P9 Plus są nieco większe od tych, które znajdziecie w wersji podstawowej. Dodano także funkcję Press Touch, która pozwala na uruchamianie funkcji w telefonie w zależności od siły i rodzaju nacisku. To nie jedyna różnica. P9 Plus ma także baterię 3400 mAh, a P9 3000 mAh. W obu przypadkach to całkiem sporo, lecz różnica jest zauważalna. Skoro już przy baterii jesteśmy, wersja, o której piszę pojawia się w sprzedaży posiada technologię dual-IC Rapid Charge. Jeżeli chodzi o inne elementy telefonu zmiany są nieco mniejsze. Telefon posiada 64 GB pamięci i 4GB RAM, czyli tyle ile bardziej rozbudowana wersja Huawei P9.

A ile kosztuje przyjemność wejścia w posiadanie tego telefonu? Przy miesięcznej opłacie wysokości 110 złotych (ze Smart Plan LTE 69,90 w pakiecie) zapłacicie na start 1209,00 złotych. W innym planie taryfowym, przy opłacie miesięcznej wysokości 80 złotych zapłacicie 1359 zł.

Pamiętajcie, też, że P9 Plus korzysta z technologii agregacji sieci w kategori Cat 6, co oznacza, że można dzięki niemu osiągać prędkość transferu rzędu 300 Mb/s w downloadzie i 50 Mb/s w uploadzie. Orange Polska ma już 38 stacji bazowych obsługujących agregację w tym standardzie. Pisałem o tym na blogu.

Pamiętajcie, że

Jeżeli Was zainteresowałem Huawei P9 Plus na naszej stronie znajdziecie tutaj.

Scroll to Top