Oferta

Nie ma sezonu ogórkowego i koniec Profitu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 sierpnia 2009
Nie ma sezonu ogórkowego i koniec Profitu

Wróciłem z urlopu i nie mogę skończyć czytać o tym, co działo się przez ostatnie 3 tygodnie na rynku telekomunikacyjnym, chociaż nie rozstałem się z moim BlackBerry. Bezspornie nie był to sezon ogórkowy, że wspomnę tylko szukanie porozumienia z UKE i operatorami w sprawie podziału TP, ogłoszenie wyników za pierwsze półrocze 2009, czy wprowadzenie nowego iPhone 3G S. Cieszę się też, że nowa promocja doładowań 2x2 cieszy się dużym powodzeniem, wrócił zetafon on-line, Orange Sport Info jest już dostępny na satelicie, a przenoszenie numerów w 1 dzień roboczy w naszym wypadku wygląda bardzo ok. zwłaszcza w obliczu kłopotów jednego z konkurentów. Tak jak skończył się mój urlop, tak samo nadchodzi koniec naszych dotychczasowych programów lojalnościowych: Profitu w Orange i o! dla użytkowników neo. Obydwa połączymy wkrótce w jedną, lepszą ofertę tj. program multipartnerski, oparty na współpracy z innymi firmami. Dzięki temu pojawią się atrakcyjniejsze sposoby wykorzystania gromadzonych punktów. Niestety dziś nie mogę jeszcze podać szczegółów, ani daty jego uruchomienia. Jeśli macie punkty, w którymś z obecnych programów to nie powinniście się martwić. Na ich na wykorzystanie pozostawiliśmy sporo czasu: do 15 września dla punktów Profit i do 31 października dla o!. O szczegółach będziemy na bieżąco informować m.in. na stronach www.tp.pl oraz www.orange.pl.


Oferta

Szybsze jabłko w salonach Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 lipca 2009
Szybsze jabłko w salonach Orange

Od jutra można kupić nowego iPhone 3G S w salonach Orange.

Na taką informację czekała od kilku tygodni coraz większa rzesza fanów Apple w Polsce. Nie będę rozpisywał się o zaletach telefonu, bo dzięki skutecznemu marketingowi Amerykanów, cały świat od lat pasjonuje się wszelkimi urządzeniami z logo nadgryzionego jabłka. W Polsce również powstają fankluby i specjalne portale np. http://mojejabluszko.pl/ Dlatego, kto chce może oczytać się do woli. Moje osobiste doświadczenia z iPhone`m są niewielkie, ale pozytywne. Testowałem go kilkanaście dni, a koledzy z pracy, którzy są freak`ami technologicznymi, namawiali mnie kilka razy na przesiadkę z BlackBerry. Nie mogę się jednak przełamać do klawiatury dotykowej. Natomiast surfowanie iPhone`m po necie to rzeczywiście spora uciecha. Wprowadzenie udoskonalonego iPhone`a 3G S nie zmieni naszej dotychczasowej, specjalnej oferty skrojonej pod ten aparat. Pozostają te same warunki i plany taryfowe. Wyłaczność na sprzedaż iPhone w Polsce dalej mają tylko Orange i Era.


Oferta

Zetafon Online

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
29 lipca 2009
Zetafon Online

Witam. Wojtek jest na urlopie, ale u nas sporo się dzieje. Od kilku dni obowiązuje nowa oferta, o którą bardzo często wypytywaliście. Długo oczekiwany Zetafon Online jest już dostępny w internecie. Promocyjny Zetafon daje wiele możliwości, możemy m.in. swobodnie przebierać pomiędzy ofertami prepaid: Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Music. Promocje i benefity wynikające z korzystania z którejś z ofert oczywiście obowiązują. Aby dodatkowo zachęcić do Zetafona Online - obniżamy ceny telefonów w ofercie internetowej, nawet o 100 zł; ponadto mamy do zaoferowania Samsunga J700i. Umowa trwa 36 miesięcy, a przez 12 pierwszych doładowań kwotą min. 25 zł otrzymujemy bonusowe 40%. Szczegóły pod linkiem http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3733160 Pozdrawiam Mariusz Loch - szef Biura Prasowego Grupy TP

Scroll to Top