Odpowiedzialny biznes

Nie tylko Dortmund dla Antosia

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
24 kwietnia 2013
Nie tylko Dortmund dla Antosia

Wczoraj ogłoszono koniec ery Barcelony i początek hegemonii Bayernu. Dziś zobaczymy czy "Kopciuszek" z Dortmundu poradzi sobie z Realem Madryt. Zanim usłyszmy pierwszy gwizdek zachęcamy Was do wzięcia udziału w charytatywnej aukcji i wylicytowania m.in. koszulki i piłki Borussii z autografami naszej polskiej trójki czy Figo i Van Bastena, rękawic Jerzego Dudka i trochę mniej piłkarskich rękawic Tomka Adamka. Dla kogo licytujemy - dla trzyletniego Antosia, syna naszej blogowej koleżanki Kasi Barys, której wpisy nie raz widzieli czytelnicy bloga.

0f9f4558af5a9cd1e077fa7b55dc735fc3c.jpg

A pod spodem zamieszczamy link do aukcji i zapraszamy.

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=to+ma+sens

A kim jest Antoś w opisie jego mamy?

"Antoś, lubi wozy strażackie, ma 3 lata, piękne blond włoski, porażenie mózgowe oraz autyzm. O chorobach dowiadywaliśmy się z biegiem czasu. Przez pierwszy rok życia Antosia nic nie wskazywało na to, że będzie musiał borykać się z niepełnosprawnością swojego ciała i umysłu. Porażenie mózgowe objawia się niedowładem prawej strony ciała, Antoś nosi ortezy. Prawa nóżka jest krótsza o kilkanaście milimetrów. Fizjoterapię, ćwiczenia na basenie, zabawę i ćwiczenia sensoryki ma kilka razy w tygodniu. Autyzm nie pozwala mu w pełni cieszyć się zabawą z rówieśnikami, rozumieć świat, komunikować się z dorosłymi. Antoś uczestniczy też w ćwiczeniach logopedycznych, uczy się mówić."


Rozrywka

Lipali i OCN – rodzime kapele na OWF

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
24 kwietnia 2013
Lipali i OCN – rodzime kapele na OWF

Już za chwilę wielkie muzyczne święto – Orange Warsaw Festival. Tłumy fanów, międzynarodowe muzyczne sławy i oni – Lipali i OCN. Polskie grupy dołączyły do składu tegorocznego festiwalu i zagrają 25. i 26. maja na Stadionie Narodowym jako support zagranicznych gwiazd.

6ba861ffee8c26c8c0eb80469c779b389dc

Na pierwszy ogień, w sobotę 25. maja, pójdzie rockowa formacja OCN. Zespół powstał w 2001 roku we Wrocławiu i przez lata funkcjonował pod nazwą Ocean. Grupa ma na swoim koncie pięć świetnie przyjętych płyt. Do ich najważniejszych utworów należą "Dzień Dobry", "Niekumacje", "Niecierpliwy dostaje mniej", "To wszystko czego chcesz" czy "Czas by krzyczeć". Obecnie zespół szykuje się by podbić zagraniczny rynek. Nowy krążek „Waterfall” został nagrany z udziałem amerykańskiego producenta Vance`a Powella (Jack White, The White Stripes, Kings Of Leon). To pierwszy album w całości zaśpiewany w języku angielskim.

Niedzielny support zagranicznych gwiazd to z kolei solidna dawka mocnego, gitarowego grania. Lipali, czyli zespół założony w 2000 roku przez rzez Tomasza Lipę Lipnickiego ma na swoim koncie album „Trio” i 3 single: „Barykady”, „Upadam”, „Ponoć”. Ostatni album to „3850”. Artyści znani są z tego, że na scenie dają czadu tak, jakby grali swój najważniejszy koncert w życiu. Będzie więc zapewne mocno, zawodowo i energicznie.

Panowie grają tak

Lipali i OCN na OWF - co sądzicie?

Więcej informacji znajdziecie na stronie WWW, profilu na fb i oficjalnej stronie OCN oraz  Lipali


Odpowiedzialny biznes

Rośnie Open i pierwsze efekty strategii

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 kwietnia 2013
Rośnie Open i pierwsze efekty strategii

Dziś opublikowaliśmy wyniki za I kwartał, w których widać pierwsze, pozytywne efekty nowej strategii. Jednak dalecy jesteśmy od entuzjazmu, bo wiele jest jeszcze do zrobienia. Oto kilka faktów, na które chcę zwrócić Waszą uwagę. Utrzymaliśmy wartościowy udział w rynku mobilnym, który jest najważniejszy z biznesowego punktu widzenia, co przy wyjątkowo konkurencyjnym rynku na pewno można uznać za sukces. Liczba klientów Orange Open urosła do 72 tys. (33 tys. na koniec IVQ 2012), natomiast z FunPacka korzysta już 286 tys. użytkowników. ARPU z broadbandu mamy na najwyższym poziomie od 4 lat. Takie dane oznaczają, że dostrzegacie korzyści z pakietowania usług, a nam pozwalają zwiększać przychody. Tylko nieznacznie (- 9 tys.) spadła nam liczba klientów mobilnych, ale patrząc rok do roku mamy wzrost o 274 tys. W Waszych rękach jest już 3,384 mln smartfonów działających w Orange. Ponadto przypomnę, że w pierwszym kwartale zaczęliśmy współpracować z PGE, kupiliśmy spółkę Datacom system oraz mocniej weszliśmy we współpracę z Media Markt i Saturn. A już na dniach czeka nas start nowej marki nju. mobile. Dużo się dzieje i jestem przekonany, że to dobrze zwłaszcza dla Was :-)

977053e399f9fef71de9fd98552952b0eda

Scroll to Top